Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

05-07-2018 06:15:00

Trump chciał zaatakować Wenezuelę

INFO: JE Donald Trump rozważał możliwość zbrojnego najechania Wenezueli - czytamy na portalu Rp.pl.

 

Portal cytuje rewelacje agencji Associated Press, która podaje, że słowa o interwencji militarnej miały paść na spotkaniu z p. Rexem Tillersonem, ówczesnym sekretarzem stanu, a także z p. H.R. McMasterem, czyli byłym doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego. Pracownicy AP dodają, że otrzymali te informacje od anonimowego urzędnika pałacu prezydenckiego.

- Skoro Wenezuela coraz bardziej zagraża regionalnemu bezpieczeństwu, dlaczego Stany Zjednoczone nie mogą po prostu zaatakować kłopotliwego kraju? - miał spytać amerykański przywódca podczas sierpniowego spotkania w 2017 r.

 

Źródło: www.rp.pl

Opracował: DK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 05-07-2018 08:03:01 | odpowiedz
  Skoro Korea Północna coraz bardziej zagraża bezpieczeństwu regionalnemu i USA, dlaczego Stany Zjednoczone nie mogą po prostu zaatakować kłopotliwego kraju?
  Hmm, ciekawe czy mogą...
  • 05-07-2018 08:06:38 | odpowiedz
   Z Koreą Pn jest kłopot, w jej sprawie należałoby się poważnie układać z Chinami i Rosją, natomiast Wenezuelą można najechać bez żadnych większych konsekwencji. I należy to zrobić!
   • 05-07-2018 14:58:12 | odpowiedz
    Z KRLD jest ten kłopot, że jednak ma atom!
    Wniosek: Polska musi mieć broń atomową, tak jak ma ją Izrael.
    • 05-07-2018 16:50:19 | odpowiedz
     O tak, atomówka w rękach PiS to moje marzenie, ale najpierw się wyprowadzę do jakiegoś normalnego kraju, może do Niemiec jak kolega pislamista.
     • 05-07-2018 20:33:42 | odpowiedz
      Na razie nie kupuj biletu. Izrael prowadził badania nad atomem po kryjomu a Żydzi potrafią dotrzymywać sekretów. U nas nie da się utrzymać w tajemnicy, kto i gdzie jadł ośmiorniczki, jakim winem popijał i jaką kartą płacił.
 • 05-07-2018 14:59:22 | odpowiedz
  Problemem – wbrew pozorom! – nie jest miecz, ale dzierżąca go ręka.

  Powieszenie Makreli i Makarona oraz wypędzenie inwazorów z Europy to za mało. Islamiści, jacy byli przez wieki, tacy są. I się nie zmienią. Nie stanowili problemu, dopóki ktoś ich do nas nie zaprosił…

  A mógł to zrobić wskutek dokonanego ubezwłasnowolnienia i przeprowadzonej z premedytacją degeneracji narodów Europy. Rację ma Chodakiewicz: wystarczy ich wyrzucić i nie potrzeba wcale bomb atomowych – będa się dalej SAMI wyrzynać, jak to zawsze robili. Nie będą mieć, bez naszego wsparcia technicznego, w ogóle przyrostu naturalnego. Będą u siebie wymierać… Proszę zapamiętać: Nie musimy odchodzić od zasad humanitaryzmu, aby zwyciężyć!

  Kraje ongiś stojące na cywilizacyjnym topie, pod wpływem islamu stały się krajami 3-go świata (Egipt, Mezopotamia), a barbarzyńska Europa, dzięki chrześcijaństwu, zapanowała nad światem. Wystarczy islam wyrzucić z Europy i przyrócić w niej chrześcijaństwo. NIC PONADTO!

  Aby zwyciężyć, należy nie skupiać się na mieczu, ale odciąć trzymającą miecz rękę, czyli pozbawić Żydów wpływu na USSrael i na świat!!!
  • 05-07-2018 15:58:51 | odpowiedz
   Dobrze prawisz. Należy również zabić wszystkich lewaków, czyli nie-korwinistów.
  • 05-07-2018 16:00:26 | odpowiedz
   Hałaśliwy rasizm

   Miejscowość Vetlanda. Rasistowska banda
   Zestresowała Kurda hałasem.
   Wrażliwy uchodźca mocą tego bodźca
   Wziął nóż do ręki. (Bierze go czasem.)

   Dwie siostry – dwie Szwedki – chciały pewnie kredki
   Użyć i sprzeciw ustnie wyrazić.
   Za późno! bo hałas zbyt do głowy nalazł
   Uchodźcy… Zdążył nóż siostrom wrazić!

   Sto dwadzieścia razy kłuł – lecz bez urazy! –
   Hałasu główną winowajczynię.
   Byłby nie kłuł tyle, lecz „ona niemile
   Mówiła… Rasizm tutaj więc winię!”

   Rasistka umarła. Rasistka – bo tarła
   Z biednym uchodźcą wcale nie chciała!
   A sąd (rasistowski!), miast te wysnuć wnioski,
   Skazał uchodźcę! (Może pedała?…)

   Nie traćmy nadziei, sąd wyższy z kolei
   Go uniewinni!… Przeklęty hałas!
   Rasizm przeklety! Praca do renty!
   Śni się uchodźcy wojna i szałas…
  • 05-07-2018 16:24:48 | odpowiedz
   Sprawa jest chyba bardziej złożona. Społeczeństwa zachodnie są zdemoralizowane, co w połączeniu z demokracją rodzi zgubne skutki. Czy to nie Marks twierdził, że do zwycięstwa socjalizmu konieczne jest wprowadzenie demokracji?
   Merkel, Macron oraz PiS i inne partie lewicowe (niektóre pod szyldami chadeków czy konserwatystów) zostały wybrane przez wyborców. Nie wiem czy za islamizacją Europy stoją Żydzi (pomijając Sorosa). Dla Polski jednak stanowią (m.in. za sprawą nieuprawnionych roszczeń) śmiertelne zagrożenie. Przy współudziale zresztą PiS, też wybranego przez "suwerena"...
   Przedstawiam teorię spiskową:
   afera "taśmowa" została zainicjowana i wykorzystana w celu umożliwienia przejęcia władzy przez PiS. Jakieś potężne siły uznały, że obóz ten lepiej nadaje się dla uzyskania haraczu dla Żydów. Prawdopodobnie ze względu na bezkrytyczną spolegliwość wobec USA (co ma swoje konsekwencje) i fanatyczną nienawiść do Rosji (w ten sposób pozbawiają się możliwości manewru).
   Jeśli ta teoria jest prawdziwa, to widać, że jej realizatorzy się nie przeliczyli...
   • 05-07-2018 20:29:01 | odpowiedz
    "Marks twierdził, że do zwycięstwa socjalizmu konieczne jest wprowadzenie demokracji?"
    Tak twierdził Marks i tak twierdzi marksista Korwin. Dwa autorytety, jeden wart drugiego.

 • 17 sierpnia 2009: Jeszcze o podatkach

  http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Jeszcze-o-podatkach,2,ID388871084,n W wariancie liberalnym (zastosowanym przez Napoleona I Buonaparte): każdy może przyjść, rzucić na stół wartość...
 • Mity czy fakty o katastrofie w Smoleńsku

  Tutaj jest ciekawe zestawienie. W kilku miejscach budzi wątpliwości, ale w kilku innych daje do myślenia. Is fecit cui prodest - jak napisał S. Michalkiewicz. Ciekawe jakie sensacje skrywane na...
 • Przeciwko monarchii - część dalsza

  Witam, oto film: http://www.youtube.com/watch?v=grWcCknLSRg 13 części o monarchii, cenzura na tym forum nie pozwoliła mi na zaprezentowanie go wcześniej... Zawsze byłem i jestem...
 • Globalne napięcie. III w.św.????

  Wenezuela a Kolumbia; Izrael - USA a Iran; Korea Płn. a Poł.; "China Post" twierdzi, że Chiny podnoszą stopień gotowości bojowej na wypadek konfliktu na Półwyspie Koreańskim, Rosja zwiększa...
 • Siły Zbrojne RP

  Chciałbym poznać opinie forumowiczów o SZ RP - czy są dobre, nie wymagają reformy, czy przeciwnie - trzeba coś zmienić i to szybko? Nie spodziewam się odpowiedzi akceptujących status quo :) więc...

Poczytaj również