Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-03-2019 12:00:00

Afgańscy żołnierze uciekają za granicę przed talibami

INFO: Grupa ok. 100 afgańskich żołnierzy przekroczyła prawdopodobnie granicę z Turkmenistanem, uciekając przed talibami.


O ucieczce żołnierzy z posterunku, na którym walczyli z grupą talibów, poinformowały same władze Afganistanu. Kabul przyznał, że ok. 100 żołnierzy próbowało przekroczyć granicę z Turkmenistanem w nadziei, że schronią się tam przed atakującymi ich talibami. Rząd Afganistanu przyznał się do tej porażki ze świadomością, że przyznaje się jednocześnie do tego, iż afgańska armia nie radzi sobie w walce z uzbrojonymi talibami.

Szacuje się, że talibowie kontrolują niemal połowę terytorium Afganistanu. O swojej obecności przypominają, dokonując zamachów i atakując siły rządowe niemal każdego dnia.


Źródło: www.660citynews.com

Opracował: MD. 

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Demokracja

    Wszystkie wypowiedzi Pana JKM są przemyślane, rzeczowe i dobrze uargumentowane oprócz ... demokracji. Demokracja jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów dokonywania wyboru. Należy tu...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...

Poczytaj również