Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
62693 komentujących
2040 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

 • W ponoć bijącym rekordy popularności artykule:
  http://www.polishexpress.co.uk/dlaczego-nie-wroce-szczery-…/, zawarty jest tytułowy zwrot: 

  "III Rzeczpospolita, która okupuje Polskę".... 

  Otóż jest to zwrot właściwy. Gdyby Polskę najechało 630.000 urzędników niemieckich albo rosyjskich - mówilibyśmy o niesamowicie wręcz uciążliwej okupacji. Tymczasem narodowość okupantów jest BEZ ZNACZENIA - podobnie jak bez znaczenia było, czy królem Polski był Litwin, Węgier czy Polak; czy załoga Auschwitz czy Gułagu składałaby się z Niemców, Rosjan, Szwedów, Kałmuków czy Polaków. Powiem więcej: prześladowanie przez rodaków boli bardziej! 
  Ważne jest to, że żyjemy w socjaliźmie - czyli w ustroju niewolniczym (Autor naiwnie pisze: " brakowało mi choć grama szacunku mojego mojego państwa do mnie" - a skąd niby nadzorca ma mieć szacunek dla niewolnika???). Autor listu wybrał pracę u zapewne Anglika - i czuje się lepiej, niż pracując u Polaka. Nie dlatego, że Anglicy są lepsi od Polaków - lecz dlatego, że ustrój tam jest (nieco...) lepszy. 
  Dzisiejsi Właściciele III Rzeczypospolitej piszą (jak ostatnio WCzc.Jarosław Kaczyński (PiS, W-wa : http://wiadomosci.onet.pl/…/kaczynski-o-szkodliwosci…/bbcszv ), 
  że próba obalenia tego niewolniczego ustroju to "księżycowa idea" (i dodają trochę inwektyw). A ja mówię: XVIII Wiek skończył się w 1815 (Kongres Wiedeński), Piękny XIX Wiek skończył się w 1914 z wybuchem Wojny Światowej - a teraz właśnie kończy się Przeklęty XX Wiek - wiek Oświęcimia, wiek rządów klasy robotniczej, wiek Kołymy, wiek równouprawnienia kobiet, wiek palenia ludźmi w lokomotywach, wiek przymusowych emerytur, wiek związków zawodowych, wiek demokracji, wiek reżymowego przymusowego wykształcenia... Miejsce Kaczyńskich, Tusków, Millerów, Piechocińskich i innych takich jest - po wytarzaniu w smole i w pierzu - w MUZEUM. 
  Możemy już zacząć je budować. 

  Oczywiście, że narodowość rządzących jest bez znaczenia: Stefan Batory i Władysław Jagiełło byli dobrymi królami Polski - a np.Michał Korybut Wiśniowiecki czy Stanisław August Poniatowski - złymi. Podatek dochodowy jest dokładnie tak samo zły, gdy nałoży go Sejm, jak i gdyby nałożyła go Rada Europejska.

  Tu bardzo dobry wywiad z WCzc.Przemysławem Wiplerem (KORWiN, W-wa) http://www.wykop.pl/…/gornikow-szanujemy-politycy-ktorzy-k…/
  Przypominam, że jutro jestem w Londynie: 
  https://www.facebook.com/events/415182455322630/

 • 16-04-2015 06:59:00

  No to niech sobie demonstrują, byle spokojnie

  Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody – to do akcji wkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko.
  Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania

 • 14-04-2015 00:50:00

  Inni kandydaci dostają zadyszki, a my przyśpieszmy!

  Nowy etap kampanii: inni kandydaci dostają zadyszki, a my przyśpieszmy! Odwiedziłem już ponad 90 miast, a do końca kampanii pozostało jeszcze 25 dni, w ciągu których planuję odwiedzić 50 kolejnych miejscowości.

  Jak informuje Partia KORWiN: "Liczba wpłat na Prezydenta Wielkiego Formatu przekroczyła w ten poniedziałkowy poranek 40000 złotych!!! Dziękujemy i przy tej okazji podajemy listę największych darczyńców naszej akcji:
  - Pani Ewa z Warszawy - 10000 złotych
  - Pani Helena z Poznania - 1500 złotych
  - Pan Wojciech z Warszawy - 1000 złotych
  - Pan Paweł z Ostrowca Świętokrzyskiego - 1000 złotych
  - Pan Piotr z Gdańska - 1000 złotych
  - Pan Grzegorz z Katowic - 900 złotych
  ... i wielu, wielu innych. Dziękujemy za Waszą hojność i zaangażowanie. Średnia wysokość pojedynczej wpłaty na akcję wynosi 80,64 złotych."

  Co ciekawe najwięcej wpłaciły Panie, które jak często podają reżimowe media, tak mnie nie znoszą!

 • 11-04-2015 14:45:00

  Rekord wpłat w dniu 15 kwietnia!

  15 kwietnia partia KORWiN organizuje jedyną i pierwszą w Polsce Bombę Pieniężną wzorowaną na kampanii Rona Paula.

  Pomóż nam uzyskać rekordową ilość pieniędzy wpłaconą w jednym dniu!

  W akcji możesz wziąć udział już dziś podając swoje imię lub pseudonim, adres mailowy oraz deklarowaną kwotę, którą wpłacisz w dniu 15 kwietnia 2015r.

  Prosimy o hojne deklaracje już dzisiaj w formularzu na stronie http://www.partiakorwin.pl/bomba/

  wydarzenie to  pod tym linkiem  http://tinyurl.com/nrgm62e

 • 09-04-2015 21:35:00

  Prawdziwe sondaże

  Prawdziwe sondaże to sympatycy przychodzący na spotkania oraz ilość osób zaangażowanych w działalność np na internecie, a nie reżimowe badania poparcia. Poniżej kolejny raport od Sotrender, który po raz kolejny udowadnia kto tutaj rządzi: http://www.sotrender.pl/tr…/facebook/reports/201503/politycy#

 • 07-04-2015 11:15:00

  Teraz – albo nigdy!

  AKCJA 5 – 10 – 15
  Wchodzimy w decydującą fazę Bitwy o Prezydenturę. Na przedzie jeden, słabnący, zawodnik. Za nim słabnący dojeżdżacz. I jestem na czele goniącego ich peletonu. Ruszamy!
  Teraz – albo nigdy!
  Do prowadzenia wojny potrzebne są pieniądze – pieniądze – pieniądze... i jeszcze troche pieniędzy. ONI liczą na Wielkich Kapitalistów, ONI maja pieniądze podatników.
  A je wierzę w kapitalizm oddolny. I my możemy pokazać IM, kto naprawdę powinien rządzić. Kto NAPRAWDĘ ma pieniądze.
  Tylko te pieniądze są rozproszone. Zebrane – stanowią POTĘGĘ.
  Wpłać DZISIAJ 5 (pięć) 10 (dziesięć) lub 15 (piętnaście) złotych. Na ile kogo stać. Na moją kampanię:

  Instrukcja do wpłat tutaj: http://www.partiakorwin.pl/wesprzyj-kampanie-prezydencka/

  Zobaczymy za parę dni EFEKT SKALI.
  Pokażemy IM, kto powinien rządzić!
  Te pieniądze potrzebne są na spoty do telewizji. Wśród ludzi myślących jestem na pierwszym miejscu – i to daleko w przedzie. Niestety: mamy demokrację – i o wyniku wyborów decydują Mugole. A oni głosują tak, jak mówi telewizja.
  Więc zrób coś konkretnego: wpłać 5 – 10 – 15 zł.
  Pomóż ruszymy z posad bryłę świata!

 • 05-04-2015 11:55:00

  A teraz - możemy już świętować Zmartwychwstanie!

  Wszelkiej obfitości życzę wszystkim.
  Bądźmy Dumni i Bogaci!

 • 05-04-2015 03:24:00

  Zmartwychwstanie

  Jak był napisał św.Paweł (1 Kor 15, 14): 14 "A jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara". 
  Natomiast proszę mi nie mówić o "zmartwychwstaniu Polski". Polska nigdy nie umarła, nawet pod okrutną okupacją 1939-1955 żywo biło Jej serce i tylko członki były mocno pokaleczone i nieco spętane. Teraz leży po prostu bezwładna, znużona: poderwiemy Ją do życia! 
  Da Bóg: i całą Europę! 

 • 05-04-2015 02:28:00

  Post-rekolekcje: Odcisk stopy Szatana

  Największym sukcesem Szatana jest przekonanie ludzi, że On nie istnieje. Tymczasem On istnieje – i działa. Zupełnie bezczelnie. Korzystając z tego przekonania właśnie.

  Po czym poznać działanie Księcia Piekieł?

  Po tym, że prowokuje ludzi do popełniania głupstw. Wbija ich w pychę. W nocy podsuwa im myśli, że są ważni, że są potężni; że mają Moc, której w rzeczywistości nie mają. Lucyfer jest w stanie przekonać Selene, że świeciłaby nawet wtedy, gdyby Heliosa w ogóle nie było.

  Ale skąd wiemy, że to Szatan sprowokował człowieka do popełnienia konkretnego głupstwa? Przecież każdemu może zdarzyć się, że zrobi głupotę zupełnie spontanicznie, bez niczyjego podszeptu?

  Oczywiście. Jednak stopę Szatana poznajemy po widocznym śladzie:

  Jeśli popełnimy głupstwo, które podsunął nam w naszej pysze Szatan, zaczynamy je racjonalizować. Przekonujemy siebie, że zrobiliśmy słusznie; że inaczej po prostu nie mogliśmy.

  A im bardziej się przekonujemy, że było to głupstwo – tym bardziej jesteśmy zapiekli w jego obronie. Już wszyscy naokoło mówią nam, że zgłupieliśmy kompletnie – a my nadal przekonujemy się, z tym większą mocą, że w tym szaleństwie była metoda.

  I zamiast się wycofać i starać się Zło naprawić – brniemy coraz głębiej w Otchłań. Aż do momentu, kiedy już nie będzie odwrotu.

  A na końcu tej drogi, u wrót Otchłani, czeka On – tryumfujący Kusiciel.    

   

 • 04-04-2015 04:36:00

  "Złożenie do grobu"

  Śp. Rembrandt Harmenszoon van Rijn - "Złożenie do grobu" - 1639. Warto tu wspomnieć św.Józefa z Arymatei, który ofiarował na miejsce pochówku swój własny, wykuty w skale, grobowiec.

 • 03-04-2015 10:01:00

  Dziś wspominamy śmierć Jezusa Chrystusa

  Dziś wspominamy śmierć Jezusa Chrystusa.
  Przypomnijmy, że usiłował Go uratować Piłat z Pontu - obcy namiestnik. Natomiast ukrzyżowania domagali się, d***kratyczną większością głosów, przedstawiciele Jego własnego narodu, czyli Żydzi.
  Co podaję pod rozwagę narodowcom, d***kratom i innym miłośnikom L**u.

 • 31-03-2015 23:51:00

  Tutaj jest wreszcie kilka słów prawdy o strzelaninie na Majdanie

  Dzięki Bogu - są jeszcze w Niemczech niezależne gazety! 

  http://www.kresy.pl/publicystyka,reportaze?zobacz/frankfurter-allgemeine-zeitung-ujawnia-przyczyny-masakry-na-majdanie

   

 • 31-03-2015 12:49:00

  Jest już nagranie

  Oświadczenie
  Jestem zaszokowany wyrokiem na p.Mariusza Kamińskiego. Wprawdzie skłonny jestem uwierzyć, że przekroczył On uprawnienia - jednak nadgorliwość w walce z przestępstwem nie jest zbrodnią. Doceniła to i prokuratura domagając się roku więzienia z zawieszeniem. W tej sytuacji wyrok 3 lat bez zawieszenia jest kuriozalny.
  Pozostaje mieć nadzieję, że nie ostanie się w apelacji.

  W TVP 1 w programie Polityka przy kawie z P. Małgorzatą Serafin:

 • 30-03-2015 09:50:00

  Już teraz zapraszam na spotkanie w Londynie

  Po meczu pozostał niedosyt, szkoda straconej bramki, ale należą się brawa zwłaszcza dla kibiców!

  Już teraz zapraszam na spotkanie w Londynie, które odbędzie się 19 kwietnia: https://www.facebook.com/events/415182455322630/

   

 • 29-03-2015 14:24:00

  Wylatuję RYANAIRem do Dublina

  Mecz - wiadomo kiedy; spotkanie w Ballsbridge Hotel, Pembroke Rd, 4 o 17.tej

 • 27-03-2015 20:48:00

  PREZYDENT WIELKIEGO FORMATU!

  Zbiórka na billboard Janusza Korwin-Mikkego w Twoim mieście!"

  Jeżeli ktoś z Państwa chce żeby jeszcze więcej osób zauważyło moją kandydaturę na Prezydenta RP proszę o wsparcie kampanii wielkoformatowej w wybranym regionie! Liczy się każda kwota. Wystarczy, że zbierzemy 5.000 zł, by duży billboard pojawił się w centrum jednego z największych polskich miast (w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście czy na Śląsku)

  Liczę na Państwa wpłaty z zaznaczeniem miejscowości w tytule:

  KW Kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke
  03-991 Warszawa, ul. Jeziorowa 48/14
  Alior Bank 35 2490 0005 0000 4520 9944 6699
  Tytułem: wpłata na KW Janusza Korwin-Mikke, Wielki Format, [miejscowość]

  Poniżej wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/924236407620051/

 • 25-03-2015 20:46:00

  Niczym się od siebie nie różnią

  Bronisław Komorowski i Andrzej Duda to kandydaci, którzy niczym się od siebie nie różnią. Oboje wywodzą się ze środowiska Unii Wolności, z tym że jeden się do tego przyznaje, a drugi to ukrywa. Oboje tak samo są za wprowadzeniem euro. Pan Duda twierdzi teraz, że jest przeciwny euro, ale trzeba pamiętać o tym, że Andrzej Duda był pracownikiem kancelarii Lecha Kaczyńskiego, który podpisał traktat lizboński. Przypominamy, że traktat lizboński przewiduje konieczność wejścia Polski do strefy euro!

  Kiedy przejmiemy władzę od skorumpowanej kliki, która obecnie rządzi Polską, to dotrzymamy słowa i wejdziemy do strefy euro, ale dopiero w 2222 roku, a najwcześniej w 2221 roku!

 • 24-03-2015 17:51:00

  Przybyłem tu walczyć z socjalizmem. Są jakieś pytania?

  Zachęcam do obserwowania mojego konta na Instagramie, gdzie na bieżąco są publikowane zdjęcia i nagrania ze spotkań i z przelotów AIR KORWIN ONE: https://instagram.com/januszkorwinmikke/

  Jak powiedział śp.Napoleon Bonaparte: "Do prowadzenia wojny potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy". Poniżej szczegóły jak wesprzeć finansowo moją kampanię: http://www.partiakorwin.pl/wesprzyj-kampanie-prezydencka/
  Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc i proszę o dalszą!

 • 21-03-2015 03:16:00

  Hodowla bydła - czyli: Manifest Normalności:

  By Państwo widzieli, że nie zmieniam zdania - tu "Manifest", który 7 lat temu zrobił furorę na ONET.PL  Jest tam zresztą kilka przykładów, których dziś (nie wiem, dlaczego...) nie używam

  Hodowla bydła czyli

   

                  MANIFEST NORMALNOŚCI

     Dziwię się wam, ludzie….

        …właśnie: czy jeszcze „ludzie”? Czy jeszcze na świecie rządzi Homo Sapiens – czy już tylko Homo Sovieticus, albo jego następca, Homo Europaeus?

     Od ponad stu lat „postępowcy”wmawiali w ludzi, że są tylko bydlętami, że właściwie niczym nie różnią się od zwierząt – a w jakiejś gazecie, bodaj „Wyborczej”, przeczytałem tryumfalny artykuł, że „człowiek tylko czterema genami różni się od stonogi”. I ta propaganda odniosła skutek: ludzie sami uważają się za bydło – i pozwalają traktować się jak bydło.

     Być może różnica między człowiekiem, a zwierzęciem jest tylko kulturowa – ale jest. Fizycznie możemy nie różnić, ale mamy duszę – czy jak kto chce nazywać tę cudowną cechę człowieka. Być może różnica jest mała – ale cała nasza kultura dążyła, by ją powiększać. Dzisiejsza anty-kultura stara się ją zminimalizować.

     Różnica kulturalna między człowiekiem, a bydlątkiem, jest taka, że decyzje człowieka szanujemy. Decyzji bydlęcia nie. Bydlę trzymamy na postronku, bo może zrobić sobie krzywdę albo wejść w szkodę. Dorosły mężczyzna zaś ma prawo zrobić sobie krzywdę – a jeśli wyrządzi szkodę, to ma za nią zapłacić. I to jest ta podstawowa różnica.

     Jak dzisiaj jesteśmy traktowani przez rządy: jak ludzie – czy jak bydło? Jeśli ktoś każe mi zapiąć się pasem w moim własnym samochodzie – to traktuje mnie dokładnie tak, jak chłop traktował krowę…

        …to znaczy: traktował; przepisy Wspólnoty Europejskiej, zdaje się, zakazują trzymania krowy na postronku; to ja w samochodzie muszę być przypięty – na razie sam, ale już niedługo będą automaty nasuwające na mnie pasy – i samochód bez ich zapięcia nie ruszy.

     Krzywdy sobie zrobić nie możemy – ale za szkodę nie płacimy: jesteśmy (pod przymusem) ubezpieczeni.

     Doi się z nas pieniądze – i za te pieniądze utrzymuje się całe stado, oraz szefostwo tej „Animal Farm”. Tu nie ta poetyka – ale niedługo pokażę, że zdziera się z nas 83% zarobionych pieniędzy – i ONI wydają je za nas.

     Co zrobiłby Normalny Człowiek, gdyby ktoś przyszedł doń i powiedział: „Człowieku: ile zarabiasz? 3000? Świetnie! Daj mi z tego 2400, ja potrącę na siebie 600, a pozostałe 1800 wydam za ciebie – tak, że będziesz bardziej zadowolony, niż gdybyś sam wydał na siebie te 3000!” Co by zrobił normalny Człowiek? Kopa w sempiternę – za drzwi!

     Homo Europaeus porykuje z radości, że ktoś chce się nim opiekować, i głosuje na takich, którzy wezmą mu jeszcze więcej pieniędzy – za obietnicę, że siano w żłobie będzie świeższe, niż do tej pory! Ma tylko jedną prośbę: by dawać mniej owsa koniom, a trochę więcej siana im, krowom.

     A konie rżą na odwrotną melodię.

     Rzygać mi się chce, gdy czytam, że „rodzice hiszpańscy wyrazili radość, że rząd zajmie się problemem otyłości ich dzieci”. Moja suka wykazuje więcej rozsądku: to ona karmi swoje szczeniaki i – mimo ufności – z pewnym podejrzeniem patrzy, gdy im coś podtykam. A bydlę? Krowa zapewne się cieszy, gdy ktoś zajmuje się jej cielakiem…

     Zgroza mnie bierze – bo na resztki normalnych rodziców spadają kolejne ciosy. Ostatnio „polski” „Rząd” szykuje ustawę karzącą grzywną – 5000 zł – rodziców, którzy nie zaszczepią swoich dzieci!! Tyle się pisze, że niektóre szczepienia mogą być szkodliwe – i nic! Nadal „rząd” wie lepiej, jak opiekowac się moim dzieckiem. W interesie firm farmaceutycznych przerabia się ludzi na bydlęta. Ale gdyby nie było to w interesie firm farmaceutycznych – byłoby tak samo źle, tylko jeszcze głupiej.

     Bydło nie myśli. Bydłu serwuje się hasełka typu: „Wszystkie dzieci są nasze”. Nikt z bydląt przecież nie pomyśli, że to oznacza; „Moje dziecko nie jest już moje; jest nasze„. Co w praktyce oznacza, że to p.Minister je szczepi, je wychowuje… Cóż: szczeniak będzie moim psem, będzie mi służył – więc jest normalne, że to ja, a nie jego rodzice, pies i suka, decydują o tresurze. Ale żeby tak samo z człowiekiem?

     Przecież gdy w 1901 roku we Wrześni rząd pruski postanowił zmienić tylkojęzyk, w jakim wykładany był jeden przedmiot (religia) nie zmieniając jego treści – wybuchnął strajk szkolny. Dziś kolejni ministrowie zmieniają treści programów, zmieniają przedmioty – a rodzice to pokornie akceptują, liżąc dobrych panów po rękach – że tak dbają o ich dzieci.

     Tak robi moja suka. Ale człowiek?

     Dwa lata temu w USA, w Utah, dziecko było poddane chemioterapii. Po kilku miesiącach tej nieprzyjemnej kuracji, część lekarzy twierdziła, że już wystarczy – a część, że trzeba ją jeszcze kontynuować. Na nieszczęście wśród tych ostatnich był lekarz prowadzący (który miał przecież interes w kontynuacji – bo brał za to spore pieniądze…). Rodzice mimo to zabrali dziecko ze szpitala. Efekt: ścigała ich policja – i oskarżono ich okidnapping!!!

     Cóż: dawniej „kidnappingiem” było zabranie dziecka rodzicom. Teraz dzieci są „nasze”, czyli państwowe; i rodzice bezczelnie ukradli państwowe dziecko, cudzą własność!

     Co zrobi farmer, gdy byk z krową wyprowadzą, łamiąc ogrodzenie, swoje cielę z zagrody, gdzie on je umieścił? Przyleje obojgu bydlakom – a cielę umieści tam, gdzie on chce.

     To właśnie robią z nami ONI.

     Jeśli już jesteśmy przy zwierzętach: ONI mają jeszcze inne piękne hasełko: „Zwierzęta należy traktować tak samo, jak ludzi„. Piękne hasło – dopóki się nie dojrzy, że jest ono równoważne hasłu: „Ludzi należy traktować tak samo jak zwierzęta”. Dziś jest „wola polityczna” by staruszkom aplikować euthanazję; przecież dokładnie to samo robi się z innymi bydlętami – czy-ż nie?

     Ludzie: czy jeszcze jesteście ludźmi – czy tylko bydlakam?

     Oczywiście: zawsze większość ludzi chciała, by się nimi opiekować – byle dobrze. Szli pod opiekę feudałów, wisieli u klamki pańskiej – i byli zadowoleni. Jednak dopiero d***kracja spowodowała, z to Większość narzuciła swe obyczaje reszcie. „Ja lubię, jak mnie pod przymusem szczotkują i przycinają kopyta – to niech wszystkich pod przymusem szczotkują i przycinają kopyta”.

     Czasem mam wrażenie że ONI testują swoje bydełko, do jakiego stopnia już zgłupiało i można zrobić z nim, co się chce. Do czego innego mogą służyć takie pomysły jak „małżeństwa homosiów”? Jednak w miarę, jak to trwa i się rozwija, zaczynam mieć przerażające podejrzenie:

        ONI, dwa pokolenia wcześniej ludzie inteligentni, wychowywali swoje dzieci w tych samych szkołach – i obecnie ONI, to… również bydlęta! Durne, tępe bydlaki marzące tylko żarciu, piciu i ekscesach seksualnych. Widać to po sprawie „Globalnego ocieplenia”. ONI naprawdę wydaja się wierzyć, w „zagrażające nam” ocieplenie! Choć przecież nie trzeba robić badań geologicznych: wystarczy wiedzieć, że „Grenlandia” to ląd, na którym ok. 900 roku kwitły cytryny – a, jak też wiemy, Europa nie została zalana przez oceany. Trzeba też być kompletnym kretynem, by uwierzyć, że lodowce Antarktydy, ogrzane z -40‚C do -35′C – zaleją nagle cały świat.

     A ONI wydają się sami w to wierzyć. Nadzorcy bydła stali się głupsi od chudoby, którą się opiekują…

     Piszę to – po raz któryś powtarzając te myśli – jak rozbitek, który wrzuca papier w butelce w odmęt oceanu Internetu. Przecież gdzieś jeszcze są LUDZIE! Nie jestem na świecie sam, nie wszyscy jeszcze zbydlęcieli do cna, w niektórych tli się jeszcze iskra człowieczeństwa! Zbuntujmy się, do cholery! Obalmy ten system!

     Jak można godzić się na ustrój, w którym bydlęta decydują o losie ludzi? Ja nie mam nic przeciwko temu, by ktoś chciał być traktowany jak nierogacizna – czyli żyć w „państwie opiekuńczym”. Ale człowiek, który nie chce decydować o własnym losie, nie powinien w głosowaniu decydować o losie innych!

     Bydło niech sobie porykuje – a my musimy żyć! Bydło myśli o pełnym żłobie – my myślimy w wyprawach w Kosmos. Przyszłość Ludzkości (jeśli ma przetrwać) zależy od tego, czy zwyciężą ludzie – czy bydlęta? Czy wygra Rozum – czy Liczba?

  I nie ma tu znaczenia, czy rządzi, SLD, PiS, PO czy PSL; niezależnie od tego liczba urzędników rośnie, coraz więcej przepisów ogranicza naszą wolność… Jak długo możemy to znosić?

     Na szczęście ten system już jest zgniły. Nawet bydło zaczyna rozumieć, że rządzące nim świnie nie są od nich mądrzejsze. Koniec jest już bliski. Musimy się z’organizować, by być gotowym do stworzenia zrębów Państwa Wolności – w momencie gdy gdy cała to anty-europejska „Wspólnota Europejska” zacznie trzeszczeć w szwach.

        To już niedługo. Zacznijmy się szykować.

 • 19-03-2015 07:24:00

  Muszka na aukcji charytatywnej

  Janusz Korwin-Mikke przekazał muszkę na aukcję charytatywną. Pieniądze zostaną przekazane rodzicom dwójki nieuleczalnie chorych dzieci. Paweł i Daria Aleksander to rodzeństwo, u którego zdiagnozowano zespół Battena. Osoby chore sukcesywnie cofają się w rozwoju, zarówno psychicznym jak i fizycznym. Dając dzieciom szansę na przeżycie, rodzice postanowili poddać je niezwykle kosztownej, eksperymentalnej terapii w niemieckiej klinice w Hamburgu. Pomóżmy im!

<< poprzednie
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 następne >>

Strona 1 z 125 [postów: 20 z 2489]