Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
62255 komentujących
9164 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

 • Najnowsze wpisy z bloga JKM w Twoim czytniku RSS

  22-10-2014 04:32:00

  JKM, CEP (KNP, Śląsk)

  JKM, CEP (KNP, Śląsk) – o „ulgach” w handlu z Ukrainą:
  http://youtu.be/lSaeaLNn8tI
  Mówiłem po polsku, bo prowadziłem jednocześnie od godziny zebranie Zarządu KNP (na SKYPie) i tylko na chwilę mogłem się oderwać, by swoje wygłosić. Przechodzenie na angielski podczas zażartej dyskusji po polsku byłoby ryzykowne...
  Echa wizyty w Gorzowie.
  http://www.gazetalubuska.pl

  http://gorzow24.pl/news/17439/jkm-znow-odwiedzil-gorzow-fotoreportaz.html
  http://www.mygorzow.pl/content/janusz-korwin-mikke-ściągnął-tłum-gorzowian-do-biblioteki
  Nagranie z sali będzie później

 • 21-10-2014 20:56:00

  Moje decyzje w sprawie sytuacji w KNP - niedługo na stronie KNP

  Moje decyzje w sprawie sytuacji w KNP - niedługo na stronie KNP
  Moja opinia o aferze, którą sprokurował NCzc.Radosław Sikorski:
  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/casus_sikorskiego/2482
  Kol.Dawid Lewicki, prezes Regionu Ś-tokrzyskiego
  w Polsat News 2: http://youtu.be/B6ZGs8qYLHY
  Jest już 6'37" nagrania z Gorzowa:
  https://www.youtube.com/watch?v=tySYh_Jlu-k
  Kiedy całość?

 • 21-10-2014 18:11:00

  Casus Sikorskiego

  Najczcigodniejszy Radosław Sikorski, obecnie: osoba Nr 2 w państwie, jako minister spraw zagranicznych bardzo chętnie posługiwał się...  twitterem – czyli komentował w Sieci jednym zdaniem rozmaite zdarzenia polityczne. Jako minister spraw zagranicznych czuł się dyplomatą. Jego komentarze budziły jednak zdziwienie – i, doprawdy: w kręgach dyplomatycznych uważane były za wariactwo. Bo jak-że to: albo p.Minister wygłasza prawdziwe opinie – i wtedy informuje swoich wrogów o swoich preferencjach – albo kłamie, co też jest nieładne. Minister spraw zagranicznych powinien mówić mało – i tylko konkretnie.

  Wzorem dyplomacji mógł służyć b.prezydent USA, śp.Kalwin Coolidge – człowiek skądinąd małomówny z usposobienia. Na konferencji prasowej na pytanie: „Co może Pan, panie Prezydencie, powiedzieć o naszych stosunkach z Wielka Brytanią?” Coolidge odparł: „Nic”. „A o naszych stosunkach z Francją?”. „Nic...”. A o naszych stosunkach z Niemcami?”. „Nic – i proszę tej mojej odpowiedzi nie cytować”.

  Jako minister p.Sikorski zachowywał jednak pewne minimum dyplomatycznej powściągliwości. To, co zrobił obecnie w roli marszałka Sejmu, jest jednak przekroczeniem zasadniczych granic przyzwoitości – i to w stosunkach z jednym z mocarstw naszego świata.

  Bo Federacja Rosyjska nadal jest potężnym państwem – dysponującym drugą na świecie liczbą rakiet z głowicami atomowymi. I czy się ją kocha, nienawidzi, czy traktuje neutralnie – należy się z nią liczyć. Drażnienie niedźwiedzi – zwłaszcza: dużych niedźwiedzi - jest niewskazane zarówno w ogrodach zoologicznych, jak i na wolności.

  Tymczasem NCzc.Radoslaw Sikorski upublicznił rzekomą sugestię, którą wysunął JE Włodzimierz Putin w rozmowie z p.Donaldem Tuskiem; podobno przypomniał On, że kiedyś Lwów należał do Polski – i może byłoby dobrze, by do Polski wrócił?

  Otóż poufnych rozmów NIE WOLNO podawać do wiadomości publicznej. NIE WOLNO!! To jest e-le-men-tarz. Nie wolno – bo skąd mamy wiedzieć, czy to jest prawda?

  Gdy zadzwoniła do mnie TV SuperStacja z prośbą o opinię natychmiast oświadczyłem, że Rosjanie się tego wyprą – i co dalej? Jest słowo przeciwko słowo. Co oznacza, że ludzie dostaną jasny sygnał: co najmniej jeden z polityków jest bezczelnym kłamcą.

  Czy o to chodzi?

  Na pewno nie o to chodzi politykom – i reakcja świata polityki będzie jednoznaczna. Po prostu nikt nie będzie chciał z p.Sikorskim rozmawiać. Jak można rozmawiać szczerze z człowiekiem, który potem wyciąga to w kawiarnianych, podsłuchiwanych, rozmowach – ale i, co gorsza, w oficjalnych wywiadach??!? 

  A jest też możliwość, że p.Putin sobie rzucił luźną uwagę - co się często robi; i nikt nie oczekuje, że ktoś zrobi z tego nieomal casus belli.

  Tak jak przewidywałem, reakcja rzecznika prezydenta Federacji Rosyjskiej, była następująca: „P.Sikorski plecie nieprawdopodobne bzdury!”. No, i albo mamy osobę nr 2 w Polsce, która plecie nieprawdopodobne bzdury – albo mamy przywódcę mocarstwa Nr 2 na świecie – którego rzecznik bezczelnie kilimkiem rzuca (jak to grzecznie określał Onufry Zagłoba).

  Co ciekawe: p.Sikorski oświadczył, że chwała Bogu, że p.Tusk na tę propozycję nie odpowiedział, bo „wiedział, że na pewno jest nagrywany”. To też bezczelna imputacja. Ale, skoro wiemy, że nasze rozmowy są nagrywane – to dlaczego również my tych rozmów nie nagrywamy? Technika w NATO gorsza?

  A gdyby p.Sikorski tę sugestię po prostu zmyślił – no, to byłaby prowokacja wręcz niesłychana.

  Tak czy owak: gdyby p.Sikorski był ministrem spraw zagranicznych p.Premierka musiałaby Go natychmiast zdymisjonować i zdez'awuować. Niestety: jest On marszałkiem Sejmu – na stanowisku, na którym to On kontroluje „Rząd”, a nie „Rząd” Jego.

  Tak więc jedynym wyjściem jest nie wysyłanie Go nigdy – przenigdy – na jakiekolwiek rozmowy zewnętrzne. I nadzieja, że ludzie o tym wyskoku szybko zapomną.

  Tyle, że Moskwa nie zapomina. A Kreml nie wybacza.

  PS. Konferencja, na której NCzc.Radosław Sikorski tłumaczył się, jak uczniak, była kompromitacją. I pomyśleć, że jeszcze dwa dni temu p.Sikorski był kandydatem Nr 1 na prezydenta Polski za 5 lat.

  Teraz na Jego miejscu pojechałbym do Afganistanu, wziął karabin - i raz jeszcze poszedł walczyć, by oswobodzić ten kraj od najeźdźców...

 • 21-10-2014 15:05:00

  Tak: p.Marcin Schulz musiał uznać istnienie grupy p.Nig’la Farag’e

  Tak: p.Marcin Schulz musiał uznać istnienie grupy p.Nig'la Farag'e (w jej skład wszedł kol.Robert Jarosław Iwaszkiewicz).. Mamy pełno maili z wyrazami uznania i wdzięczności od Brytyjczyków marzących o niepodległości Zjednoczonego Królestwa.
  Jutro nasza czwórka (jeśli dojedzie chory - poważna grypa - kol.Stanisław Żółtek) powie parę słów do kamer w unio-TV
  A tu wycieczka KNP w Unio-Parlamencie:
  https://www.facebook.com/KonradBerkowicz1/photos/a.224519207704012.1073741832.140962469393020/389517401204191/?type=1&theater

 • 21-10-2014 02:40:00

  A to piosenka p.Pawła Kukiza, której reżymowe radio nie chce podobno puszczać

  Nie - obecna sytuacja w KNP nie jest efektem demokracji, ani nawet (wbrew pozorom) nomokracji - lecz dikastokracji (dikastocracy) - czyli rządów sędziów.
  Tak - właśnie uratowaliśmy (p.Marcin Schulz błyskawicznie uznał ją za nieistniejącą...) frakcję unio-sceptyków p.Nig'la Farag'a. w PE.
  Nie - strona KNP działa, natomiast na serwer, na którym wisi, przypuszczony został potężny atak hackerski.
  Nie: zarówno uznanie Konwentu, jak i jego nieuznanie, w niczym poważnie nie zaszkodzą KNP. Natomiast na pewno ucierpi autorytet niektórych osób.
  A to piosenka p.Pawła Kukiza, której reżymowe radio nie chce podobno puszczać. To zamieszczam.
  https://www.youtube.com/watch?v=cvImb68DZU0
  Mam nadzieję, że żadnej pornofonii tam nie ma?

 • 20-10-2014 19:00:00

  Sąd Naczelny uznał za nieważne zwołanie Konwentu

  Sąd Naczelny uznał za nieważne zwołanie Konwentu – oraz, co też dziwne, ale konsekwentne: decyzje podjęte w związku z tym przez Konwentykl.
  Może to budzić zdziwienie – gdyż np. przy uznawaniu Koła za Oddział Sąd za „Członków” uznał tylko „Członków Zwyczajnych” – a w sprawie zwołania Konwentu również „Członków-Kandydatów”. Rada Główna, zwołując Konwent, nie mogła tego podejrzewać – ale trudno. Albo jesteśmy Partią Prawa i szanujemy orzeczenia Sądów – albo nie…
  Nie ma to większego znaczenia praktycznego – gdyż, jak Państwo mogą przeczytać w „Najwyższym CZAS!”ie, i tak planowałem zwołać w najbliższych tygodniach Konwent poprzez Delegatów. Stwarza to tylko kilka drobnych problemów proceduralnych – i tyle.
  Pozwolę sobie jednak na drobną uwagę: taką decyzje powinien był Sąd podjąć albo nazajutrz po Konwencie – albo poczekać przynajmniej na wybory.
  Bo tak – to robi się zamieszanie.
  Ale rozumiem, że Sądu takie przyziemne aspekty nie interesują.
  Poniżej Prezes SN KNP, kol.Tomasz Skóra

 • 20-10-2014 12:13:00

  W księgarni do poczytania

  Zachęcam do odwiedzenia naszej księgarni:Hans Herman Hoppe – Wielka Fikcja – Państwo w epoce schyłku
  Piotr Mozolewski – English is easy – nowatorski kurs nauki podstaw języka angielskiego
  Jan Matłachowski – Kulisy genezy Powstania Warszawskiego – tu zupełnie inne spojrzenie na przyczyny wybuchu Powstania i omówienie nieznanych dotąd relacji
  Leszek Żebrowski – Mity przeciwko Polsce
  Tom G. Palmer – Państwo opiekuńcze. Kosztowne złudzenie
  Mamy też kilka książek o tematyce rosyjskiej – możecie Państwo przeczytać, co tak naprawdę dzieje się w Rosji i republikach postradzieckich:
  Wojciech Grzelak – Gra z Rosją do jednej bramki – to wybór felietonów z Najwyższego Czasu!
  Piotr Gibowski – Asymetria – rosyjska ruletka. To modna teraz historia alternatywna, czyli co by było gdyby, wciągająca opowieść o tym jak mogłaby się potoczyć historia Europy i świata, gdyby nie było Hitlera i Stalina
  Witold Szirin Michałowski – My Eurosarmaty – dzieje Polaków zesłanych do azjatyckich republik radzieckich.
  Stepan Bandera w Kijowie, czyli kulisy rewolucji na Ukrainie – praca zbiorowa pod redakcją Adama Wielomskiego, Arkadiusz Mellera i Jana Engelgarda zawierająca artykuły i komentarze dot. stosunków polsko-ukraińskich i polsko-rosyjskich.
  A także dotychczasowe – aż 6 moich książek w komplecie lub pojedyńczo z autografem lub bez.

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl/

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów
  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194
  Za kilka dni koniec złotej polskiej jesieni – ostatni moment na koszulki:

  http://allegro.pl/koszulka-nowa-prawica-wybory-2014-super-jakosc-m-i4694721167.html

 • 19-10-2014 23:47:00

  W Gorzowie tłum na sali, poparcie ogromne – idziemy do przodu

  W Gorzowie tłum na sali, poparcie ogromne - idziemy do przodu. Sondaże też będą rosły. Spoko.
  Chat też się odbył o czasie. "Najwyższy CZAS!" oddany do druku.
  Tu dzisiejsza "Młodzież kontra":
  https://www.youtube.com/watch?v=f9Y5K_QcqPY

  Przedstawiam Państwu listę profili naszych kandydatów i kandydatów przez nas wspieranych na prezydentów miast.
  Będzin - KWW "Grupa Bogocza - Będzin Lepiej"
  Białystok - https://www.facebook.com/tomasz.szeweluk.KNP
  Bielsko-Biała - https://www.facebook.com/Banas.Joanna.knp
  Bytom - Waldemar Bartosik
  Częstochowa - Sławomir Kokot
  Gdańsk - Zbigniew Wysocki
  Gdynia - Artur E. Dziambor
  Głogów - Michał Frąckowiak
  Jaworzno - Mirosław Łapot
  Katowice - Łukasz Cholewiński
  Kielce - Dawid Lewicki
  Kraków - Konrad Berkowicz
  Konin - Przemysław Dudek
  Luboń - Michał Adamczak
  Łódź - Agnieszka Wojciechowska van Heukelom
  Nowy Sącz - Kazimierz Fałowski
  Olsztyn - Andrzej Maciejewski KNP kandydat na Prezydenta Olsztyna
  Opole - Łukasz Szewczyk
  Ostrowiec Świętokrzyski - Krzysztof Ołownia
  Otwock - Paulina Walo - kandydatka na Prezydenta Otwocka
  Piotrków Trybunalski - Krzysztof Kurczyna
  Poznań - Zygmunt Kopacz
  Radom - Robert Dębicki
  Siemianowice Śląskie - Michał Labryga
  Skierniewice - Tomasz Słowiński
  Sosnowiec - Dominik Charasim
  Szczecin - Stefan Oleszczuk
  Toruń - Jacek Andrzej Kostrzewa
  Warszawa - Przemysław Wipler
  Wrocław - Robert Maurer
  Zamość - Paweł Biłant

  To nasz Kandydat na Prezydenta Gorzowa, kol.Rafał Zapadka:
  http://www.youtube.com/watch?v=CecACDbWyy0

 • 19-10-2014 07:58:00

  Dziś będę w Łodzi, Poznaniu - i wreszcie spotkanie w Gorzowie

  Dziś będę w Łodzi, Poznaniu - i wreszcie spotkanie w Gorzowie:
  https://www.facebook.com/events/1494432350826899/?context=create&previousaction=create&source=49&sid_create=987181351
  Być może chat na NPTV.pl też się odbędzie.
  A tu taki mały wywiad z p.Rafałem A.Ziemkiewiczem:
  https://www.youtube.com/watch?v=PtHf8C7NIlk

 • 18-10-2014 06:48:00

  Siódemka to - jak powszechnie wiadomo - liczba szczęśliwa. I ją wylosowaliśmy

  Siódemka to - jak powszechnie wiadomo - liczba szczęśliwa. I ją wylosowaliśmy ("1" - PSL; "2" - Demokracja Bezpośrednia; "3" - PiS; "4" - PO; "5" - RN; "6" - SLD; "7" - KNP).
  Pamiętam losowanie, w którym PC (dziś: PiS) wyciągnęło Nr 1. Jarosław Kaczyński podskoczył do góry - i oznajmił tryumfalnie: "Numer 1 - to o 5% więcej!".
  PC otrzymało w tamtych wyborach 4,5%...
  Na razie CBOS i MB dają nam 7%; mam nadzieję, że będzie znacznie lepiej. W każdym razie: w Sieci prowadzimy - mam sześć razy więcej polubień, niż wszyscy liderzy innych partyj zusammen do kupy:
  PS: Potwierdza się to, co mówiłem o ustalonej już koalicji SLD-PiS: WCzc.Leszek Miller oznajmił, że SLD jest gotowe na każdą koalicję - także z PiSem. Przypominam, ze w tej koalicji SLD będzie bardziej na prawo od PiSaków.

 • 17-10-2014 21:02:00

  Jest dokładnie tak, jak pisałem parę miesięcy temu

  Jest dokładnie tak, jak pisałem parę miesięcy temu: to SLD będzie głównym wygranym... Chyba, że to my przeskoczymy SLD.
  I wszyscy głosujący na PiS tylko dlatego, by nie wygrała PO - i głosujący na PO tylko dlatego, by nie wygrało PiS - powinni wziąć to pod uwagę - i głosować na nas!
 • 17-10-2014 14:24:00

  Przepraszam – mało czasu. Dziś:

  Zdjęcie użytkownika Kongres Nowej Prawicy - Marki.
 • 17-10-2014 00:09:00

  Przyleciałem z Brukseli, konferencja prasowa

  Przyleciałem z Brukseli, konferencja prasowa, konwencja w Częstochowie, wracam do Otwocka - jutro dwie konferencje prasowe, w piątek wyjazd na Śląsk:
  Jastrzębie-Zdrój: https://www.facebook.com/events/1533469936869914/
  Żory: https://www.facebook.com/events/719892358092885/
  Powoli mi te wybory zaczynają bokiem wychodzić.
  "FAKTY" TVN, oczywiście, zamiast interesować się tym, co WCzc.kol.Wipler chce robić w stolicy zajmują się pobiciem Go przez policję:
  https://www.facebook.com/video.php?v=732545096816810
  - no, nic: dobrze, że się zajmują...
  A w SuperStacji słuchamy o rosyjskich agentach:
  https://www.youtube.com/watch?v=O2ck6cfmNrM
  A "Rzeczpospolita" tym razem kladzie nas do łóżka nie z panną Maryną LePenówną, tylko zp.Nigelem Faragem: http://www.rp.pl/artykul/25,1149650-Korwin-Mikke-w-PE-z-Faragem--Sojusz-KNP-z-UKIP.html
 • 16-10-2014 22:31:00

  PiS ukradł hasło SLD....

  PiS ukradł hasło SLD....
  http://www.rp.pl/artykul/1140279,1148966.html
  Cóż: PO też mogłoby okraść SLD. albo PiS
  Tylko PSL ma hasła niepowtarzalne...
  PRECZ z BANDĄ CZWORGA!

 • 16-10-2014 19:35:00

  Przemówienia po Marszu Wolności i Suwerenności

  Dziś o 18 zapraszam do Częstochowy na konwencję wyborczą:
  http://tiny.pl/qvhf8
  A jutro:
  Żory o 17.30:
  https://www.facebook.com/events/719892358092885/
  i Jastrzębie-Zdrój o 20.30:
  https://www.facebook.com/events/1533469936869914/

  Przemówienia po Marszu Wolności i Suwerenności:

  Przemysław Wipler: https://www.youtube.com/watch?v=oROjlKozcZg
  Artur E. Dziambor: https://www.youtube.com/watch?v=OTyx9Qvc188
  i moje: https://www.youtube.com/watch?v=h9lUx9W72SU

  W księgarni do poczytania:
  Hans Herman Hoppe – Wielka Fikcja – Państwo w epoce schyłku
  Piotr Mozolewski – English is easy – nowatorski kurs nauki podstaw języka angielskiego
  Jan Matłachowski – Kulisy genezy Powstania Warszawskiego – tu zupełnie inne spojrzenie na przyczyny wybuchu Powstania i omówienie nieznanych dotąd relacji
  Leszek Żebrowski – Mity przeciwko Polsce
  Tom G. Palmer – Państwo opiekuńcze. Kosztowne złudzenie
  Mamy też kilka książek o tematyce rosyjskiej – możecie Państwo przeczytać, co tak naprawdę dzieje się w Rosji i republikach postradzieckich:
  Wojciech Grzelak – Gra z Rosją do jednej bramki – to wybór felietonów z Najwyższego Czasu!
  Piotr Gibowski – Asymetria – rosyjska ruletka. To modna teraz historia alternatywna, czyli co by było gdyby, wciągająca opowieść o tym jak mogłaby się potoczyć historia Europy i świata, gdyby nie było Hitlera i Stalina
  Witold Szirin Michałowski – My Eurosarmaty – dzieje Polaków zesłanych do azjatyckich republik radzieckich.
  Stepan Bandera w Kijowie, czyli kulisy rewolucji na Ukrainie – praca zbiorowa pod redakcją Adama Wielomskiego, Arkadiusz Mellera i Jana Engelgarda zawierająca artykuły i komentarze dot. stosunków polsko-ukraińskich i polsko-rosyjskich.
  A także dotychczasowe – aż 6 moich książek w komplecie lub pojedyńczo z autografem lub bez.

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl/

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów
  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194
  Za kilka dni koniec złotej polskiej jesieni – ostatni moment na koszulki:

  http://allegro.pl/koszulka-nowa-prawica-wybory-2014-super-jakosc-l-i4694720037.html

 • 16-10-2014 03:01:00

  Jakieś siedem lat temu, w Brukseli

  P.Bartłomiej Chojan napisał:
  Przesyłam link do filmu (na You Tube) dotyczącego historii socjalizmu. Jest Pan tam widoczny (!) , … niestety tylko w przelocie (czas: 02:27:10). Część, w której się Pan pojawia dotyczy upadku socjalizmu. Jest Pan widoczny na imprezie pod nazwą „Is Socialism Dead?”. Zdaje się, że oprócz Pana był tam zaproszony również pan Radosław Sikorski.
  https://www.youtube.com/watch?v=c_uCqAHW0bw
  Jeśli nie wiedział Pan o istnieniu takowego filmu to miło mi Pana o tym fakcie poinformować. Być może informacja ta będzie przydatna z przyczyn marketingowo-edukacyjnych. Być może należałoby udostępnić go na Facebooku, na Pana profilu. Film dosyć ciekawie porządkuje historię i zagadnienia związane z socjalizmem.

  Dziękuję, doskonale pamiętam tę imprezę - jakieś siedem lat temu w Brukseli. Jakże nisko upadł p.Radosław Sikorski: z miłośnika kapitalizmu na ministra w rządzie socjal-d***kraty, p.Donalda Tuska...

  Znacie Państwo niewątpliwie stary ormiański dowcip - pytanie do Radio Erywań: "Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody?" Odpowiedź: "Drogi radiosłuchaczu - w zasadzie: tak. Tylko nie w Moskwie, a w Kijowie, nie na Placu Czerwonym, a na Kreszczatiku, nie samochody, tylko rowery, i nie dają, tylko kradną"
  Jeden z moich egzaltowanych Kolegów podał informację, że "W sejmowej szafce kol.Wiplera znaleziono butelki wódki i paralizatory".
  W zasadzie jest to prawda, tylko... itd.
  Na szczęście następny Konwent będzie już nie viritim, a przez Delegatów.

 • 15-10-2014 22:20:00

  Demolka intelektualna

  UWAGA - Warszawiacy! Ważne zadanie na jutro na wieczór! Wymaga wyjścia z domu! Potrzeba co najmniej kilkunastu młodych ludzi, zadanie dla umysłowych, ciekawe. Chętni proszeni o zgłoszenie się na adres: odp@korwin-mikke.pl Wyjaśnienie prześlę dziś wieczorem.
  PS. Żaden zamach stanu, demolka intelektualna.

 • 15-10-2014 11:05:00

  Dowiedzialem się, że... odzyskałem władzę w KNP!!!

  Dziennikarze to zawsze szukają sensacji. Z rozsądnej zazwyczaj "Rzeczypospolitej" dowiedzialem się, że... odzyskałem władzę w KNP!!!
  Jest to totalna bzdura. Niczego nie odzyskiwałem", bo niczego nie utraciłem. Konwentykl nadal wybiera połowę Członków Rady Głównej, drugą połowę jak zawsze wybiera Konwent, jak zawsze dwóch Członków nominuję ja - po prostu NIC się nie stało. Owszem: wybrano kilka innych osób, za rok być może wrócą... Są to zresztą akurat osoby przeze mnie wysoko cenione - więc jeśli już, to można by raczej napisać, że utraciłem część wpływów w Partii.
  Spoko. W księgarni do poczytania:
  Hans Herman Hoppe – Wielka Fikcja – Państwo w epoce schyłku
  Piotr Mozolewski – English is easy – nowatorski kurs nauki podstaw języka angielskiego
  Jan Matłachowski – Kulisy genezy Powstania Warszawskiego – tu zupełnie inne spojrzenie na przyczyny wybuchu Powstania i omówienie nieznanych dotąd relacji
  Leszek Żebrowski – Mity przeciwko Polsce
  Tom G. Palmer – Państwo opiekuńcze. Kosztowne złudzenie
  Mamy też kilka książek o tematyce rosyjskiej – możecie Państwo przeczytać, co tak naprawdę dzieje się w Rosji i republikach postradzieckich:
  Wojciech Grzelak – Gra z Rosją do jednej bramki – to wybór felietonów z Najwyższego Czasu!
  Piotr Gibowski – Asymetria – rosyjska ruletka. To modna teraz historia alternatywna, czyli co by było gdyby, wciągająca opowieść o tym jak mogłaby się potoczyć historia Europy i świata, gdyby nie było Hitlera i Stalina
  Witold Szirin Michałowski – My Eurosarmaty – dzieje Polaków zesłanych do azjatyckich republik radzieckich.
  Stepan Bandera w Kijowie, czyli kulisy rewolucji na Ukrainie – praca zbiorowa pod redakcją Adama Wielomskiego, Arkadiusz Mellera i Jana Engelgarda zawierająca artykuły i komentarze dot. stosunków polsko-ukraińskich i polsko-rosyjskich.
  A także dotychczasowe – aż 6 moich książek w komplecie lub pojedyńczo z autografem lub bez.
  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl/
  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów
  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194
  Za kilka dni koniec złotej polskiej jesieni - ostatni moment na koszulki:
  http://allegro.pl/koszulka-nowa-prawica-wybory-2014-super-jakosc-l-i4694720037.html

 • 14-10-2014 23:10:00

  Wspólny start KNP i RN to +5% dla PO i +2% dla PiS

  WCzc.Przemysław Wipler (KNP, W-wa) vs p.Krzysztof Bosak w dzisiejszym
  TAK CZY NIE: https://www.youtube.com/watch?v=Vw0GUonPzjo
  Odpowiadam kilku komentatorom (np. p.Krzysztofowi Jastrzębskiemu, Łukaszowi Jurysowi...): wspólny start KNP i RN to +5% dla PO i +2% dla PiS. Pomyślcie chwilę - to nie boli!
  Przy okazji: w znakomitej relacji SuperStacji TV z Marszu Wolności i Suwerenności
  https://www.youtube.com/watch?v=12KDRuP81IQ pewnym zgrzytem (o co nie można mieć pretensji do SS TV!!) były wypowiedzi polityków.
  P.Adam Szejnfeld (PO, CEP) stwierdził, że KNP już się kończy - na co dowodem jest, że gdy ja zaczynam przemawiać, to w PE szemrzą. Otóż: nic takiego nie ma w okolicy, gdzie siedzę - wśród jakichś 100 CEPów. A, że szemraja w okolicach, gdzie siedzi p.Szejnfeld? Dumny byłbym, gdyby podnosiły się tam okrzyki oburzenia tego plugastwa; gdyby bili mi brawo, byłbym nieco zaniepokojony, a nasz elektorat by nas porzucił.
  P.Joachim Brudziński (PiS, Szczecin) oświadczył, że o proteście TV "TRWAM" wszyscy wiedzieli - a o Marszu W&S uslyszał po raz pierwszy. To dowodzi, jak dobrze media traktują PiS - a jak źle: nas. A jednak na naszej imprezie było - lekko licząc - dziesięć razy tyle luda.
  P.Włodzimierz Czarzasty (SLD, "Ordynacka"). oświadczył, że jestem niewątpliwym głupkiem, bo twierdzę, że „kobieta powinna uczyć się tylko do 15.go roku życia, bo potem mądrość przejmuje wraz z plemnikami partnera”!!!!
  P.Czarzasty oczywiście wziął kawałki trzech moich osobnych wypowiedzi - przekręcając je straszliwie. Gdyby p.Czarzasty był idiotą, to ja bym Mu odpowiedział, jak idiocie: „Postukaj się Pan w czółko”. Ale p.Czarzasty nie jest idiotą: to racjonalny polityk. Do tej pory zawsze o nas dobrze mówił – bo byliśmy konkurentem dla PiSu, którego On był pryncypialnym przeciwnikiem. W tej chwili nas zwalcza i ośmiesza - bo PiS zawarło (warunkowe) porozumienie o przyszłej koalicji z SLD...
  Prosta sprawa!
  A może p.Czarzastemu pomyliły się moje wypowiedzi z dowcipem: „Jak się nazywa inteligentna komórka w ciele blondynki?” - „Plemnik!”.

  PS. A propos mojej hipotezy o możliwej dodatkowej roli plemników:
  http://www.collective-evolution.com/2014/03/18/this-study-will-make-you-think-twice-about-who-you-are-getting-into-bed-with/

  No i jak zwykle zapraszam do księgarni, bo ostatnio mało Państwo czytają: 

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  Hans Herman Hoppe – Wielka Fikcja – Państwo w epoce schyłku

  Piotr Mozolewski – English is easy – nowatorski kurs nauki podstaw języka angielskiego

  Jan Matłachowski – Kulisy genezy Powstania Warszawskiego – tu zupełnie inne spojrzenie na przyczyny wybuchu Powstania i omówienie nieznanych dotąd relacji

  Leszek Żebrowski – Mity przeciwko Polsce

  Tom G. Palmer – Państwo opiekuńcze. Kosztowne złudzenie

  Tom G. Palmer - Czy kapitalizm jest moralny

  Mamy też kilka książek o tematyce rosyjskiej – możecie Państwo przeczytać, co tak naprawdę dzieje się w Rosji i republikach postradzieckich:

  Wojciech Grzelak – Gra z Rosją do jednej bramki – to wybór felietonów z Najwyższego Czasu!

  Piotr Gibowski – Asymetria – rosyjska ruletka. To modna teraz historia alternatywna, czyli co by było gdyby, wciągająca opowieść o tym jak mogłaby się potoczyć historia Europy i świata, gdyby nie było Hitlera i Stalina

  Witold Szirin Michałowski – My Eurosarmaty – dzieje Polaków zesłanych do azjatyckich republik radzieckich.

  Stepan Bandera w Kijowie, czyli kulisy rewolucji na Ukrainie – praca zbiorowa pod redakcją Adama Wielomskiego, Arkadiusz Mellera i Jana Engelgarda zawierająca artykuły i komentarze dot. stosunków polsko-ukraińskich i polsko-rosyjskich.

  A także dotychczasowe – aż 6 moich książek w komplecie lub pojedyńczo z autografem lub bez.

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

 • 14-10-2014 21:36:00

  Ale bomba! W Luksemburgu trwają prace nad powołaniem Prokuratury Europejskiej

  W Luksemburgu trwają prace nad powołaniem Prokuratury Europejskiej http://tiny.pl/qvhfk
  Przypominam, że Prokuratura Europejska powinna była powstać pięć lat temu. Wykorzystanie tego Euro-Urzędu do walki z korupcją i malwersacjami w Unii zapowiadałem w programie przed wyborami do PE. Po czym na sesji plenarnej zapowiedziałem, że wniosę do €-Prokuratury o zbadanie afery z "Walką z Globciem". Po czym od ambasadora UE w Warszawie dowiedziałem się, że €-Prokuratura w najbliższym czasie nie powstanie.
  A tu takie coś! No-no...
  We czwartek 16.X konwencja wyborcza w Częstochowie o 17
  http://tiny.pl/qvhf8
  Spotkania w sobotę 18-X:
  Marki pod Warszawą o 17,30: https://www.facebook.com/events/635698496548608/
  oraz Legionowo o 19 (zaproponuję godzinę nieco późniejszą...):
  https://www.facebook.com/events/749083705164691/?fref=ts

  Jacek Wilk vs Jerzy Borowczak (PO) w Telewizja Superstacja:
  http://youtu.be/uqNs7z8XaW4
  a o 21:30 w TAK CZY NIE Przemysław Wipler i Krzysztof Bosak

  No i jak zwykle zapraszam do księgarni, bo ostatnio mało Państwo czytają: 

  Hans Herman Hoppe – Wielka Fikcja – Państwo w epoce schyłku

  Piotr Mozolewski – English is easy – nowatorski kurs nauki podstaw języka angielskiego

  Jan Matłachowski – Kulisy genezy Powstania Warszawskiego – tu zupełnie inne spojrzenie na przyczyny wybuchu Powstania i omówienie nieznanych dotąd relacji

  Leszek Żebrowski – Mity przeciwko Polsce

  Tom G. Palmer – Państwo opiekuńcze. Kosztowne złudzenie

  Tom G. Palmer - Czy kapitalizm jest moralny

  Mamy też kilka książek o tematyce rosyjskiej – możecie Państwo przeczytać, co tak naprawdę dzieje się w Rosji i republikach postradzieckich:

  Wojciech Grzelak – Gra z Rosją do jednej bramki – to wybór felietonów z Najwyższego Czasu!

  Piotr Gibowski – Asymetria – rosyjska ruletka. To modna teraz historia alternatywna, czyli co by było gdyby, wciągająca opowieść o tym jak mogłaby się potoczyć historia Europy i świata, gdyby nie było Hitlera i Stalina

  Witold Szirin Michałowski – My Eurosarmaty – dzieje Polaków zesłanych do azjatyckich republik radzieckich.

  Stepan Bandera w Kijowie, czyli kulisy rewolucji na Ukrainie – praca zbiorowa pod redakcją Adama Wielomskiego, Arkadiusz Mellera i Jana Engelgarda zawierająca artykuły i komentarze dot. stosunków polsko-ukraińskich i polsko-rosyjskich.

  A także dotychczasowe – aż 6 moich książek w komplecie lub pojedyńczo z autografem lub bez.

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

<< poprzednie
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 następne >>

Strona 1 z 119 [postów: 20 z 2366]