Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64097 komentujących
92976 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

 • 31-05-2013 23:47:00

  Dobrze jest! Z wykresem. Ale coś dziwnego się dzieje...

  Tak jak mówiłem: mamy pewne, solidne 4% - i sondaże będą dawały czasem 2% a czasem 6%. Właśnie SMG/KRC wyszło 5%:

  http://natemat.pl/63261,pis-dalej-przed-po-ale-do-sejmu-wchodzi-nowa-prawica-janusza-korwin-mikkego

  No, i bardzo dobrze – trzeba to nagłaśniać. Proszę zauwazyć, że tyczy to wyborów do Sejmu; w wyborach do PE przekraczamy 5% już od dawna. 

  Z drugiej strony oczy stają mi w słup. Zarząd KNP postanowił właśnie przymknąć oko na niedopatrzenia przy płaceniu składek – i oświadczył, poniekąd z konieczności (bo przechodzimy na nowy system i nie mamy czasu sprawdzać zaszłości), że kontrola składek nastąpi dopiero w końcu czerwca. Jest to de facto „amnestia”: Jeśli dziś ktoś zalega ponad 6 miesięcy, to przestałby być członkiem – ale skoro kontrola jest w końcu czerwca, to może szybko zapłacić ze dwie składki po 5 zł – i stażu członkowskiego nie traci.

  Na co dwóch Członków z Oddziału rybnickiego odeszło z Partii twierdząc, że to jakieś drakońskie wymagania i z Partii odejdzie połowa ludzi????!?

  Albo ja nie umiem pisać – albo ktoś nie umie czytać.   

 • 30-05-2013 15:16:00

  Drogi Panie Przemku!

  WCzc.Przemysław Wipler (PiS, Warszawa) w swoim wPiSie na blogu: ( http://www.wipler.pl/2013/05/ksiegowy-zielonej-wyspy-przyznaje-jest-kryzys/ )

  zastanawia się nad takim fenomenem:

  Reżym podniósł stopę VAT z 22% na 23%,

  PKB wzrósł o 2% - i podobnie konsumpcja indywidualna.

  Natomiast wpływy z VAT spadły o 2%.

  Dla ułatwienia dodajmy, że wg. JE Jana Vincenta miały wzrosnąć o 7,5%.

  Drogi Panie Przemku!

  Powody są dwa:

  1) teoria Tarczy i Miecza. ONI podnoszą podatki – my uczymy się ukrywać nasze przychody. Ponieważ prywatna inicjatywa jest sprawniejsza od urzędów...

  2) Dane o wzroście PKB są sfałszowane – co widać podczas poruszania się po kraju.  

  =====

  PS. Dziś "blog czytany" normalnie o 2000

 • 29-05-2013 14:21:00

  Obiecany tekst już jest. Poniżej - prośba:

  Esprit d'escalier

  Po każdej mej bytności w jakimś radio czy TV czytam teksty i słucham głosow pełnych rozżalenia – że należało jeszcze powiedzieć to, albo tamto, dobić przeciwnika takim czy innym argumentem. Na ogół są słuszne – ale:

  1) Argumentów mam sto – a program trwa np. 15’, z czego 1/3 to przeciwnik, a 1/3 to prezenter, wstawki i reklamy;

  2) Argumenty układają się w pewien lokalnie logiczny ciąg – i choć pojawiają się nowe możliwości nie zawsze warto rozbijać zaplanowany wątek;

  3) Gdym miał 24 lata potrafiłem mieć w pamięci kilka wątków - i rozwijać na głos następny. Obecnie mam lat trzy razy tyle i choć twardziel i system operacyjny działają, to RAM często mi szwankuje.

  W ostatniej dyskusji z p.Dariuszem Szwedem pojawiło się kilka ciekawych, a pominiętych argumentów. Zamieszczam je poniżej. Chcącym szkolić się w erystyce zalecam włączenie YT (https://www.youtube.com/watch?v=DSg5fI73Pk4 ) i wychwytywanie zaznaczonych momentów.

  Zaczynamy:

  2’48” – Argument o „mixie” mogłem przygwoździć; natomiast powiedziałem nieopatrznie, że nie słyszałem o „ani jednym” przypadku protestu Zielonych p-ko inwestycjom sowieckim ani rosyjskim – na co p.Szwed mnie później dopadł wspominając o protestach p-ko elektrowni jądrowej w okręgu królewieckim. Zapewne to prawda – więc trzeba na przyszłość unikać tu słowa ”nigdy”. W ogóle zresztą nigdy nie należy używać słowa „nigdy”...:oczko:

  4’35” – Należało pokiwać głową: „A więc w ramach oszczędności – wzrost wydatków o 60 miliardów €…”.

  6’49” i 7’14” i 7’48” – Trudno było panu DSz. przerwać żądaniem, by wyjaśnił jak ci „naukowcy” odróżniają antropogeniczny wzrost temperatury od naturalnego… ale należało spróbować.

  6’52” – Należało brutalnie oskarżyć tych „naukowców”, że to tacy sami hochsztaplerzy jak ci, co za Gierka „udowodnili”, że Polska jest dziesiątym mocarstwem świata: ludzie, którzy za pieniądze napiszą dowolną bzdurę, której życzy sobie klient; przypomnieć udowodnione fałszowanie danych – i ujawnione instrukcje, jak dane fałszować. Tyle, że całkowicie rozbiłoby to porządek – i p.Bernatowicz niewątpliwie by mi przerwał tak długi zasadniczy wywód.

  10’17” – za mało pocisnąłem tezę, że jest to celowa realizacja zasady „Zero Growth” – i nawet nie przetłumaczyłem nazwy i nie wyjaśniłem tezy zwolenników „Zerowego Wzrostu”. Z drugiej jednak strony: planuję użycie tego argumentu w dyskusji o większej oglądalności – i nie chciałem go spalić.

  10’29” – Należało ostro skontrować, że istotnie: mówię zawsze to samo, bo Prawda jest jedna – a inni co chwila mówią co innego „i chyba to jest coś chorobliwego?”

  10’40” – Powinienem krótko i dobitnie zauważyć, że p.Szwed nigdy nie widział kwarka i nie chwycił go za ogon – a mimo to wierzy, że kwarki istnieją… Jeśli stwierdzę, że załadowałem na statek 500 samochodów, a dopłynęło ich 400 to wolno mi suponować, że 100 zostało ukradzionych – choć nikogo za ręke nie złapałem i nie mam żadnego dowodu. Co więcej: jeśli się to powtarza na tej samej linii żeglugowej wolno formułować silne hipotezy na ten temat… Tego stwierdzenia absolutnie zabrakło. BŁĄD.

  11’30” – Nie rozwinąłem tego argumenu o wojnie – bo widziałem zegar… Tym niemniej szkoda, że sprawa została pozostawiona tak, jakby chodziło mi o to, że walka z GLOBCIEm jest równie kosztowna jak walka z Niemcami, na przykład – podczas gdy należało podkreślić (co uczynili dwaj Komentatorzy) że to „tworzenie miejsc pracy” oznacza, że oderwaliśmy milion ludzi od np. łatania dziur w drogach i skierowali do prac na ogół bzdurnych, jak np. magazynowanie CO2 w starych sztolniach. Jest to więc zasadnicza STRATA dla gospodarki. Tyle, że wymagałoby to osobnej dyskusji nad bzdurnym paradygmatem, że „tworzenie miejsc pracy” jest czymś dobrym. Na to nie było czasu – i nie było to właściwe miejsce.

   14.00 – Zakończenie samo się broniło – ale mogłem dobitniej.

  =====

   

  I ta namolna prośba:

  Lokal partyjny już uruchomiony, od 1-VI będę we nim dyżurował w zasadzie codziennie między 13 a 15 – a w miarę możności dłużej:

   w Warszawie, przy ul.Wilczej 29A lokal 4A – z bramy w podwórko po lewej, kod: 100#2902

  Od 1-VI będzie w nim stale dyżurować Kierowniczka Biura KNP, pełniąca jednocześnie obowiązki Rzeczniczki.

  W związku z tym mamy liczne wydatki – i gdyby ktoś mógł nas wspomóc, byłbym bardzo wdzięczny; konto KNP:

   WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

   Przypominam, że na konta partyjne można wpłacać tylko przelewem, kartą lub w inny sposób identyfikujący nadawcę. Mogą wpłacać tylko mieszkający w Polsce obywatele III RP. Jeśli ktoś inny chciałby wspomóc myśl konserwatywno-liberalną – np. z konta firmowego - proszony jest o zasilenie konta np. Fundacji KISIELA:

   ING Bank Śląski: 70 1050 1025 1000 0023 2682 7942

  lub przez np.PayPal ze strony: http://fundacjakisiela.org/

  Bardzo proszę PT Członków KNP o uregulowanie zaległych składek. Rozumiem, że ktoś może zgłosic się do KNP i nie moc czynnie działać; jednak wtedy powinien przynajmniej opłacić składkę. Przypominam, ze na jesieni jest Konwent – a przy wyborze Delegatów Oddziały będą brały pod uwagę tylko tych, którzy nie zalegają ze składkami ponad 6 miesięcy.

 • 28-05-2013 23:33:00

  W sprawie dyskusji z feministką w PolSat NEWS p.Piotr Guzik napisał:

  Panie Januszu,

  obejrzałem właśnie Pana występ w tv Polsat w rozmowie z panią Dorotą Glac.

  Znam Pana poglądy bardzo dobrze i z przykrością stwierdzam, że na własne życzenie (nikt Panu nie przerywał ani nie zmontował wypowiedzi - miał Pan ok 70% czasu!!) wyszedł Pan na zwolennika interwencjonizmu państwowego....

  Pani Dorota Glac wydaje się mieć zbliżony pogląd do pańskich (niech każdy sobie sam wybierze co chce robić i niech nikt się w to nie miesza - ani Państwo ani otoczenie), a Pana wypowiedzi sugerowały, że chciałby Pan narzucić komuś że ma robić to w czym jest dobry....bez sensu....to jest kompletnie niezgodne z Pana poglądami!!! (moimi również)

  Mała rada:

  Proszę się nie skupiać na tym kto (mężczyzna, kobieta...) jest w czym dobry i do czego się nadaje, tylko na ogólnej zasadzie, że każdy niech sobie robi co chce (wychowuje dzieci czy pracuje w korporacji), a reszta sama się wyreguluje. Inaczej będzie Pan wychodził na kogoś, kto chciałby narzucić innym co mają robić i jak mają żyć....a to nie wygląda dobrze i jest kompletnie sprzeczne z ideą wolnościową!!

  I tak samo w każdej innej kwestii.....ta rozmowa mogła być naprawdę konstruktywna, bo tak Pani nie była tak naprawdę feministką....nie wskazywały na to jej poglądy....a dziennikarka nie wtrącała się zbytnio (...)

   

  Drogi Panie!

  Ma Pan oczywiście rację! Tak powinno być – i tak właśnie było. We WSZYSTKICH jako-tako rozwiniętych społeczeństwach spontanicznie role kobiet i mężczyzn są starannie kulturowo zróżnicowane. Główną przyczyna tego jest oczywista: spoleczeństwo zróżnicowane, w ktorym człowiuek od maleńkości jest tresowany do swojej roli spolecznej ma kolosalną przewagę nad spoleczeństwem unisex.

  Jeśli w tej chwili od tego modelu odchodzimy, to nie w wyniku spontanicznego procesu – lecz wskutek silnego, wielorakiego, skoordynowanego nacisku państwa!

  Przecież to państwo narzuca „poprawność polityczną” poprzez kontrolowane przez reżym telewizje!

  To państwo zapewnia kobietom pracującym poza domem szczególną ochrone prawną

  To państwo odbiera mężczyznom (a więc i ich pracującym w domach żonom!) pieniądze – i przeznacza je na dopłaty do żłobków i przedszkoli; gdyby trzeba było płacić za to ceny rynkowe, wielu kobietom praca poza domem by się nie opłacała!

  To państwo odbiera mężczyznom (a więc i ich pracującym w domach żonom!) pieniądze – i przeznacza je na dopłaty do komunikacji – w praktyce bowiem tymi środkami jeździ znacznie więcej kobiet; gdyby trzeba było płacić za to ceny rynkowe, wielu kobietom praca poza domem by się nie opłacała!

  To państwo finansuje (z pieniędzy odbieranych itd...) specjalne kursy dla kobiet, udziela kobietom pożyczek i pomocy na otwarcie businessów...

  Mamy do czynienia z Gigantycznym Spiskiem Elit, które zawłaszczyły państwa, przeciwko Naturalnemu Porządkowi Rzeczy! I o tym trzeba mówić, trzeba ludzi uświadamiać – a nawet politycznie się przeciwstawiać. Bo od tego jest opozycyjna partia polityczna, by formułować programy przeciwne reżymowym.

  Przecież my po dojściu do władzy:

  1) Zlikwidujemy wyżej wymienione (i inne...) formy reżymowego nacisku na przerobienie Homo Sapiens Diversificatus na Homo Europaeus Unisex

  2) Przez kilka miesięcy będziemy prowadzili akcję uświadamiającą – by zniwelować skutki poprzednich działań. Jedyną trwałą ingerencją byłoby zwolnienie z podatku pogłównego (gdybyśmy go wprowadzili,oczywiście) kobiet nie pracujących poza domem. Zwolnilibyśmy najchętniej wszystkie – ale wtedy kobiety byłyby „nieuczciwą konkurencją” dla mężczyzn na rynku pracy.

  3) Zaprzestaniemy jakiejkolwiek ingerencji w sprawy prywatne.

  Nie wiem, czy w wyniku tego kobiety wezmą się za zawody kobiece (i za jakie – bo pojawiają się wciąż nowe zawody...) czy też uznają, że w dobie nadmiaru sił wytwórczych chcą leżeć i pachnieć – a niech mężczyźni pracują również jako pielęgniarze, szwacze i modyści...

  Myślę jednak, że zawsze część kobiet będzie chciała wybierać „męskie” zawody – po prostu dlatego, że mają „męskie” umysły. Takie kobiety nawet nie powinny zajmowac się dziećmi!

  No, i dobrze!

 • 28-05-2013 18:39:00

  Dziś jestem - dla odmiany - w PolSat Business. Już jest link:

  Miałem nadzieję, że przynajmniej TAM nie będzie żadnej feministki - bo, na szczęście  na ekonomii się nie znają. I nie było. Za to był Zielony:

  https://www.youtube.com/watch?v=DSg5fI73Pk4

   

  Spotkania na Śląsku:

  TYCHY - 31 maja, godz. 18:00
  Restauracja Avanti Caffe, ul. Stefana Batorego 24
   
  LĘDZINY - 31 maja, godz.19:30
  Lędziny, Restauracja"SŁOWIAŃSKA", ul. Hołdunowska 18
 • 27-05-2013 23:03:00

  Tu można obejrzeć rozmowę w Polsat News

  z p. Dorotą Glac, aktorką i działaczką ruchów kobiecych

  http://www.youtube.com/watch?v=NZ3kFCPTXts

 • 27-05-2013 20:01:00

  Dziś o 21.30 Jestem W Polsat News z p. Joanną Senyszynową

  A już teraz można rozpocząć tutaj dyskusję na temat programu ( TEMATU) w którym wystąpię: tu

  https://www.facebook.com/takczyniePN?hc_location=stream

  a jutro o 19.40 w Polsat Busines.

  A Kongres Nowej Prawicy  http://nowaprawica.org.pl/ zaprasza członków i sympatyków z Sosnowca na spotkanie 29 maja o godz. 18.00 do restauracji „Kolorowa” przy ul. Mościckiego 19, a o godz. 19.30 do Będzina Black Jack Pub Loża nr. 3 Przy ul. partyzantów 3A. Gościem specjalnym spotkań będzie prezes Regionu Śląsko-Dąbrowskiego p. Wiesław Lewicki.

  Zapraszam też do naszej księgarni http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl, gdzie do nabycia jest  najnowsza książka Janusza Choińskiego Choroba (umysłowa-alkoholowa) ministra Józefa Becka jako główna przyczyna wybuchu II wojny światowej. Można też kupić już wznowienie wydanego kilkanaście lat temu wyboru moich przemówień sejmowych z lat 1991-93 pt. „Rząd rżnie głupa”. 

  Z nowości polecam też Friedricha Augusta Hayek’a – Nadużycie rozumu wydane przez PROHIBITA.

  W naszej księgarni znajdą Państwo różne nowości z dziedziny ekonomii, wydane przez Fijorr Publishing:

  Marek Skousen – Wall Street – giełdowe mądrości, maksymy i aforyzmy

  Marek Skousen – Narodziny współczesnej ekonomii. Żywoty i idee wielkich myślicieli

  Helmut Schoeck – Zawiść. Źródło agresji, destrukcji i biedy

  oraz moje:

  Vademecum Ojca

  Niebezpieczne ubezpieczenia

  Korwin – najlepsze teksty

  Rząd rżnie głupa

  Polecam też Stanisława Michalkiewicza - Polska droga do zniewolenia i Jakuba Wozinskiego – Historia pisana pieniądzem

  PS: jeżeli ktoś chce zorganizować spotkanie ze mną – proszę pisać na poniższy adres: meet_jkm@nowaprawica.org.pl

 • 27-05-2013 15:16:00

  Rozdźwięki na Szczeblu Najwyższym; a ja o 21.30 w PolSat NEWS

  JŚw Franciszek I oznajmił 22-V w kazaniu, że wszyscy czyniący dobro mogą liczyć na Raj. Już po kilku dniach Kuria, zamiast sprawę przemilczeć, zareagowała ostro: „ks.Tomasz Rosica, rzecznik Stolicy Apostolskiej, stwierdził m.in., że »ateiści idą do Piekła, jeśli nie akceptują Jezusa Chrystusa, jako Pana i Zbawiciela«. Wytłumaczył również, że ci, którzy znają naukę Kościoła katolickiego »nie mogą zostać zbawienia dopóki nie wprowadzą jej nauk w życie« ".

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-sprostowal-slowa-papieza-ateisci-ida-do-pi,1,5526445,wiadomosc.html

  W tej sytuacji możliwe są trzy rozwiązania:

  1) Kuria po cichu otruje Papieża;

  2) Papież ekskomunikuje niepokornych i wyrzuci ich z urzędów;

  3) Sprawa będzie się tlić i doprowadzi do rozpadu Kościoła Rzymsko-katolickiego.

  Nie ma to, oczywiście, nic wspólnego ze zbawieniem. Pan Bóg na Sądzie Ostatecznym, decydując się, czy posadzi kogoś po Prawicy, czy po Lewicy („gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów”) na pewno nie będzie kierował się opinią ani Papieża ani Kolegium Kardynałów – ani nawet, o zgrozo, opinią d***kratycznie podejmującego decyzje Soboru Powszechnego.

  ====

  Dziś, w poniedziałe, nie ma (i już nie będzie) "czytanego" V-BLOGu za to

  o 21.30 będę w PolSat NEWS kłócił się z WCzc.Joanną Senyszynową (SLD, Kraków) 

  Jutro, we wtorek, o 19.40 jestem w PolSat Business

  Lokal partyjny już uruchomiony, będę we nim dyżurował w zasadzie codziennie między 13 a 15 – a w miarę możności dłużej:

   w Warszawie, przy ul.Wilczej 29A lokal 4A – z bramy w podwórko po lewej, kod: 100#2902

  Od 1-VI będzie w nim stale dyżurować Kierowniczka Biura KNP, pełniąca jednocześnie obowiązki Rzeczniczki.

  W związku z tym mamy liczne wydatki – i gdyby ktoś mógł nas wspomóc, byłbym bardzo wdzięczny; konto KNP:

   WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

   Przypominam, że na konta partyjne można wpłacać tylko przelewem, kartą lub w inny sposób identyfikujący nadawcę. Mogą wpłacać tylko mieszkający w Polsce obywatele III RP. Jeśli ktoś inny chciałby wspomóc myśl konserwatywno-liberalną – np. z konta firmowego - proszony jest o zasilenie konta np. Fundacji KISIELA:

   ING Bank Śląski: 70 1050 1025 1000 0023 2682 7942

  lub przez np.PayPal ze strony: http://fundacjakisiela.org/

  Bardzo proszę PT Członków KNP o uregulowanie zaległych składek. Rozumiem, że ktoś może zgłosic się do KNP i nie moc czynnie działać; jednak wtedy powinien przynajmniej opłacić składkę. Przypominam, ze na jesieni jest Konwent – a przy wyborze Delegatów Oddziały będą brały pod uwagę tylko tych, którzy nie zalegają ze składkami ponad 6 miesięcy.

 • 26-05-2013 23:53:00

  Lata sobie po Sieci taki zabawny pastisz:

  http://www.wykop.pl/link/1531869/korwin-mikke-nie-przestanie-ocieplac-wizerunku-hitlera/

  Znałem zgrabniejsze. Ale sporo osób dało się na to nabrać.

  Sporo osób dało się też nabrać na rzekome nagranie rozmów JE Donalda Tuska z paroma oficjelami na Stadionie „Narodowym”. W związku z czym p.Premier pozwał p.Jerzego Urbana do sądu!

  W „ANGORZE” pisuje spółka KLIKA (pp.Marek Sobczak i Antoni Szpa). Walą na odlew – jak to artyści: czasem słusznie, czasem nie. Ale ostatnio umieścili Post Scriptum. z którtego treścia zgadszam się całkowicie:

  Żart Urbana naruszył dobra osobiste premiera Tuska tak dalece, że skierował on sprawę do sądu. Za to oskarżanie go przez Kaczyńskiego, Macierewicza, cały PiS, środowisko „Gazety Polskiej" oraz wielu przedstawicieli Episkopatu Polski, iż ma na rękach krew ofiar katastrofysmoleńskiej i wraz z Putinem przygotował zamach na prezydenta Kaczyńskiego, tych dóbr, godności nie narusza i nie daje żadnego powodu do obrony swojego dobrego imienia przed sądem. Gratulujemy!

  Ja tam PT Autorów tego pastiszu pozywać nie mam zamiaru. Jeszcze nie zwariowałem.

  Jakieś bzdury pisze też o mnie p.Jerzy Wasiukiewicz. Mam nadzieję, że wkrótce przeprosi...  

 • 25-05-2013 23:49:00

  Na razoie: kolkol.Michał Marusik i Grzegorz Sowa:

   

  : Mówili "Kraj Rad - raj krat" - dziś to jest Kraj VAT! Nadal jesteśmy niewolnikami - ONI tylko udoskonalili system! - Michał Marusik, sygnatariusz KNP w swoim wystąpieniu podczas zjazdu KNP w Gdyni 27.04.2013 r.

  http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/grzegorz_sowa_vs_zus_/1297

 • 24-05-2013 23:48:00

  W piątek o Środzie

   

  P.Magdalena Środowa, profesorka od płciowych studiów, napisała we „WPROST” felieton, który bardzo mi się podobał. Porównała mianowicie wysiłki „Zespołu 39” utworzonego przez PiS by walczyć z objawami anty-religijności – z zespołami z czasów PRL, mającymi walczyć z objawami anty-socjalizmu. „W PRL działało niemało zespołów d/s przeciwdziałania „uwstecznieniu” Polski i ochrony jej przed zgubnym wpływem kapitalizmu. Jak wiadomo – nie udało się”

  I tu jest jedyny punkt, w którym się z p.Środową nie zgadzam.

  Otóż: udało się – i to znakomicie. Ludzie maja bardzo głęboko wpojona miłość do równości, nienawiść do Wolności i nienawiść do kapitalizmu w ogóle i kapitalistów w szczególności (co jest o tyle ciekawe i nonsensowne, że większość wielkich kapitalistów nie lubi kapitalizmu i starannie buduje socjalizm...).

  Tak więc: udało się!

  Co jednak stawia pod znakiem zapytania wnioski p.Profesorki od Studiów nad Płci

  ====

  PS. Przepraszam - ale wczoraj podejmowaliśmy rozpaczliwe wysiłki, by się połączyć na chat. Skończyłem spotkanie przed 20.tą, pociąg mialem o 21.szej, czas był - nietsety komputer nie chciał przyswoić sobie programy Procaster. W koncu okazało się, że potrzebuje nowszej wersji wtyczki Adobe Flash - a już było po 20.30, więc dałem spokój. 

  Po tym wszystkim źle mi działal rownież w pociągu - więc nawaliłem na innych polach tez. 

  Trudno! Przepraszam - postaram się w przyszłości temu zaradzić. 

 • 23-05-2013 10:19:00

  Dwa teksty z komunistycznych „The Financial Times”:

   

  http://forsal.pl/artykuly/676268,financial_times_w_davos_nastroje_najlepsze_od_pieciu_lat.html

  Cytuję: Umiarkowany optymizm towarzyszył uczestnikom zakończonego wczoraj w szwajcarskim Davos Światowego Forum Ekonomicznego. Zdaniem niektórych analityków, delegaci mieli najlepsze nastroje od pięciu lat, informuje dziennik "Financial Times". Według komentatora gazety, tegoroczne Davos „odetchnęło z ulgą”. O optymizmie uczestników czytamy też w tygodniku "Economist". Inni obserwatorzy dodają, że zmalało ryzyko rozpadu strefy euro, mniejsze jest także prawdopodobieństwo kryzysu w USA czy Chinach.

  Jednocześnie na światowych giełdach rosną kursy akcji, co jest wyrazem dobrego nastroju inwestorów.

  Minęło kilka miesięcy – i dziś czytamy:

  http://forsal.pl/artykuly/706323,szweda_pogrom_w_tokio_wplynie_na_europe.html

  W Azji inwestorom nie zabrakło powodów do zmartwień. Perspektywa zakończenia QE w USA oczywiście martwi firmy eksportowe, ale może jeszcze większym zaskoczeniem okazał się spadek indeksu PMI dla sektora produkcji w Chinach do 49,6 z 50,4 w kwietniu. Wartość poniżej 50 oznacza recesję w sektorze. Są to najsłabsze dane od siedmiu miesięcy i mogą wskazywać (PMI jest wskaźnikiem wyprzedzającym koniunkturę) na kontynuację spowolnienia. Indeks giełdy w Szanghaju stracił 0,5 proc. (na godzinę przed końcem notowań), a w Hong Kongu 2,4 proc. Również w Australii inwestorzy mieli kwaśne miny (All Ordinaries stracił 2 proc.), po decyzji koncernu Ford o zamknięciu fabryki samochodów działającej od 90 lat. Według władz Forda umocnienie dolara australijskiego jest tak silne, że import samochodów jest bardziej opłacalny niż ich produkcja na miejscu. W ten oto sposób wojny walutowe zbierają żniwo…

  Jednak prawdziwy pogrom miał miejsce na giełdzie w Tokio, gdzie indeks spadł o 7,3 proc. (choć początkowo zyskiwał 2 proc.). Ten ruch należy uznać za gwałtowną korektę ostrego trendu wzrostowego, który tylko w tym roku podniósł Nikkei o ponad 40 proc.

  W tych okolicznościach notowania w Europie muszą zacząć się od spadków. Wczoraj inwestorzy na Starym Kontynencie nie wyczuli zagrożeń w słowach Bernanke, dziś zapłacą za to cenę. Również w Europie wstępne odczyty PMI mogą wpłynąć na zachowania inwestorów, zwłaszcza że dyskontowane od dłuższego czasu ożywienie gospodarcze wciąż nie nadchodzi. Słabe odczyty mogą więc pogłębić spadki.

  Powstaje pytanie: po jaką cholerę publikować wypowiedzi reżymowych hien i ich pachołków?

  Przecież wiadomo, że kłamią...

   

   

   

 • 22-05-2013 14:15:00

  Spotkania w Piotrkowie Trybunalskim 23 maja

  Godz. 15.00 - Uniwersytet Jana Kochanowskiego, ul. Słowackiego 114/118 - spotkanie zamknięte ze studentami i wykładowcami uczelni

  Godz. 18.00 - Spotkanie z mieszkańcami Piotrkowa koło kina hawana, ul. Słowackiego 8/10 od strony Amfiteatru 

 • 21-05-2013 14:19:00

  Dziś i jutro: Dolny Śląsk. Pojutrze Piotrków Trybunalski

   

  21 maja 2013 r.

  godz. 16.30 - Zgorzelec - Sala konferencyjno bankietowa "Placebo" w Domu Turysty ul. Łużycka 33b

  godz. 20.00 - Jelenia Góra - Restauracja "Złoty Klub" Bosmana ul. Pocztowa 6

  22 maja 2013 r.

  godz. 16.00 - Bolesławiec, Rynek, Restauracja "Oleńka"

  godz. 19.00 Lubin - Restauracja "Pasja" ul. Konstytucji 3 Maja 8

  To były spotkania ze mną. A co na Górnym Śląsku? Też odbywają się spotkania:

   

  PSZCZYNA - wtorek, 21.maja 2013r. godz. 19:30, pizzeria Venezia, ul. Piwowarska 26
   
  SKOCZÓW - środa, 22.maja 2013r. godz. 18:00, restauracja English Pub
   
  KATOWICE - czwartek, 23.maja 2013r. godz. 18:00, pub "Za drzwiami u Marchołta", ul. Warszawska 37
   
  ZABRZE- piątek, 24. maja2013r. godz. 19.30, Restauracja Balaton, ul. Brodzińskiego 2
   
  ŻYWIEC - piątek, 24.maja 2013r. godz. 19:00, Pizzeria "Nowy Świat", ul. Zielona
 • 20-05-2013 16:28:00

  Rewelacja - ale cokolwiek przeterminowana. I linki:

  Okazuje sie, że ten pokazany wczoraj  odcinek "Rodziny zastepczej" jest sprzed 5 lat.IPLA go tylko retransmitowała.

  Mnie mozna wmówić wszystko, bo ja TV nie oglądam...

  Ale i tak: rewelacja.

  Tu wczorajsza dyskusja w SuperStacji z WCzc.Armandem Ryfińskim - nic szczególnego, naprawdę... 

   

   

  https://www.youtube.com/watch?v=jHV74eRVVnw

   

  A tu pokłosie z wizyty na Ziemi Chełmińskiej: 

  wywiad w .pdf:

   

  http://www.scribd.com/fullscreen/142018961?access_key=key-12rynsts7h715tcef6zj

  Wywiad w radio: 

   

  http://www.radiopik.pl/2,1778,janusz-korwin-mikke-odwiedzil-kujawy-i-pomorze&idf=2673

  Oraz TV:

   

  http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualnosci/polityczne/korwinmikke-krytykuje-unie-za-blokade-rozwoju-polski/11047021

  http://www.toruntv.pl/movie/show/1814 (min 8:13 - 9:35)

   

   

   

   

   

 • 19-05-2013 18:53:00

  Ale to już - naprawdę rewelacja:

  http://www.youtube.com/watch?v=xV4YW6gL9PY

  To  leci w PolSatcie - w serialu "Rodzina zastępcza"! 

 • 19-05-2013 12:23:00

  Przy niedzieli rewelacyjny o.Jacek Gniadek, SVD, (i inne atrakcje). PROSTUJĘ!

   

  "Pomoc rządowa dla np. Afryki pochodzi z pieniędzy zabranych przemocą!"
  "Kapitalizm jest planem Boga, zostałem więc misjonarzem wolnego rynku"
   
  o godz. 20.00 ja na NPTV.pl

  a o 22.40 ja w SuperStacji.

  Jutro o godz. 12.15 (teraz już na stałe!) jestem w radio WNET http://www.radiownet.pl/sluchaj

  Pytania można mi zadawać dzwoniąc pod tf 509 330 374

  Można mnie słuchać również na telefonach komórkowych – a jak to tu:

  http://www.radiownet.pl/#/strony/jak-sluchac

  SPROSTOWANIE:

  21 i 22 maja jestem na Dolnym Śląsku, szczegóły w dziale Polecane spotkania.

  Tylko u nas w księgarni http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl najnowsza książka Janusza Choińskiego Choroba (umysłowa-alkoholowa) ministra Józefa Becka jako główna przyczyna wybuchu II wojny światowej.

   

  Można też kupić już wznowienie wydanego kilkanaście lat temu wyboru moich przemówień sejmowych z lat 1991-93 pt. „Rząd rżnie głupa

  Z nowości polecam też Friedricha Augusta Hayek'a – Nadużycie rozumu wydane przez PROHIBITA

   

  W naszej księgarni znajdą Państwo różne nowości z dziedziny ekonomii, wydane przez Fijorr Publishing:

  Marek Skousen – Wall Street – giełdowe mądrości, maksymy i aforyzmy

  Marek Skousen – Narodziny współczesnej ekonomii. Żywoty i idee wielkich myślicieli

  Helmut Schoeck – Zawiść. Źródło agresji, destrukcji i biedy

  oraz moje:

  Vademecum Ojca

  Niebezpieczne ubezpieczenia

  Korwin - najlepsze teksty

  Rząd rżnie głupa

  Polecam też Stanisława Michalkiewicza - Polska droga do zniewolenia i Jakuba Wozinskiego - Historia pisana pieniądzem

 • 18-05-2013 02:28:00

  Do {nauczyciela} z Ostrołęki - i jeszcze echa w niej pobytu

  W komentarzu do relacji z mego wystąpienia w Ostrołęce (na portalu http://www.moja-ostroleka.pl ) {nauczyciel} napisał:

  Już sobie wyobrażam szkołę w której rządzą rodzice. Zastraszeni nauczyciele, którzy muszą realizować chore wymysły tak zapracowanych rodziców, że nie mają czasu dla swojego dziecka. Szkołę w której nie ma słabych ocen bo przecież moje dziecko jest takie zdolne, a nauczyciel nie potrafi się na nim poznać”.

  Teraz czekam na głos {kucharza}: „Już sobie wyobrażam restaurację, w której rządzą goście. Zastraszeni właściciele, którzy muszą układać menu tak, by goście chcieli przyjść. Zastraszeni kucharze którzy muszą realizować chore wymysły paniuś tak zapracowanych, że nie mają czasu, by coś upichcić w domu dla rodziny. Zabieganych kelnerów, którzy muszą podlizywać się często pijanym konsumentom...”

  Coś strasznego – nieprawda-ż? Za „komuny” to było dobrze: w menu wszędzie była zupa pomidorowa, kotlet „pożarski” i kompot z rabarbaru, gość musiał grzecznie czekać, aż Pan Kelner podejdzie, a jak kotlet był przypalony, to mógł nie jeść – ale innego nie dostał.

  W normalnym świecie {nauczyciel} szybko by się przekonał, że zapewne istniałyby szkoły, w których spełnia się zachcianki rodziców – ale absolwentów tych szkół nikt by nie chciał, więc wszyscy rozsądni rodzice zapisywaliby dzieci do szkół, gdzie właściciele od uczniów by wymagali.

  Czy {nauczyciel} nie wie, jak ciężko zapisać dziecko do szkoły, w których panuje dyscyplina, a poziom nauki jest wysoki? Szkoły płatnej, i to dość wysoko – ale mającej nieuczciwą konkurencję w postaci „bezpłatnych” szkół reżymowych?

  W normalnym świecie rodzice „rządzą” szkołą dokładnie tak samo, jak „rządzą” restauracją: po prostu przenoszą się do innej. Jakoś nikomu do głowy nie przychodzi, by wejść do kuchni i pouczać kucharza...

  =====

  A tu jeszcze pokłosie pobytu:

  http://www.eostroleka.pl/janusz-korwin-mikke-na-konferencji-edukacyjnej-w-ostrolece-zdjecia-wideo,art35143.html

   

  http://www.radiooko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6939:poszukiwali-sposobow-na-osigniecie-sukcesu&catid=34:informacje-lokalne&Itemid=53

  http://www.radiooko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6938:j-korwin-mikke-mamy-do-czynienia-z-dwiema-bandami-faszystow-&catid=34:informacje-lokalne&Itemid=53

  http://www.radiooko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6935:go-radia-oko--jan-rzewnicki&catid=34:informacje-lokalne&Itemid=53

   

  http://kurierostrolecki.pl/155379,Ostroleka-Szkola-musza-rzadzic-rodzice.html#axzz2TdQwMEMb

  http://www.moja-ostroleka.pl/janusz-korwin-mikke-szkola-musza-rzadzic-rodzice-zdjecia-wideo,1368721432,2.html

  A tu spotkanie w Katowicach:

  cz. I: http://www.youtube.com/watch?v=v69IL21sdZI 
  cz. II: http://www.youtube.com/watch?v=jqZL1tBnTEc
  cz. III: http://www.youtube.com/watch?v=BfGIzWHixHg

   

 • 17-05-2013 22:12:00

  Relacje z Ostrołęki - i całość debaty na Zamku Królewskim

  http://www.nowaostroleka.pl/wiadomosci/8244,menele-sa-potrzebni-wywiad-z-januszem-korwinem-mikke-zdjecia-wideo

  http://www.moja-ostroleka.pl/janusz-korwin-mikke-szkola-musza-rzadzic-rodzice-zdjecia-wideo,1368721432,2.html

  Tu foto-relacja z debaty "oxfordzkiej":

  https://www.facebook.com/YoungTalentManagementPl?filter=3

  Nie umiem znaleźć video - a udzielalem dwóch wywiadów - no, i była pełna rejestracja

  Oczywiście w glosowaniu przegraliśmy, bo na sali byli w ogromnej większości ludzie z Fundacji Schumana...

  Jest już pełna debata, dziękuję: http://www.youtube.com/watch?v=JbXi3CmzfB4

  W niedzielę o 22.40 jestem w SuperStacji. Mam znów kogoś zwymyślać - czy co?

 • 16-05-2013 23:59:00

  Obiecałem na chatcie dać link do ważnego tekstu o ZUSie i OFE

  Naprawdę: nie musze nic dodawać. Ludzie się wyrobili i piszą jak trzeba:

  http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/sad_najwyzszy_polacy_nie_sa_wlascicielami_skladek_zus/76172

  Najgorsze, że ludzie robią wrażenie, że im wszystko jedno. Jak krowom. Wiedzą, że ich los nie zależy od jakich-ś-tam Praw - tylko od dobrej woli i możliwości Pana...

 • 16-05-2013 23:37:00

  W sobotę o godz. 17.00 będę na Warszawskich Targach Książki

  podpisywał  "Świat według Korwina" przy stoisku GLAUKOPIS 183/D18

  Targi odbywać się będą na Stadionie Narodowym.

  W GLAUKOPISIE także inni autorzy prawicowi:

  17 maj (piątek)
  16.00 Leszek Żebrowski – Mity przeciwko Polsce
  17.00 Marek Jan Chodakiewicz – Miedzy prawicą a lewicą

  18 maj (sobota)
  13.00 Marek Jan Chodakiewicz – Miedzy prawicą a lewicą
  16.00 Robert Wyrostkiewicz – Absurdy Postępu
  17.00 Janusz Korwin Mikke – Świat Według Korwina

  19 maj (niedziela)
  13.00 Jan Fijor – Jak zostałem milionerem
  13.00 Hans-Hermann Hoppe – Demokracja, Bóg który zawiódł
  14.00 Frank Karsten – Mity Demokracji
  15.00 Marek Jan Chodakiewicz – Miedzy prawicą a lewicą

 • 16-05-2013 16:10:00

  Dziś o 20:00 czat

  Uda mi się dzisiaj zdążyć i prorozmawiać z Państwem na czacie o 20:00

 • 16-05-2013 13:22:00

  Feniks na mury! I JKM jako wściekły demagog

  Proszę zainteresować graficiarzy, by dołożyli trochę wysiłku, by rozpropagować symbol Nowej Prawicy. Oczywiście nie wolno zamalowywać budynków - malować wolno tylko tam, gdzie po namalowaniu powierzchnia będzie wyglądała ładniej, niż przedtem! 

  Mamy upiekszać świat - a nie szpecić!!

  To na razie tyle. Prosimy przysyłać zdjęcia feniksów - będą nagrody za najbardziej pomesłowe umieszczenie Feniksa - oraz za najładniejszego Feniksa. Oczywićie można też umieszczać Feniksy z szablonów...

  Tu przykład jak pół żartem - pół serio odpieram czysto demagogiczny atak kol.Marcina Osadowskiego:

  http://www.youtube.com/watch?v=UHhjviwTaMs

  Trafiła kosa na kamień - nieprawda-ż?

 • 16-05-2013 00:49:00

  Feniks na mury!

   

  Wygląda na to, że niektórzy ludzie nie lubią p.Donalda:
  http://www.youtube.com/watch?v=u_b05LnqMEM 

  Ale co z tego, że nie lubią PO? Co wyniknie z obalenia PO? NIC! Rzucam hasło: dajemy na mury Feniksa!

  Szczegóły za kilka godzin...

 • 15-05-2013 23:33:00

  Dziś tylko suche dane; no comments

  W pierwszym kwartale br. PKB Francji spadł o 0,2%, to trzecia recesja w ciągu 4 lat. Wzrost gospodarki Niemiec wyniósl 0,1%, jednak jeśli porówna się go do pierwszego kwartału 2012 r., to okaże się, że niemiecka gospodarka skórczyła się o 0,3%.

   

  Dane Eurostatu mówią także o poważnych spadkach gospodarek innych krajów UE: Grecji (-5,3%), Cypru (-4,1%), Portugalii (-3,9%), Włoch - siódmy kwartał z rzędu (-2,1%), Hiszpanii (-2%), Finlandii (-2%), Czech (-1,9%).

   

  Poza Polską (0,1%), Wielką Brytanią (0,3%), Słowacją (0,3%), Rumunią (0,5%), Węgrami (0,7%), Belgią (0,1%) i Bułgarią (0,1%) o wzroście w porównaniu do pierwszego kwartału roku ubiegłego można mówić na Łotwie (5,6%) i na Litwie (4,1%).

   

  Łącznie gospodarka strefy euro w I kwartale skórczyła się o 0,2%, a całej UE zmniejszyła sie o 0,1%, jednak w porównaniu do pierwszego kwartału 2012 r. spadki wyniosły odpowiednio 1% i 0,7%. Dla porównania gospodarka USA w tym samym czasie wzrosła o 1,8%.

 • 14-05-2013 23:57:00

  Nasza chata z kraja

   

  Już Ze-Dong Mao, pytany o Europę, tłumaczył: „Sprawy tego przylądka nie mają już dziś większego znaczenia...”

  Indie szykuja się do wojny z Chinami i Pakistanem (wszystkie trzy państwa mają broń jądrową!) Filipiny i Japonia szykują się do wojny z obydwoma państwami chińskimi. Na szczęście Europa jest kompletnie sparaliżowana – i wyśle do Azji co najwyżej kolejny batalion.

  Ale... czy mamy się cieszyć, że jesteśmy ZEREM?

  =====

  Na razie tylko fotorelacja z Sosnowca:

  http://sosnowiczanie.net/relacja-ze-spotkania-z-januszem-korwinem-mikke/#prettyPhoto

  We czwartek jestem w Ostrołęce – (od 10.tej - ja raczej po 12.tej – we WSAP ul.Korczaka 73) – jako Gość Honorowy Konferencji n/t oświaty. Będzie ostro!

 • 14-05-2013 16:32:00

  Dziś Zagłębie - jutro Śląsk!

   

  -14 maja (wtorek)

  SOSNOWIEC - , w "Restauracji Kolorowa", godz. 18:30, ul. Mościckiego 19.

  15 maja (środa)

  KATOWICE - , godz. 18:00 w klubie "Za Drzwiami u Marchołta" ul. Warszawska 37.

  Obawiam się, że w tym tygodniu z V-Blogiem bedzie głopot...

 • 13-05-2013 23:04:00

  Po co są poddochy?

   

  Na wszystkich spotkaniach, gdzie mówię o znoszeniu poddochu, przypominam, że nie ma on większego znaczenia dla budżetu. Natomiast służy temu, by karać spec-kontrolami firmy, które ośmieliłyby się wspierać jakieś „wywrotowe” organizacje. Dlatego wielu przedsiębiorców mówi, że może nas wesprzeć pieniędzmi – ale pod warunkiem, że nikomu o tym nie powiemy!!Q

  Dziś czytamy, że dokładnie to samo robi IRS w USA: tępią Prawicę – czyli tę część Partii Republikańskiej, która ma poglądy takie, jak Kongres Nowej Prawicy. Nasyłają na nich spec-kontrole i odmawiają przyznawania statusu organizacyj pożytku publicznego związanym z Prawicą stowarzyszeniom.

  Gdy sprawa wyszła na jaw, JE Barak Hussein Obama oświadczył, że nic o tym nie wiedział, że jest to "oburzające", i On osobiście – jeśli się to potwierdzi – ukarze winnych:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/fiskus-neka-konserwatystow-obama-to-oburzajace,325444.html

  Kto Mu wierzy, to Mu wierzy. Ja nie – ale wykluczyć tego nie można; człowiek jest niewinny, dopóki mu się winy nie udowodni. Mam nadzieję, że jakaś komisja śledcza Kongresu zajmie się tym skandalem.

  Na razie „... szefowa biura IRS w Cincinnati w Ohio (odpowiedzialnego za ocenę organizacji pozarządowych) Lois Lerner przeprosiła za - jak to określiła - "niepoprawne" i "niewłaściwe" praktyki IRS podczas kampanii wyborczej w 2012 roku. Tłumaczyła, że wynikały one z ogromnej liczby wniosków napływających do urzędu podatkowego od organizacji pozarządowych w/s zwolnień od podatków. Lerner zapewniła, że praktyki te zainicjowali pracownicy niższego szczebla IRS i nie były one umotywowane politycznie”.

  Jak można bez motywacji politycznej dyskryminować jakieś organizacje polityczne – pozostaje tajemnicą p.Lerner.

  Ja tylko przypominam – o czym też zawsze mówię na spotkaniach o poddochu – że niecałe pół wieku temu inny Czerwony (tyle, że Bały, a nie Czarny...) Prezydent USA otwarcie groził w telewizji zastosowaniem takich praktyk. I nic mu wtedy nie zrobiono. JFKennedy był tak milusi i kochany...

 • 13-05-2013 11:50:00

  Z przyczyn niezależnych ode mnie nie zdążę dziś do Radia WNET

  Jutro 14 maja jestem w  SOSNOWCU - , w "Restauracji Kolorowa", godz. 18:30, ul. Mościckiego 19.

  a 15 maja (środa)  w KATOWICACH - , godz. 18:00 w klubie "Za Drzwiami u Marchołta" ul. Warszawska 37.

 • 12-05-2013 16:12:00

  Dziś, jak zwykle w niedzielę zapraszam o godz. 20.00 na NPTV.pl

  Jutro zaś o godz. 12.15 (teraz już na stałe!) jestem w radio WNET http://www.radiownet.pl/sluchaj

  Pytania można mi zadawać dzwoniąc pod tf 509 330 374

  Można mnie słuchać również na telefonach komórkowych – a jak to tu:

  http://www.radiownet.pl/#/strony/jak-sluchac

  14 i 15 maja jestem w Sosnowcu i Katowicach - proszę zajrzeć na "Polecane spotkania"

  Tylko u nas w księgarni http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl najnowsza książka Janusza Choińskiego Choroba (umysłowa-alkoholowa) ministra Józefa Becka jako główna przyczyna wybuchu II wojny światowej.

   

  Można też kupić już wznowienie wydanego kilkanaście lat temu wyboru moich przemówień sejmowych z lat 1991-93 pt. „Rząd rżnie głupa

  Z nowości polecam też Friedricha Augusta Hayek'a – Nadużycie rozumu wydane przez PROHIBITA

  W naszej księgarni znajdą Państwo różne nowości z dziedziny ekonomii, wydane przez Fijorr Publishing:

  Marek Skousen – Wall Street – giełdowe mądrości, maksymy i aforyzmy

  Marek Skousen – Narodziny współczesnej ekonomii. Żywoty i idee wielkich myślicieli

  Helmut Schoeck – Zawiść. Źródło agresji, destrukcji i biedy

  oraz moje:

  Vademecum Ojca

  Niebezpieczne ubezpieczenia

  Korwin - najlepsze teksty

  Rząd rżnie głupa

  Polecam też Stanisława Michalkiewicza - Polska droga do zniewolenia i Jakuba Wozinskiego - Historia pisana pieniądzem

  PS: jeżeli ktoś chce zorganizować spotkanie ze mną - proszę pisać na poniższy adres:

  meet_jkm@nowaprawica.org.pl

   

 • 11-05-2013 21:26:00

  Afera w "SuperStacji":

   

  „SuperStacja” przerwała program n/t Unii Europejskiej w połowie – gdy p.Rafała Dymka, dyrektora Fundacji im.Roberta Schumana nazwałem „Płatnym Zdrajcą, Pachołkiem Unii”. Co, oczywiście – tłumaczę co młodszym – było aluzją do członków PZPR wyzywanych (w latach 1948-56 bez cienia wahania) od Płatnych Zdrajców, Pachołków Rosji.

  Oto nagranie:

  http://www.youtube.com/watch?v=f1chTAxL3Xw

  Otóż p.Dymek niewątpliwie i obiektywnie JEST płatnym pachołkiem Unii. Jak można przekonac się tu:

  http://ik.org.pl/pl/partner/nr/1067/

  głównym celem fundacji jest naganianie obywateli do angażowania się w proces jednoczenia Europy. Słowa jej szefa są więc dla mnie bezwartościowe – bo On po prostu mówi to, za co Mu płacą. Czy przekonałby kogokolwiek do nożyków „Gilette” szef firmy „Gilette”?

  Gdyby p.dyr.Dymek jako osoba prywatna namawiał dziś do wstapienia do €urozony, to bym uznał, że zwariował. Ponieważ usiłuje wpakować w to Polskę za jurgielt – to jest zdrajcą.

 • 10-05-2013 14:43:00

  Jestem w SuperStacji o 17.43 a nie 17.53!!

  Jutro tj. w sobotę 11 maja o godz. 17:43 jestem w telewizji "SuperStacja" w dyskusji o Unii Europejskiej - z p.Rafałem Dymkiem, dyrektorem Polskiej Fundacji im Roberta Schumana

 • 09-05-2013 23:45:00

  Marzył mi się film o Hitlerze-anty-faszyście...

   

  W tym filmie Adzio wsadzałby do Oświęcimia wszystkich faszystów, rasistów, anty-semitów - a na koniec wszystkich hetero-seksualnych. Fabułka tego filmiku:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E6ffImBuZkE

  jest, niestety, inna – ale tyz pyikna!

  Jestem już w Toruniu. Dobranoc!

 • 08-05-2013 23:55:00

  Spotkania na Ziemi Chełmińskiej i w Toruniu; Unio-sceptycy tylko 7,1%??

   

  Wszystkich pragnących zapisać się do KNP oraz innych zainteresowanych zapraszam:

   

  Czwartek 9 maja 2013

  godz. 17.00 - 19.00 spotkanie w Chełmży, Restauracja Riviera, ul. Toruńska 1C

  godz. 20.00 - 22.00 spotkanie w Chełmnie, Restauracja w Hotelu Centralnym ul. Dworcowa 23

   

  Piątek 10 maja 2013

  godz. 12.00 - 14.00 Toruń, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, sala nr 3, ul. Gagarina 13A, wykład "Wolność gospodarcza w Polsce" z'organizowany przez toruński oddział KoLibra

  godz. 17.00 - 19.00 spotkanie w Wąbrzeźnie, Restauracja Oaza, ul. 1 Maja 37A

  godz. 20.00 - 22.00 spotkanie w Grudziądzusala konferencyjna NOT, ul. Piłsudskiego 20

  Sobota 11 maja 2013

  10.00 Warszawa Sala K na Zamku Królewskim - Debata Oxfordzka - gdzie będę podsumowującym Strony, która uważa, że "Unia Europejska nie ma przyszłości"

  Niestety: z ostatniego sondażu wynika, że unio-sceptycy mogą liczyć tylko na 7,1%.

  ("Ruch Narodowy" to ONR+UPR)

  Spokojnie: za rok (jeśli Unia dowegetuje...) dojdzie lekko do 20%

 • 07-05-2013 23:11:00

  Film o niezwykłym człowieku; chat w tym tygodniu wyjątkowo środa 20.00

  Człowiekiem tym jest p.Mikołaj Jakób „Nick” Wujičić. To nazwisko nawet Polakowi ciężko wymówić, na szczęście urodził się On nie w Serbii, lecz w Australii, pisze się po tamtejszemu Vujicic – a jak wymawia, to tylko Anglosasi wiedzą. Pewno każdy wymawia inaczej, bo zamieszkał On ostatecznie w Kalifornii - a wiadomo, że każdy Kalifornijczyk to indywidualista.

  P.Vujicic miał to szczęście, że nie urodził się w Serbii, bo (jak twierdzi) na pewno by Go tam zabito zaraz po urodzeniu. A miał pecha, bo urodził się, jak „dzieci thalidomidowe”, bez rąk – i praktycznie bez nóg. Ma przy tułowiu dwie małe stopy, z czego tylko jedna ma dwa palce.

  W Australii panowała zasada, że dzieci kalekie nie uczęszczają do zwykłych szkół. Mały Nick uczył się więc w domu. Niestety- zasadę tę zmieniono – i rodzice natychmiast, jak głupi, posłali Go do szkoły – gdzie prześmiewki i kpiny kolegów doprowadziły Go do próby samobójczej (chciał utopić się w wannie). Nie udało Mu się – i doszedł do wniosku, że widocznie Bóg przeznaczył Go do czegoś – zapewne do tego, by pokazywał innym kalekom, jak można żyć.

  I On to robi.

  Skończył (nie wiadomo po co...) studia – ale tak naprawdę jeździ po świecie z odczytami. I rzeczywiście pokazuje, jak można wykorzystywać nawet tak skromne możliwości, jakimi On dysponuje. Przy pomocy dwóch palców pisze, przy pomocy tych palców i ust korzysta z komputera. Potrafi też robić inne rzeczy. Np. 12 lutego 2012 ożenił się – i już 13 – II – 2013 urodził Mu się synek. Całkiem zdrowy zresztą.

  Co jest ważne: nie startuje w para-olimpiadach. Nie domaga się pomocy od państwa – a w filmie „Cyrk Motyli” uzasadnia tezę, że inwalidów nie powinno się traktować jakoś szczególnie ulgowo. Trzeba wykorzystywać ich możliwości – i tyle.

  Mała uwaga – bo ktoś mógłby odnieść wrażenie, że najważniejsza scena w filmie jest sztucznie zmontowana. Chodzi o scenę, w której grany przez Nicka bohater wpada do rzeki – i sam wypływa. Otóż nie ma w tym niezwykłego. Człowiekowi bez rąk i nóg o wiele łatwiej jest unosić się na wodzie!! Płuca są w piersi – a nie w rękach i nogach, które są od wody znacznie cięższe. Co zresztą również tłumaczy, dlaczego 10-letniemu Nickowi trudno było utopić się w wannie.

  I powraca pytanie\; czy pingpongistce bez jednej ręki nie jest przypadkiem łatwiej – bo przy nagłych przemieszczeniach ciała nie musi poruszać ciężaru jednej ręki? Czy człowiekowi bez nóg nie łatwiej poruszać się na Antarktydzie, gdzie mu nie grozi odmrożenie stóp? Kto wie, do czego ludzie mogliby wykorzystywać swoje różne ułomności? Ślepcy mogliby być znakomitymi krytykami muzycznymi – gdyby ich od początku tak kształcono, rozwijano ich słuch - zamiast litować się nad ich ułomnością i traktować jak (tfu!) „nie-peł-no-spraw-nych”...

  Pomyślmy chwilę o tym...

 • 07-05-2013 22:36:00

  W kioskach sprzedają "Mój kalendarz" n/t: "Państwo nas wykorzystuje"

  W pierwszej chwili nie wiedziałem co to jest? Niby "kalendarz" - a dat tam nie ma. Są natomiast miłe naszemu sercu treści. Okazało się, że to dwumiesięcznik wydawany w Katowicach przez "Stapis" od 20 lat - który zaryzykował ruch w prawo!

  http://tomaszcukiernik.pl/archives/2013/03/28/panstwo-nas-wykorzystuje/

  Dla nas teksty są oczywiste - dla zwykłago czytelnika to na pewno szok. Należy ten "Kalendarz" propagować wśród ludzi, którzy rokują jakąkolwiek szansę na zrozumienie, o co w polityce i gospodarce chodzi.

  Bo napisane jest to przystępnie i wyczerpująco.

 • 07-05-2013 15:23:00

  Wydatki wyborcze w zasadzie pokryte - ale rozpoczynamy nowe akcje

  A na to potrzebne są pieniądze. Jeśli ktoś może zasilić nasze konto będziemy bardzo wdzięczni.

   

  WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

   

  Sympatycy zza granicy, którzy nie mogą wpłacać pieniędzy na partie polityczne, a chcieliby wesprzeć ideę, proszeni są o przelew na konto Oficyny Konserwatystów & Liberałów, która utrzymuje ten portal

   

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

   

  lub na Fundację Kisiela (tę naszą, oczywiście): 

   

  ING Bank Śląski: 70 1050 1025 1000 0023 2682 7942

  Zawiadamiam przy tym, że kol.Mieczysław Burchert - v.Prezes, pelniący jednocześnie tymczasowo obowiązki GenSeka - pelni w siedzibie dyżury i zaprasza wszystkich zainteresowanych od wtorku do piątku od 16.00 do 18.00 i w poniedziałki od 19.00 do 20.00.

  tel. 791-775-886

  fax. 22-376-27-87

  całodobowa automatyczna sekretarka: 22-376-27-87

  Mile widziani chętni do pomocy w akcjach!

 • 06-05-2013 23:43:00

  Po kiego nam grzyba Ministerstwo Ciemnoty i Ogłupienia Narodowego?

   

  Jak działa MEN widać najlepiej tu:

  http://www.interia.tv/wideo-dramat-gimnazjalisci-nie-wiedza-ile-dni-ma-rok,vId,1113020

  Jest to świetny przykład na to jak działa monopolista. MEN ma monopol na kształcenie dzieci (tak: nawet programy szkół „prywatnych” zatwierdza MEN!) - więc sobie bimba. Gdyby chodziło o produkcję samochodow, to co najwyżej jeździlibyśmy „Syrenkami”, które można by sprzedać i kupić cos innego. Ale tu idzie o nasze dzieci!!!

  Przyczyną jest powszechność i przymus kształcenia. Gdyby śp.Mikołaj Kopernik choć przez miesiąc pobył z bandą gimnazjalistów z clipu powyżej, to na pewno nie napisałby De rewolutionibus...”. Masa bandarlogów ściąga ludzi myślących do swojego poziomu – bo „Z kim przestajesz takim się stajesz”. Trzeba stanowczo odizolować dzieci zdolne od tępaków, dziewczyny od chlopaków itd. Skończyć z mieszaniem wszystkich w jednym tyglu!

  Rozwiązaniem nie jest zmiana ministra czy ministry – konieczna jest likwidacja MEN, puszczenie wszystkiego na wolny rynek, odsiew złych szkół poprzez ich bankructwa – i tyle. Jednak p.mec.Roman Giertych robi akcję odwołania akurat JE Krystyny Szumilasowej – i proponuję poprzeć to na Jego FanPage:

  https://www.facebook.com/pages/Odwo%C5%82ajszumilas/620839271279445

  jeśli się da: dodając własne zdanie o systemie edukacji w Polsce w ogóle - a w III RP w szczególe...

  PS. Na "wykopie" jest urywek z mego wystapienia ka konferencji na UW:

  http://www.wykop.pl/link/1500261/lewicowa-kontra-liberalna-doktryna-gospodarcza/

  Można wykopywać

 • 06-05-2013 19:50:00

  Uwaga: chat przeniesiony!

  Przypominam

 • 05-05-2013 23:50:00

  Wpis będzie opóźniony. Radio WNET o 12.15. "SuperStacja" już:

  https://www.youtube.com/watch?v=srw4f9RF-Kw

 • 05-05-2013 00:48:00

  Kilka informacyj:

   

  Konferencja na Uniwersytecie Warszawskim "Państwo a gospodarka"

  z udziałem Janusza Korwin-Mikkego, prezesa KNP

  - cz. I https://www.youtube.com/watch?v=7lSeL2DD4EI

  - cz. II https://www.youtube.com/watch?v=pCqzHhUZikk

  Przy okazji kol.Stanisław Michalkiewicz wyjaśnia KoLibrom różnicę między „złym” a „dobrym” liberalizmem:

  http://www.youtube.com/watch?v=0dWjiCI9LCI

  A na zakończenie plakat wyborczy JE Donalda Tuska:

  Niektórzy mlodzi ludzie nie mogą uwierzyć, że On naprawdę obiecywał podatki 3×15% : VAT 15% PIT 15% CIT 15%. Proste, bez żadnych ulg i odliczeń.

  Tak nawiasem: „sądy jednego dnia skazujące chuliganów w ciagu 48 godzin” są równie zabawne, jak „five o'clock o szóstej” lub „befsztyk wieprzowy”.

  Jutro (a właściwie dziś; wstawiam w niedzielę, bo portal nie działał...) jestem o:

  20.00 w NPTV

  22.40 w TVSuperStacja

  i w poniedziałek o 12.15 w Radio „W-NET

 • 03-05-2013 14:50:00

  Jeszcze w sprawie narodowych socjalistow. I Unii Europejskiej.

   

  Na FB ASME (przepraszam – jeszcze nie ma możliwości komentowania u mnie – ale będzie!) {Lucas Volterz} napisał: „ONR popiera m.in. narodowy-liberalizm* międzywojennego ekonomisty Romana Rybarskiego. Jeśli to jest dla was argument, aby przypiąć im łatkę "socjalistycznych", to dalsza dyskusja nie ma sensu”.

  ( https://www.facebook.com/TVASME/posts/530869436949554 )

  Problem w tym, że Roman Dmowski, Adam Heydel, Roman Rybarski, Edward Taylor i cała „stara eNDecja” byli zwolennikami kapitalizmu, liberalizmu itp. Tymczasem dziś {Mikołaj Michał} dziwi się: „narodowy-liberalizm? co to za oksymoron?” (narodowych liberałów, p.MM, jest pełno na świecie - np.w Wielkiej Brytanii istniała partia narodowo-liberalna, która weszła potem w skład Partii Konserwatywnej) a na inkryminowanym pochodzie niesiono i takie np. flagi:

  W opozycji do Stronnictwa Narodowego przedwojenne ONR y(zwłaszcza ONR-Falanga) były przeciwko kapitalizmowi. W dzisiejszym ONRze i Młodzieży Wszechpolskiej zdania są podzielone – i dlatego właśnie wzywam do utworzenia jak najszybciej dwóch partyj narodowych!

  Tworzenie jednej idzie jak po grudzie - i po prostu się nie uda. A jeśli nawet powstanie, to rozpadnie się, jak przed wojną.

  Jednak w pewnych kwestiach nawet konserwatywni liberałowie mówią jednym głosem nawet z narodowymi socjalistami: w sprawie stosunku do Unii Europejskiej. My jej nienawidzimy, bo jest lewicowa, oni jej nienawidzą, bo jest kosmopolityczna – ale faktem jest, że UE czyni z nas sojuszników.

  Pamiętacie Państwo, jak nam 12 lat temu zachwalano Hiszpanię i Portugalię – ile te kraje zyskały po Anschlußie do WE... Peroponuje popatrzyć na nie dziś: owszem maja zdobycze: legalizacja związków (tfu!) „gejów”, wyrwanie dzieci rodzicom itp. - za to pewne drobiazgi, jako to np. 30%owe bezrobocie, lekko zaćmiewaja te sukcesy Nieubłaganego Postępu pod okupacją federastów.

  Z mniejszymi państwami Unii idzie szybciej. Zresztą wtedy była to tylko „Wspólnota” - a teraz jest „Unia” - ho-ho! Więc patrzymy na Cypr:

  http://www.demotypolityczne.pl/2514/Unia_Europejska_-_dobrobyt.html

  Ludzie maja dość UE. Oto zmiana nastrojów w ostatnich wyborach samorządowych w angielskim Lincolnshire:

  UKIP (Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa) skoczyl tam z 3% na 24% !

 • 02-05-2013 10:37:00

  Pochód zdrowy, narodowy!

   

  Jak donoszą media, ulicami Warszawy przeszedł 1 maja pochód Nacjonalistów Autonomicznych:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pierwszomajowy-pochod-nacjonalistow-w-Warszawie,wid,15539247,wiadomosc.html

  W pochodzie tym niesiono następujące hasła i wznoszono okrzyki:

  "Praca w Polsce dla Polaków"

  "Praca, wolność, nacjonalizm"

  „Wolni, socjalni, narodowi",

  "Sport, Zdrowie, Nacjonalizm - przeciwko chorym wartościom",

  "Jedyną drogą nacjonalizm! Uderz, uderz w kapitalizm",

  Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści",

  "Opór, opór, narodowy opór",

  "Rząd na bruk, bruk na rząd",

  "Polska to my, a nie Donald i jego psy",

  "Stop zatrudnieniu śmieciowemu",

  "Praca, wolność nacjonalizm",

  "Godna płaca, godne życie",

  " Unia Europejska - to banda złodziejska",

  "Złoty tak, euro nie",

  a niewymienieni z nazwisk organizatorzy wyjaśniali:

  "Nacjonalizm to nie tylko pamięć o bohaterach, ale solidaryzm społeczny w najczystszej postaci".

  Jak czytamy: „W marszu wzięli udział m.in. przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego” , a patronat nad nim objął, wielokrotnie przeze mnie atakowany za komunizm, Dziennik Narodowo-Radykalny http://www.nacjonalista.pl/ .

  Czyli w ruchu narodowym wszystko idzie w dobrym, postulowanym przeze mnie, kierunku. Rozwija się organizacja odważnie głosząca hasła narodowo-socjalistyczne. Trochę gorzej, że boją się otwarcie przyznać, że są narodowymi socjalistami, nie używają Czerwonej Flagi (były tam flagi czarne – i zielone ONRu) i nie podają swoich nazwisk...

  Tak czy owak: niech-że wreszcie powstanie partia narodowo-socjalistyczna (pod szyldem ONR) i niech do niej przejdą wszyscy podobnie myślący członkowie obecnych ONRów, Młodzieży Wszechpolskiej i z innych środowisk – i niech wreszcie powstanie partia narodowa (Stronnictwo Narodowe?), odważnie głosząca hasła Romana Dmowskiego, Romana Rybarskiego, Adama Heydla i Edwarda Taylora – czyli Polska zdrowa, Polska normalna, Polska kapitalistyczna!

  Tak nawiasem: podobnie absurdalna sytuacja panuje w (znacznie słabszym) ruchu anarchistycznym. Anarcho-syndykaliści, używający flag czerwono-czarnych, praktycznie niczym nie różnią się od Autonomicznych Nacjonalistów – natomiast normalni anarchiści, spod czarnej flagi z literą (A) są bardzo zbliżeni do libertarian, czyli ludzi z drugiego końca politycznego spectrum!

  Najwyższa pora by i anarchiści i narodowcy uświadomili sobie, że narodowy socjalizm jest całkowicie sprzeczny z ideami nacjonalizmu, a anarcho-syndykalizm całkowicie sprzeczny z ideami anarchizmu! Narodowy socjalizm i anarcho-syndykalizm to chorobliwe wynatuurzenie tych idei, charakterystyczne dla chorej epoki, XX wieku. I pora, by odeszły do lamusa historii. 

  Mamy już wiek XXI. Prawica wychodzi z zakamarków, gdzie się poukrywała. Feniks wzbija się w górę!

                                                                                                                                                                             

 • 01-05-2013 02:49:00

  Mówienie prawdy – a popularność (długie cytaty...) :

   

  Bardzo wiele osób, szczerze dobrze nam życzących, a bojących się naruszania „polit-poprawności”, błaga: „Proszę pisać tylko o gospodarce, nie poruszać tematów drażliwych”. Ja na to odpowiadam: „Na gospodarce zna się parę procent ludzi – a większość z nich wierzy, że jak zmniejszymy podatki, to oni zostaną pozbawieni możności pójścia do lekarza... Popularność zdobywa się atakując to, co Lud Boży rozumie...”

  I oto zdarzyło się, że na FB p.Jakub Grucha potępił mnie za rzekome obrażanie „Anny Grodzkiej”. Nie myśląc wiele odpaliłem prosto z mostu:

  "Do p.Jakuba Gruchy: Nie istnieje żadna "posłanka Anna Grodzka". Istnieje stary komuch, p.Krzysztof Bęgowski, który wyłudził miejsce w Sejmie podszywając się pod kobietę. Jest to dokładnie taka sama sytuacja, jakby pomalował się na czarno i wszedł do Sejmu jako Murzyn".

  http://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/posts/10151384903147060

  Oczywiście na moim profilu zdecydowana większość mnie poparła – ale zdanie to zacytowała też Wirtualna Polska:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,7,sort,15,title,Janusz-Korwin-Mikke-zadna-poslanka-Anna-Grodzka-nie-istnieje,wid,15538793,wiadomosc.html#opinie

  raczej lekko lewicująca – i poniżej proszę zobaczyć komentarze.

  Czytając je proszę pamiętać, że Sieć jest dla ludzi jednak z pewną klasą intelektualną – a ponadto komentarze były tworzone w godzinach 23 – 2 nad ranem, kiedy Lud Boży śpi snem sprawiedliwych. Wśród tych sprawiedliwych mam na pewno dużo wyższe poparcie, niż te głupie 92%.

  Ale najważniejsze są komentarze, które zaznaczyłem. Na pewno zrozumiecie Państwo, dlaczego...

  No, to teraz zaglądamy na WP:

   

  Janusz Korwin-Mikke: żadna posłanka Anna Grodzka nie istnieje

  WP.PL | dodane 2013-04-30 (22:39)

   

  tak 300 = 92.31%

  nie 25 = 7.69%

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Z [2 godziny temu]

  Co by o P. Mikke nie powiedzieć tu w 100% ma rację!

   

  Zgadzam się z opinią 3 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~terry [2 godziny temu]

  Is that a mouse????

   

  Zgadzam się z opinią 5 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Marek [2 godziny temu]

  Nie jestem zwolennikiem Korwina ale w pełni się z nim zgadzam. Poczytajcie proszę o dokonaniach Bęgowskiego za komuny. Nie jestem przeciwnikiem transseksualistów, gejów, lesbijek itp. lecz nie uważam iż seksualność powinna być powodem dla którego ktoś miałby być politykiem. Politykiem powinna zostać osoba która zna się na ekonomii itp. Nic nie staje na przeszkodzie, żeby transseksualista był taką osobą. Niestety Grodzka nie może się pochwalić żadnym osiągnięciem a jej dokonania jako Bęgowski skreślają ją całkowicie z listy osób które jestem w stanie poprzeć. Korwin-Mikke słynie z ciętych wypowiedzi, lecz inteligentny człowiek je zrozumie.

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~*** [2 godziny temu]

  Brawo masz Pan zupelna racje .

   

  Zgadzam się z opinią 5 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~WILK [2 godziny temu]

  Brawo Korwin

   

  Zgadzam się z opinią 20 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~red [2 godziny temu]

  mowa nienawiści-to zaprezentuj swoją macicę i geny!!

   

  Zgadzam się z opinią 27 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~nation [2 godziny temu]

  Krowin ma rację.

  Krowin ma rację.

   

  Zgadzam się z opinią 11 Nie zgadzam się z opinią 19

  ~w45yf3 [2 godziny temu]

  Obawiam się jednakowoż, że posłanka boleśnie istnieje. Natomiast wąsaty - a może już bezwąsy - pajacyk ani nie istnieje, ani nie zaistnieje (inaczej, niż jako pasza serwowana przez tabloidy).

   

  Zgadzam się z opinią 36 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~Kwinto Henryk [2 godziny temu]

  Janusz Korwin Mikke ujął to bardzo trafnie.

   

  Zgadzam się z opinią 18 Nie zgadzam się z opinią 5

  ~fujara [2 godziny temu]

  Operację zmiany płci przeszła w Bangkoku. A skąd to wiadomo? Bo Krzysio tak rozpowiada?

   

  Zgadzam się z opinią 28 Nie zgadzam się z opinią 4

  ~Pablito [2 godziny temu]

  Brawo Janusz!

   

  Zgadzam się z opinią 15 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~Z [2 godziny temu]

  PO tym co odpisałam Mikke'mu Bęgowska to ja się popłakałem ... ze śmiechu.

   

  Zgadzam się z opinią 18 Nie zgadzam się z opinią 31

  ~niebianski nawigator [2 godziny temu]

  Pan Korwin Mikke tez nie istnieje. Jest tylko swirek Myszka Mikki. Ten pan chorujacy na przerost ambicji i wrodzona glupote musial sie wypowiedziec bo juz ludzie zapominali ze ktos taki istnieje.

   

  Zgadzam się z opinią 20 Nie zgadzam się z opinią 6

  ~nowa prawica [2 godziny temu]

  Korwin POlskę zbaw!!!

   

  Zgadzam się z opinią 37 Nie zgadzam się z opinią 7

  ~Pablito [2 godziny temu]

  Brawo Janusz! Prawda jest jedna!

   

  Zgadzam się z opinią 21 Nie zgadzam się z opinią 27

  ~m. [2 godziny temu]

  Istnieją ludzie, którzy mogą mówić największe brednie - a nie są w stanie nikogo obrazić, choćby słowa, jakie z ich ust padają były okrutne. Po prostu osoby poniżej pewnego poziomu nie prezentują sobą niczego, więc takie "zero" nie jest w stanie obrazić. I tyle. Bolą słowa przykre wypowiadane przez ludzi ważnych, bliskich...takich, którzy są dla nas autorytetem, których darzymy szacunkiem. I słowa takich ludzi należy brać pod uwagę. Pan Korwin-Mikke po raz kolejny nie mając nic ciekawego do powiedzenia próbuje kąsać. Taki ratlerek. Zwracać na siebie uwagę. Ot, Jola Rutowicz polityki, której(mu) się wydaje. ze porwie za sobą miliony. W sumie żal pana K.-M

   

  Zgadzam się z opinią 24 Nie zgadzam się z opinią 9

  ~andyz [2 godziny temu]

  anna bokser wagi ciezkiej

   

  Zgadzam się z opinią 41 Nie zgadzam się z opinią 7

  ~Marw [2 godziny temu]

  Brawo Janusz! Precz z dziwadłami u władzy!

   

  Zgadzam się z opinią 47 Nie zgadzam się z opinią 8

  ~szalony kojot [2 godziny temu]

  Korwin ma 100 procent racji. Toz to dziwadlo mozna wozic po jarmarkach w klatce.Tylko do tego sie nadaje

   

  Zgadzam się z opinią 43 Nie zgadzam się z opinią 7

  ~antykomuch [2 godziny temu]

  w 100% zgadzam się z Korwinem!

   

  Zgadzam się z opinią 428 Nie zgadzam się z opinią 47

  ~matrycy [2 godziny temu]

  Niestety ma rację.

  Niestety ma rację.

   

  Zgadzam się z opinią 130 Nie zgadzam się z opinią 444

  ~bej [2 godziny temu]

  Pani Anno proszę się nie przejmować ; ten ... brakuje mi słów jest nikim ,a raczej prymitywną , ordynarną kreaturą i pewnie niedługo doczeka się wezwania do sądu.

   

  Zgadzam się z opinią 417 Nie zgadzam się z opinią 69

  ~... [2 godziny temu]

  Nie chroni przed mową nienawiści? Prawda jest taka, że choć nie lubię Pana Janusza, to ma tu ogromną rację. Jest Pan/Pani starym komuchem, a miejsce starych komuchów jest w więzieniu, a nie w sejmie. Stfu. Pluję Panu/Pani pod nogi, a gdyby tylko nasze władze nie chroniły zdrajców Polski, to i splunąłbym w mordę!

   

  Zgadzam się z opinią 59 Nie zgadzam się z opinią 9

  ~omot [2 godziny temu]

  Popieram pana Korwina, myślę, że w podobnych słowach wypowiedziałaby się większość Polaków.

   

  Zgadzam się z opinią 6 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~juz nie za PO [2 godziny temu]

  No tak, jestem złośliwy, ale zmiana płci to kilka lat wcześniejsza emerytura.Razu pewnego Rodzinkę swą się pytam, a może zmienię płeć, to będę 5 lat wcześniej na emeryturze. Ta forsa się przyda, no nie? To się ze mnie śmieli, a ja nie wiem czemu?

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~jerzy.jopek.14 [2 godziny temu]

  popieram p. janusza

   

  Zgadzam się z opinią 2 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~gnom [2 godziny temu]

  I Jasiu ma racje! Sam się nazywa Ozjasz Goldberg i czepia się innych ,że przeszli transformacje:)))

   

  Zgadzam się z opinią 11 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~RealMan [2 godziny temu]

  Brawo Panie Korwinie,jest pan wzorcem dla normalnosci i ludzkosci.Ma pan klarowny punkt widzenia na pederastow i innej zgnilizny.No i nie znosi pan komuchow tak jak i ja.

   

  Zgadzam się z opinią 12 Nie zgadzam się z opinią 4

  ~Normalny [2 godziny temu]

  Brawo Panie Korwin

   

  Zgadzam się z opinią 12 Nie zgadzam się z opinią 4

  ~boniec [2 godziny temu]

  w 100% popieram Janusza Korwin-Mikkego

   

  Zgadzam się z opinią 2 Nie zgadzam się z opinią 5

  ~joe [2 godziny temu]

  W wielu kwestiach zgadzam się z panem Korwinem-Mikke, w tej także, jednakże uważam, że czasami przegina.

   

  Zgadzam się z opinią 15 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~sebą [2 godziny temu]

  W pełni popieram Pana Mikke !

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 13

  ~Liza [2 godziny temu]

  Wyjątkowo chamskie odzywki Korwina Mikke. Czy on jest katolikiem? ....Pani Aniu, życzę wytrwałości.

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~k2 [2 godziny temu]

  Korwin napisał tylko samą prawdę

   

  Zgadzam się z opinią 6 Nie zgadzam się z opinią 5

  ~Polak [2 godziny temu]

  gdy słyszę tego..... gdy z jego ryja słowa sa wupluwane z peędkoscią ruskiej pepeszy to bierze mnie obrzydzenie! FAFLUN! jego wyglad to też ni pies ni wydra!

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Skulik [2 godziny temu]

  Jaka mowa nienawisci? Ojcowie nieletnich córek. Chcielibyście żeby taka osoba jak AG korzystała z Waszymi dziewczętami ze wspólnej szatni na basenie?? Grzecznie pytam nikogo nie obrażając...

  Jaka mowa nienawisci? Ojcowie nieletnich córek. Chcielibyście żeby taka osoba jak AG korzystała z Waszymi dziewczętami ze wspólnej szatni na basenie?? Grzecznie pytam nikogo nie obrażając...

   

  Zgadzam się z opinią 5 Nie zgadzam się z opinią 4

  ~A [2 godziny temu]

  Wstyd mi, ze prawo polskie pozwala na tak bezczelne i pelne nienawisci komentarze. To jest jawna dyskriminacja i rasizm, ktore sa silnie negowane w innych krajach a nawet karalne. J. Korwin-Mike powinien powinien byc usuniety z zycia politycznego za chamstwo i brak tolerancji. Za takie wypowiedzi w pracy zagranica zostalabym usunieta dyscyplinarnie z pracy...Wstyd mi za Korwin-Mike i ludzi mu podobnym......i jeszcze gazety sie o tym rozpisuja....WSTYD!!!!!!!!

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~wojciech72 [2 godziny temu]

  Brawo, to szczera prawda i żadne feministyczne, gejowskie i lewackie organizacje tego nie zmienią.

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~Marsell [2 godziny temu]

  Nie mam w sumie nic przeciwko homoseksualistą, nawet znam takich ludzi. Ale co do wypowiedzi Janusza Korwin-Mikke to jak rzadko muszę zgodzić.Są pewne granice.

   

  Zgadzam się z opinią 6 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~Q10 [2 godziny temu]

  BRAWO PANIE JANUSZU!!!

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~sebafi [2 godziny temu]

  I bardzo dobrze temu czemuś powiedział!!

   

  Zgadzam się z opinią 2 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~ibidem [2 godziny temu]

  OKAP (ostre, ..., ale prawdziwe). Z drugiej jednak strony, kim jest teraz pan JKM: politykiem czy echem barda?

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~wojciech72 [2 godziny temu]

  Brawo, szczera prawda, zadne gejowskie, feministyczne i lewackie organizacje jej nie zmieniną, nie zakrzyczą

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~Pablito [2 godziny temu]

  Brawo JANUSZ! Prawda jest jedna!

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~Anty [2 godziny temu]

  Brawo Korwin!!!

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~gajny [2 godziny temu]

  Chociaż Korwin czasami mnie wkurza, to muszę przyznać, że bardzo często na rację. Dlaczego On nie jest w Sejmie?

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~andy [2 godziny temu]

  Brawo Korwin-Mikke.Wreszcie ktos z jajami.

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~piotr [2 godziny temu]

  Brawo Panie Januszu , ktos musi powiedzieć prawdę.

   

  Zgadzam się z opinią 6 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~greg... [2 godziny temu]

  Korwin , Korwin , Korwin ..... spróbuj jeszcze raz , kiedyś Polska się pomyliła ...

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~Michał [2 godziny temu]

  Z całym szacunkiem do każdego czlowieka ale Tu Pan Korwin ma racje niestety ;-) Grodzkie to wielki problem wspołczesnego swiata. bo widac ze to facet a mowi ze jest kobeita. Swiat sie obraca dogory nogami ;-(

   

  Zgadzam się z opinią 6 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~gość [2 godziny temu]

  po prostu sama prawda! Korwin trafia w sama sedno, czy ludzie tego nie widza?

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~artek [2 godziny temu]

  nie lubie korwina ale ta ma racje cakowita ,prawde rzecze

   

  Zgadzam się z opinią 1 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~on [2 godziny temu]

  brak slow !!!

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~wladek [2 godziny temu]

  "Grodzkie" to wbrew naturze. Popieram Korwina-Mikke, chociaż go (w sumie) nie lubię.

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~adam [2 godziny temu]

  Jedyna rozsądna ocena. Stary komuch w zamian za miejsce w sejmie robi cyrk.

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~a [2 godziny temu]

  Czy zmieniono tej osobie chromosom YX na XX? bo jeśli nie to Mikke ma racje Bęgowski to kastrat przebrany w damskie łaszki!

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~biedactwo [2 godziny temu]

  Biedactwo , popłakałem się chyba. Nadal żeruje na ludziach jaki to On jest biedny i pokrzywdzony przez innych nierozumiejących Go ludzi. Jeżeli jest jak mówi to niech wszystkim pokaże, że obciął jaja. Jak na razie to widzimy dziwactwo , chodzące w peruce o męskich dłoniach, nogach i niskim głosie, przebrane za kobietę. Ludzie , On nadal bierze nas wszystkich na litość, a to karierowicz, który nadal pomimo zmiany ustroju chce być przy korycie. Przecież jako agent PRL nie miałby szans na bycie marszałkiem Sejmu. Jego koleżki to też dranie, musieli od dawna Go poznać i wiedzieć co to za jeden, a nabijali się z całego społeczeństwa robiąc sobie z nas hece

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~Jurgen [2 godziny temu]

  Korwin trafnie to ujał nic dodać

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~moher [2 godziny temu]

  To co napisał p. Janusz Korwin-Mikke to żadne odkrycie, taka jest prawda.

   

  Zgadzam się z opinią 127 Nie zgadzam się z opinią 13

  ~berryrudy [2 godziny temu]

  Szczera prawda !!!

   

  Zgadzam się z opinią 10 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~lkl [2 godziny temu]

  JKM 100% racjii

   

  Zgadzam się z opinią 11 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~leoś [2 godziny temu]

  Brawo Panie Januszu! :) popieram w pełni to co Pan mówi, tak samo uważam. Pozdrawiam!

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~robson [2 godziny temu]

  P.Januszu mam nadzieje ze zrobi pan porzadek wreszcie w tej naszej ojczyznie....

  P.Januszu mam nadzieje ze zrobi pan porzadek wreszcie w tej naszej ojczyznie....

   

  Zgadzam się z opinią 11 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~zuza [2 godziny temu]

  Czy ktoś kto zapisywał Bęgowskiego jako Grodzką w ogóle sprawdził co to za operacja w tym Bangkoku była? Moze tylko migdałki wycięli?

   

  Zgadzam się z opinią 11 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~dbadalian [2 godziny temu]

  Brawo panie Januszu!!! Większość Polaków podziela pańskie zdanie :)

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~wladek [2 godziny temu]

  Popieram Korwina, chociaż zwykle pieprzy bez sensu. Tym razem ma 100% racji. "Grodzkie" nie istnieje. To "wyrób tranwestyto-POdobny".

   

  Zgadzam się z opinią 10 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~ttt [2 godziny temu]

  no z tym jednym muszę się zgodzić

   

  Zgadzam się z opinią 5 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~Ziew [2 godziny temu]

  Szokujący to jest poziom waszego serwisu. Pudelek z Faktem. Na szczęście nikt liczący się nie czyta tych bzdur. A ja kasuję tu konto.

   

  Zgadzam się z opinią 14 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~Max [2 godziny temu]

  Brawo Korwin-Mikke! Powiedział głośno to, co tak naprawdę myśli zdecydowana większość Polaków.

   

  Zgadzam się z opinią 17 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~poleszuk [2 godziny temu]

  Dokładnie jest tak jak powiedział Korwin, Bęgowski ma w pewnym stopniu zmienione zewnętrzne, drugorzędne cechy płciowe ale przez to nie stał się kobietą. Do Sejmu wszedł rzeczywiście jako dziwadło, cóż - taka jest Polska!

   

  Zgadzam się z opinią 5 Nie zgadzam się z opinią 14

  ~Katon [2 godziny temu]

  Jednak Mikke to bydlę.

   

  Zgadzam się z opinią 11 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~kant [2 godziny temu]

  wreszcie ktoś napisał prawdę! jak można tolerować coś takiego jak gordzki? To są jawne kpiny z ludzi,którzy chcą normalnej Polski. Proszę nie krzyczeć,że nie jestem tolerancyjny, do Biedronia nikt normalny nie może nic złego powiedzieć - facet ma klasę i naprawdę często sensownie prawi...ale te grzodzkie coś? hańba i wstyd.

   

  Zgadzam się z opinią 12 Nie zgadzam się z opinią 1

  gallileo9000 [2 godziny temu]

  "Anna Grodzka jest osobą transseksualną. Operację zmiany płci przeszła w Bangkoku. W okresie PRL była działaczką PZPR i SLD." chyba wtedy to krzysztof byl dzialaczem a nie dzialaczką

   

  Zgadzam się z opinią 3 Nie zgadzam się z opinią 10

  ~he [2 godziny temu]

  Szanuję JKM,ale dlaczego zwolennik wolności zagląda komuś w gacie?

   

  Zgadzam się z opinią 5 Nie zgadzam się z opinią 12

  ~Wikki [2 godziny temu]

  J. Korwin-Mike to najwiekszy niewyksztalcony dziwolag. Az zal sciska.....

   

  Zgadzam się z opinią 5 Nie zgadzam się z opinią 16

  ~zasmucona [2 godziny temu]

  Pani Anno, mam nadzieję, że jest jednak większość myślących ludzi, proszę nie przejmować się prostotą mikke, nadal istnieja osoby z ciemnogrodu. Myślami jestem z Panią, i życzę spokoju, oraz owocnej pracy :)

   

  Zgadzam się z opinią 14 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~jacooo [2 godziny temu]

  a co nie wiedzieliście tego? oczywiście, że p. Mikke ma rację, tak trudno to sprawdzić?

   

  Zgadzam się z opinią 16 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~ya [2 godziny temu]

  Może nie jestem zagorzałym prawicowcem, ale pan Janusz.K.M ma w 100% rację ! ten twór (grodzki-a) powstał, tylko po to żeby było zamieszanie na szczeblach POlitycznych, dla mnie wszystko ma reguły... i nie można dawać przykładu typu biedroń bądź grodzki-a. Wg mnie podstawowym prawem powinno być życie w rodzinie! facet + kobieta = dziecko!!!

   

  Zgadzam się z opinią 17 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~MaR [2 godziny temu]

  100% Racji. Nie siedzą w sejmie ludzie wartościowi, fachowcy w swoich dziedzinach tylko dziwadła, pedzie, głupole i aferzyści, którzy skutecznie ukrywają się za w/w. Masakra !!

   

  Zgadzam się z opinią 10 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~kartacz [2 godziny temu]

  Powoli dojrzewa myśl,że należy wymowić posłuszenstwo temu czemuś z czekoladowym orłem, czas na sądy ludowe i plutony egzekucyjne

   

  Zgadzam się z opinią 14 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~mm [2 godziny temu]

  powiedział to co inni się boją mówić czyli prawde

   

  Zgadzam się z opinią 17 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~asdasdasd [2 godziny temu]

  Taka prawda

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 15

  ~Ryszardek [2 godziny temu]

  Chamstwo polityków nie zna granic. Pani poseł Grodzka jestem z Panią!

   

  Zgadzam się z opinią 10 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~xxx [2 godziny temu]

  Co jest tutaj szokujacego poza p. Grodzka?

   

  Zgadzam się z opinią 11 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~rastaboy [2 godziny temu]

  Dobrze mowi Nalejcie mu wódki. ...

  Dobrze mowi Nalejcie mu wódki. ...

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 14

  ~pr [2 godziny temu]

  Mikke ? Stary, faszystowski i tu pada słowo użyte przez Panią Wójciak .

   

  Zgadzam się z opinią 7 Nie zgadzam się z opinią 15

  ~topewa1@wp.pl [2 godziny temu]

  pan korwin PRZEGIĄł

   

  Zgadzam się z opinią 18 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~mko [2 godziny temu]

  Ma racje 100% Korwin.

   

  Zgadzam się z opinią 18 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~krak_jeden [2 godziny temu]

  Powiedział to, co każdy normalny człowiek wie.

   

  Zgadzam się z opinią 18 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~tojo [2 godziny temu]

  No ma racje i co zrobić. Akurat tutaj zgadzam się z nim w 100%

   

  Zgadzam się z opinią 14 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~marek56.b [2 godziny temu]

  Będę chodził po ulicy i mówił ludziom że jestem Napoleonem i od tego zostanę Cesarzem ?

   

  Zgadzam się z opinią 19 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~ila [2 godziny temu]

  prawda i jeszcze raz prawda

   

  Zgadzam się z opinią 15 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Samuraj [2 godziny temu]

  100% racji. W polskim Sejmie są dziwadła. Krzywda i niesprawiedliwość coraz większa. Uniewinniają łapówkarzy, 3 mln. młodych uciekło z zielonej wyspy do biedy i bezrobocia na zachodzie, W szpitalach nie ma miejsc, Do lekarza coraz większa kolejka, Nieprawość i w Sądach, i w rządzie i w Sejmie. Idzie Rewolucja - szykować gilotyny

   

  Zgadzam się z opinią 19 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~skalpel [2 godziny temu]

  Chyba nareszcie ktos dosadnie powiedzial prawde o tym czlowieku.J.K-M dokonal prawdziwej analizy postepowania tego posla, bez wzgledu na to czy jest mezczyzna, czy udaje kobieta, to stary dzialacz opartyjny, komuch, bliski kolega Kalisza,Siwca,Kwasniewskiego.Wszedl do sejmu jako cudal na skale swiatowa.

   

  Zgadzam się z opinią 15 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Ada [2 godziny temu]

  Niech Grodzki wyjdzie za Tuska...będą żyli długo i szczęśliwie

   

  Zgadzam się z opinią 9 Nie zgadzam się z opinią 16

  ~asia [2 godziny temu]

  stary smierdzacy capie Mikke,jak bym miala ciebie dotknac to tez bym zwymiotowala

   

  Zgadzam się z opinią 19 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~miszcz [2 godziny temu]

  Nie żebym przepadał za JKM ale ma absolutną rację!

   

  Zgadzam się z opinią 16 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Andrzej [2 godziny temu]

  Brawo Korwin!Trzeba eliminować takie coś z naszej polityki!Co i kogo toto reprezentuje i co ma sensownego do powiedzenia?Gonic i obijać kijem po drodze!!!

   

  Zgadzam się z opinią 19 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~Janana [2 godziny temu]

  Jaka mowa nienawiści ? Prawdę tylko napisał. Dziwadło jakieś.

   

  Zgadzam się z opinią 12 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~aga [2 godziny temu]

  prawda

   

  Zgadzam się z opinią 2 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~Z [2 godziny temu]

  cos tu nie dziala....

   

  Zgadzam się z opinią 17 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~ziutek [2 godziny temu]

  Ja nie mogę ! Biedna Anna Grodzka (vel Krzysztof Bęgowski) popłakała się ! Ale jaja ! Krzysiu, nie płacz, Korwina za to oplują...będzie miał za swoje !

   

  Zgadzam się z opinią 27 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~gfgtrfh [2 godziny temu]

  ale co w tym takiego szokującego? sama prawda.

   

  Zgadzam się z opinią 26 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~ms [2 godziny temu]

  Co prawda to prawda.

  Co prawda to prawda.

   

  Zgadzam się z opinią 32 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Abu [2 godziny temu]

  Korwin-Mikke jest tym, który głośno mówi to, co wszyscy tak naprawdę wiedzą, tylko wypierają ze świadomości pod wpływem medialnego prania mózgu.

   

  Zgadzam się z opinią 33 Nie zgadzam się z opinią 2

  1952wojtus [2 godziny temu]

  Brawo Korwin - zacznijmy mówić prawdę

   

  Zgadzam się z opinią 32 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~olo [2 godziny temu]

  osoba nie zrównoważona psychicznie jest w sejmie !!! Do szpitala należy wysłać tego Pana a nie dawać mu możliwość bycia posłem. Co za idioci oddali na niego głos ? Lud jest ciemny !!

   

  Zgadzam się z opinią 35 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~bobi [2 godziny temu]

  Prawda. Jakie kwalifikacje ma Grodzka poza tym ze jest transseksualna? Żadne.

   

  Zgadzam się z opinią 37 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Zdrowy chłop [2 godziny temu]

  Pan Kowin-Mikke mówi prawdę, komuch i Ub-ek Krzysztof Begowski, który ma dorosłego syna z kobietą, udaje teraz babę Grodzką w sejmie polskim pod egidą KOPACZKI suczki TUSKA.

   

  Zgadzam się z opinią 25 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~Tmk [2 godziny temu]

  100% racji.

  100% racji.

   

  Zgadzam się z opinią 8 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~FUFU [2 godziny temu]

  Dobrali sie do majtek temu fagusowie zaczyna inaczej pjac

   

  Zgadzam się z opinią 35 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~Pekaes [2 godziny temu]

  Jak zawsze trafnie ujęte przez JKM.Szkoda,że takich jak on nie ma w Parlamencie.

   

  Zgadzam się z opinią 15 Nie zgadzam się z opinią 35

  ~J.K. na 100% [2 godziny temu]

  A ten posiwiały prawiczek czego szuka, kolegów? Przypomnijcie mi, wyborcy nowej wszawicy, ile to coś ze zdjęcia ma teraz poparcia? 0.2%, dobrze piszę?

   

  Zgadzam się z opinią 42 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Kz [2 godziny temu]

  Absolutna rewelka. Korwin, masz mój głos.

  Absolutna rewelka. Korwin, masz mój głos.

   

  Zgadzam się z opinią 28 Nie zgadzam się z opinią 1

  ~gosc [2 godziny temu]

  ale ta operacja to nie do konca prawda. tylko czesciowa. w Bank... bo nikt nie sprawdzi. kiedys, na poczatku ta osoba sama twierdzila ze ma jeszcze narzady meskie !!!

   

  Zgadzam się z opinią 31 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~neo [2 godziny temu]

  100000000000 % racji

   

  Zgadzam się z opinią 27 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~obserwator [2 godziny temu]

  Powiem tak - pod względem "człowieczeństwa" pan Janusz przesadził, zachował się bardzo nieładnie mówiąc o wymiotowaniu - Grodzka jest osobą, ma swoje uczucia i nie powinien był tego robić. Natomiast jeśli chodzi o względy polityczne - jak najbardziej popieram. Czy jeśli morderca zrobi sobie operację (plastyczną np) - będzie mógł zostać kardynałem ? (oczywiście pytanie retoryczne)

   

  Zgadzam się z opinią 30 Nie zgadzam się z opinią 2

  ~Patryk898 [2 godziny temu]

  Brutalne ale Prawdzie

   

  Zgadzam się z opinią 33 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~olo [2 godziny temu]

  KIEDY ZOSTANIE PREMIEREM KORWIN

   

  Zgadzam się z opinią 32 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~hetero [2 godziny temu]

  mike ma racje niemam nic do transow ale gosciu lala przesadza z wizerunkiem i zabardzo sie kreuje a nic nie robi a kase bierze

   

  Zgadzam się z opinią 43 Nie zgadzam się z opinią 3

  ~jolka [2 godziny temu]

  grodzka to ni pies ni wydra cos na kształt świdra

   

  Zgadzam się z opinią 158 Nie zgadzam się z opinią 19

  ~Gregor [2 godziny temu]

  Myślę, że juz niedługo JKM wraz w Gowinem będzie rządzić Polską.

   

  Zgadzam się z opinią 74 Nie zgadzam się z opinią 172

  ~:) [2 godziny temu]

  Zazdrość przemawia przez Korwina, bo nawet Grodzka weszła do sejmu, a ten żałosny pajac z muszką nie :)

   

  Zgadzam się z opinią 257 Nie zgadzam się z opinią 18

  ~fabrii [2 godziny temu]

  napisal to co mysli WIEKSZOSC

   

  Zgadzam się z opinią 179 Nie zgadzam się z opinią 11

  matelll [2 godziny temu]

  a czy Krzysztof Bęgowski pomyślał o żonie ? jakie jej zrobił świństwo? dla niego liczył się tylko on , inni zaś nie . Żył jak mężczyzna , spłodził dziecko i nagle eureka - stwierdza ,od jutra będę babą i posłem .

   

  Zgadzam się z opinią 177 Nie zgadzam się z opinią 12

  ~sceptyk [2 godziny temu]

  Ja z pewnością nie tylko bym zwymiotował, ale jeszcze się szczerze porzygał, gdyby takie coś jak poślęcie Grodzkie mnie dotknęło. Ten osobnik budzi we mnie fizyczny wstręt. I co mi zrobisz wykastrowany dziadu????

   

  Zgadzam się z opinią 43 Nie zgadzam się z opinią 70

  ~HeHeHe [2 godziny temu]

  Jaki ten gnom jest katolicki na biskupa go powołać..

   

  Zgadzam się z opinią 247 Nie zgadzam się z opinią 24

  ~xxx [2 godziny temu]

  Brawo Korwin !!!

   

  Zgadzam się z opinią 275 Nie zgadzam się z opinią 22

  ~gizmo [2 godziny temu]

  Janusz, Janusz...! Szacun!

   

  Zgadzam się z opinią 33 Nie zgadzam się z opinią 50

  ~wodnik [2 godziny temu]

  ludzie opanujmy sie, niech sobie maszeruje jak lubi.

   

  Zgadzam się z opinią 314 Nie zgadzam się z opinią 26

  ~~Nareszcie [2 godziny temu]

  Brawo Pan Janusz Korwin-Mikke. Wyraził Pan zdanie większości Polaków. Ten ktoś już dawno powinien zniknąć z korytarzy sejmowych. Współczuję rodzinie której ten ktoś zgotował takie piekło, bo nie wierzę, że nie spotykają ich oznaki szyderstwa przez głupotę tej osoby.

   

  Zgadzam się z opinią 90 Nie zgadzam się z opinią 23

  OLIVER_HARDY [2 godziny temu]

  Niestety , tu POwtórzę za proff. Hartmanem : nie wybierając Grodzkiej na marszałka sejmu POlska straciła szansę światowy efekt "WOW !" , Szalom !

   

  Zgadzam się z opinią 385 Nie zgadzam się z opinią 21

  ~Gosia [2 godziny temu]

  Żadna z niego kobieta. Skończył służbę wojskową, miał żonę, spłodził syna, pracował w służbach specjalnych i wieku 56 lat!!!!!! poddał się operacji, ale zapewne zachował sobie męskie genitalia, bo nie chce ujawnić co ma w rozporku. A cycki ma na wacie. Tyle o jego kobiecości.

   

  Zgadzam się z opinią 160 Nie zgadzam się z opinią 9

  ~112 [2 godziny temu]

  a jak nabrał kredytu to co przecież grocka za niego nie spłaci

   

  Zgadzam się z opinią 370 Nie zgadzam się z opinią 37

  ~j.ie [2 godziny temu]

  Jak zwykle Korwin ma rację,bo Grodzka to Bęgowski! Wystarczy w internecie sprawdzic.

   

  Zgadzam się z opinią 124 Nie zgadzam się z opinią 304

  ~Angol_zPolski [2 godziny temu]

  Niedojrzały psychicznie i dziecinny koleś w muszce ocenia innych. To już jest żałosne, a nie śmieszne.

   

  Zgadzam się z opinią 410 Nie zgadzam się z opinią 47

  ~RSP [2 godziny temu]

  Niepoprawny i prawdomówny. Dlatego Polacy nie głosują na niego, bo głupi naród woli oszustów, dziwadła, złodziei. Uczciwość w tym kraju nie przejdzie.

   

  Zgadzam się z opinią 138 Nie zgadzam się z opinią 432

  ~baba [2 godziny temu]

  Korwin-Mikke pokazał swoją ignorancję i zwykłe chamstwo. Pan Bęgowski miał po prostu problem medyczny, który został usunięty dzięki operacji zmiany płci. I to wszystko. Czy tak trudno w dzisiejszych czasach pojąć taką prostą rzecz ? Po operacji p. Bęgowski stał się kobietą, co potwierdził sąd i w związku z tym , już jako Anna Grodzka, ma prawo zachowywać się jako kobieta. Wszyscy, którzy oblewają pomyjami p.Grodzką , ujawniają swoją głupotę. Co do Korwina- Mikke, to na miejscu p.Grodzkiej nie przejmowałabym się jego wynurzeniami, bo już w przeszłości zasłynął z dziwacznych i niedorzecznych wypowiedzi na temat kobiet. Korwina-Mikke nie należy traktować poważnie.

   

  A teraz polemika z ostatnim komentarzem podpisanym {~baba}

  1) Co wspólnego mają moje wypowiedzi n/t kobiet – z tą, w której twierdzę, że p.Bęgowski NIE JEST kobietą?!?

  2) Nie jest ważne to, czy p.Bęgowski „jest” kobietą – tylko to, że wszedł do Sejmu JEDYNIE dlatego, że rzekomo przeszedł operację zmiany płci.

  3) Autorka pisze: „ p.Bęgowski stał się kobietą, co potwierdził sąd i w związku z tym , już jako Anna Grodzka, ma prawo zachowywać się jako kobieta”. W powojennej Polsce kilkanaście (a może już kilkadziesiąt?) razy zdarzyło się, że żyjącemu człowiekowi wystawiano świadectwo zgonu; pytam: „Czy dopiero po wydaniu zaświadczenia, że jednak żyje, osobnik taki ma prawo zachowywać się jak żywy człowiek?

  Wiara w świadectwa urzędowe jest wzruszająca... Jednakże na świecie istnieją tysiące transseksualistów ♂→ , którzy zachowują się jak kobiety - bez żadnych świadectw...