Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64103 komentujących
5088 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

 • 31-07-2013 14:44:00

  Podaty, podaty

  W USA wiara w pożytek z obniżania podatków nadal się kołacze: JE Barak Hussein Obama zaproponował... obniżke podatków przez podwyższenie wydatków:

  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14362139,Obama_proponuje_redukcje_podatku_od_przedsiebiorstw.html

  Republikanie jednak nie dali się nabrać.

  Natomiast p.Wiktor Orbán, idol PiSu, właśnie próbuje podwyższyć podatki. Od luksusu:

  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14352674,Wegry_chca_wprowadzic_35_proc__podatek_VAT__Podatek.html

  Na wstępie przypominam, że zawsze pisałem, że u p.Orbàna popieram głównie to, że pokazał, że można gwizdać sobie na Komisję Europejską, MFW itd. Co, niestety, nie oznacza, że sami Węgrzy nie umieją robić takich samych, albo i większych głupstw.

  Proszę przeczytać tekst z wyborczej.biz: ważne jest, że Węgry już mają najwyższy w UE VAT: 27%. Nie wiem, czy to jest prawda – pamiętam, że Szwecja wprowadziła kiedyś 28% - ale było to kilka lat temu, przed powstaniem UE. Zanim odruchowo potępimy p.Orbàna, warto zauważyć dwie rzeczy:

  1) Jest prawdą, że lepszy jest VAT niż dochodowy. Jednakże p.Orbàn wcale dochodowego nie likwiduje – a nawet nie zmniejsza w sposób istotny. Jednak nawet niewielki obniżki: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,12500841,Wegry_nowym_rajem_podatkowym__Uciekaja_tam_tysiace.html

  spowodowały korzystne skutki gospodarcze. „Wystarczyły trzy miesiące odkąd rząd Węgier wprowadził w życie mocną obniżkę podatków dochodowych; CIT do 19 %, oraz CIT do 10 % dla małych i średnich firm (MiS-i) i 16 % podatek liniowy PIT z dużymi ulgami na dzieci, by gospodarka Węgier dynamicznie zaczęła odżywać”.  

  Ciekawe, jak zareagowałaby Bruksela, gdyby wprowadził na wszystko VAT 35% - likwidując jednocześnie PIT i CIT?

  2) Podatek VAT od drogich zegarków łatwo obejść, kupując je za granicą, podwyżka VAT na jachty może zrujnować stocznie jachtowe – natomiast nie przyniesie to żadnych istotnych dochodów. Jest to raczej zagranie pod publiczkę: że rząd p.Orbàna obciąża ludzi bogatych.

  Ciekawe, co za tym pójdzie?  Kolejna obniżka dochodowego? 

 • 30-07-2013 23:50:00

  P.Andrzej Breivik chce zaocznie studiować politologię na Uniwersytecie w Oslo

  Norweski terrorysta  złożył już nawet wszystkie niezbędne przy procesie rekrutacji dokumenty.

  Naczelnik więzienia, w którym p.Breivik odsiaduje wyrok, powiedział już, że popiera Jego dążenie do wiedzy, ponieważ po wyjściu na wolność wykształconemu przestępcy będzie o wiele łatwiej znaleźć pracę i wrócić do normalnego życia..

  W zasadzie należy się cieszyć, że p.Breivik nie bedzie studiował np. chemii. Politologia jest dobra: może nauczą Go, że "Kto za młodu nie był socjalistą, na starość zostanie zimnym draniem" - i tego po czym poznać socjaliste nadającego się już do odstrzału. 

 • 29-07-2013 23:54:00

  Na ONETcie napisałem coś o abp.Tutu

  http://korwin-mikke.blog.onet.pl

  i wtedy sobie przypomnialem, że o tym już pisalem:

  http://nczas.com/numer-biezacy/banda-wandalow-w-kosciele/

  Natomiast JŚw. Franciszek I ma inne zdanie:  powiedział, że nie chce oceniać homosiów - i że nie wolno ich wykluczac z Kościoła. 

  Widocznie też nie czyta Pisma Świętego... Bo nie smiem podejrzewac, że czyta, ale się sprzeciwia...

 • 28-07-2013 23:50:00

  Tylko młynków żal...

  Jak podaje agencja Nowy Głos (Xīn-Huá) w I połowie 2013 roku PKB Tybetańskiego Regionu Autonomicznego wzrósł o 12% PKB. Wzrost ten był o 4,4% wyższy, niż średnia wszystkich krajów okupowanych przez ChRL. Średni dochód pasterzy i rolników wynosi obecnie 323 US$ - o 14,5% więcej niż rok wcześniej - a mieszkańców miast 1,5 tys. US$ (wzrost o 12,9%).

  Tybet w I połowie 2013 roku odwiedziło 3,43 mln turystów (21,8% więcej niż rok wcześniej)

  Wiadomości http://news.xinhuanet.com trzeba czytać uważnie. Wyższy wzrost niż przed rokiem może wynikać z tego, że w 2012 był b. niski. To, że w miastach dochód jest większy wynika po części stąd, że mieszkańcami miast są już w dużej mierze Chińczycy – zachęceni do wyjazdu do „Krainy Bolących Głów” wysokimi pensjami (dlaczego tak się po chińsku określa Tybet wie każdy, kto pobył godzinę na wysokości 5500 m npm.)

  Tym niemniej wzrost gospodarczy Tybetu jest faktem.

  Bardzo wielu miłośników folkloru i zachowania tradycyj narodowych chciałoby, by Rosjanie chodzili w łapciach, - a Polki, w strojach spod Opoczna, przędły na kołowrotku. Na nieszczęście Rosjanie i Polki mają na ten temat inne zdanie. Natomiast nie jest wykluczone, że większość Tybetańczyków chciałaby nadal paść i doić yaki, kręcić modlitewne młynki i pokornie słuchać lamów – z Dalaj-Lamą na czele.

  Mnie by to nie przeszkadzało. Gdybym rządził w Pekinie pozwoliłbym lamom rządzić – i prowadził do Tybetu wycieczki pod hasłem: „Patrzcie, co się dzieje, jak się nas nie słucha...” Tymczasem Chińczycy postanowili ich na siłę unowocześnić.

  Nie wszystkim Tybetańczykom się to podoba.

  Jak Chińczycy traktują wolność gospodarczą, można zobaczyć na najnowszym przykładzie. Prywatna firma chciała w prowincji Hú-Nán, konkretnie w Cháng-Shā, wybudować najwyższy budynek na świecie (o 20 m. wyższy od Burj Arab). Mieli to zrobić w osiem miesięcy!! Już wbili łopatę i zaczęli wylewać fundamenty – gdy władze powiedziały: STOP!

  P.Zhi Yin, szef pekińskiego Instytutu Budownictwa Miejskiego powiedział: „Technologie, których chce użyć „Broad Group” nie mają w świecie precedensu, a obiecany koszt jest bardzo niski. Albo mają technologie bijące wszelkie rekordy – albo kłamią. Oni ryzykują. Jeśli by wygrali, zmieniliby historię architektury światowej – ale na to jest jedna szansa na milion”.

  W ten właśnie sposób biurokracja zabija wszelką nowość. P.Yin może mieć rację – ale co to kogo obchodzi? Tak właśnie powstają nowe techologie: prywatne firmy ryzykują swoje pieniądze...

  Jak widzimy wolny rynek w Chinach nie dotyczy Wielkich Przedsięwzięć. Tu już władze mogą się wtrącić.

  Z drugiej strony: ew. zawalenie się 900-metrowego budynku w Cháng-Shā to nie całkiem prywatna sprawa „Broad Group”...

 • 28-07-2013 14:53:00

  Dziś o godz. 20.00 zapraszam na http://NPTV.pl

  Przebywam aktualnie za granicą, więc nie ręczę za jakość...

   

  A w naszej internetowej księgarni http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  nowości:

  Marian Miszalski – Najnowsza spiskowa historia Polski

  Wojciech Grzelak – Gra z Rosją do jednej bramki

  Polecam również:

  Robert Wit Wyrostkiewicz – Absurdy postępu

  Clive Ponting – Armageddon, czyli niepoprawna politycznie historia II wojny światowej

  W księgarni znajdą Państwo również książki z dziedziny ekonomii, wydane przez Fijorr Publishing:

  Marek Skousen – Wall Street – giełdowe mądrości, maksymy i aforyzmy

  Marek Skousen – Narodziny współczesnej ekonomii. Żywoty i idee wielkich myślicieli

  Helmut Schoeck – Zawiść. Źródło agresji, destrukcji i biedy

  A także Friedricha Augusta Hayek'a – Nadużycie rozumu wydane przez PROHIBITA

  Janusza Choińskiego Choroba (umysłowa-alkoholowa) ministra Józefa Becka jako główna przyczyna wybuchu II wojny światowej

   

  oraz moje:

  Vademecum Ojca, Niebezpieczne ubezpieczenia, Korwin - najlepsze teksty, Rząd rżnie głupa - wznowienie wydanego kilkanaście lat temu wyboru moich przemówień sejmowych z lat 1991-93

   

  Polecam też Stanisława Michalkiewicza - Polska droga do zniewolenia i Jakuba Wozinskiego - Historia pisana pieniądzem

   

  PS: jeżeli ktoś chce zorganizować spotkanie ze mną - proszę pisać na poniższy adres:

  meet_jkm@nowaprawica.org.pl

 • 27-07-2013 19:47:00

  W Hiszpanii 3 dni żałoby - w Galiçji nawet tydzień

  Znamy to i z Polski. Co tu szokuje: hiszpańskie telewizornie potrafią po kikanaście ray powtarzac dokładnie te same ujęcia. Przy czym prezenterzy są na ciemno - prezenterki w kolorowych minispódniczkach. Co godzinę ten żałobny spektakl przerywa reklama wesolutkich Muppetów mknących pociągiem. 

  Natomiast p.Pogodynka ubrana czarno. Natychmiast po zapowiedzi pogody, tak jak stoi, przystępuje do reklamowania różnych rzeczy.  U nas chyba tego nie ma?

  Telewizor mam włączony na stałe - osłuchuję się w hiszpańszczyźnie...

 • 26-07-2013 05:15:00

  Kol.Grzegorz Braun ma rację - ale idźmy dalej!

  Tu wypowiedź słynnego reżysera na poranku Radio WNET:

  http://www.youtube.com/watch?v=KI6bzTwz874

  P.Grzegorz Braun twierdzi w niej, słusznie, że Układ Okrągłago Stołu szykuje coś, by sie utrzymać - i przekonać ludzi, że nastapiła jakaś Wielka Zmiana. Oczywiście! Tak jak w 1989 roku zrobiono to na zasadzie znane z książki "Lampart": "Bardzo wiele musi się zmienić, by wszystko zostało tak, jak było...

  Na naszych oczach zapowiada to WCzc.Jarosław Kaczyński. I oczywiste jest, że jak dojdzie do wladzy (a  miał juz jej pełnię: swojego prazydenta, Senat, Trybunal Konstytucyjny, Rząd i (w koalicji z LPR i "Samoobroną" większość w Sejmie) to zmieni tylko ludzi na swoich. I cofnie nas w stronę epoki śp.Edwarda Gierka.

  Byc może Układ szykuje się na większą zmianę? Np. na wykorzystanie narodowych socjalistów - kryjących się wewnątrz ruchu narodowego? 

  Kol.Braun nie dostrzega jednak, że Układ, by zachować władzę, bez większego wahania poświęci p.gen.Wojsciecha Jaruzelskiego - i zrobi Mu spektakularny proces. I nawet skarze Go na 10 lat więzienia. Co wielu  maiwnych krytyków post-komunizmu całkowicie zadowoli...

  P.gen.Czeslawa Kiszczaka zapewne nie tkną, bo za dużo mógłby powiedzieć... ale może rozstanie się On z życiem w jakiś mało spektakularny sposób? Kto wie? 

  Mam nadzieję, że nie zadowoli to p.Grzegorza Brauna. Nawet, jeśli "nowy" Układ mianuje Go szefem Instytutu Kinemnatografii...

  Bo, oczywiście, rozbicie Układu polegałoby nie na zmianie w IK - lecz na jego likwidacji; i likwidacji wszelkich dopłat do wszelkich filmów. Nawet do tych krytykujących np.Układ Ribbentrop-Mołotow i ukazujących morderców z Katynia i z Wołynia. 

  Czy kol.Braun jest gotów na taką kontr-rewolucję?

 • 25-07-2013 15:55:00

  Dziś o godz. 20.00-22.00 biorę udział w audycji Radio Live

  Zapraszam wszystkich dziś na godz. 20.00-22.00 do Radio Live http://www.polskalive.pl

  z moim udziałem na temat nieposłuszeństwa wobec niesprawiedliwego prawa: „ Jeśli państwo ustanawia niesprawiedliwe prawa godzące w dobro obywateli, to nieposłuszeństwo wobec tego rodzaju ustaw może być uzasadnione." - oficjalne stanowisko amerykańskich biskupów jest tylko powtórzeniem tezy św. Augustyna, choć w złagodzonej formie. Otóż wspomniany doktor Kościoła, biskup Hippony, twierdził, że nieposłuszeństwo wobec niesprawiedliwego "prawa" jest nie tylko dopuszczalne, ale wręcz nakazane!

  I o tym porozmawiamy - o obywatelskim nieposłuszeństwie, czyli jak walczyć ze złym "prawem" i złym "państwem", czyli Najjaśniejszą i Odrodzoną Którąś Tam Rzeczpospolitą.”

   

  A w naszej ksiegarni dwie nowe książki:

  Mariana Miszalskiego – Najnowsza spiskowa historia Polski

  Wojciecha Grzelaka – Gra z Rosją do jednej bramki

 • 25-07-2013 02:48:00

  Organizacja

  Wielokrotnie krytykowałem np. Pocztę Polską - za wprowadzenie systemu "numerków". Powoduje on, że obsługa trwa dwa razy dłużej - bo często ludzie wystukają kilka numerków, czasem nie dojrzą - a na pewno muszą do okienka podejść - a stojąc w kolejce mieli jeden krok. 

  Ale ciekawe, że tam, gdzie by sie to przydało, system ten NIE jest wprowadzany. Linie lotnicze np. wymagają, przychodzić na dwie godziny (!!) przed odlotem - i potem stać w kolejce przez trzy kwadranse.

  Cóż: ja sobie siedzę i to piszę. Inni stoją...

 • 24-07-2013 23:56:00

  Na kilka dni wyjeżdżam za granicę. Możliwe zaburzenia w regularności blogów.

  Z góry uprzedzam...

 • 23-07-2013 23:39:00

  Prostytucja w służbie rozwoju Europy

   Ponieważ wskaźniki gospodarcze krajów okupowanych przez UE wyglądają żałośnie, Rada Europy podsunęła Parlamentowi Unijnemu genialny pomysł: państwa członkowskie Unii Europejskiej będą musiały w PKB uwzględniać szarą strefę, w tym m.in. prostytucję.

  W ten sposób PKB wzrośnie – co wydatnie wzmoże prestiż Unii. Jak wzrośnie PKB – będzie można zaciągać większe pożyczki.

  Same plusy. Co prawda: niektóre ujemne.

  Nawet Lewica śmieje się z tego do rozpuku. P.Ryszard Bugaj, członek Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, powiedział krótko:
  Jest takie skojarzenie: wyższy PKB to wyższy dobrobyt. Czy wobec tego można uznać, że dobrobyt rośnie, gdy rozwija się prostytucja? Poruszamy się w granicach absurdu”.

  Moim zdaniem granice zostały przekroczone znacznie wcześniej…

  Mówiąc poważnie: wszystkie stosowane dziś wskaźniki są umowne. Zmieniając wskaźniki zmienia się treść tego, co się mierzy. No, i można zmienić je tak, by wskaźnik wzrósł – lub zmalał.

  Jest niewątpliwą prawdą, że człowiek umyty na każdym targu niewolników uzyskałby wyższą cenę. Gdybym kapał się w łaźni, i myły mi plecy dwie łaziebne, to ich praca mogłaby być opodatkowana – i tym samym wliczona do PKB. Ale czemu nie wliczyć do PKB tego, że sam się wykąpałem i wyszorowałem, sobie plecy gąbką?

  Można.

  Skopałem sobie ogródek? Doliczamy do PKB.

  I te prostytutki też – ale to małe piwo…

  I tak oto dobrobyt będzie nam, Mosterdzieju, rósł i rósł!

  =====

  PS. W zamieszczonym wczoraj wywiadzie napisałem, że pierwszą rzecza, jaką bym zrobil po objęciu rządów w Warszawie, byłaby likwidacja bus-pasów. Zapomnialem dodać,  ze towarzyszyłaby temu huczna dymisja p.inż.Galasa, odpowiuadającego za miejską komunikację - i skierowanie do prokuratury sprawy o notoryczne popaelnianie przez Niego kilku rodzajów przestępstw.

 • 22-07-2013 23:40:00

  Udało mi się udzielić spokojnego wywiadu. W/s Warszawy:

  http://www.politykawarszawska.pl/index.php/article/131

 • 21-07-2013 02:51:00

  Narada G8 w Ulsterze n/t Syrii - bez rezultatu

  To zdjęcie chyba wyjaśnia wszystko: 

  JE Włodzimierz Putin nie ustąpi. Obydwaj prezydenci wyraźnie zdają sobie sprawę z możliwych konsekwencji...

   

 • 20-07-2013 20:41:00

  Śmierć Detroit. I nie tylko. JKM w nptv.pl o 20.00

  27 lat temu czytałem w USA książkę wydaną przez p.Michała Walkera, który założył był w Kanadzie Fraser Institute”. Jej najważniejszym elementem było 28 par fotografii pod tytułem: „Wojna czy podatek?” Podpisy brzmiały mniej-więcej tak: „Tak – to Nagasaki w dwa tygodnie po zrzuceniu bomby atomowej”; „Nie – to Detroit w 20 lat po wprowadzeniu wysokiego podatku od nieruchomości”. 

  Nie do odróżnienia...

  Dziś dzięki harmonijnemu współdziałaniu kilkunastu lewicowych programów, rządzone przez Demokratów Detroit zbankrutowało ostatecznie:

  http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/11,1031090-Detroit-zbankrutowalo--Upadl-symbol-amerykanskiej-potegi.html

  Dlaczego? Warto posłuchać:

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VKdojK-m2XU

  Oczywiście to samo stanie się z Polska, jeśli gangsterzy ze związków zawodowych, ekolodzy, postępowi politycy, gorliwi urzędnicy itd. itp. będą kontynuować lewicową politykę karania grzywnami zwanymi „podatkiem dochodowym”  ludzi, którzy pracują, wysokim podatkiem od nieruchomości tych, którzy coś mają - a nagradzania „zasiłkiem socjalnym” rozmaitych nierobów.

  Polskim emerytom warto przypomnieć, że emeryci z Detroit dostaną... 10% obiecanych wypłat. Ciekawe, czy z OFE i ZUS, ograbianych przez kolejne rządy, uda się wycisnąć choćby tyle...   

  A na anty-podach, np. na Tasmanii, jest lepiej? Taż koalicja Czerwonych z Zielonymi:

  http://abetz.com.au/news/greens-and-labor-both-right-in-blaming-each-other-for-tasmanias-jobs-crisis

  ======

 • 19-07-2013 15:07:00

  Dziś o 18.00 w Białymstoku, ul.Warszawska 6; jest protest pod URM; a co na Śląsku?

  Spotkanie w restauracji "Cechowa", duża sala na górze.

  =====

  "Wywozimy Tuska i Rostowskiego na taczkach!" - pikieta i konferencja prasowa Kongresu Nowej Prawicy przed KP URM w Warszawie - część pierwsza
  Relacja PolSat NEWS tutaj:
   
  =====
  SPOTKANIA KNP NA ŚLĄSKU.

  Gliwice 22 lipca, 19:00, Restauracja Capri, Łużycka 2

  Bytom, 23 lipca, 20.00, Pub na Rycerskiej, ul.Rycerska 7.

  Tychy 23 lipca, 18:00, Restauracja Avanti, ul.Batorego 9 (Plac Baczyńskiego),

  Katowice 24 lipca, 19:00, "Za Drzwiami u Marchołta", ul.Warszawska 37,

  Bytom, 30 lipca, 20.00, Pub na Rycerskiej, ul.Rycerska 7.

                                       UWAGA!

  27 lipca, w sobotę, o godzinie 12:00

  w Katowicach na Rynku pod Teatrem Wyspiańskiego

  Region Śląsko-Dąbrowski organizuje

  PIKIETĘ PRZECIW KRADZIEŻY PIENIĘDZY Z OFE.

  System rządów reprezentowany przez Platformę Obywatelską bankrutuje i aby odsunąć w czasie to bankructwo potrzebna jest rządzącym kradzież naszych pieniędzy z OFE. Dlatego nie zgadzamy się na jawną kradzież proponowaną przez vice-premiera Rostowskiego i proponujemy czwarty wariant rozwiązania problemu OFE: zwrot pieniędzy z OFE ich właścicielom - czyli obywatelom, którzy pod przymusem wpłacali składki do OFE, a teraz zażądają ich zwrotu.

  Nie chcemy zbankrutować wraz z Rządem. Należy ograniczyć rozmiar katastrofy. Dajmy wyraz swojemu niezadowoleniu.

 • 18-07-2013 01:34:00

  Kilka słów prawdy – nie tylko o Hitlerze. O 13.tej pod URM!

  Stale piszę, że pp.Kaczyński i Tusk, w porównaniu do przywódców UE, są (jak na garbatych...) całkiem prości. Podobnie „całkiem prosty” jest śp.Józef Piłsudski – w porównaniu ze śp.Hitlerem czy śp.Stalinem...

  A z kim porównywać Hitlera i Stalina – by wyszli na „prostych”?

  Wielokrotnie pisałem, że Unia Europejska w gruncie rzeczy naśladuje III Rzeszę, a euro-socjalizm to po prostu narodowy socjalizm. Jeśli czytamy, że np. prezydent Franciszek Mitterand domagał się ochrony Europy przed zalewem tanich towarów z innych krajów i ochrony własności europejskiej przed wykupem przez obcych – to co to jest?

  Dla uproszczenia czasem piszę, że „Unia realizuje politykę Hitlera” - bo ludzie na ogół nie wiedzą, co to jest „narodowy socjalizm” - a słowo „Hitler” jakoś rozumieją. Jest to jednak błąd.

  Unia Europejska, ze swoją kontrolą wielkiego przemysłu, a nawet drobnego handlu, z natrętnym wciskaniem naszym dzieciom „edukacji seksualnej” a wszystkim homoseksualizmu - to istotnie Europa narodowego socjalizmu. Ale nie „Europa Hitlera”

  To Europa Ernesta Röhma.

  W d***kracji do władzy niemal nieodmiennie dochodzą socjaliści – bo głupich jest więcej niż mądrych. Jednak niemal nieodmiennie po dojściu do władzy przekonują się, że socjalizm to gospodarczy absurd – i od tej polityki odchodzą. Piłsudski już po pół roku od zdobycia władzy pojechał był do Nieświeża, a socjalistów i komunistów zaczął (i słusznie!!) tępić. Mitterand już po roku... Lenin rozpoczął był Nową Politykę Ekonomiczną w 1924...

  Wyjątkami byli: śp.Saloth Sar (ps. „Pol-pot”), który na rosnące kłopoty dogmatycznie reagował zwiększeniem represji (i, realizując socjalistyczne ideały, wymordował w latach 1975-79 1/3 Khmerów) – oraz śp.Ze-Dong Mao, który widząc powolne odchodzenie Chin od Ideału, zerwał się do Ostatniego Boju i zrobił Wielką Proletariacką Rewolucję Kulturalną. Po Jego śmierci Banda Czworga gotowa była iść po linii wytyczonej przez Pol-pota – jednakże właśnie wiadomości nadpływające z Kambodży spowodowały, że w październiku 1976 generalicja kazała Guo-Feng Hua (który osobiście sprzyjał maoistom!) aresztować Bandę Czworga - i Chiny pod przywództwem śp.Xiao-Bing Denga poszły w odwrotnym kierunku.

  Natomiast Stalin i Hitler byli realistami. Pierwszy wymordował swoich bolszewików (w 1936 roku z 2600 uczestników I Zjazdu WKP(b) wśród żywych i na wolności było podobno już tylko 240...), rozkazał zamordować Trockiego, zamordował też wszystkich jego zwolenników – dzięki czemu Rosja uniknęła losu Kambodży. Drugi podczas Nocy Długich Noży zamordował Ernesta Röhma, Grzegorza Strassera (jego brat, Otton, ocalał - bo zdołał uciec do tej ohydnej kapitalistycznej Szwajcarii...) i całą czołówkę zapamiętałych socjalistów, oszczędzając tylko śp.Józefa Goebbelsa - choć ten jeszcze niedawno domagał się „usunięcia z partii drobnomieszczanina Adolfa Hitlera” i był pewien, że podzieli ich los.

  Otóż Unia wygląda tak, jakby III Rzeszą rządził homoś i prawdziwy socjalista Röhm – a nie jak Hitler (który, w porównaniu z Röhmem, rzeczywiście był nieco bardziej prawicowy).

  Do czego doprowadziłby III Rzeszę Röhm – a Związek Sowiecki śp.Leon Bronstein (vulgo Trocki) – możemy się tylko domyślać. Możliwe, że zamiast wymordowania paru milionów Żydów Röhm wymordowałby 25 milionów Niemców – nie chcących zaakceptować przymusowej nauki homoseksualizmu. Być może śp.Lew Trocki, kontynuując dzieło „wczesnego Lenina”, wymordowałby 60 milionów Rosjan i „narodów sprzymierzonych” (z Polakami na czele).

  A być może wybraliby model łagodnego przechodzenia do Ideału.

  Taki, jaki wybrała Unia Europejska.

  =====

  PS: Jest już nagranie wystąpienia kol.Konrada Berkowicza w Sanoku:

  http://www.youtube.com/watch?v=yK4QDeNwCJA

 • 17-07-2013 23:13:00

  Już jest nagranie z PolSat NEWS; i echa z Sanoka:

  http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/janusz_korwinmikke_kontra_ryszard_czarnecki__17072013_/1387

  A to Sanok: 

  http://esanok.pl/2013/tlumy-na-spotkaniu-z-januszem-korwin-mikke-film-mb001.html

  http://www.youtube.com/watch?v=eIXmcJbLJZI&feature=player_detailpage

  http://www.youtube.com/watch?v=1Fgrj1xXvgk&feature=player_detailpage

  http://esanok.pl/2013/korwin-mikke-cel-hitlera-kwasniewskiego-i-tuska-jest-ten-sam-zeby-ludzie-byli-niewolnikami-film-ts007.html

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JoKdpETmegQ

  http://www.isanok.pl/aktualnosc/id12052,janusz-korwin-mikke-z-wizyta-w-sanoku

  P.Ryszard Czarnecki, CEP, to bardzo wymagający rozmówca!

 • 16-07-2013 21:41:00

  Wywiad dla Telewizji Podkarpackiej. Jutro o 21.30 jestem w PolSat NEWS

  http://esanok.pl/2013/korwin-mikke-cel-hitlera-kwasniewskiego-i-tuska-jest-ten-sam-zeby-ludzie-byli-niewolnikami-film-ts007.html

  A jutro o 21.30 jestem w PolSat News n/t wypowiedzi WCzc.Jarosława Kaczyńskiego

 • 15-07-2013 23:51:00

  Bardzo udane spotkania w Lesku i Sanoku

  Zapraszam w piątek 19 lipca o godz. 18.00 do Białegostoku do restauracji "Cechowa" przy ul. Warszawskiej 6.

 • 15-07-2013 10:22:00

  Pilne! Moja video-odpowiedź WCzc.Jarosławowi Kaczyńskiemu pojawiła się na WYKOPIE:

  Ktoś ją tam bez powiadomienia umieścił:
  No, trudno: to proszę teraz szybciutko "wykopywać"; albo "zakopywać", jeśli komuś się nie spodoba...
 • 14-07-2013 23:56:00

  Koszer i halal

  Reb Michał Schudrich ostrzegł, że jeśli utrzymany zostanie zakaz uboju rytualnego, zrezygnuje z funkcji naczelnego rabina Polski. Byłby to dla polskich żydów piekny prezent – bo reb Schudrich nie jest, delikatnie pisząc, uważany za dobrego rabina. Ja bym się tym szantażem nie przejmował. Są inni chętni.

  Natomiast co do sprawy uboju rytualnego. W zasadzie każdy powinien ze swoim zwierzęciem móc robić, co chce – pod warunkiem nie budzenia publicznego oburzenia. Zakładając, że rzeźnie takie nie będą publicznie dostępne, nie powinno z tym być problemu.

  Z drugiej strony jest to okrutna metoda zabijania zwierząt – i istnieje poważna obawa, że rozmaite ruchy protestacyjne mogłyby ujawniać tę sprawę. Dlatego skłonny byłbym opowiedziec się za zakazem.

  Na szczęście podobno nie istnieją przeszkody, by zwierzę przed zabiciem pozbawić  farmakologicznie odczuwania bólu (ogłuszenie i pozbawienie przytomności jest na pewno niedopuszczalne!). Jeśli tak – to decyzja Sejmu jest błędna.

  Chciałbym tu jednak mieć opinię autorytetów koranicznych i talmudycznych!  

 • 13-07-2013 23:42:00

  Neturei Karta - i inne odłamy żydostwa

  O Neturei Karta już chyba ze dwa razy pisałem. Są to ortodoksyjni żydzi, traktujący Torę dosłownie. A tam jest napisane, że państwo Izrael ma powstać dopiero po przyjściu Mesjasza - i jego powstanie ma sie odbyć bez przemocy.

  Konsekwentnie więc domagaja się zniszczenia Izraela - nawet, gdyby miało to oznaczać śmierć syjonistów - czyli bezboznych Żydow przedkładających budowę wlasnego państwa nad wskazania Pisma Świętego. Reb Friedman jeździł nawet do Iranu i namawiał ówczesnego prezydenta, p.Ahmadinejjada, do zniszczenia Izraela!!

  Co ciekawe: Neturei Karta (a są jeszcze dwie inne, pokrewne sekty!) zdołała zrobić w USA potężny, wielotysięczny protest żydów przeciwko istnieniu Izraela. Już to jest  godne uwagi - ale, co jest bardzo ciekawe, syjonistom udało sie niemal calkowicie zablokować informację o tym proteście:

  http://ewidentnyoszust.blogspot.com/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html

  Niesamowite: dziennikarze rozdmuchujący protesty stu (tfu!) "gejów" pomineli taka sensację!

  Co sądzą Żydzi, zwłaszcza Iraelczycy, o Neturei Karta - można się domysleć. Albo coś przeczytać np. tutaj:

  http://izrael.org.il/forum/4-forum-erec-israel/50382-sekciarze-z-neturei-karta-znowu-dostali-lanie.html

  =====

  PS. Jutro chat na nptv.pl normalnie o 20.00. W poniedzialek jestem w Lesku i Sanoku, więc nie będzie mnie w Radio PolskaLive

 • 12-07-2013 15:50:00

  18 lipca o 13.00 demonstracja pod URM. List kol.Grzegorza SOWY:

  Dlaczego władza państwowa chce znów nas okraść, mówiąc, że to dla naszego dobra?

   

  Na początek postawię przewrotną tezę, że władza państwowa naszego kraju nie działa dla dobra nas obywateli Polski, a jedynie w celu przedłużenia swojego trwania na eksponowanych i dobrze płatnych stanowiskach. Uważacie, że to bzdura?

  To przeczytajcie poniższe.

  Na dzień dzisiejszy zadłużenie Polski sięga grubo ponad 800 miliardów złotych i to bez wliczania zadłużenia jakie ma ZUS w stosunku do obywateli. Już samo to jest zatrważające, ale nie jest sednem sprawy. Kwota ta w stosunku do PKB wynosi prawie 60%, a konstytucja zabrania zadłużania państwa większego niż te 60 %. Nasze mało kochane władze państwowe tak rządzą, że muszą cały czas zaciągać nowe pożyczki powiększając dług państwa.

  Przed władzą w chwili obecnej stanął wiec problem skąd zdobyć następne pieniądze, aby utrzymać się przy władzy, a jednocześnie nie naruszyć zakazu konstytucyjnego. I tu na scenę wkracza nieoceniony wicepremier Rostowski proponując prostą operację księgową. Część długów należy ukryć przeksięgowując je. Zamiast długów państwa zrobić z nich długi ZUS, które oficjalnie nie podlegają zakazowi konstytucyjnemu. Stąd pomysł, aby oszczędności emerytalne Polaków złożone w OFE przekazać do ZUS-u. Wtedy zamiast obligacji skarbowych na kwotę 170 mld złotych, pojawi się wirtualny zapis w księgowości ZUS o kontach na których znajdą się te 170 mld zł. Ta operacja to umorzenie długów państwa w stosunku do OFE.

  Co to da panu Rostowskiemu ? Otóż oficjalny dług państwa spadnie o kwotę 170 mld zł, czyli tyle nowych pożyczek będzie rząd pan Tuska mógł zaciągnąć i jakoś dotrwać do końca kadencji.

  Spyta się ktoś : A co mnie właściwie to obchodzi, czy dług państwa ma przełożenie na moje życie ? Odpowiedź jest prosta : Grecy też się tym nie interesowali i obudzili się z ręką w nocniku. Przykład Grecji dowodzi,że jednak powinno nas to obchodzić, bo to ma, w perspektywie czasowej wpływ na nasze życie. A unia może uratować maleńką Grecję, ale na dużą Polskę nie starczy jej pieniędzy.

  Jak wygląda pod względem prawnym to co chce zrobić mało kochany wicepremier Rostowski. Otóż jest to po prostu zwykła kradzież. Pieniądze zgromadzone na rachunkach OFE nie są własnością państwa, ale obywateli i to oni powinni wyrazić zgodę na ich przesunięcie. Dodatkowo nasz mało kochany wicepremier z żywej gotówki, chce zrobić zapis księgowy bez żadnej wartości. Pieniądze zgromadzone w OFE są dziedziczną naszą obywatelską własnością i nikt poza nami nie ma prawa nimi dysponować.

  Dlatego mamy dla pana Rostowskiego czwarty wariant rozwiązania problemu OFE. Oddajmy pieniądze z OFE ich właścicielom tzn. obywatelom Polski, którzy tam te pieniądze umieścili, zresztą pod przymusem. Potrzebna do tego ustawa zmieści się na jednej kartce formatu A4.

  Jako obywatel nie zgadzam się z dalszym okradaniem nas obywateli w powyższy sposób tzn. przez rząd i OFE, a posłów którzy do kradzieży dopuszczą, głosując za złodziejską ustawą pana Rostowskiego, należy wyrzucić z sejmu na zawsze.

   

                          Koordynator Generalny d/s ZUS

                             Kongresu Nowej Prawicy

                                 Grzegorz SOWA

 • 11-07-2013 00:34:00

  Wszystkie związki na Powązki! Dziś chat...

  WDost.Jan Filip Libicki (Poznań, PO) miał czelność narazić się związkom zawodowym. Jak wynika z pisma do prokuratury, podpisanego przez p.Jana Guza, szefa OPZZ,:

  http://janguz.natemat.pl/67483,libicki-do-prokuratury

  p.Senator raczył był na swojej stronie zamieścić tekst: „Donald! Po partiach weź się za związkowców!”:

  http://jflibicki.salon24.pl/517387,donald-po-partiach-wez-sie-za-zwiazkowcow

  gdzie na temat ZZ pisał m.in. tak: „rozprawmy się z ich przywilejami, gangsterskimi metodami i ukradzionymi firmom etatami.”

  a w innych tekstach na tej stronie pisząc n/t ZZ używał zwrotów: „najważniejsi bossowie związkowych gangów”, „związkowi awanturnicy”, „żeby się nie okazało, że pieniądze pracodawców idą np. na cygara, samochody lub garnitury związkowych bossów”, „kto przykręci śrubę związkowym awanturnikom”, „to co dziś działa w Polsce pod nazwą związków zawodowych, to nie są żadne związki – to są polityczne gangi”.

  P.Libickiemu udało się sprowokować związki do reakcji. Być może istotnie rozpocznie się w Polsce dyskusja n/t istoty związków zawodowych w ogóle - i polskich ZZ w szczególności.

  Jak wie każdy polityk, najlepszym sposobem podkopania gospodarki innego państwa jest poparcie tamtejszych związków zawodowych. Najpiękniejsze w tej metodzie jest to, że gang... pardon: działacze ZZ nie mają najmniejszego pojęcia, że są obcymi agentami – co więcej: są przekonani, że działaja jako patrioci!

  Przecież jeśli ktoś daje pieniądze np. brytyjskiemu związkowi górników, to po to, by pomóc górnikom – a nie po to, by wzrosła sprzedaż np. polskiego węgla; skąd-że znowu!

  Jeszcze lepiej jest, gdy nikt tym górnikom nie daje pieniędzy – i oni wykańczają swoją branżę za darmo!

  Prawda jest taka: albo my wykończymy ZZ – albo ZZ wykończą nas.

  Przypominam, że rok temu pisalem z przerażeniem, że rząd ChRL postanowił nieco rozszerzyć uprawnienia związków zawodowych – co zacznie niszczyć chińską gospodarkę. Istotnie: tempo rozwoju Chin spadło z 10% do 8% - a jeśli Pekin będzie dalej rozszerzał uprawnienia ZZ i „politykę socjalną” - to dojdą do standardow europejskich; czyli do ZERO GROWTH.

  Oczywiście dla gospodarki szkodliwe są zarówno działania związków przedsiebiorców, jaki i ZZ – jednak przedsiębiorcy prowadzą firmy pod swoim nazwiskiem – więc są znacznie bardziej odpowiedzialni. Działacze ZZ nie odpowiadają za nic, ani przed nikim. To znaczy: przed własnymi członkami – jeśli niedostatecznie niszczą gospodarkę swojego kraju.

  Życzę p.Senatorowi powodzenia w tej sądowej batalii – ja zresztą prowadzę analogiczną – tyle, że z ZNP, a nie z OPZZ. Nie rozumiem tylko tytułu: „Donald! Po partiach weź się za związkowców!”?

  Czyżby JE Donaldowi Tuskowi udało się już szczęśliwie wykończyć partie polityczne – a ja o tym nic nie wiem? 

  =====

  PS. Już dostałem odpowiedź: "Nie, na razie wykańcza tylko PO!"...

  Dzisiejszy chat „czytany” jak zwykle o 20.00.http://czat.NPTV.pl. Przypominam o demonstracji w/s OFE – W-wa, 18-VII g.13.00, w al.Ujazdowskich vis à vis URM.

  JE Jan Vincent (ps.: „Jacek Rostowski”) twierdzi, że „Rząd” może rozwiązać problem OFE na trzy sposoby. KNP proponuje dodać czwarty: tym co chcą, oddać z procentami ich pieniądze wpłacone w formie składek do OFE – i zostawić ich własnemu losowi.

  To są przecież dorośli ludzie...

 • 10-07-2013 18:31:00

  „Dzieci Zamojszczyzny” - dzieci Europy

  Zwrot „Dzieci Zamojszczyzny” ma znaczenie szczególne. Nie oznacza dzieci zabijanych wraz z rodzinami - polskimi czy żydowskimi – lecz dzieci, koniecznie o włoskach blond, odbierane siłą rodzicom, a następnie adoptowane przez niemieckie rodziny.

  W ten sposob Adolf Hitler chcial latać straty, jakie ponosil naród w wyniku jego szaleńczych wojen.

  Polskich i ukraińskich dzieci wywieziono około 200.000. Jak donosi Wikipedia (http://tiny.pl/h6mvg ): „Rabunek dzieci został uznany przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze za zbrodnię ludobójstwa. Konferencja UNESCO z 1948, mająca miejsce w Trogen w Szwajcarii, uznała proceder rabunku i eksterminacji dzieci za zbrodnię przeciwko ludzkości”.

  Zupełnie nie rozumiem, dlaczego”

  Przecież dzieci te zostały zabrane na ogół ciemnym, niepiśmiennym rodzinom, wierzącym w rozmaite przesądy – i zostały powierzone niemieckim, kulturalnym rodzinom, gdzie standard był znacznie wyższy. Zreszta przez te tereny miał przetoczyć się walec frontu, gdzie wiele z nich by zginęło – a trafiły do Niemiec, gdzie wprawdzie kobiety gwałcono, ale dzieci nie zabijano.

  Postąpiono z tymi dzieciakami po europejsku.

  Dokładnie tak, jak postepuje się dzisiaj.

  Cytuję „SuperExpress”: „Płacz i rozpacz Filipka (6 l.), Julii (3 l.) oraz bliźniaków Dominika (2 l.) i Aleksandra (2 l.) nie wzruszyła urzędników, którzy zabrali je od matki. Rodzinę rozdzielono, bo kobieta jest biedna i nie stać jej na własne mieszkanie. Beacie Pszon (24 l.) z Grodkowa (woj. opolskie) i jej dzieciom zawalił się cały świat

  Cytuję p.Marka Jurka: „Odbieranie dzieci rodzinom ubogim zdarza się coraz częściej. Urzędnicy wychodzą z założenia, że jeżeli rodzina jest biedna, jeżeli nie ma telewizora i innych sprzętów – nie nadaje się, aby wychowywać dzieci. Jeżeli w rodzinie pojawia się choroba czy zmartwienie, to władza musi chronić dzieci przed przygnębieniem i je z rodziny zabrać

  Te rodziny z Zamojszczyzny na pewno miały wiele zmartwień...

  Europa pod okupacją Unii Europejskiej naśladuje hitlerowców niemal w każdym szczególe. Nienawidzę narodowych socjalistów. Nienawidzę euro-socjalistów.

  Ci pierwsi by mnie rozwalili. Ci drudzy nazywają mnie... zwolennikiem Hitlera!  

  A rzecież to - wedle oceny z Norymbergi - ludobójcy! 

  PS. Polecam mój wpis na FaceBooku. Dotyczy on incydentu przedstawionego w nieco wyolbrzymionej formie (co "narodowcy-autonomiści" to socjaliści, w szlachetnym zapale skracający nieco drogi z ominięciem ścieżek Prawdy ) co spotkało się ze sprostowaniem:

  Szanowna Redakcjo,

  Po bliższym zapoznaniu się z tematem w różnych serwisach (m.in. http://www.news4teachers.de/2013/06/kinder-im-sexualkundeunterricht-kollabiert/ ,

  http://www.thelocal.de/society/20130628-50567.html , http://beforeitsnews.com/education/2013/07/sex-too-much-for-kids-students-pass-out-in-sex-ed-class-2444380.html )

  muszę niestety stwierdzić, że Państwa materiał nie jest zbyt rzetelny.

  Dzieci nie zostały hospitalizowane, a jedynie udzielono im w szpitalu podstawowej pomocy w związku z zasłabnięciem. Jedno dziecko było hospitalizowane z uwagi na zupełnie niezwiązaną infekcję. Podstawową przyczyną zasłabnięcia było istniejące już wcześniej schorzenie jednego dziecka. Potem nastąpił efekt domina w klasie. Organy nie były krojone — dzieci poproszono o pokolorowanie przekrojów. Informacja o 'egzaminie z orgazmu', jeśli w ogóle prawdziwa (znalazłem ją tylko na jednym wątpliwej jakości portalu rosyjskim), jest zupełnie niezwiązana z tym incydentem.

  Zgodzę się, że lekcja była niedostosowana do wieku uczniów i jej treść spowodowała taką a nie inną reakcję u ucznia podatnego na zaburzenia funkcjonowania organizmu, aczkolwiek w świetle przytoczonych powyżej faktów uważam, że artykuł zdecydowanie należy sprostować.

                                                  Z poważaniem,

                                                                       Jakub Radzimiński

   

  ale nawet z tymi poprawkami jest to dostaecznie drastyczne! Podtrzymuję swoje stanowisko.

 • 09-07-2013 23:03:00

  Oświadczenie KNP w/s uprawnień związków zawodowych. Proszę wykopywać!

  Platforma Obywatelska szykuje projekt ustawy zakładającej:
  - likwidację etatów związkowych w firmach 
  - pozbawienie związków prawa do pomieszczenia na terenie przedsiębiorstwa 
  - zniesienie przymusu pobierania przez pracodawcę...składek na ZZ. 
  PO robi to wyłącznie po to, by po raz kolejny oszukać przedsiębiorców. W dodatku głosi oczywistą nieprawdę, że projekt nie jest wymierzony w związki zawodowe. 
  Tym niemniej projekt idzie w dobrym kierunku – i bierzemy go za dobrą monetę. W takim razie powiedzmy jednak jasno: obcinanie kotu ogona po plasterku nie jest bardziej humanitarne, niż obcięcie go w całości. 
  W tej sprawie należy: 
  1) znieść Ustawę o Związkach Zawodowych,
  2) wystąpić z Międzynarodowej Organizacji Pracy i wypowiedzieć zawarte pod jej egidą konwencję, 
  3) wszystkie Związki Zawodowe z mocy prawa przekształcić w stowarzyszenia rejestrowe, uznając zapisy ich statutów przekraczające uprawnienia stowarzyszeń za martwe, oraz.
  4) rozwiązać Komisję Trójstronną i nie prowadzić jakichkolwiek dyskusji z tymi stowarzyszeniami i ze stowarzyszeniami przedsiębiorców. 
                                           Jednak gospodarka wymaga znacznie poważniejszych zmian przepisów.
   
 • 08-07-2013 16:20:00

  Kto wierzy Platformie Obywatelskiej? (i spotkania na Śląsku i w Zagłębiu!!)

  PO w ofensywie. Zgłosiła projekt ustawy, by zaprzestać finansowania partyj z podatków. Oczywiście: liczy, ze nie przejdzie. Gdyby przeszło przypadkiem przez Sejm – jej senatorowie „zbuntują się” i zablokują...

  Zgłosiła projekt ustawy ograniczającej uprawnienia związków zawodowych. Bardzo słusznie. Już widzę, jak PiS, wraz z SLD i Ruchem Palikota, kładzie się Reytanem...

  Jutro mamy konferencje prasową w tej sprawie.

  =====

  Spóźnialskim Członkom KNP PRZYPOMINAM: upiekło się (na razie...):

  Przed tygodniem nawaliła (przeciążenie) strona KNP. Wskutek tego Sekretarz i Skarbnik nie mogli porównać swojej ewidencji Członków z ze stanem struktur. W związku z tym Konwentykl zalecił mi, bym wydłużył okres amnestii składkowej. Co (niechętnie) uczyniłem, zapewniając, że dalszej prolongaty nie będzie. Można uzupełnić zaległości jeszcze przez dwa tygodnie. Jednak:

  Kto do 15-VII-2013 nie uzupełni składek tak, by zaległości nie przekraczały 6 miesięcy, zostanie skreślony z listy Członków. 

  Konwentykl zalecił mi też, bym skorzystał z uprawnień statutowych i uznał członkostwo Kandydatów. Co niniejszym czynię: wszyscy Kandydaci, których okres kandydowania upłynął, mogą uważać się za pełnoprawnych Członków. Sekretarze Kół i Oddziałów proszeni są o wprowadzenie stosownych zapisów. 

  Zawiadamiam, że w lokalu partyjnym  w Warszawie, przy ul.Wilczej 29A lokal 4A – z bramy w podwórko po lewej, kod: 100#2902 stale dyżuruje Kierowniczka Biura KNP, pełniąca jednocześnie obowiązki Rzeczniczki. 

  Jednocześnie zawiadamiam, że w związku z ostatnimi akcjami mieliśmy liczne wydatki – i gdyby ktoś mógł nas wspomóc, byłbym bardzo wdzięczny; konto KNP:


   WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

   

   Przypominam, że na konta partyjne można wpłacać tylko przelewem, kartą lub w inny sposób identyfikujący nadawcę. Mogą wpłacać tylko mieszkający w Polsce obywatele III RP. Jeśli ktoś inny chciałby wspomóc myśl konserwatywno-liberalną – np. z konta firmowego - proszony jest o zasilenie konta np. Fundacji KISIELA:

   

   ING Bank Śląski: 70 1050 1025 1000 0023 2682 7942


  lub przez np.PayPal ze strony: http://fundacjakisiela.org/


  Z góry dziękuję! 

  =====

  A na Śląsku i w Zagłębiu spotkania organizacyjne (nowe dane):

   

  BYTOM,  9 lipca (wtorek), godz. 20:00

  Pub na Rycerskiej

   

  CIESZYN, 10 lipca (środa), godz. 18:00

  Café Muzeum, ul.Regera 6

   

  JASTRZĘBIE ZDRÓJ, 10 lipca (środa), godz. 19:30:

  Góralska Chata, ul.Wielkopolska 132

   

  SOSNOWIEC, 10 lipca (środa) godz. 18:00:

  Restauracja Kolorowa, Mościckiego 19


  KATOWICE, 10 lipca (środa), godz. 19:00:

  Za Drzwiami u Marchołta”, Warszawska 37

   

  JAWORZNO, 10 lipca (środa),  godz. 19:30:

  ELECTRIC CAFÉ, ul.Paderewskiego 8 

   

  ZABRZE, 11 lipca (czwartek), godz. 19:00

   

  Restauracja Balaton, Brodzińskiego 2

 • 06-07-2013 14:38:00

  Wykopujemy JE Baraka Husseina Obamę na nadzorcę plantacji bawełny! I spotkania:

  http://www.wykop.pl/link/1577137/gdyby-byly-egzaminy-na-wyborce-to-obama-bylby-co-najwyzej-nadzorca-na-plantacji/

  (We środku tego nagrania jest jakaś wyrwa – i w niej zniknęła informacja, że relacjonowany później projekt ordynacji wyborczej jest autorstwa śp.prof.Fryderyka von Hay'ka, noblisty z ekonomii).

  Ja dziś w Sochaczewie – o 18.tej w DK przy ul.Stefana Żeromskiego 8

  A na Śląsku i w Zagłębiu spotkania organizacyjne:

   

  SOSNOWIEC, 10 lipca (środa) godz. 18:00:

  Restauracja Kolorowa, Mościckiego 19

   

  ZABRZE, 11 lipca (czwartek), godz. 19:00

  Restauracja Balaton, Brodzińskiego 2

   

  BYTOM, 2 i 9 lipca (wtorek), godz. 20:00

  Pub na Rycerskiej

   

  KATOWICE, 10 lipca (środa), godz. 19:00:

  „Za Drzwiami u Marchołta”, Warszawska 37

   

  JAWORZNO, 10 lipca (środa),  godz. 19:30:

  ELECTRIC CAFE Paderewskiego 8

 • 06-07-2013 00:05:00

  Krzywa Laffera w akcji

  p.Jitoko Tikolevu, prezes Urzędu d/s Podatków i Ceł Fidżi, ogłosił, że „ekspansywna polityka fiskalna” przyniosła efekty: dochody Fidżi wyraźnie wzrosły."

  Tu trzeba wyjaśnić, że przez „ekspansywną politykę fiskalnę” p.Tikolevu rozumie (w odróżnieniu od europejskich ministrów finansów) znaczne obniżki podatkowe. „Dostrzegalna jest bezpośrednia korelacja pomiędzy cięciami podatkowymi i zwiększeniem przychodów z podatku VAT”.

  Czyli dokładnie tak, jak piszę: likwidacja podatków dochodowych spowodowałaby znacznie większy wpływ dochodów z VAT.

  P.Tikolevu wyjaśnił, że „Poprzez obniżenie podatków, rząd pośrednio wstrzyknął około 53,1 mln FJ$ ( ok. US$28 mln) w gospodarkę poprzez zwiększenie dochodów do dyspozycji. Urząd ds. Podatków i Ceł ustalił, że duża część dochodów dyspozycyjnych została wydana, co doprowadziło do wzrostu przychodów z podatku”. Dodał, że „Oczywiste jest, że solidne aktualne przychody podatkowe napędzane są przez konsumpcję i szacujemy, że ten wysoki wzrost przychodów potrwa jeszcze przez jakiś czas”.

  Może potem po prostu podatki dochodowe zlikwidują w ogóle?

  Wg p.Tikolevu tylko ubocznym efektem jest, że „po obniżeniu stawek podatkowych więcej osób dobrowolnie przestrzegało przepisów, co również przyczyniło się do wzrostu przychodów z podatków”. U nas zjawisko to wystąpiłoby zapewne silniej.

  Jest jednak dodatkowy powód, dla którego wzrosłyby inne wpływy – a który nie występuje na izolowanych wyspach Fidżi: natychmiast napłynęłyby do Polski liczne firmy z całej Europy!

  Ale by w Brukseli wrzeszczano! Jednak nic nie mogliby zrobić, bo zgodnie z Traktatem Lizbońskim (hi-hi, Koteczku!) podatki dochodowe są w gestii poszczególnych euro-stanów!

 • 05-07-2013 22:57:00

  Na jutro, 6 lipca o 18.00, zapraszam do Sochaczewa, do Domu Rzemiosła, ul. Żeromskiego 8

  Na jutro, 6 lipca o 18.00, zapraszam do Sochaczewa, do Domu Rzemiosła, ul. Żeromskiego 8

 • 04-07-2013 13:27:00

  Kara śmierci!

  Dziś o godz. 20.00-22.00 biorę udział w audycji Radio Live – http://polskalive.pl

  Tematem będzie kara śmierci. Głównym rozmówcą będzie prawnik, p. Jacek Wilk, członek władz KNP. Audycja połączona będzie z cotygodniowym czatem o godz. 20.00 http://czat.NPTV.pl

   

  W sobotę 6 lipca zapraszam moich sympatyków z Sochaczewa i okolic na spotkanie do Domu Rzemiosła, ul. Żeromskiego 8, gdzie spotkam się z nimi o godz. 18.00. Można będzie kupić moje książki: Vademecum Ojca, Ubezpieczenia, Rząd rżnie głupa, oraz Korwin – najlepsze teksty.

   

  A w naszej internetowej księgarni http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  nowości:

  Robert Wit Wyrostkiewicz – Absurdy postępu

  Clive Ponting – Armageddon, czyli niepoprawna politycznie historia II wojny światowej

 • 04-07-2013 11:49:00

  Czy homoseksualizm jest chorobą? Uwaga: Tychy, Mikołów i Żywiec!

  Jest to jedno z idiotycznych pytań, charakterystycznych dla d***kracji. Oczywiście, że zależy to od definicji – i cały spór jest bez sensu. Na przykład:

  http://www.youtube.com/watch?v=7bmt1xWBcGs

  I zgadzam się z grubsza z opinią {andr27}

  Wybitne szpece od pedałów, jedna sfrustrowana baba prawniczka co pewnie już nic nie pamięta n/t tego prawa, zabiera głos w sprawie, o której ma blade pojęcie - i kłóci się z ziutkiem, który o pedałach wie tyle, co przeczytał przed przyjściem do studia... I tak przez 25 minut wsłuchiwanie się w intelektualne wyżyny śmietanki towarzyskiej z ul.Wiejskiej... Ci, którzy wybrali tych dwoje kołków - i te kłócące się kołki - to idealny obraz Polszy... Wszystko stoi na łbie.

  Nie, WCzc.Sławomir Neumann (PO, Gdańsk ) nie wie tego, co "przeczytał przed przyjściem do studio" - bo On nic nie przeczytał: On „wie” to, co słyszał przez ostatnie 20 lat w radio i TV. I ma to wbite w łepetynę i zabite ćwiekiem.

  Oczywiście: oboje recytowali tylko swoje mantry.

  W normalnym kraju cały ten spór jest bez sensu. W normalnym kraju homoseksualista (albo onanista, albo impotent...) idzie (za swoje pieniądze...) do poradni - albo nie; i to jest jego prywatna sprawa. Czy to nazywa się „leczeniem”? A co za różnica, jak to się nazywa?

  Część gimnazjalistów wpadła w amok:

  http://natemat.pl/66425,czego-pragna-gimnazjalisci-marza-aby-byc-gejem-lub-lesbijka-bo-to-na-topie

  i trudno wykluczyć, że takie coś dorośnie – i pójdzie do poradni by pozbyć się tej swojej obrzydliwej heteroseksualności. No, to co? Szajbusy zawsze były, są i będą. Społeczeństwo, w którym nie ma ludzi nienormalnych - jest nienormalne!

  Istotne jest tylko, by było jasne, co jest normalnością, a co marginesem.

  =====

  PS. Dziś chat "czytany" jak zwykle o 20.00. W sobotę jestem, przypominam, w Sochaczewie.

  Spotkania na Śląsku i Żywiecczyźnie:

  TYCHY, 4 lipca (czwartek),
  Restauracja Avanti, Batorego 24 godz. 18:00
   
  MIKOŁÓW, 4 lipca (czwartek):
  Pablo Single Malt Club ul. Żwirki i Wigury 1B godz. 20:00
   
  ŻYWIEC:  W  piątek 5 lipca
  w Pizzerii „Nowy Świat” ul. Zielona w Galerii Lider o godz. 19:00
 • 03-07-2013 12:10:00

  O 21.30 byłem w PolSat NEWS. Było o Hitlerze - i nie tylko

  Na razie proszę zerknąć na mój FB: janusz.korwin.mikke

  Oraz tu:

  http://www.youtube.com/watch?v=Q-CTugHh44Q

  Komentarze ciekawe...

  Dyskusja z PolSat NEWS jest tu:

  http://www.youtube.com/watch?v=3H7tnw3y-p8

  W sobotę jestem w Sochaczewie:

  https://www.facebook.com/events/538119659579377/?ref=3

 • 02-07-2013 11:34:00

  Oświadczenie KNP . Wzywam do bojkotu nowych VW i Audi!

  Oświadczenie

  Kongresu Nowej Prawicy

  w sprawie ograniczeń w handlu samochodami

  Jak donoszą media Stowarzyszenie Dealerów VW i Audi doprowadził do wniesienia projektu ustawy utrudniającej handel używanymi autami.

  KNP oznajmia co następuje:

  1) Każde ograniczenie swobody handlu przynosi straty gospodarcze.

  2) Ograniczenie nabywania aut używanych uderza w ludzi mniej zarabiających, potrzebujących taniego pojazdu - uniemożliwiając im działalność.

  3) Taka działalność państwa jest sprzeczna z ustawą o wolnej konkurencji.

  4) Jest rzeczą niedopuszczalną, by państwo ograniczało prawa rzeszy obywateli dla dobra wąskiej ich grupy.

  5) Jest rzeczą sprzeczną z zasadą „Nemo iudex in causa sua” by organ państwa (czy ktokolwiek!) działał w oparciu o projekty osób zainteresowanych.

  6) Jest rzeczą niedopuszczalną, by państwo przedkładało interes producentów nad interes konsumentów.

  7) Jest już rzeczą wręcz niewyobrażalną, by państwo przedkładało interes obcych producentów nad interes własnych obywateli.

  Kongres Nowej Prawicy wzywa Sejm do odrzucenia bez dyskusji tego – i każdego podobnego projektu.

  Ponieważ projekt forsuje grupa dealerów VW i Audi, KNP wzywa do bojkotu nowych aut produkowanych przez te dwie firmy. Niech te koncerny - nb. powstałe (co może być przypadkiem lub nie) w okresie III Rzeszy - odczują, czym kończy się próba ingerencji w wolność handlu w obcym kraju, który próbują traktować jako niemiecką kolonię i rynek zbytu, który mogą regulować wedle swego życzenia.

  Janusz KORWIN-MIKKE

  Prezes Kongresu Nowej Prawicy

  Warszawa, 2-VII -2013

 • 02-07-2013 00:42:00

  Absurdy "postępu".

  Gdym dorastal Babcia-Reakcjonistka pouczyla mnie, że "postepowy" jest wyłącznie paraliż.  I widać to na każdym kroku.

  Książka autorstwa pana Roberta Wita Wyrostkiewicza, pt. „Absurdy postępu” to udana próba ukazania całej palety nonsensów, wypełniających naszą współczesną cywilizację, przez większość obserwatorów nazywanej coraz częściej cywilizacją śmierci. Autor bardzo wylewnie z dużą dozą ironii pokazuje, jak organizacje broniące praw człowieka, w tym agendy ONZ i UE, swoim działaniem skutecznie zakłócają naturalny porządek świata, m. in. poprzez zaburzanie świadomości płci u małych dzieci, rozbudzanie u nich potrzeb seksualnych, zacieranie granic zarówno biologicznych jak i społecznych pomiędzy kobietami i mężczyznami , promowanie postawy antykoncepcyjnej kosztem prorodzinnej i wrzeszczcie unicestwianie się wzajemne przez aborcję, eutanazję itp.

  Patologie posunięte są do tego stopnia, że czytelnik czasami może odnieść wrażenie, że przestaje obcować ze współczesną rzeczywistością, a cały zanurza się w zagadkowym i fantastycznym świecie wziętym żywcem z powieści śp.Stanislawa Lema lub staje się naocznym świadkiem proroczych wizji zawartych w utworach śp.Eryka Blaira (ps.: „Jerzy Orwell”).

  Ucieczka z tego świata nie jest jednak tak prosta i oczywista, jak w przypadku świata fikcji w książkach wspomnianych wyżej autorów, z naszego bowiem świata, nie ma ucieczki. Zniewoliliśmy się sami i tylko sami możemy wyzwolić się z krępujących nas więzów absurdów i przepisów.

  Książka jest napisana w formie krótkich i zwięzłych artykułów. Są w nich linki do odpowiednich fragmentów Magazynu Wirtualnej Rzeczywistości. Napisana jest b. przystępnie, a jej przejrzysta formuła sprawia, że każdy może znaleźć tam coś dla siebie.

  A nawet dla innych.

 • 01-07-2013 21:54:00

  Śląśk. List w sprawie tramwajów:

  {yarkyark} napisał:

  W nawiązaniu do dyskusji o tramwajach w radiu Live. Jest jeden argument który przebija inne. W USA kiedyś w każdym większym mieście jeździły tramwaje i było oświetlenie gazowe. Obecnie wszędzie zlikwidowano tramwaje i oświetlenie gazowe zastępując autobusami i oświetleniem elektrycznym  ( tramwaje pozostały na jednej DOTOWANEJ zabytkowej linii w San Francisko ). Doszło do tego dlatego ,że po prostu jest to tańsze. Tramwaje zostały tylko w enklawach gdzie nie działa ekonmia.
  Mieszkam na Śląsku i na codzień jeżdżę po tej aglomeracji. Ostatnio prezydent Gliwic zlikwidował w tym mieście linie tramwajowe bo koszt przewozu pasażera był 4X wyższy niż autobusy ( miasta muszą dopłacać do przewozopasażera ). Zlikiwdowano też linię Świętochłowice-Bytom, zaorano tory,poserzono drogi i  minęło parę lat i co widzę ?  Europejski program dofinansowania...ble ble ble... i od nowa kładą torowiska na betonowych fundamentach 1m głębokich. Gdyby zrobili betonowe pasy ruchu 3x płytsze ( 33cm) a 3 razy szersze od torowiska to miało by to troche więcej sensu. Ciekawe kiedy ruszy unijny program reaktywacji pasażerskich przewozów pojazdów konnych ;)

  ===

  Spotkania na Śląsku i Żywiecczyźnie:

  TYCHY, 4 lipca (czwartek),
  Restauracja Avanti, Batorego 24 godz. 18:00
   
  MIKOŁÓW, 4 lipca (czwartek):
  Pablo Single Malt Club ul. Żwirki i Wigury 1B godz. 20:00
   
  ŻYWIEC:  W  piątek 5 lipca
  w Pizzerii „Nowy Świat” ul. Zielona w Galerii Lider o godz. 19:00
 • 01-07-2013 11:13:00

  O godz. 14.15 jestem w Radio Live

  Dziś o godz. 14.15 spotkam się z Państwem w Radio Live http://www.polskalive.pl, gdzie już zawsze w poniedziałki o tej porze będę miał własną audycję.

  Jutro 2 lipca o godz. 20.00 spotkam się z mieszkańcami Wołomina na Pl. 3 Maja

  Zapraszam też do naszej księgarni http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  gdzie dla miłośników książek mamy nowe pozycje:

  Robert Wit Wyrostkiewicz – Absurdy postępu

  Clive Ponting – Armageddon, czyli niepoprawna politycznie historia II wojny światowej

 • 01-07-2013 04:54:00

  TVN: Mity po mitach; czyli:

  III Rzeczpospolita – do piachu!

  TVN jest obecnie moralnym – a niedługo zapewne i finansowym – bankrutem. Trudności TVN biorą się stąd, że przestał się nią zajmować  jej twórca, p.Mariusz Walter, mający nosa do prowadzenia telewizji – i władzę przejęli Młodzi Technokraci, wierzący w obiektywne badania opinii publicznej i inne takie-tam XXI-wieczne szamaństwo. Nieuchronnie sprowadziło to TVN do roli telewizji dla ćwierć-inteligentów (bo, obiektywnie, jest ich rzeczywiście więcej, niż pół-inteligentów) – i tu pojawiła się sprzeczność z podstawową rolą TVN, jaką jest szerzenie ideologii żydo-komuny: ćwierć-inteligent żydo-komuny nie trawi.

  Tyle wstępu. W dniu wczorajszym wystąpiła tam zasłużona Przodująca Pracownica Frontu Ideologicznego, sympatyczna skądinąd p.Justyna Pochanke – co mogłem sobie obejrzeć tu:

  http://tvnplayer.pl/programy-online/fakty-po-faktach-odcinki,315/odcinek-177,27062013,S00E177,21029.html

  Obejrzałem – bo mnie proszono. Ostrzegam na pierwsze dziesięć minut wyłączyć dźwięk i ściemnić ekran – bo ładują się i lecą reklamy. W razie czego nic się nie traci, bo pierwszym tematem nie było oczywiście OFE, narastające napięcie międzynarodowe, czy bankructwo finansów kolejnego euro-stanu – tylko problem „Smoleńska”. Słuchać nie warto, bo przecież z góry wiadomo, że gdy dyskutuje poseł PO z posłem PiS, to pierwszy będzie przeciwko teorii zamachu, a drugi za. Porusza się temat „Smoleńska” zawsze, ilekroć „Rząd” chce odciągnąć naszą uwagę od jakichś jego machlojek.

  Drugi temat był równie „szokujący” - to znaczy: dla „klasy politycznej” III RP był naprawdę szokujący. Przed kamerami zasiadł p.prof. dr hab.Janusz Czapiński, który właśnie opracował był raport o stanie społeczeństwa.

  Tak nawiasem: wynika z niego, że „społeczeństwo” jest wręcz zachwycone tym, co się w Polsce dzieje. Proszę się nie przejmować: za Gierka tacy sami „naukowcy” opracowali raport, z którego wynikało, że jesteśmy już dziesiątym Mocarstwem Świata, a zadowolenie ludności jest wręcz niebotyczne. A poza tym w porównaniu np. z Egipcjaninem sprzed 3000 lat żyje nam się wręcz rewelacyjnie – więc o co chodzi?

  Otóż tą „szokującą” informacją było to, że mimo hurra-propagandy Panów D***kratów już większość społeczeństwa jest przeciwna d***kracji! A zatem – zauważył trzeźwo p.Profesor: jest to też większość przeciwna III Rzeczypospolitej.

  P.Czapiński stwierdził wprawdzie, że nie ma się czym przejmować, bo wrogiem d***kracji jest ciemne niepiśmienne chłopstwo post-PRLowskie. Jest to niewątpliwie nonsens: ciemnego niepiśmiennego post-PRLowskiego chłopstwa było znacznie więcej 20 lat temu - a wtedy jednak przeciwników d***kracji było raptem ok 30%. Muszą więc gdzieś rosnąc młode kadry Wrogów L**u.

  Jak się zaraz potem okazało są to nieliczne garstki bikiniarzy spod znaku Janusza Korwin-Mikkego, którzy chcą obalić d***krację po to, by szpanować na ulicy nowym „Glockiem”, stara „tetenką” lub inna spluwą - i jeździć samochodami bez pasów!

  P.Czapiński nie zdaje sobie sprawy, że są to tylko najbardziej widoczne symbole naszego zniewolenia – a chodzi o sprawy znacznie, znacznie istotniejsze dla bytu młodych ludzi. Ale, w każdym razie: p.Profesor zauważył, że Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego istnieje.

  To też coś.

  Zakończenie jednak zwala z nóg.

  Jak Państwo pamiętają historię Polski, gdy szlachcic, mieszczanin lub chłop zaczynał przymierać głodem, to z bólem serca decydował się na zastawianie swego majątku. Tymczasem p.Czapiński stwierdził, że Polakom dzieje się doskonale – a dowodem na to jest, że wielu obywateli pobrało kredyty pod zastaw swoich nieruchomości!!!

  Otóż, p.Profesorze, jest odwrotnie: dowodem dobrobytu w Polsce byłoby, gdyby polscy obywatele nie mając co robić z pieniędzmi masowo pożyczali je np. Grekom pod zastaw ich nieruchomości!!

  =====

   

  UWAGA: upiekło się (na razie...) spóźnialskim:

  Nawaliła (przeciążenie) strona KNP. Wskutek tego Sekretarz i Skarbnik nie mogli porównać swojej ewidencji Członków z ze stanem struktur. W związku z tym Konwentykl zalecił mi, bym wydłużył okres amnestii składkowej. Co niniejszym (niechętnie) czynię, zapewniając, że dalszej prolongaty nie będzie. Można uzupełnić zaległości jeszcze przez dwa tygodnie. Jednak:

  Kto do 15-VII-2013 nie uzupełni składek tak, by zaległości nie przekraczały 6 miesięcy, zostanie skreślony z listy Członków.

  Konwentykl zalecił mi też, bym skorzystał z uprawnień statutowych i uznal członkowstwo Kandydatów. Co niniejszym czynię: wszyscy Kandydaci, ktorych okres kandydowania upłynął, mogą uważać się za pelnoprawnych Członków. Sekretarze Kół i Oddziałów proszedni sa o przeprowadzenie stosownych zapisów. 

   

  Zawiadamiem, że w lokalu partyjnym  w Warszawie, przy ul.Wilczej 29A lokal 4A – z bramy w podwórko po lewej, kod: 100#2902 stale dyżuruje Kierowniczka Biura KNP, pełniąca jednocześnie obowiązki Rzeczniczki. 

  Jednocześnie zawiadamiam, że w związku z ostatnimi akcjami mieliśmy liczne wydatki – i gdyby ktoś mógł nas wspomóc, byłbym bardzo wdzięczny; konto KNP:

   

   WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

   

   Przypominam, że na konta partyjne można wpłacać tylko przelewem, kartą lub w inny sposób identyfikujący nadawcę. Mogą wpłacać tylko mieszkający w Polsce obywatele III RP. Jeśli ktoś inny chciałby wspomóc myśl konserwatywno-liberalną – np. z konta firmowego - proszony jest o zasilenie konta np. Fundacji KISIELA:

   

   ING Bank Śląski: 70 1050 1025 1000 0023 2682 7942

   

  lub przez np.PayPal ze strony: http://fundacjakisiela.org/

   

  Z góry dziękuję! 

 • 01-07-2013 00:02:00

  Wczoraj odbył się Konwentykl KNP. Są pierwsze wnioski

  Coś o tym niedługo napiszę - na stronie KNP.

  Na razie - kolejny bojownik z ZUSem:

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151475163572060&set=a.10150879206882060.395726.277681892059&type=1

  =====

   

  UWAGA: upiekło się (na razie...) spóźnialskim:

  Nawaliła (przeciążenie) strona KNP. Wskutek tego Sekretarz i Skarbnik nie mogli porównać swojej ewidencji Członków z ze stanem struktur. W związku z tym Konwentykl zalecił mi, bym wydłużył okres amnestii składkowej. Co niniejszym (niechętnie) czynię, zapewniając, że dalszej prolongaty nie będzie. Można uzupełnić zaległości jeszcze przez dwa tygodnie. Jednak:

  Kto do 15-VII-2013 nie uzupełni składek tak, by zaległości nie przekraczały 6 miesięcy, zostanie skreślony z listy Członków. 

  Konwentykl zalecił mi też, bym skorzystał z uprawnień statutowych i uznal członkowstwo Kandydatów. Co niniejszym czynię: wszyscy Kandydaci, ktorych okres kandydowania upłynął, mogą uważać się za pelnoprawnych Członków. Sekretarze Kół i Oddziałów proszedni sa o przeprowadzenie stosownych zapisów. 

   

  Zawiadamiem, że w lokalu partyjnym  w Warszawie, przy ul.Wilczej 29A lokal 4A – z bramy w podwórko po lewej, kod: 100#2902 stale dyżuruje Kierowniczka Biura KNP, pełniąca jednocześnie obowiązki Rzeczniczki. 

  Jednocześnie zawiadamiam, że w związku z ostatnimi akcjami mieliśmy liczne wydatki – i gdyby ktoś mógł nas wspomóc, byłbym bardzo wdzięczny; konto KNP:

   

   WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

   

   Przypominam, że na konta partyjne można wpłacać tylko przelewem, kartą lub w inny sposób identyfikujący nadawcę. Mogą wpłacać tylko mieszkający w Polsce obywatele III RP. Jeśli ktoś inny chciałby wspomóc myśl konserwatywno-liberalną – np. z konta firmowego - proszony jest o zasilenie konta np. Fundacji KISIELA:

   

   ING Bank Śląski: 70 1050 1025 1000 0023 2682 7942

   

  lub przez np.PayPal ze strony: http://fundacjakisiela.org/

   

  Z góry dziękuję!