Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64103 komentujących
4883 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

 • 31-01-2014 10:32:00

  Jakie trzy rzeczy potrzebne są, zdaniem Napoleona, by wygrać wojnę?

  Tak jest! Pieniądze, pieniądze i pieniądze. 

  Nie ma żartów.  Pieniądze na sprzęt do propagandy wpłynęły; nie tyle, ile potrzeba – ale znajdziemy sponsorów, którzy dopłacą. Natomiast zbliżają się wybory – i zaczynają rosnąc nam wydatki.

  Gdyby ktoś zdołał w tych ciężkich czasach wysupłać parę złotych (im więcej, tym lepiej, oczywiście - ale wielkie rzeki powstają z małych strumyczków!) i przesłać na konto KNP:

  WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

  Z zaznaczeniem „Na przygotowania” - bardzo przyczyniłby się do sukcesu w maju. 
  Przypominam, że na konta partyjne można wpłacać tylko przelewem, kartą lub w inny sposób identyfikujący nadawcę. Mogą wpłacać tylko mieszkający w Polsce obywatele III RP. Jeśli ktoś inny chciałby wspomóc myśl konserwatywno-liberalną – np. z konta firmowego - proszony jest o zasilenie konta Fundacji KISIELA: 

  ING Bank Śląski: 70 1050 1025 1000 0023 2682 7942

  lub przez np.PayPal ze strony: http://fundacjakisiela.org/ 
  Z zaznaczeniem: „Na techniczne wspomożenie propagacji myśli KISIELA”. 
  Ozywiście wpłaty z dopiskiem „na sprzęt” są nadal mile widziane.
  Proszę to zrobić jak najszybciej. Najlepiej: DZIŚ!
   

                                        Z góry dziękuję - i lecę na ważne rozmowy w/s wyborów...
   

                                                 Janusz KORWIN-MIKKE

 • 30-01-2014 11:32:00

  Dziś jestem w SuperStacji - dwa razy

  Dzisiejsze nagranie z  http://tv.se.pl/ będzie nadane w Superstacji ok.17.30 i powtórzone ok.22.30, a o 22.50 będzie moja krótka wypowiedź o więziennictwie. 

  SuperStacja i PolSatNEWS najwyraźniej zwiekszają dzięki mnie oglądalność.

 • 29-01-2014 19:33:00

  Aj-waj! Kneset w Krakowie; poprawione, uzupełnione, z'ilustrowane

   Anty-semicka Lewica podniosła straszny wrzask z powodu sesji, jaką odbył Kneset w Krakowie. Słyszałem nawet głosy, że to oznacza koniec suwerenności Polski.

  Więc może kilka trzeźwych uwag.

  1) III Rzeczpospolita suwerenności nad ziemiami polskimi utracić nie może, bo jej już od 1-XII-2009, po zdradzieckim podpisaniu Traktatu Lizbońskiego przez śp.Lecha Kaczyńskiego - nie posiada. A Unia Europejska nie odda  Polski tak łatwo – ani Izraelowi, ani Rosjanom... ani Polakom zresztą.

  2) Parę lat temu rząd III RP odbył sesję wyjazdową w Izraelu. Jakoś nie słyszałem, by oznaczało to kres suwerenności Izraela.

  (to wizyta Pana Prezydenta -

  a to o sesji "naszego Rządu": http://tiny.pl/h8tsv

                                                                        

  Michael-Szudrich-Donald-Tusk-Shmuel-Rabinowitz-Sciana-Placzu-Jerozolima-2008( "Wyjątkowa cisza medialna i na forach internetowych towarzyszy nagłej i tajemniczej wizycie polskiego rządu z premierem na czele, w kilkudziesięcioosobowym składzie, która aktualnie ma miejsce w Izraelu.

  Wizyta podobno opłacona całkowicie przez stronę izraelską, co jest jeszcze bardziej ciekawe? 
  Rozumiemy sens takich wycieczek fundowanych przez korporacje farmaceutyczne lekarzom, którzy sprzedają w dużych ilościach drogie leki tych przedstawicielstw (w końcu koszty i zyski muszą się jakoś bilansować) , ale co takiego ma na celu fundator obecnego wyjazdu, czyli rząd Izraela i co Tusk z ekipą ma mu do zaoferowania?
  ")

   

   

   

  3) A co byśmy powiedzieli na odbycie sesji wyjazdowej polskiego Sejmu we Lwowie albo i w Kijowie?

  4) A co by na to powiedzieli Ukraińcy?

  5) Sesja Knesetu w Krakowie niczego, oczywiście, nie zmieniła – ale powstaje pytanie: po jaką cholerę Wielce Czcigodni poslowie do Knesetu odbyli tak długą podróż, ryzykując przeziebieniem? Wnioskodawcy tego ekstrawaganckiego pomysłu liczą zapewne na głosy wyborców.

  6) Rozumiem, że ustawę o działaniu obcych służb na terenie Polski uchwalano w panice – by zlegalizować działanie służb ochrony Knessetu; czy nasze władze nie czują się urażone brakiem zaufania Izraelitów do działania polskich slużb?

  7) Skoro uznano za konieczne, by działalność służb izraelskich została zalegalizowana – to kto poniesie odpowiedzialność za to, że służby takie, podczas kilku kolejnych „Marszów Żywych”, działały bezporawnie – lekceważąc przy tym zupelnie polskie prawo?

  8) I pytanie ostatnie: może by wreszcie raz na zawsze odstapić Izraelowi teren obozów w Brzezince-Oświęcimiu – w zamian za odpowiedni kawałek eksterytorialnego gruntu w Palestynie? Mielibyśmy z głowy wszelkie kłopoty związane z pobytem Żydów na naszej ziemi, gazety na Zachodzie zaczęłyby pisać o „izraelskich obozach koncentracyjnych” – a hotele na Ziemi Świetej to niezły interes?  

   

  Dziś o 21.15 jestem w TVP INFO

  Jutro o 8.45 jestem we Radio PLUS - http://www.radioplus.pl/player

  a o 9.00 w TV Super Expressu: http://tv.se.pl/

  a o 12.00 chat "czytany":

 • 27-01-2014 22:15:00

  Sondaż Millward-Brown. Dokładnie tak, jak napisałem dwa dni temu:

  Jeśli w takim sondażu mamy 4%, to w rzeczywistości przekraczamy 5%  Proszę zauważyć, że suma daje 86%. 

  Natomiast w oczy rzuca się brak "Socjalistycznej Polski". Oraz Ruchu Narodowego

 • 27-01-2014 12:34:00

  Informacje. I list w/ sterydów

  Dzisiaj o 14.15 będę w Radio POLSKA Live: http://polskalive.pl/
  będziecie mogli Państwo porozmawiać ze mną - dzwoniąc do studia pod numer 888 333 539
  O 17.40 będę w SuperStacji TV n/t Ukrainy 
  O 20.00 będę w PolSat NEWS walczył z tymi gnojowymi umowami
  We wtorek będę na Ursynowie: spotkanie odbędzie się w klubie studenckim Dziekanat przy ul.Nowoursynowskiej 161 L w W-wie o godz. 18:00.

  Na moim FaceBooku otrzymałem list:

                       Szanowny panie Korwin-Mikke!

  Od pewnego czas nosiłem się z zamiarem podzielenie się moimi skromnymi doświadczeniami życiowymi. Mam 41 lat. Z wykształcenia jestem nauczycielem historii, a pracuję jako dziennikarz.

  Od 15 lat uprawiam kulturystykę, rekreacyjnie a od pewnego czasu bardziej profesjonalnie. Chodzi mi o tzw. sterydy anaboliczne. Oficjalnie są zakazane, co kiedyś popierałem gdyż naiwnie wierzyłem, że to ograniczy ich podaż, a szczególnie uchroni młodzież. Nic bardziej błędnego. Obserwuję od ponad 2 lat środowisko „pakerów” i doszedłem do przerażających wniosków. Legalizacja (nie tylko sterydów) jest jedną z najbardziej szkodliwych regulacji i to właśnie dla młodzieży!

  Po pierwsze – sterydy są drogie i trzeba mieć znajomości, aby je dostać. Szybciej młodzi ludzie dojdą do handlarza, niż ja. Handlarze zainteresowani są głównie dostarczaniem koksów młodym ludziom, bo są głupi i nie znają umiaru – czyli dobry klient. Taki stary pryk jak ja, to może przecież donieść na policję, więc takich się unika! Zdelegalizowanie dla producentów i handlarzy ma więc bardzo korzystne skutki – większy zyska za mniejszą sprzedaż (b. wysoka marża).

  Po drugie – nie wiadomo, co to właściwie jest w tych butelkach. Człowiek kupuje ze zwiększonym ryzykiem, że to w najlepszym przypadku placebo, a nie daj Boże jakiś „syf”. Ludzie godzą się na to! Znów zysk dla producentów – mogą produkować byle gówno!

  Dlatego dam będę publicznie popierał zalegalizowanie sterydów. Oto argumenty (oprócz podstawowych zasad wolności wyboru człowieka):

  - konkurencja wymusi podniesienie jakości towaru i obniżenie ceny

  - legalny obrót o ironio spowoduje większą kontrole nad ich sprzedażą! To nie żart. Analogicznie do sprzedaży alkoholu można (wręcz trzeba) wprowadzić zakaz sprzedaży osobom do lat 18. Margines handlowców zdecyduje się na ryzyko utraty koncesji. Rozmawiałem na ten temat z osobami prowadzącymi sklepy branży spożywczej i oni zapewniali, że nie sprzedają nawet piwa dzieciom, bo boją się kar! Podobnie byłoby ze sterydami (nie chcę rozwodzić się nad szkodliwością sterydów dla młodych ludzi, ale to faktycznie idiotyzm brać sztuczny testosteron w wieku 16 czy 17 lat).

  - legalizacja odetnie potężne źródło dochodów mafiom, terrorystom i politykom – bo nie łudzę się, że mają w tym udział (w Polsce rozprowadzaniem niestety parają się też osoby utytułowane w kulturystyce, jako szansa na dorobienie się i całe środowisko o tym wie – prezes Fileborn tłumaczy się w prokuraturze o czym donoszą media). Dealerom nie będzie się opłacało wciskać towaru dzieciom.

  Podsumowując.

  Obecny stan rzeczy jest najlepszym rozwiązaniem dla producentów i handlarzy, a przy tym profity ciągną inni (łącznie z policją, tajnymi służbami itp.). Klienci narażeni są na kiepski towar i w astronomicznych celach (1 ampułka 140 zł – normalnie pewnie nawet nie 50 zł). Delegalizacja wręcz zachęca dealerów do skupiania swoich wysiłków na młodych ludziach i „inwestowania” w nich.

  Legalizacja i pojawienie się wolnego ryku unormuje te sprawy w znacznym stopniu. To, że ktoś przedawkuje i umrze (to już mistrzostwo świata, bo na takie skutki trzeba bardziej zapracować niż w przypadku alkoholu) to zacytuję Pańskie słowa – „idioci muszą umrzeć, dla dobra reszty społeczeństwa”.

  Niedawno zrozumiałem Pańskie przesłanie i w pełni je popieram – Wolność osobista nade wszystko!

                                                                   Z poważaniem

                                                                            Mariusz Gratkowski 

  Otóż to! Do meritum nic dodać, nic ująć. Jedna tylko uwaga formalna: nie chodzi o to, by nam KTOŚ zalegalizował te anaboliki - tylko o to, by nie istniał żaden urząd, który by nam to legalizował - bądź delegalizował, oczywiście! 

 • 25-01-2014 21:51:00

  Niezależne biuro p.Marcina Palade też daje nam 4%. W niedzielę chat

  http://www.palade.pl/index.php?p=1_2_PULS-WYBORCZY

  Ale to z I połowy stycznia. Obecnie pewno przekraczamy 5%

 • 24-01-2014 23:50:00

  Dwa dni temu przyznałem, że w wielu kwitnących państwach tramwaje jednak jeżdżą

  I podalem ilustrację.

  Otrzymałem obecnie (od {eeetam}) video pokazujące realny przejazd takiego tramwaju:

  http://www.youtube.com/watch?v=MENjFkEAj9g 

  Proszę zauważyć precyzję sklepikarzy układających towary przy torowisku. Trzeba też uświadomić sobie, jak punktualnie to "nadziemne metro" jeździ, skoro potrafią na czas składać markizy!

 • 23-01-2014 11:06:00

  Podpisy!!!

  UWAGA! Już w poniedziałek startujemy ze zbiórką podpisów pod ustawą deklarującą suwerenność III Rzeczypospolitej. Jest to jednocześnie próba generalna przed zbiórką podpisów na wybory. Do tej pory zgłosiło się tysiąc Ochotników. Proszę na wszelki wypadek o drugie tyle!
  Musimy zabrać dwa razy tyle podpisów, niż jest to wymagane – i jeszcze więcej – by znów nam nie zrobili jakiegoś hopsztosu.
  Liczę na Państwa pomoc.
  Wszystkich, którzy chcą na pomóc bardzo proszę o zgłoszenie się na stronę:
  http://npjkm.pl/
  i wypełnienie rubryk. Zgłaszająca się osoba powinna podać (koniecznie!): swój e-mail i nazwę gminy, w której będą zbierane podpisy lub jej kod pocztowy (najlepiej obydwa). Bardzo ważna jest też deklaracja: ile mniej-więcej podpisów zdoła zebrać.

  Z góry dziękuję

  Janusz Korwin-Mikke 

 • 22-01-2014 23:18:00

  Jutro czat czytany o godz. 12.00

  na http://czat. NPTV.pl, a o godz. 13.00 jestem w Pile w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, ul. Podchorążych bud. H, sala nr. 8, a o 18.00 w Regionalnym Centrum, Kultury, PL. Staszica 1.

 • 22-01-2014 11:24:00

  Tramwaje nadal są używane!

  Jak wiadomo prowadzę walkę z transportem zbiorowym – w szczególności szynowym. Oczywiście: tylko tam, gdzie nie ma on racji bytu. Na przykład tramwaj na peryferiach miast może być bardzo pożyteczny – jako „metro nadziemne”.

  W zapale napisałem, że w krajach zaawansowanych cywilizacyjnie – np. w USA - tramwajów już nie ma. I pomyliłem się.

  Oto obrazek z kraju bardzo szybko się rozwijającego. A mimo to utrzymującego tramwaj w centrum miasta:

  Za wprowadzenie w błąd - przepraszam

 • 22-01-2014 04:56:00

  Coś marne sondaże; prznajmniej w "NEWSWEEK"u:

   

   

  W/g "Estymatora"  znacznie wzrosło poparcie dla PO i PiS - i dla całej Bandy Czworga!!

 • 21-01-2014 17:15:00

  Dziś na Bemowie o 19.tej. I uwagi o routerach

  Dzisiejsze spotkanie na Bemowie (o 19.00) będzie transmitowne przez nptv.pl.

  Nawiązując do mojej podróży autobusem: prywatna linia "Neobus" zainstalowała router w autobusie. Reżymowe koleje niesą w stanie tego zrobić; ba! na ogól nie są w stanie (w pociagu elektrycznym!!!) zapewnić gniazdek z prądem. A reżymowy "LOT" w ogóle zabrania korzystania z Sieci na pokładzie samolotu!!! 

  I nie wierzcie w bzdury, że to "zagrażałoby bezpieczeństwu". ONI po postu uwielbiaja zakazywać, by bydło znało swoje miejsce...

 • 21-01-2014 00:03:00

  Dziś o godz. 12.30 spotkanie w Rzeszowie

  w Małej Auli Uniwersytetu przy ul. Rejtana 16 C

  a wieczorem o godz. 19.00 na warszawskim Bemowie w Bemowskim Centrum Kultury, ul. Górczewska 201

  Czatu czytanego jutro nie będzie, ale zapraszam na końcówkę poświątecznych wyprzedaży do naszej ksiegarni...

 • 19-01-2014 23:52:00

  Niesamowite: jadę autobusem!

  Od lat czegoś takiego nie robiłem. Zawsze wolałem pociąg - bo w autobusie śmierdzi, trzęsie itp. I nie moge pisać - bo choroba lokomocyjna.

  Tym razem z konieczności zmusiłem się do jazdy "Neobusem" do Rzeszowa. Szok: nic nie śmierdzi, jest zamotowany router full wypas, toaleta, spokojnie sobie piszę i wysyłam...Jade krócej, cena biletu niższa, niż ulgowego w PKP...

  Nie ma tojak prywatna inicjatywa! (OOdkrywcze, nieprawda-ż?)

 • 19-01-2014 14:54:00

  Dzisiaj jeszcze o godz. 20.00 spotkanie na

  http://NPTV.pl  a o 19:15 jestem w telewizji Polsat. 

  Jutro znowu nie będzie mnie w Radio Live, ale będę w Głogowie Małopolskim oraz w Rzeszowie. (Patrz Polecane spotkania)

 • 18-01-2014 20:29:00

  Wybory niedługo...

  Rzeczpospolita” nadal idzie w zaparte: pyta sondażownie wyłącznie o „Bandę Sześciorga”:

  Jak łatwo zauważyć, w sumie podano glosy 75% ludzi.

  Z kolei CBOS przestało twierdzić, że PO wygrywa z PiS. Zauważyło natomiast KNP i twierdzi, że wzrosło nam z 2% na 3%; tyle samo mają ponoć TR i PR. TNS twierdzi, że mamy 2%, PR 3%.

  Zobaczymy, co będą mówić przed wyborami.

  Ja startuję, przypominam, z Katowickiego.

  I teraz:

                                   BARDZO WAŻNA SPRAWA

  Musimy zabrać dwa razy tyle podpisów, niż jest to wymagane – i jeszcze więcej – by znów nam nie zrobili jakiegoś hopsztosu.

  Liczę na Państwa pomoc.

  Wszystkich, którzy chcą na pomóc bardzo proszę o zgłoszenie się na stronę:

  http://npjkm.pl/

  i wypełnienie rubryk. Zgłaszająca się osoba powinna podać (koniecznie!): swój e-mail i nazwę gminy, w której będą zbierane podpisy lub jej kod pocztowy (najlepiej obydwa). Bardzo ważna jest też deklaracja: ile mniej-więcej podpisów zdoła zebrać.

  To jest BARDZO pilne. Albowiem - by nie pozostawiać sprawy przypadkowi – za kilka dni rozpoczniemy zbiórkę podpisów pod projektem ustawy ogłaszającej (na wzór niemieckiej) suwerenność prawną III RP. Zobaczymy, czy potrafią Państwo zebrać w dwa tygodnie 150.000 podpisów. Proszę starannie odnotować, kto te podpisy chętnie złożył – i gdy przyjdzie do zbiórki podpisów pod zgłoszeniem do wyborów – szlak już będzie przetarty. I będziecie mogli Państwo pokazać, co znaczy siła Sieci – i FB, na którym jest 177.000 polubień!

                                  Z góry dziękuję

                                              Janusz Korwin-Mikke

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 18-01-2014 16:23:00

  Spotkanie na Bemowie. Do Unio-Parlamentu startuję z woj.Katowickiego

  Po dwóch miesiącach namysłu - niewątpliwie denerwujących dla działaczy ze Śląska i Zagłębia, ks.Pszczyńskiego, Żywieckiego i całego Podbeskidzia, ktorzy mi to zaproponowali - propozycję przyjąłem. Startuję z ich terenu. I liczę na obiecane poparcie.

  Spotkanie we wtorek na Bemowie o 19.tej, a nie o 18.tej, jak było przedtem podane. Przylatuję samolotem z Rzeszowa po spotkaniu na Uniwersytecie Rzeszowskim. 

 • 17-01-2014 23:29:00

  Podkarpacie

  20. stycznia, poniedziałek

  godz. 17:00 - Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Młp.,ul. Wyszyńskiego 12
  godz. 19:00 - Klub „Pod Palmą”, ul. Cicha 4A Rzeszów, Przed spotkaniem z JKM pod Palmą wystąpi raper z Podkarpacia Najduch !

  21. stycznia, wtorek

   Mała aula Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Rejtana 16C Rzeszów godz. 12:30 -

  Przepraszam,że bez wpisu - ale miuszę sie wreszcie przespać!

 • 16-01-2014 08:48:00

  Podobno PO wykupiła 20.000 polubień na FaceBooku w Konstantynopolu?

  http://pikio.pl/zagadka-z-polubieniami-rozwiazana/

  Boki zrywać!

 • 15-01-2014 23:46:00

  Po co startujemy do unio-parlament? A w piątek - Śląsk!

  Jak to, po co: By decydować o najważniejszych dla swiata sprawach!

  Na wlasnym portalu przeczytalem właśnie: "W Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie na temat tego, czym jest pyłek w miodzie. Posłowie zdecydowali, że pyłek to naturalny składnik miodu.Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności (ENVI) wnioskowała o to, aby pszczelarze umieszczali na produktach informacje, że pyłek pochodzi z roślin modyfikowanych genetycznie. Z kolei Komisja Europejska zabiegała o to, aby przyjąć założenie, że pyłek jest naturalnym składnikiem. Ostatecznie eurodeputowani zagłosowali za koncepcją KE w stosunku głosów 430:224."

  Gdybyśmy byli w unio-parlamencie to wnieślibyśmy na pewno projekt kompromisowy - bo przecież część pyłków może może pochodzić z roslin GM, a część z roslin NGM. Oraz by znakować pyłki pochodzoące od wszelkich GMO. 

  Ile by dizęki temu powstało nowyvch miejsc pracy! 

  Piątek, 17-I - jestem na Śląsku:

  godz. 15:45 - Bytom, Galeria  „Stary Ratusz”, ul  Tatrzańska 2
   

  godz. 18:00 - Katowice, Restauracja „OKO MIASTA",  Rondo im. Gen Ziętka 1

 • 15-01-2014 13:30:00

  Dziś jestem w Drawsku Pomorskim i w Świdwinie

  godz. 15.00 - Drawsko Pomorskie, Restauracja na Wyspie, ul. Kupiecka 13 i godz. 18.30 - Świdwin, Hotelik Świdwin, ul. Armii Krajowej 1.

  Zapraszam również do przeczytania wywiadu, którego udzieliłem http://wgospodarce.pl  nt. systemu emerytalnego

  http://wgospodarce.pl/informacje/9762-janusz-korwin-mikke-nie-trzeba-nikogo-zachecac-do-robienia-dzieci-tylko-zlikwidowac-system-emerytalny

  Zapraszam też ponownie do naszej księgarni  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl  na końcówkę poświątecznych wyprzedaży.

 • 14-01-2014 23:49:00

  Masa lokalnych gazet i tv w Kołobrzegu

  I wyrazy sympatii. Spotkanie - nad podziw tłumne. Coś się naprawdę zmienia...

 • 13-01-2014 11:16:00

  Nie ma mnie dziś w Radio POLSKA LIVE. I sprawa komentarzy - WAŻNE

  W Radio P-L mnie nie ma, bo jestem na Pomorzu Środkowym. Natomiast jutrzejszy chat "czytany" bedzie wyjątkowo nie o 20.00 lecz o 12.00 - zamiast czwartkowego, którego NIE będzie!w kończy się b

  Przypomnialem sobie, że tylko raz poinformowalem, jak mozna umieszczac komentarze na naszym portalu. Otóż aby zapobiec trollowaniu itp. komentarze mogą zamieszczać wyłącznie osoby zalogowane po wpłaceniu kaucji. Jest on symboliczna, 10 zl - ale osoby płacące kartą sa identyfikowalne. 

  Nie musze dodawać, że zamieszczanie wulgaryzmów skutkuje zbannowanie i utrata kaucji. Z tego konta przez pół roku kaucja NIE bedzie przyjęta. 

  Jak uzyskac prawo do komentowania? Po kliknieciu pod artykulem skomentuj (lub zaloguj dla niezalogowanych) pojawia się co robić dalej.Oplata 10 zlotych daje mozliwość komentowania bez ograniczenia czasowego i mozejeszcze napisac, ze jest mozliwosc platnoscPłacić można z konta, przez i Paypal lub kartą kredytową.

 • 12-01-2014 13:57:00

  Dziś o 20.00 spotkam się z Państwem

  na http://NPTV.pl

  zapraszam też do naszej księgarni internetowej http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl na poświąteczne wyprzedaże. Do końca stycznia wysztkie moje ksiązki wysyłamy z autografem. Taniej też można kupić całą kolekcję moich książek, też z autografem za 160 zł plus koszt wysyłki. Zapraszam! 

 • 11-01-2014 17:08:00

  Schizofrenicy: Krzysztof i Marian. Zabawne zestawienie:

  P.Przemysław Druszcz przysłał mi na FB:

 • 10-01-2014 21:56:00

  Już jest TVP INFO

  http://tvp.info/informacje/polska/jest-mi-wstyd-za-tego-karla/13612223/janusz-korwinmikke-w-panoramie-dnia/13612227przepraszam - ale dodzwonili sie do mnie, gdy byłem w samochodzie w drodze na Pomorze - specjalnie dojechali ze Szczecina - więc i jai mknąłem, by zdążyć. Zdążyłem...

 • 10-01-2014 12:32:00

  Spotkanie w Lublinie nadzwyczaj udane – relacje w mediach: dość koszmarne:

  Inne relacje i wywiady - będą dopiero jutro...

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=603911789677849&set=a.384186554983708.90635.150165328385833&type=1&theater

  To zdjęcie z rybiego oka zupełnie negliżuje marginesy sali

  http://www.kurierlubelski.pl/artykul/1083566,janusz-korwinmikke-spotkal-sie-z-mieszkancami-lublina,id,t.html

  http://moje.radio.lublin.pl/spotkanie-z-januszem-korwinem-mikke.html 
  
  Telewizja reżymowa w ogóle nie pojawiła się na spotkaniu – ale dała krótką relację z konferencji prasowej:
  http://www.tvp.pl/lublin/aktualnosci/spoleczne/janusz-korwin-mikke-w-lublinie/13598245/korwinmikke-w-lublinie/13598284 
  
  Najpierw 150” reklam – a potem to już tylko buforowanie, buforowanie, buforowanie... Chyba 13'40” ?

  Telewizja niezależna podaje uczciwie – ale za pełną relację każe sobie, co zresztą normalne, płacić: http://www.itvl.pl/news/korwin-mikke-europa-umiera-pod-okupacja-unii http://m.lublin.gazeta.pl/lublin/1,106513,15246576,_W_tej_chwili_jest_zupelny_zastoj_i_martwota__WIDEO.html http://radioer.pl/informacje/2/26584/


   

 • 10-01-2014 03:32:00

  Co tam, Panie, w Internecie? Korwinisci trzymają się mocno!

  Dane za grudzień sa jeszcze lepsze, niz za listopad:

  http://www.sotrender.pl/fanpage-trends-category/201312/politycy#trends

 • 09-01-2014 23:57:00

  Jeszcze o pociągach

  Dziś na swoim FB napisałem:

  Tego jeszcze nie było!

  Jadę sobie pociągiem z Lublina. Na podstawie rozkładu jazdy - jak na obrazku (proszę spojrzeć na ostatnią linijkę!).

   

   

  Dawniej pociągi chodziły według rozkładu jazdy. Obecnie pociagi chodzą sobie jak chcą - a PKP... PROGNOZUJE czas ich przyjazdu i odjazdu!!!

  Tym samym (w prosty i genialny sposób) rozwiązany został problem spóźnień. Wszystkie dowcipy o tym, że PKP kupiły w Szwajcarii zegarki kwarcowe - dzięki czemu będą mogły podawać opóźnienia pociągów z dokładnością do 0,0001 sekundy - do lamusa! 

  Na co p.Marek Sikorski napisał: „Nie po raz pierwszy wykazuje Pan dyletanctwo w temacie kolejnictwa. Oczywiście, że pociągi jeżdżą według rozkładów jazdy, a system wyświetla prognozę, że nie będzie opóźnienia (czyli prognozuje, że przyjazd pociągu będzie planowy).

  A opóźnienia nadal istnieją i nikt nie planuje rozwiązać ich problemu w tak absurdalny sposób, jak był Pan łaskaw zasugerować. Co więcej, jeżeli przewoźnik tylko chce, domaga się kar umownych od operatora za opóźnienia, a i pasażer może otrzymać odszkodowanie za spóźnienie pociągu (…)

  Otóż: NIE!

  Żyjemy w XXI wieku. Już pod koniec XX wieku roczne opóźnienia wszystkich pociągów w Japoni dochodziły rocznie w sumie do 18 sekund.

  Pociągi mają chodzić zgodnie z roizkladem – i jakiekolwiek „prognozowanie” ich przyjazdu jest zakladaniem z góry, że  punktualnie jeździć to one nie będą.

  Prognozować to można godzinę przyjścia słoni na polanę. Bo słonie są od człowieka niezależne. Natomiast pociągi to wytwory człowieka – i mają jeździć dokładnie tak, jak jeździć powinny. Tak – by wg. ich przejazdu można było regulować zegarki.

  Jasne?!

  I proszę nie mówić, że się nie znam na pociągach, bo nawet w Polsce, ale przed wojną, jeździły i szybciej – i prawie dokładnie punktualnie.  

  PS. Naprawdę nie bawi Pana fraza "prognozowany planowy przyjazd pociągu"?

 • 08-01-2014 23:44:00

  Jutro czat czytany o godz. 12.00

   na http://czatNPTV.pl

  Zapraszam na poświąteczne wyprzedaże do naszej księgarni internetowej. Jeszcze do końca tycznia wszytskie moje książki z autografem i cała kolekcja moich publikacji z autografem za 160 zł + wysyłka

 • 07-01-2014 23:55:00

  Szalejąca d***kracja

  Co chwila ktoś mnie pyta, co ja bym zrobił z tym facetem, co nabuzowany rozjechał sześć osób. Odpowiadam, że od tego są sędziowie.

  Na uwagę, czy sędziowie nie powinni brać pod uwagę opinii ludzi odpowiadam: „Za Stalina gotowi byli brać pod uwagę opinie Stalina; w d***kracji gotowi są brać pod uwagę opinie L**u. Natomiast ja chcę mieć sędziów, którzy wydają wyroki sprawiedliwe – a opinie i Stalina i L**u mają w dupie. Sędzia ma być niezależny”.

  Stalinizm był dyktaturą jednostki, d***kracja to dyktatura (tfu!) Większości. Z dwojga złego chyba już wolę Stalina. Był mniej krwiożerczy – i można Mu było przemówić do rozsądku.

  Tej (tfu!) Większości się nie da.

  Większość (tfu!) domaga się drastycznego zaostrzenia kar – i natychmiast rząd PO z PSLem, a także prawie wszyscy politycy, zaczynają naśladować p.Zbigniewa Ziobrę. Tymczasem rocznie ginie na drogach 5000 osób – i podejmowanie jakiejkolwiek decyzji na podstawie śmierci 6 (sześciu) czyli 1/8 promille – to po prostu ponura humoreska.

  By próbować zmienić Prawo, trzeba przeanalizować dane z dziesięciu lat, posiedzieć nad nimi co najmniej tydzień-dwa... A tu z powodu sześciu trupów!

  Przecież gdyby te sześć osób zginęło w sześciu różnych miastach, przejechane przez takich samych nabuzowanych kretynów – to nikt by tego nie zauważył!

  A przecież statystycznie byłoby to o wiele bardziej znaczące!!!

  To nie JE Donald Tusk chce zaostrzać wyroki. To L*d żąda krwi. A w d***kracji politycy muszą spelniać Jego żądania...

  Ręce opadają...

 • 07-01-2014 00:36:00

  Dobre wiadomości

  Po pierwsze: juz nie obawiam sie niczego wstawiać na portal - przepraszam za super-ostrozność.

  Po drugie: w Sieci bryluijemy niezaprzeczalnie: 

  http://www.sotrender.pl/fanpage-trends-category/201311/politycy#trends

  • Największe strony w grupie to Janusz Korwin-Mikke, Ruch Poparcia Palikota i Henryka Krzywonos-Strycharska
  • Pod względem największego procentowego przyrostu liczby fanów wyróżniały się strony: Krzysztof Bosak | MIKROBLOG, Kongres Nowej Prawicy i Bronisław Komorowski
  • Największy bezwzględny przyrost liczby fanów osiągnęły fanpage Janusz Korwin-Mikke, Kongres Nowej Prawicy oraz Krzysztof Bosak | MIKROBLOG
  • Pod względem liczby zaangażowanych fanów najlepiej wypadają fanpage Janusz Korwin-Mikke, Bronisław Komorowski oraz Kongres Nowej Prawicy
  • Największy procent swoich fanów zaangażowały strony Robert Biedroń, ONR (Obóz Narodowo-Radykalny) i Bronisław Komorowski
  • Największy Interactivity Index wypracowały fanpage Janusz Korwin-Mikke, Kongres Nowej Prawicy i ONR (Obóz Narodowo-Radykalny)
  • Względna interaktywność, mierzona wskaźnikiem Relative Interactivity, okazała się najwyższa dla stron ONR (Obóz Narodowo-Radykalny), Kongres Nowej Prawicy i Robert Biedroń
  • Średnio najwięcej osób mówiło o stronach Janusz Korwin-Mikke, Kongres Nowej Prawicy oraz ONR (Obóz Narodowo-Radykalny) 

  A po trrzecie: ONI boją się nas panicznie. Boją się nawet o nas wspomnieć: 

  http://www.tvn24.pl/loza-prasowa,25,m/loza-prasowa-06-01-2014,385094.html

  Od 41'25" ...

  I oby tak dalej. Struś tak własnie stracił życie.

 • 06-01-2014 23:27:00

  Jutro o godz. 20.00 czat czytany

  na http://czat.NPTV.pl

  Zapraszam cały czas na poświąteczne wyprzedaże do naszej księgarni

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  Jeszcze przez parę dni wszystkie moje książki wysyłane będą z autografem. Taniej kolekcja moich wszystkich książek z autografem - tylko 160 zł. Taniej też książki nt. historii okresu stalinizmu. No i został tylko ostatni komplet książek o podatkach, gdyż wyczerpał się nakład „Czy można usprawiedliwić podatki” Tomasza Sommera.

 • 05-01-2014 10:11:00

  Dziś o godz.20.00 zapraszam na

  http://NPTV.pl

  oraz na poświąteczne wyprzedaże do naszej internetowej księgarni. Są jeszcze wyszytkie ksiązki z moim autografem taniej

  Zapraszam!

 • 02-01-2014 23:52:00

  Jutro o 21.30 jestem w PolSat NEWS - dyskusja o marijuanie!

  W piątek dyskusja z p.prof.Mariuszem Jędrzejką - o prohibicji narkotyków

  W tym sondażu KNP ma (na razie...) 100%: http://wybory-do-sejmu2015.pl/  :)-D

  A tu o feministce, która na starość zmądrzała i przejrzała na oczy: :brawo:

  http://tocowazne.pl/n/znana-feministka-broni-meskosci-przed-genderyzmem-ktory-niesie-zaglade-kobietom

 • 01-01-2014 22:40:00

  Jutro czat czytany na http://czatNPTV.pl

  http://czatNPTV.pl

  Zapraszam jeszcze na poświąteczne wyprzedaże do naszej księgarni

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  Jeszcze przez parę dni wszystkie moje książki wysyłane będą z autografem. Taniej kolekcja moich wszystkich książek z autografem - tylko 160 zł. Taniej też książki nt. historii okresu stalinizmu. No i został tylko ostatni komplet książek o podatkach, gdyż wyczerpał się nakład „Czy można usprawiedliwić podatki” Tomasza Sommera.