Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64103 komentujących
4883 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

 • 31-05-2014 18:23:00

  Powstanie III RP

  III RP jest tworem p.gen.Czesława Kiszczaka. Gdy otrzymał polecenie przekazania części władzy opozycji, przekazał ją tym opozycjonistom, na których mógł był polegać: czyli swoim agentom. Praktycznie każdy uczestnik obrad „”Okrągłego Stołu”, a zwłaszcza tych w Magdalence, był po prostu agentem p.gen.Kiszczaka. To On przecież decydował – imiennie – kto do tego stołu usiądzie, więc trudno się dziwić. 
  (Tu trzeba dodać, że o ile do władz „S” bezpieka swoich agentow rozpaczliwie wpychała, o tyle II „S”, zarejestrowana w 1989 roku, była obsadzona już niemal wyłącznie przez agentów).  
  Wyjątkiem była grupa Kuroń-Michnik-Modzelewski, która była agenturą zachodnio-europejskiej Lewicy. P.Kiszczak oponował przeciwko przyłączeniu Ich do rozmów – ale (zgodnie z zeznaniem śp.Mieczyslawa F. Rakowskiego, ówczesnego premiera) Euro-Lewica obiecała Polsce duże pieniądze i ulgi w spłacie zadłużeń – czego zresztą dotrzymała. P.Kiszczak twierdził potem ze zdumieniem, jak blisko Mu duchowo do tych ludzi – a przez PZPR byli Oni przedstawiani (i słusznie!) jako „wrogowie ludu”...
  Tu trzeba podkreślić: byli to agenci p.gen.Kiszczaka i Lewicy europejskiej. Nie ma silnych podejrzeń, by byli to agenci sowieccy (acz tacy między nimi zapewne byli). Nie ma też dowodu, że byli to ludzie śp.gen.Wojciecha Jaruzelskiego – mam silne przeczucie, że p.Kiszczak grał tu samodzielnie, nie informując o wielu rzeczach gen.Jaruzelskiego. Skoro możliwa jest sytuacja, że Henryk Himmler nie informował o wielu rzeczach Adolfa Hitlera... 
  III RP jest „bękartem Okrągłego Stołu” - więc SB i WSI zagwarantowały sobie silną pozycję. Również gospodarczą – firmy takie, jak KGHM, ORLEN, LOT i inne służyły i służą jako źródła finansowania służb specjalnych. Było bardzo rozsądne: gdyby finansowanie służb powierzyć Sejmowi, to pieniądze zamiast na działalność szpiegowska i kontr-wywiadowczą poszłyby na dopłaty do rolników, inkubatory przedsiębiorczości, związki zawodowe, Kościół katolicki, operacje zmiany płci – bo przecież bezpieka nie miała własnej partii. To w demokracji wada nieusuwalna: szpiedzy przecież nie głosują, jest ich zresztą niewielu.
  Bezpieka miała za to tysiące agentów we wszystkich partiach – a w razie potrzeby tworzyła nowe, np. PO, do czego się otwarcie przyznawała. 
  Proszę zauważyć, że w tym, że PO została utworzona przez generałów bezpieki, nie ma nic złego: lepsza jest partia sterowana przez służby specjalne, niż partia sterowana demokratycznie przez przemiłą skądinąd babcię spod Mławy i ładowacza z kopalni „Wirek” - z panną Kazią Szczukówną na dodatek! Kto sądzi inaczej jest beznadziejnym demokratą, albo czymś jeszcze gorszym. 
  Ja służbom podpadłem zgłaszając Uchwałę Lustracyjną. Naiwnie sadziłem, że zostanie wykonana – i politycy oraz urzędnicy III RP nie będą już mogli być szantażowani ujawnieniem, że byli agentami. Zapomniałem, że przecież „Układ” rządzący III RP nie bez przyczyny pozwolił na to, by Antoni Macierewicz został ministrem SW...
  W efekcie Uchwała nie została wykonana – a ja jestem nieustannie atakowany przez bezpieczniackie media. Szczególnie przoduje w tym TVN, gdzie wpływy agentury nakładają się na wpływy żydo-komuny (proszę zauważyć, ze „Gazeta Wyborcza”, gdzie wpływy tej pierwszej są słabsze, zajmuje stanowisko bardziej umiarkowane!). 
  Ale atakuja nas WSZYSCY - bo to jest po prostu jedna sitwa. 
 • 30-05-2014 13:30:00

  Takiej fali przekręceń ..

  i przeinaczeń moich słów dawno nie widziałem.

  Sprostowania dopiero jutro.

  Trochę do śmiechu:

  http://tiny.pl/q2nmj

  - i GENIALNY demotywator

 • 29-05-2014 16:24:00

  Moje podejście do energetyki

  Państwo nie powinno uczestniczyć w budowie obiektów energetyki jądrowej i kształtowaniu polityki energetycznej kraju, powiedział agencji ISBnews prezes Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke podczas wieczoru wyborczego. Polityk uważa, że sprawy energetyczne powinny pozostać w rękach prywatnych przedsiębiorców.
  http://tiny.pl/q2n32

  P. Rafał Chwedoruk o mnie
  http://tiny.pl/q2n3k

  oraz zachęcam do odwiedzin w księgarni
  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl/


  Przypominam też osobom, które chciałyby otrzymać książki na adres poza  granicami Polski, żeby sprawdziły regulamin wysyłki i skontaktowały sie z adminem w celu ustalenia szczegółów!

  Nieustająco także polecam koszulki
  http://tiny.pl/q2jvb

 • 28-05-2014 20:55:00

  List kobiety do mnie: czy mężczyźni są mądrzejsi? Z odpowiedzią.

                                                                  Do Pana    

                                                                 Janusza Korwin – Mikkego

   

  dotyczy: wypowiedzi, że kobiety są głupsze od mężczyzn, bo wybierają sobie na mężów panów starszych, mądrzejszych, wyższych i silniejszych.

  Jestem inżynierem. Przed laty, pracując w Hucie Katowice w okresie jej intensywnej budowy, miałam pod sobą kilkunastu mężczyzn. Mimo mikrej postury /158 cm/50 kg/ radziłam sobie dobrze, mówiono nawet, że jestem lepsza niż mężczyzna. A praca była trudna /kask, kufajka, buty gumowe - po kostki w czerwonej glinie/, wymagająca dużych kompetencji, nerwowa.

  Moim mężem był pan „ starszy, mądrzejszy, wyższy i silniejszy”. Po powrocie do domu wypłakiwałam mu się w kamizelkę. On wysłuchiwał, radził, wspierał, pomagał. Było mi z nim WYGODNIE. A on /profesor wyższej uczelni/ ? On nie miał takiego luksusu. No i kto tu głupi ?

  Dlaczego ci wspaniali mężczyźni szukają żon młodszych, głupszych, niższych i słabszych od siebie? Czy przypadkiem nie świadczy to ich kompleksach /czytaj: głupocie/ ?

                PS. Wciąż pracuję zawodowo.

                                                             Katarzyna Zarzycka

                                                                      Olkusz

   

                                    Droga Pani Katarzyno! 

  Moja oryginalna wypowiedź brzmiała: 

  "W przeciętnym stadle kobieta jest niższa, słabsza, [młodsza] i mniej inteligentna od swego partnera - dlatego, że prawie każda kobieta szuka sobie faceta, który byłby od niej wyższy, silniejszy, [starszy] i inteligentniejszy!

  Co świadczy o madrości kobiet - a nie o ich głupocie. Gdy chcę płynąć statkiem to wybieram takiego kapitana, który lepiej ode mnie zna się na żegludze - nieprawda-ż?"

                                         Z poważaniem,

                                            JKM

 • 28-05-2014 12:54:00

  Polska po moich mowach wyrośnie na bohatera!

  JE Radosław Sikorski był łaskaw na mój temat powiedzieć:

  http://tiny.pl/q243b
  „W polityce europejskiej osiągnie dokładnie tyle samo, ile w ostatnim ćwierćwieczu osiągnął w polskiej. Czyli nic”.
  Cóż – jeśli uda mi się w PE, jak w Sejmie, zrobić lustrację, zdemaskować 300 lewaków, doprowadzić do upadku Komisji Europejskiej i rozwiązania tego Parlamentu – to też będzie coś. Jednak mam nadzieję osiągnąć dużo, dużo więcej.
  A co do wstydu: dla 36% Francuzów głosujących w referendum za Traktatem Lizbońskim – moje wystąpienia będą obciachem. Ale w oczach 64% głosujących przeciwko – Polska po moich mowach wyrośnie na bohatera!

  obrazek nadesłał użytkownik Aleksander Barszczewski

  Zapraszam do naszej księgarni po nowe tytuły:

  Carl Menger - Zasady Ekonomii, ze wstępem Fryderyka von Hayek'a i Marka Skousena

  Thomas Aubrey - Koniec wielkiego mitu, czyli jak zarabiać na polityce monetarnej i cyklach koniunkturalnych

  Mark Skousen - Walc wiedeński na Wall Street, czyli ekonomia austriacka dla inwestorów giełdowych

  Ks. Paweł Bortkiewicz - Historia jednego wykładu, czyli Gender Zdemaskowany

  Mieczysław Ryba - Odkłamać wczoraj i dziś, wybór tekstów historycznych

  Jakub Wozinski - To nie musi być państwowe

 • 26-05-2014 08:49:00

  Popatrzmy na sytuację w Europie ...

   – bo tam znajdować się będą ludzie, z którymi będziemy się starali rozwalić tę Wieżę Babel. W Wielkiej Brytanii UKIP zwyciężył zdobywając 29% i 26 mandatów. Lewicujący pod kierownictwem p.Dawida Camerona Torysi spadli na III miejsce (17%) a Liberalni Demokraci (kiedyś potężna Partia Wigów – obecnie dziwaków na lewo od Labourzystów) stracili wszystkie 12 miejsc – spadając zresztą na V miejsce, za… „Zielonymi”!
  We Francji zwyciężył Front Narodowy – 25% głosów. Jest tam trochę narodowych socjalistów – ale to potencjalny sojusznik. Na drugim miejscu (20%) uplasowała się centroprawicowa, opozycyjna Unia na rzecz Ruchu Ludowego (UMP), a na trzecim rządząca Partia Socjalistyczna (15%).
  W Niemczech nasz potencjalny koalicjant, Alternatywa dla Niemiec (AfD) dostała prawie 7%. Będą jednak mieli więcej CEPów.
  W Danii Partia Ludowa (DF) ostro prawicowa wygrała wybory osiągając 23% (i trzech CEPów)
  We Włoszech Ruch Pięciu Gwiazd p.Józia Grillo otrzymali 26%. W Austri FPÖ – 20% (praktycznie wchłonęła BZÖ, jak KNP wchłonął UPR), w Szwecji prawicowi Szwedzcy Demokraci uzyskali 7%.
  Na Węgrzech FIDESZ dostał 52% głosów. Na druga partie wyrósł nagle JOBBIK – ale to partner dla Ruchu Narodowego, nie dla nas. Podobnie jak grecka Χρυσή Αυγή, czyli „Złota Jutrznia”.
  A w Czechach i na Morawach Partia Wolnych Obywateli, najbliższa nam ideowo, przekroczyła jednak 5% i będzie miała jednego CEPa. Gratulacje!
  W sumie unio-sceptyków będzie ponad 150 – spora siła. Do roboty!

  A {Humbert Humbert} przesłał to:

 • 26-05-2014 02:06:00

  Wg exit pools 7,2% oraz 4 mandaty

  dla Janusza Korwin-Mikke z okręgu śląskiego, Michała Marusika z Warszawy, Stanisława Żółtka z Krakowa oraz  Jarosława Iwaszkiewicza z okręgu dolnoślaskiego!

  Więcej jutro!

 • 24-05-2014 21:56:00

  Co mówi TWOJAPOGODA.PL ?

  9.00: 

  11.00

  13.00: 

  15.00: 

  17.00

  19.00:

  21.00:

 • 23-05-2014 23:22:00

  Tu rozmaite video

   
  Apel o rozsądne głosowanie:  https://www.youtube.com/watch?v=unFYvWvIwn8

  Jeszcze jeden link z całością wystąpień: https://www.youtube.com/watch?v=O2NmXdpQsJ4

  Dzisiejsza Warszawa: https://www.youtube.com/watch?v=M_lUfI5mr_4

  i WWW - czyli Wielki Wieczór wyborczy w niedzielę od 20:30: 

  https://www.youtube.com/watch?v=acXJEssxBbM

  Proszę o ponowne udostępnienie tego wydarzenia na profilu: https://www.facebook.com/events/831177853576297/

   
   JKM  o zbliżającym się zwycięstwie KNP - spot KNP wyemitowany w stacji TVN

  https://www.youtube.com/watch?v=kLZP3HQ711c

  świeże z Polsat News https://www.youtube.com/watch?v=y1QUjLfOLs0

  Pańskie wystąpienie na wiecu w Krakowie https://www.youtube.com/watch?v=ZZuG1YeOrSM

  Jeszcze jeden link z całością wystąpień: https://www.youtube.com/watch?v=O2NmXdpQsJ4

 • 23-05-2014 15:31:00

  Tu argumenty do przekonywania rodziny i nieprzekonanych:

  Argumenty proste i oczywiste: 

   

  1) Głos na "Bandę Czworga" - PiS, PO, to głos stracony. Głosowaliśmy już tak przez 20 lat - a zmiany są minimalne - i tylko na gorsze.

  2)  Głos na rozmaite odpryski z PO i PiS  (PRJG, SP - o  E+TR w ogóle nie mówimy) - to czysty nonsens. Wystarczy popatrzeć na sondaże: nie mają najmniejszych szans, nie zdobędą żadnego mandatu - natomiast Nowa Prawica może zamiast siedmiu zdobyć tylko trzy!

  3) To samo dotyczy Ruchu Narodowego - to ludzie ideowi, nie "odpryski" - ale szanse są absolutnie zerowe.

  4)  JKM się to należy. Ma juz 72 lata - i walczy o wolność od dawna. 

  5) KNP w Parlamencie Europejskim na pewno nie zaszkodzi Polsce! 

  6) KNP w PE będzie izolowana od spraw Polski 

  7) Do PE wejdzie wiele partii unio-sceptycznych; ważne by i w tej frakcji Polska miała swoją reprezentację. 

   

  Teraz dwa BARDZO poważne argumenty: 

   

  1) Chcesz głosować na PiS?

  Jeśli chcesz głosować na Prawo i Sprawiedliwość dlatego, że wierzysz, iż PiS będzie dbało o interes Polski, że obroni nas przed eurokracją, że będzie realizowało program prawicowy itd. – to ten tekst nie jest do Ciebie. Zgodnie ze swoim sumieniem, głosuj na PiS.

  Jeśli jednak chcesz głosować na PiS tylko dlatego, że boisz się kolejnej wygranej aferałów z PO – albo tylko dlatego, że jest to „mniejsze zło” – to przez chwilę pomyśl!

  Oto typowy sondaż z ostatnich dni – nie do wyborów unijnych, tylko do sejmowych:

  Jak widzisz, jest zupełnie obojętne, czy PiS będzie miało 10% więcej czy mniej; czy PO będzie miała 10% więcej czy mniej. Zwycięzcą tych wyborów zostanie Sojusz Lewicy Demokratycznej.

  I przywódcy SLD mówią o tym otwarcie.

  Najprawdopodobniejszy scenariusz po wyborach to koalicja PiS z SLD. Obydwa ugrupowania się do niego w praktyce szykują. Chodzi o wyrezanie z posad i stanowisk aferzystów z PO – i zastąpienie ich swoimi aferzystami. Przy tym SLD będzie domagać się bardzo wielu posad i stanowisk, szantażując PiS możliwością zawarcia koalicji z PO – która to koalicja oznaczałaby, nawiasem pisząc, katastrofę gospodarczą: wprowadzenie euro, pełne przyjęcie Karty Praw Podstawowych...

  Takie układy działają już zresztą w wielu miejscach. Np. na Pomorzu Zachodnim SLD jest w koalicji z PO, ale w mieście w Szczecinie w koalicji z PiS...

  Możliwe zresztą, że wewnętrzne nastroje w SLD zmuszą WCzc. Leszka Millera do odejścia od uzgodnionego z WCzc. Jarosławem Kaczyńskim planu koalicji z PiS. Wtedy od razu rozpocznie negocjacje z PO – szantażując Platformę możliwością zawarcia sojuszu z PiS.

  Jedyną szansą, by zapobiec oddaniu władzy Sojuszowi Lewych Dochodów, jest zagłosowanie na Kongres Nowej Prawicy. Jeśli KNP osiągnie lepszy wynik niż SLD, to będzie mogła zmusić PiS do odejścia od uzgodnionego w traktacie lizbońskim acquis communautaire, do odejścia od zgubnego pomysłu utworzenia silnej armii europejskiej – itd. Zapewniam, że gdy ministerką spraw zagranicznych była p.Anna Fotyga, to PiS uznawało, że ustalenia acquis communautaire wiążą Polsce ręce.

  Musimy zacząć walczyć o odzyskanie przez Rzeczpospolitą suwerenności.

  Jest zresztą w PiS wielu ludzi, którzy też by tego chcieli.

  Pomyśl chwilę... pomyśl jeszcze chwilę...

  ...i oddaj głos na Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikkego! 

  PS. W ostatnim sondażu do PE SLD ma 8% - my 6%. Musimy podwoić ten wynik! 

  2)  Chcesz głosować na PO?

   

  Jeśli chcesz głosować na Platformę Obywatelską dlatego, że wierzysz, iż PO obniży podatki, uprości przepisy, zlikwiduje biurokrację itd. – to ten tekst nie jest do Ciebie. Zgodnie ze swoim sumieniem głosuj na PO.

  Jeśli jednak chcesz głosować na PO tylko dlatego, że boisz się wygranej PiS – albo tylko dlatego, że jest to „mniejsze zło” – to przez chwilę pomyśl!

  Oto typowy sondaż z ostatnich dni – nie do wyborów unijnych, tylko do sejmowych:

  Jak widzisz, jest zupełnie obojętne, czy PO będzie miała 10% więcej czy mniej; czy PiS będzie miało 10% więcej czy mniej. Zwycięzcą tych wyborów zostanie Sojusz Lewicy Demokratycznej.

  I przywódcy SLD mówią o tym otwarcie.

  Najprawdopodobniejszy scenariusz po wyborach to koalicja PiS z SLD. Obydwa ugrupowania się do niego w praktyce szykują. Chodzi o wyrezanie z posad i stanowisk aferzystów z PO – i zastąpienie ich swoimi aferzystami. Przy tym SLD będzie domagać się bardzo wielu posad i stanowisk, szantażując PiS możliwością zawarcia koalicji z PO – która to koalicja oznaczałaby, nawiasem pisząc, katastrofę gospodarczą: wprowadzenie €uro, pełne przyjęcie Karty Praw Podstawowych...

  Takie układy działają już zresztą w wielu miejscach. Np. na Pomorzu Zachodnim SLD jest w koalicji z PO, ale w mieście Szczecinie w koalicji z PiS...

  Możliwe zresztą, że wewnętrzne nastroje w SLD zmuszą WCzc. Leszka Millera do odejścia od uzgodnionego z WCzc. Jarosławem Kaczyńskim planu koalicji z PiS. Wtedy od razu rozpocznie negocjacje z PO – szantażując Platformę możliwością zawarcia sojuszu z PiS.

  Jedyną szansą, by zapobiec oddaniu władzy Sojuszowi Lewych Dochodów, jest zagłosowanie na Kongres Nowej Prawicy. Jeśli KNP osiągnie lepszy wynik niż SLD – to będzie mogła zmusić PO do przeprowadzenia liberalizacji naprawdę – i to liberalizacji uczciwej, a nie aferalnej.

  Jest zresztą w PO wielu ludzi, którzy też by tego chcieli.

  Pomyśl chwilę... pomyśl jeszcze chwilę...

  ...i oddaj głos na Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikkego. 

  PS. W ostatnim sondażu do PE SLD ma 8% - my 6%. Musimy podwoić ten wynik! 

 • 22-05-2014 17:07:00

  Tu są sondaże:

  Nie cieszmy się dobrymi sondażami! Mogą być publikowane po to, by osłabić determinację naszych wyborców!!
   
  Ostatni chyba - sondaz HH: 
   
   
   
  Niepokojący sondaż TNS: 
   
   
  Sondaż MB do PE mało różni sie od sondazu do Sejmu:
   
   
   
   
  Milward-Brown: 

  30,1% dla Nowej Prawicy na UMK w Toruniu!

   

  Prawybory zorganizowano na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK.Wyniki przedstawiają się następująco:

  Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikkego 30,1%
  Platforma Obywatelska 21,1%
  Prawo i Sprawiedliwość 10,5%
  Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy 10,5%
  Europa Plus Twój Ruch 8,9%
  Ruch Narodowy 6,5%
  Polskie Stronnictwo Ludowe 4,9%
  Polska Razem Jarosława Gowina 4,0%
  Demokracja Bezpośrednia 1,6%
  Partia Zieloni 0,8%
  Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro 0,8% 

  =========================Niesamowite: "Estymator" Daje na 5% - ale ze WZROSTEM o 1%. Podobnie PRJG. Dziwne...

  A tu ZNAKOMITY wynik na RMF24: 

  Jesli po takiej hurra-anty-propagandiz nienawidzi nas tylko 9% ludzi - to FE-NO-ME-NAL-NE!! 

 • 22-05-2014 17:03:00

  Tu linki pożytecznych stron sypatyków i ich wpisy

  z FB: Nasiadka Szymon
  na stronie PO kobieta zapytala o co chodzi dokładnie z tymi kobietami.. ktoś z PO napisał w odpowiedzi, że Pani Kingo bla bla tutaj filmik (i dodał link, oczywiscie link z tvnu). Dodalem komentarz z linkiem do nie przerabianej wersji filmiku z Panem Janusz Korwin-Mikke, gdzie była to pełna wersja wypowiedzi.. i wiecie co sie stało?  USUNĘLI MÓJ KOMENTARZ I ZABLOKOWALI MI MOŻLIWOŚĆ PISANIA KOMENTARZY NA ICH FANPEJDZU. hahah

  Johnny Kay ta, PO-cja czuwa, czyszczą nieprzychylne komenty w ciagu minuty 

  Michał Kowalski od razu po takim wpisie zrób screen'a, zawsze mamy dowód na usuwanie komentarzy 
   
  Uwaga: ten bilans NIE uwzględnia znacznie większych strat z tego powodu z powodu tego, żę miliony firm NIE powstały z powodu wysokich podatków, kosztów ubezpieczenia i cen energii!!! 
 • 22-05-2014 16:48:00

  Tu będą linki do stron nienawiści do JKM, demaskacja agentury etc.

  zaraz

 • 22-05-2014 16:33:00

  Tu będą sprawy sądowe - wyborcze:

  Trzy sprawy założone przeze mnie zostały przez sąd... przeniesione do innego sądu, o drzwi dalej. Najwyraźniej sądy (przypominam: przewodniczący sądów są mianowani przez Ministra Srawiedliwości!!) za wszelką cenę nie chcą dopuścic, by zapadł korzystny dla nas wyrok. 

  Sprawę wytoczoną przez KW PRJG sąd, oczywiście, oddalił - ale w wyroku zaznaczył, całkowicie extra legem, że Holokaust jednak był i Hitler jest za niego odpowiedzialny. Dowcip w tym, że skoro twierdzę, że za Holokaust odpowiada (być może jako główny sprawca) Henryk Himmler - to najoczywiściej w świecie nie neguję Holokaustu!! A jeśli pp.Kowal i Migalski mają dowód, że Hitler wiedzial  o Holokauscie - to niech szybciutko-szybciutko lecą do Londynu, gdzie na dostarczyciela takiego dowodu czeka 500.000 !!

 • 22-05-2014 16:32:00

  Tu będą grafiki - Nawet p. Gowin wpłaca na mnie peiniądze - wykupujaąc reklamy!

  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2epq07d&s=8#.U34QEfl_sXM

 • 22-05-2014 02:33:00

  Dla dodania ducha – oryginalne sondaże:

  http://www.asbiroslask.pl/na-kogo-zaglosowalo-81-3-polskich-przedsiebiorcow/

  W badaniu przeprowadzonym dnia 17 maja 2014 roku, zostało zadane pytanie: „Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego?” Spośród osób które są zdecydowane oddać głos na określony komitet wyborczy, 81,3% ankietowanych wyraziło swoje poparcie dla Komitetu Wyborczego Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke.

  {Michał W} szybko wyliczył, że wyniki były takie:

  Po wskazanych wynikach wydaje mi się że głosowało 159 osób z 251. Najmniejszy wynik to 0,63% – zakładając że to 1 osoba to mnożąc to 159 razy mamy wynik 100%.

  Gdyby to była większa ilość osób np dwie to głosujących musiałoby by być ponad 300. Zatem z tego wykresu wynika (wystarczy policzyć):

  SLD – 0,63% – …..................1 osoba

  PO – 6,88% – …...................11 osób

  PR – 0,63% – ….....................1 osoba

  PSL – 0,63% – …...................1 osoba

  KNP – 81,25 – …...............129 osób

  PIS – 1,88% – …....................3 osoby

  RN – 3,75% – …....................6 osób

  DB – 1,25% – …....................2 osoby

  SP – 0,63% – ….....................1 osoba

  TR – 1,25% – …....................2 osoby

  Inny – 1,25% – …..................2 osoby

  Niezdecydowani – 36,65% – 92 osoby

  Próbka niereprezentatywna i niewielka – ale za to jaki imponujący rezultat!

   

  I protokoł z kolejnego liceum. Wynik w normie – ale protokoł ładny!

  To tak, dla zabawy....

 • 21-05-2014 04:22:00

  Kilka ostatnich sondaży:

   Tu wyniki prywatnej sondażowni Millward-Brown:

  Jak widać huraganowy atak reżymowych mediów w niczym nam nie szkodzi – bo mamy Sieć! 4 miliony ludzi wchodzą tygodniowo na mój FaceBook.

  A tu, wspomagane komputerowo, badania reżymowego CBOS:

  {Cessna Citation} - Najbardziej aktywny komentator · Górnośląskie Centrum Edukacyjne im. Marii Skłodowskiej - Curie w Gliwicach – zauważa:

  "Na koniec warto przypomnieć, że CBOS jest fundacją, nad którą nadzór sprawuje premier, a jej działalność jest współfinansowana z budżetu państwa w ramach środków przeznaczonych na Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Donald Tusk ma nawet w CBOS swojego oficjalnego przedstawiciela: Radosława Markowskiego."

  Ale proszę się nie denerwować: to są wyniki spośród 69% wyborców. Po pomnożeniu przez 100/69 wychodzi dla KNP 6%. Oceniam, że mamy już nie 5,5% ale raczej 6% poparcia.

  A to sondaż (""Domu Badawczego Maison”) wśród przedsiębiorców:

  Uwaga: „w badaniu przez pomyłkę nie został uwzględniony Ruch Narodowy

 • 20-05-2014 10:56:00

  Dziś wiec w Rzeszowie o godz. 18.30 w hotelu Hilton Garden Inn

  Al. Kopisto1.

  Wszystkie najnowsze wiadomości są już na moim oficjalny profilu na FB

  https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke?fref=ts

  Zbliżamy się do finału kampanii, potrzebna pełna mobilizacja a do jej przeprowadzenia potrzebne są PIENIĄDZE, wystarczy, że wszyscy Państwo wspomożecie naszą walkę niewielką kwotą, przyda się każde 10 złotych. Oczywiście jeśli ktoś może więcej to też proszę. Pokażmy, że jest alternatywa dla bandy czworga

  Nasze konto wyborcze:

  61 1090 1199 0000 0001 1903 4592

  Na to konto mogą być przyjmowane (poza spadkami i zapisami) WYŁĄCZNIE darowizny. Tytuły „darowizna na wybory” albo „na wybory” lub „na kampanię wyborczą” itp.

  Sympatycy mieszkający poza granicami Polski, którzy nie mogą wpłacać datków na kampanie wyborczą mogą wesprzeć nasz portal i wpłacić dowolną sumę, która również  przyczyni się do wsparcia idei oraz szerszej informacji o moich działaniach oraz publicystyce. 

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

 • 18-05-2014 22:18:00

  Ponad 80% studentów ASBIRO głosuje na Nową Prawicę

  W śląskiej  Alternatywnej Szkole Biznesu dla Przedsiębiorców odbyły się dziś prawybory, podczas których ponad 81% chce głosować na Nową Prawicę:

  https://www.facebook.com/ASBiRO

  http://www.asbiroslask.pl/blog/

  Przypominamy Państwu, że pilnie potrzebne są fundusze na wybory:

  konto wyborcze:

  61 1090 1199 0000 0001 1903 4592

  Na to konto mogą być przyjmowane (poza spadkami i zapisami) WYŁĄCZNIE darowizny. Tytuły „darowizna na wybory” albo „na wybory” lub „na kampanię wyborczą” itp.

  Sympatycy mieszkający poza granicami Polski, którzy nie mogą wpłacać datków na kampanie wyborczą mogą wesprzeć nasz portal i wpłacić dowolną sumę, która również  przyczyni się do wsparcia idei.

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

   

  Zapraszam do naszej księgarni

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  Nadal można kupić kolekcją wszystkich moich książek z autografem za 160 zł, oraz taniej komplet książek nt. historii okresu stalinizmu oraz ekonomiczne.

  Mamy też najnowszą książkę Stanisława Michalkiewicza, naszego najlepszego chyba felietonisty, pt. „Antypolonizm”, oraz dawniejsze jego dzieła „Polska droga do zniewolenia” oraz wywiad-rzeka „Michalkiewicz-wariant rozbiorowy”, który spisał Tomasz Sommer.

 • 18-05-2014 11:27:00

  Dzis nie ma spotkania na NPTV, zapraszam o godz. 19.00 do Płocka

  na otwarte spotkanie  w Hotelu Tumskim, przy ul. Piekarskiej 9 .

 • 17-05-2014 13:11:00

  Już tylko się śmiać. „Wiadomości” TVP1 zadzwoniły do mnie wczoraj…

  „Wiadomości” TVP1 zadzwoniły do mnie wczoraj z prośbą o wypowiedź n/t kampanii anty-powodziowej różnych polityków. Powiedziałem, że nie mogę, bo jestem w pociągu do Wrześni. Powiedzieli, że bardzo im zależy, a we Wrześni to już będzie za późno – powiedziałem, że w takim razie mogą łapać mnie po drodze. Wysłali specjalną ekipę do Kutna. W Kutnie udzieliłem wypowiedzi (pamiętam dość dokładnie):
  „Ja nie mam słów potępienia dla polityków, którzy jak hieny jeżdżą sobie, gdzie jest jakieś nieszczęście ludzkie i na tym żerują. Politycy jeżdżą do powodzian, którym nie mogą przecież nic pomóc – i na ich nieszczęściu robią sobie kampanię. Najlepiej, żeby trafił się jakiś trup. A tak w ogóle, to gdy marszałek von Moltke został o 5.tej rano poinformowany o wojnie z Francją, oświadczył: »Plan wojny z Francją – piąta szuflada od góry«, obrócił się na drugi bok i poszedł spać. Powodzie zdarzają się częściej, niż wojny – i powodziami powinni zajmować się specjaliści od wojny z powodziami, a nie politycy”.
  Pociąg stoi w Kutnie minutę – ale dziennikarka zdążyła jeszcze spytać: „A na temat praw wyborczych kobiet”? Odpowiedziałem: „Na temat praw wyborczych kobiet będę mówić we Wrześni” – i pomachałem im ręką na odjezdnym. Bo we Wrześni czekała już druga ekipa – której udzieliłem na ten temat obszerniejszego wywiadu.
  Jestem pewien, że dziennikarze TVP chcieli jak najlepiej. Co z tego wypichcono przy ulicy biskupa Woronicza w Warszawie? Zobaczcie Państwo sami (na samym końcu, 3’12”)

  http://wiadomosci.tvp.pl/15213129/hydrokampania

  P.Mariusz „Max” Kolonko zauważył, jak TVN manipuluje przekazem na mój temat.
  Wydaje się, że wczorajsze manipulacje dokonywane na polecenia p.Premiera biją tamte o cztery długości! „Max” – ratuj Pan!

  Dziś jeszcze o 15.00 spotkanie w Bielsku Białej i o 18.00 wielki wiec w Katowicach na Placu Sejmu Śląskiego - zapraszamy szympatyków i członków KNP.

  Awaria portalu została na razie usunięta i mamy nadzieję, że czynniki zewnętrzne nie zakłócą, przynajmniej do wyborów, naszej działalności. Dziekujemy naszym technikom za żmudną pracę przy stawianiu portalu, a naszym wiernym PT.Czytelnikom za cierpliwość w oczekiwaniu na nowości.

 • 16-05-2014 18:14:00

  Dziś w Poznaniu o godz. 19.30 wiec w Sali AWF - Citi Zen

  zapraszam.

  Przypominamy Państwu, że pilnie potrzebne są fundusze na wybory:

  konto wyborcze:

  61 1090 1199 0000 0001 1903 4592

  Na to konto mogą być przyjmowane (poza spadkami i zapisami) WYŁĄCZNIE darowizny. Tytuły „darowizna na wybory” albo „na wybory” lub „na kampanię wyborczą” itp.

  Sympatycy mieszkający poza granicami Polski, którzy nie mogą wpłacać datków na kampanie wyborczą mogą wesprzeć nasz portal i wpłacić dowolną sumę, która również  przyczyni się do wsparcia idei.

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

 • 11-05-2014 12:11:00

  Dziś o godz. 20.00 zapraszam na spotkanie ze mną w naszej telewizji internetowej

  na http://NPTV.pl

  Ciągle przypominamy Państwu, że pilnie potrzebne są fundusze na wybory:

  konto wyborcze:

  61 1090 1199 0000 0001 1903 4592

  Na to konto mogą być przyjmowane (poza spadkami i zapisami) WYŁĄCZNIE darowizny. Tytuły „darowizna na wybory” albo „na wybory” lub „na kampanię wyborczą” itp.

  Sympatycy mieszkający poza granicami Polski, którzy nie mogą wpłacać datków na kampanie wyborczą mogą wesprzeć nasz portal i wpłacić dowolną sumę, która również  przyczyni się do wsparcia idei.

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

   

  Zapraszam do naszej księgarni

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

  Nadal można kupić kolekcją wszystkich moich książek z autografem za 160 zł, oraz taniej komplet książek nt. historii okresu stalinizmu oraz ekonomiczne.

  Mamy też najnowszą książkę Stanisława Michalkiewicza, naszego najlepszego chyba felietonisty, pt. „Antypolonizm”, oraz dawniejsze jego dzieła „Polska droga do zniewolenia” oraz wywiad-rzeka „Michalkiewicz-wariant rozbiorowy”, który spisał Tomasz Sommer.

 • 10-05-2014 11:07:00

  Dziś jestem w Kraśniku Lubelskim o godz. 12.00,

  a o godz. 16.00 w Lublinie wiec na Placu Litewskim.

  Przypominamy Państwu, że pilnie potrzebne są fundusze na wybory:

  konto wyborcze:

  61 1090 1199 0000 0001 1903 4592

  Na to konto mogą być przyjmowane (poza spadkami i zapisami) WYŁĄCZNIE darowizny. Tytuły „darowizna na wybory” albo „na wybory” lub „na kampanię wyborczą” itp.

  Sympatycy mieszkający poza granicami Polski, którzy nie mogą wpłacać datków na kampanie wyborczą mogą wesprzeć nasz portal i wpłacić dowolną sumę, która również  przyczyni się do wsparcia idei.

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

  Zapraszam do naszej księgarni

  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl

 • 09-05-2014 13:22:00

  Dziś debata w Częstochowie o godz. 18.00

  w Auli Wydziału Nauk Społecznych Akademii Jana Długosza przy ul. Zbierskiego 2/4

  Zjednoczona częstochowska koalicja prawicy wolnościowej zaprasza na konwencję: Kongres Nowej Prawicy – Częstochowa , Klub Republikański Częstochowa , Polska Razem JG-Częstochowa , Częstochowski Klub Frondy , Ruch Wolności w Częstochowie , Ruch Narodowy – Częstochowa .
  Kto będzie? Janusz Korwin-Mikke , Przemysław Wipler , Europoseł Marek Migalski , Artur Zawisza i Pawel Kukiz 
  — z: Pawel Kukiz, Artur Zawisza, Janusz Korwin-Mikke, Konrad Zarychta, Przemysław Wipler i Europoseł Marek Migalski

 • 06-05-2014 21:45:00

  Śp. Jan Gruca, żył 76 lat

  Z żalem informuję, że 19 kwietnia, w Wielką Sobotę odszedł Jan Gruca, inżynier, działacz Polonii Australijskiej, który po powrocie do Polski w pierwszych latach  XXI w. był członkiem Unii Polityki Realnej, kandydatem na senatora, wspomagał działalność partii aż do czasu, gdy zmogła go choroba.

  Pogrzeb odbędzie się we Wrocławiu 10 maja 2014 roku o godzinie 10.00 na cmentarzu przy ulicy Grabiszyńskiej.

 • 06-05-2014 17:45:00

  Dzis spotkanie w Koszalinie

  godz. 18.00 -  w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej, ul. Polonii 1...

 • 05-05-2014 12:58:00

  Dziś o godz. 19.00 jestem w Ostrołęce

  w Wyższej Szkole Administracji Publicznej, ul. Korczaka 73

  Reszta spotkań w tym tygodniu w dziale Polecane Spotkania

 • 04-05-2014 09:45:00

  9,1% -Sondaż EWYBORY.EU do Parlamentu Europejskiego (03.05.2014)

  Pozostałe komitety nie uzyskały żadnego głosu.

  Sondaż przeprowadzono metodą wywiadu ulicznego w dniach 28.04-02.05.2014 z uwzględnieniem podziału terytorialnego (proporcjonalnie wg liczby wyborców w 13 okręgach wyborczych) na reprezentatywnej grupie 1000 dorosłych Polaków.

 • 03-05-2014 18:49:00

  Jutro o godz. 8.00 (czasu londyńskiego) jestem

  w Katolickim Radio Londyn https://www.facebook.com/events/287911761384879/?ref=22

  Zapraszam i przypominam o wpłatach na Fundusz Wyborczy

  Nasze konto wyborcze:

  61 1090 1199 0000 0001 1903 4592

  Na to konto mogą być przyjmowane (poza spadkami i zapisami) WYŁĄCZNIE darowizny. Tytuły „darowizna na wybory” albo „na wybory” lub „na kampanię wyborczą” itp.

  Sympatycy mieszkający poza granicami Polski, którzy nie mogą wpłacać datków na kampanie wyborczą mogą wesprzeć nasz portal i wpłacić dowolną sumę, która również  przyczyni się do wsparcia kampanii

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

 • 02-05-2014 18:41:00

  Oświadczenie w/s sytuacji na Ukrainie

     Janusza Korwin-Mikkego

     Prezesa Kongresu Nowej Prawicy

                                     

                                           Oświadczenie w/s sytuacji na Ukrainie

   

  We wschodniej i na południowej Ukrainie wrze. Odpowiedzialny za to jest niewątpliwie Prezydent Federacji Rosyjskiej. W sprawie Krymu postąpił słusznie, osiągnął sukces – i najwyraźniej uznał, że może teraz wyciągnąć jakieś dodatkowe korzyści.

  Nikt nie chciał umierać za Wolne Miasto Gdańsk gdy 90% jego mieszkańców chciało przyłączenia do III Rzeszy – i nikt nie chce umierać za Autonomiczną Republikę Krymu gdzie 95% glosujących chciało przyłączenia do Federacji Rosyjskiej. Gdy jednak III Rzesza zaatakowała Polskę, niechętne wojnie państwa Zachodu jednak wojnę wypowiedziały.

  Dziś jest gorzej. Zarówno w Waszyngtonie, jak i w Brukseli istnieją potężne siły pragnące wojny – głównie dlatego, by ukryć gospodarczą katastrofę i nadciągające bankructwo tych państw. O czym otwarcie mówił już w 2011 roku p.Jacek Rostowski po powrocie z Brukseli.

  Jakakolwiek ingerencja Moskwy na Ukrainie może zostać uznana za casus belli. Państwa NATO niemal jawnie się do niej szykują, przede wszystkim nasilając iście goebbelsowską propagandę, wprowadzając amerykańskie okręty na Morze Czarne i samoloty w rejon Nadbałtyki. Dochodzą coraz liczniejsze sygnały, że władze III Rzeczypospolitej wysyłają rezerwistom wezwania do WKU. Rację może mieć p.Arseniusz Jaceniuk, samozwańczy premier z Kijowa, że „nadchodzi dziesięć decydujących dni, najbardziej niebezpiecznych w historii”.

  Kongres Nowej Prawicy wzywa władze III RP by nie mieszały się w ten konflikt. Żadne z państw NATO nie zostało przez nikogo zaatakowane, nie mamy więc żadnych zobowiązań traktatowych – i nie mamy interesu, by wtrącać się w wewnętrzne sprawy naszego sąsiada. To nie nasza wojna. Domagamy się ogłoszenia désintéressement i prowadzenia polityki ścisłej neutralności.

   

                                                                           Janusz Korwin-Mikke

   

  Nottingham, 2-V-2014

 • 01-05-2014 11:38:00

  Bilans strat i zysków 10 lat Polski w UE 2004-2014

  Dług publiczny Polski 2004 -2014
  - 431 mld zł w 2004 r.
  - oficjalnie na koniec 2013 r. - 880 mld zł, w rzeczywistości ok. 1 bilion zł
  - oznacza to wzrost o 132%

  Składki do UE w latach 2004-do kwiecień 2014 - 130,1 mld zł + składki do EBC i EBI - 2,5 mld euro + 6,27 mld euro na ratowanie Grecji + wielomilionowe kary finansowe za nieprzestrzeganie unijnego prawa

  Oficjalnie wysokość dotacji z UE ok. 100 mld euro (ale nie wiadomo, ile z tego zostało wykorzystane, można przyjąć, że co najmniej 90%)
  - w latach 2004-06 - 10 mld euro
  - w latach 2007-13 - 91 mld euro

  Koszty biurokracji to ok. 35 mld zł rocznie, czyli 350 mld zł w 10 lat, ale wg budżetów wydatki na administrację publiczną (bez samorządów i jednostek jak ZUS czy NFZ) wyniosły w 2003 r. - 6,3 mld zł, podczas gdy w 2013 r. - 12 mld zł, a w 2014 r. - 12,4 mld zł.

  Koszt biurokracji (całkowity koszt, a nie wynikający tylko z dotacji) ponoszony przez polskich przedsiębiorców to ok. 77 mld zł rocznie, czyli 770 mld zł w 10 lat. Same regulacje unijne kosztują polskich przedsiębiorców ok. 20 mld zł rocznie, czyli 200 mld zł w 10 lat.

  Po stronie kosztów są jeszcze: współfinansowanie (po stronie budżetu i beneficjentów) i prefinansowanie dotacji, obsługa kredytów przy dotacjach, przygotowywanie wniosków o dotacje (także tych odrzuconych).

  Opr. Tomasz Cukiernik