Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64103 komentujących
5100 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Najnowsze wpisy z bloga JKM w Twoim czytniku RSS

16-05-2017 15:55:00

Jak się chce mnie z'ohydzić?

Niedawno napisałem na swoim portalu (proszę zajrzeć: goo.gl/L7Mx6S) kilka normalnych słów o dwóch narodach: cygańskim i żydowskim. Z moimi uwagami można się zgadzać albo nie zgadzać – ale są, moim zdaniem, bardzo ciekawe. Tymczasem, zamiast dyskusji, rzuciła się na mnie fala „hejtu”.

Pokażę jeden przykład, bo to, co wypisuje taki „FAKT” nie zasługuje na uwagę. To portal „wPolityce”. Już tytuł zupełnie od rzeczy:

Kolejne skandaliczne słowa Korwin-Mikkego! „Tak: 15 proc. dzieci cygańskich umierało. I bardzo dobrze”

Skąd tak oburzające stwierdzenia europosła? W swoich dywagacjach o możliwości zabicia całego narodu, Korwin-Mikke jako przykład wybrał Cyganów i Żydów. Zdaniem europosła, obie nacje zatraciły swoją tożsamość kulturową i obyczajową, a przez to same przestały istnieć.

O ile tego typu rozważania Janusza Korwin-Mikkego pewnie nikogo nie dziwią, to jednak późniejsze oceny są wyjątkowo skandaliczne. Polski polityk wychwala m.in. wydawanie za mąż 13-letnich dziewczyn cygańskich!

Dziewczyny wydawano za mąż gdy tylko dojrzały fizycznie – uważając (słusznie!) że lepiej, by 13-latka wyszła za mąż, niż by sypiała z byle kim, jak to robią Europejki — napisał na łamach swojego bloga.

Na dodatek, Korwin-Mikke idzie po linii darwinizmu społecznego i przyklaskuje… wysokiej umieralności cygańskich dzieci!

Tak: 15 proc. dzieci cygańskich umierało. I bardzo dobrze: dzięki temu nie było nadmiaru ludności cygańskiej… I byli zdrowi – mimo nie zażywania tylu lekarstw, co Europejczycy – bo umierają przecież dzieci chorowite — napisał europoseł.

To nie koniec! Polityk daje popis wyjątkowej bezwzględności!

Lepiej, gdy umiera 15 proc. dzieci – a naród żyje – niż, gdy umiera 1 proc., ale naród uzależnia się od zasiłków — dodał Korwin-Mikke. Można pobłażać i pośmiać się z kolejnych skandalicznych, ostrych wypowiedzi, ale tego typu wynurzenia są wyjątkowo oburzające!”

Ktoś (nie podpisany, bo to naprawdę wstyd!) napisał to – i oczekiwał, że Czytelnicy portalu przyklasną i skomentują w stylu: „Ni to faszysta , ni to bolszewik... taki dureń korwin mikke”,

lub: „Stary, głupi cap”. Było takich więcej. Tymczasem, ku mojemu lekkiemu zdziwieniu, a przypuszczalnie całkowitemu zaskoczeniu władz tego portalu, większość komentarzy była dla mnie przychylna:

„Tu nie ma nic obraźliwego to akurat jest prawda. Nie ma nic gorszego dla jakiegoś narodu niż UBEZWŁASNOWOLNIENIE takiego narodu socjalnie! Czy osoba ubezwłasnowolniona potrafi sama przeżyć?”

„Oburzać to się może tylko łeb zryty poprawnością multi-kulti-musli !!!!!”

„... w PO-wszechnym ,,nowoczesnym,, świecie aborcji i eutanazji trudno zdobyć się na samodzielne myślenie ....stąd ten ,,szok” ”

„Nie lubię tego jegomościa , ale w paru punktach zgadzam się z nim”.

„Prawie codziennie muszę oglądać w postgoebbelsowskiej telewizorni jakiegoś Brajanka, który potrzebuje 10 000 zł dziennie na leki wspomagające oddychanie. Podzielam poglądy JKM”.

„Nie znoszę tego manipulatora, ale faktem jest, że obecnie dożywają 100 ludzie rodzący się w czasach wielkiej umieralności noworodków. Medycyna pozwala przeżyć cherlawym, likwidując naturalną selekcję”.

„Podajcie statystyki o aborcji, a to co mówi Korwin nie będzie szokujące. Już wam wyprano mózgi, że aborcja jest lepsza niż śmierć po urodzeniu?”

„Nie można odmówić mu racji. Nie jest hipokrytą przynajmniej”.

Nie ma co się tak oburzać! Korwin jest odważny i mówi to co myśli Jest do bólu logiczny!

„Tylko prawda jest ciekawa”

„Na temat, bardzo polecam! film: "Dokąd zmierza ludzkość? Eksperyment Calhouna - Mysia Utopia": goo.gl/8hFGJL „

"Lepiej, gdy umiera 15 proc. dzieci – a naród żyje – niż, gdy umiera 1 proc., ale naród uzależnia się od zasiłków" akurat tu uważam, że pan Korwin-Mikke ma rację”.

„"Lepiej, gdy umiera 15 proc. dzieci – a naród żyje – niż, gdy umiera 1 proc., ale naród uzależnia się od zasiłków" to czysta prawda. Proszę się zastanowić co się dzieje w socjalistycznej Francji.”

Dobrze, że nie napisałem czegoś w stylu:

A gdy trzeba niech idą na śmierć po kolei/

Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec

Chyba zrobię konkurs: jak by te słowa skomentowali redaktorzy „wPolityce”?

 

 

 

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • biodreg | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    17-05-2017 18:04:24 | odpowiedz