Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-10-2018 06:45:00

Chiny zalegalizowały obozy reedukacyjne dla muzłmanów

INFO: Władze chińskiej prowincji Xinjiang poinformowały, że "obozy reedukacyjne" funkcjonują zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Oficjalne stanowisko lokalnej administracji mówi, iż w specjalnych ośrodkach są prowadzone działania edukacyjne (nazywane "transformacją myśli"), skierowane do osób dotkniętych ekstremizmem. Odbywają się w nich zajęcia z patriotyzmu, języka mandaryńskiego oraz szkolenia zawodowe.

Za "ekstremizm" mogą być uznawane takie zachowania, jak nieoglądanie państwowej telewizji i słuchanie radia czy odmowa wysłania dzieci do publicznej szkoły.

 

Zobacz także: Chiny nie pozwolą komunistom być muzułmanami i Chiny zamykają muzułmanów w obozach


Źródło: www.bbc.com

Opracował: Kuba Klimkowicz

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 12-10-2018 10:33:14 | odpowiedz
  Chiny nie 'zalegalizowały' tylko potwierdziły legalność, lub utrzymały legalność. Zalegalizować można coś co jest nielegalne. Nie można zalegalizować czegoś co jest legalne.

 • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

  Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
 • Czy jesteś za prywatyzacją ?

  a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.
 • Europa w 2029

  Europa w 2029. Smutne, lecz zapewne prawdziwe, w obrzydliwych czasach przyjdzie nam żyć. http://www.youtube.com/watch?v=tOvqExsC5L0 PS: Przeżyjemy, zginiemy, czy to się nigdy nie...

Poczytaj również