SKANDAL! Rostowski podniesie nam VAT do 23%

Wysłane przez iras 

03-06-2009 - 17:39:30

FUTURO: Aby ratować budżet, p. Jacek Rostowski, minister finansów, chce od września podnieść VAT z 22% na 23%. Ponadto VAT na transport i hotele ma wzrosnąć z aktulanych 7% do 23%.

Na podwyżkach VAT-u państwo ma od nas wyciągnąć 15 mld zł. Minister Rostowski zastanawia się także nad podniesieniem, obniżonej niedawno składki rentowej, co da mu kolejne 20 mld zł.

Źródło: www.dziennik.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

UPRowcy powinni te skórw***ństwo możliwie najdonoślej jeszcze przed eurowyborami nagłośnić, co by tej POstkomuszej mafii w pięty poszło i zdążyła za te perfidne świństwo za pośrednictwem uzasadnionej wrogości elektoratu zdrowo beknąć.
Należy uznać te info za wybitnie priorytetowe w tej kampanii, gdyż unaocznia namacalnie złodziejskie perfidia tego POpulistycznego rządu, o których musi się niezwłocznie dowiedzieć nieświadomy elektorat jeszcze przed weekendową ciszą wyborczą dla własnego dobra


Niniejszym proponuję, aby wszyscy Ci, którzy roznoszą ulotki UPRowskie w czasie obecnej kampanii, raczyli do nich dołączyć chociażby wydrukowane przez siebie obwieszczenia następującej treści (co by dzięki nim siła przekonującego rażenia była skuteczniejsza):

Cytuj

SKANDAL!

Rostowski podniesie Nam VAT do 23%!!!

Kiedy inne kraje tj. np. Wielka Brytania obniżają w czasie kryzysu gospodarczego VAT z 16,5% do zaledwie 15%, aby tym sposobem ulżyć ekonomicznie swoim obywatelom, to złodziejski rząd Tuska nie dość, że ma za nic poprawienie bytu ekonomicznego samych Polaków, to chce jeszcze na domiar złego już od września podnieść w Polsce VAT z 22% do skandalicznego poziomu 23%, w wyniku czego naród polski będzie z tego tytułu bardziej tylko biedował, płacąc więcej za towary i usługi, niż to ma miejsce obecnie. Jakby tego było mało, to minister Rostowski zastanawia się także nad podniesieniem, obniżonej niedawno składki rentowej, co z kolei zaowocuje zmniejszeniem Naszych pensji, z racji czego ta pasożytnicza mafia skuteczniej dobierze Nam się do kieszeni, by z Nas tym sposobem uczynić jeszcze tylko większych nędzarzy na tle reszty świata.

Jeśli naprawdę taki perfidny obrót spraw Ci w niczym nie przeszkadza, a wręcz jesteś na tyle bogaty, by dać się tej wiecznie nienażartej sitwie w najlepsze doić, to możesz sobie równie dobrze te wybory po raz kolejny z rzędu odpuścić lub też poprzeć w nich pokornie i kompletnie bezrefleksyjnie tych samych co zawsze krwiopijców z socjalistycznej monopartii PiS-o-PO-LiD/PSL’u, dla których liczy się tylko to, aby wszystko w tym grabieżczym syfie fiskalnym zostało po staremu, a ich targowicko-antypolskie koryto było pełne (bez względu na cenę, jaką ponoszą za to Polacy).

Natomiast, gdybyś jednak raczył się temu chamskiemu łajdactwu chociaż symbolicznym gestem przeciwstawić, to nie możesz tego w bardziej wymowny sposób uczynić, jak tylko opowiadając się 7 czerwca br. przy urnie wyborczej po stronie kandydatów z antysystemowej Unii Polityki Realnej, którzy są tak bardzo przez ten okrągłostołowy establishment i jego cenzuralnie dezinformacyjne media znienawidzeni, albowiem jako jedyni w Polsce optują ZA jedynie 15% VAT’em i to bez konieczności pobierania reszty zupełnie zbędnych i wielce szkodliwych dla Nas samych podatków (które to haniebnie zabierają Nam w sumie ok. 4/5 pensji).

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do stylu, bądź też formy takiego przekazu, to niech zredaguje swoją własną bardziej wg niego przystającą do wymogów agitatorskich, choć jak najbardziej utrzymaną w powyższym merytorycznie przesłaniu owej bulwersującej treści.Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 04-06-2009 09:25 przez iras.

04-06-2009 - 19:14:51

jesli mamy takich "liberalow" to po co nam jeszcze jakies partie socjalistyczne?

05-06-2009 - 12:21:17

Jaki tam skandal?
Niech podniosa do 80% wtedy wreszcie wszyscy bedziemy kupowac bez VAT-u po znajomosci.
Najlepsze jest to, ze wtedy nawet kontrolerzy z US powinni byc po naszej stronie.
Oni tez chca zyc.

A ludziom pokroju Rostowskiego, Tuska i spółki juz dziekujemy.

Apropo teraz wlasnie przyszedl czas na kontratak UPRu.

Nic tak nie boli jak podwyzszenie oplat stalych o kilka procent.

05-06-2009 - 20:37:03

I co zrobić jak się ma rozpoczęte inwestycje,długi,zobowiązania demokratyczne w postaci zasiłków itp, trudności finansowe i jednocześnie nie zamierza się zmniejszać biurokracji a wręcz przeciwnie zwiększać ją.
Było 22% ludzie jakoś żyli
Będzie 23% ludzie popłaczą, popłaczą a po roku się przyzwyczają, później
Bedzie 24% itp itd.

Przed wyborami partie będą miały co obiecać ludowi.Że zmniejszy VAT z 25% do 22% ( Lyberalowiewinking smiley) itp.
Dalej naiwni polacy myślą, że ten rząd będzie prywatyzował państwowe mienie, przedsiębiorstwa.
Jeżeli x ludzi wzięło x kredytów hipotecznych na x lat pod x domy nie przeznaczone na inwestycje i są x demokratami to można ich x wykorzystywać.
Niebawem może się okazać, że 22% to był raj podatkowy w porównaniu z tym co będziesmiling smiley

Przynajmniej linie lotnicze na tym skorzystająsmiling smiley Za wyższe bilety lotnicze emigranci i tak zapłacąsmiling smiley

06-06-2009 - 15:52:53

Nie to nie przejdzie. Ludzie nie są aż tak głupi.

Ech naiwny jestem - jasne że są.

13-06-2009 - 09:45:15

Przecież od wielu już lat wiadomo, że:

jeśli rząd mówi, że obniży podatki, to MÓWI
jeśli rząd mówi, że podniesie podatki, to PODNIESIE

pseudoliberałowie z PO (alias UD alias KLD alias UW) zawsze mówili o obniżaniu podatków i je podnosili!

18-06-2009 - 23:26:03

Mimo, że JKM straszy PIS'em to jedynie ten socjalistyczny PIS obniżył podatki. Nie wiem jak pani min. Gilowska namówiła na to pana premiera Kaczyńskiego, ale się udało. Za to liberalne gospodarczo PO zaraz z powrotem wszystko podniesie.

19-06-2009 - 14:43:18

Należy pamiętać w jakim kontekście PIS obniżył podatki. Po pierwsze, bardzo nieznacznie. Po drugie, przy okazji naprawdę dobrej koniunktury i tuż przed planowymi przedwczesnymi wyborami. Po trzecie, J. Kaczyński nie uważał tej obniżki za znaczącą, więc doszedł do wniosku, że robiąc niewiele może sporo zarobić u nieco bardziej wolnorynkowych wyborców a sądząc po waszych wypowiedziach mu się to udało. Ostrożnie więc z wychwalaniem pod niebiosa J. Kaczyńskiego.

19-06-2009 - 16:06:40

jekkk Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Należy pamiętać w jakim kontekście PIS
> obniżył podatki. Po pierwsze, bardzo
> nieznacznie. Po drugie, przy okazji naprawdę
> dobrej koniunktury i tuż przed planowymi
> przedwczesnymi wyborami. Po trzecie, J. Kaczyński
> nie uważał tej obniżki za znaczącą, więc
> doszedł do wniosku, że robiąc niewiele może
> sporo zarobić u nieco bardziej wolnorynkowych
> wyborców a sądząc po waszych wypowiedziach mu
> się to udało. Ostrożnie więc z wychwalaniem
> pod niebiosa J. Kaczyńskiego.


Po pierwsze lepsze jest nieznaczne obniżanie podatków niż nieznaczne podwyższanie
Po drugie nieważne w jakim okresie te podatki obniżono
Po trzecie motywy Kaczyńskiego nie są istotne, ważne że obniżył nieznacznie podatki
Po czwarte nikt Kaczora nie wychwala, ale jednak trzeba przyznać mu to że okazał się większym liberałem niż "liberałowie" smiling smiley

Podoba mi się tekst że skoro mamy takich liberałów to po co nam partie socjalistyczne
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45505, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 454, Posty: 5435.