Dyskusja w TVN24 z Biedroniem

Wysłane przez marekblck 

13-06-2009 - 21:53:59

Cóż, według mnie ten program może przekonać wielu widzów, że takie parady naprawdę są niebezpieczne. W końcu kto by chciał mieszkać w kraju, w którym użycie słowa "homosie" jest mową nienawiści i jest karane ?

Dodam jeszcze jedno od siebie: Bardzo współczuję Panu Januszowi. Przesrane jest być politykiem. Cejrowski mógł w pewnym programie powiedzieć Senyszynowej, że z głupkami nie warto rozmawiać. I koniec. A Pan Janusz musi się użerać z idiotami żeby zbierać poparcie. Naprawdę, wolałbym pracować fizycznie przy łopacie, przynajmniej się nerwowo nie wykończę.

13-06-2009 - 22:44:27

wg mnie bardzo dobry wystep wodza, do tej pory smieje sie z definicji homosia smiling smiley. szkoda tylko ze babka z tvn byla za biedronka a swoja droga od kiedy homos to obrazliwe slowo dla pedala?

14-06-2009 - 10:43:23

Widziałem tylko trzy fragmenty na tvn24.
Niestety to, co tam jest zaprezentowane jest prezentacją dość klasycznego braku poziomu w wykonaniu Korwina.

Swoją drogą w ślubach gejów chyba w głównej mierze chodzi o dziedziczenie bez podatku, a to jest dośćprosty problem jeśli chodzi o program UPRu, o czym nie wiem, czy Korwin mówił. Jeśli chodzi o śluby homoseksualistów i adopcje, to uważam, że nie ma problemu medialnego powiedzieć po ludzku, że na aktualnym etapie rozwoju cywilizacyjnego Polski, gdzie wogóle bycie homoseksualistą wystawia człowieka na świecznik i trochę poza nawias społeczeństwa, na mówienie o adopcji wśród par homoseksualnych jest dużo za wcześnie. Po prostu w społeczeństwie, gdzie sam homoseksualizm jest traktowany jako rodzaj wyłamania się ze środowiska, to dziecko w takim związku miałoby bardzo trudny start [wyobraźmy sobie choćby wizytę kolegów z klasy itp].

Chociaż może lepiej zniechęciić do siebie homoseksualistów, w końcu to góra 1% społeczeństwa. Choć z drugiej strony to mogłoby oznaczać dwukrotnie większe poparcie... tongue sticking out smiley

16-06-2009 - 09:56:39

Mi się nie podobał niestety. Nie chodzi o merytorykę, ale o to że JKM dał z siebie zrobić dziadka, który nie jest na czasie. Myślę że to odczucie było dość czytelne dla każdego kto ten program oglądał.
Z Panem Biedroniem dyskusje są ciężkie niestety, ten facet jest heterofobem i ma paranoję na punkcie jakiegokolwiek obrażania jego czy homosiów. Wydaje mi się że wchodzenie z nim w ostrą polemikę nie ma większego sensu, bo ten facet może każdą najmniejszą agresję wykorzystać dla siebie. Niestety, wydaje mi się, że fakty które przytoczył JKM zginęły właśnie przez sprytny sposób reagowania Pana Biedronia.
Anonimowy użytkownik

16-06-2009 - 21:09:41

Luis Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mi się nie podobał niestety. Nie chodzi o
> merytorykę, ale o to że JKM dał z siebie
> zrobić dziadka, który nie jest na czasie.
> Myślę że to odczucie było dość czytelne dla
> każdego kto ten program oglądał.
> Z Panem Biedroniem dyskusje są ciężkie
> niestety, ten facet jest heterofobem i ma
> paranoję na punkcie jakiegokolwiek obrażania
> jego czy homosiów. Wydaje mi się że wchodzenie
> z nim w ostrą polemikę nie ma większego sensu,
> bo ten facet może każdą najmniejszą agresję
> wykorzystać dla siebie. Niestety, wydaje mi się,
> że fakty które przytoczył JKM zginęły
> właśnie przez sprytny sposób reagowania Pana
> Biedronia.

Chodziło o to żeby posadzić JKMa pomiedzy redaktorka i tym debilem, i odegrac spektakl" "dobry wujek Robert Biedron tlumaczy czym jest homofob dla atrakcyjnej pani redaktor na przykladzie starego wariata Korwin-Mikke" Zadanie proste: duzo mowi biedron, biedron mowi lagodnie i milo, JKM siedzi i slucha, "z przymrozeniem oka" traktuje sie powage JKMa jako polityka, publicysty i wogle jako zdrowego na umysle czlowieka. I coz - udalo sie to dla salonu. Co nie zmienia faktu ze tekst JKMa o dziurze w plocie wywolal u mnie gigantyczna salwe smiechu i kiedys wyladuje w podrecznikach szkolnych grinning smiley

17-06-2009 - 00:58:36

@WTF
"Jeśli chodzi o śluby homoseksualistów i adopcje, to uważam, że nie ma problemu medialnego powiedzieć po ludzku, że na aktualnym etapie rozwoju cywilizacyjnego Polski, gdzie wogóle bycie homoseksualistą wystawia człowieka na świecznik i trochę poza nawias społeczeństwa, na mówienie o adopcji wśród par homoseksualnych jest dużo za wcześnie. Po prostu w społeczeństwie, gdzie sam homoseksualizm jest traktowany jako rodzaj wyłamania się ze środowiska, to dziecko w takim związku miałoby bardzo trudny start [wyobraźmy sobie choćby wizytę kolegów z klasy itp]."

Proszę to przeczytać jeszcze raz i nie pieprzyć głupot na przyszłość. Bo to co Pan był "łaskaw" napisać to jakieś propagowanie idei homo. Bo, gdyby nie to, że za wcześnie to co? homo, a pozniej adopcja to jest ok??? Nie skomentuję dosadniej Pana intelektu, zostawiając to na etapie wyciągania wniosków przez czytelników Pana głupot...

22-06-2009 - 20:38:38

LeonProof Napisał(a):
> Proszę to przeczytać jeszcze raz i nie pieprzyć
> głupot na przyszłość. Bo to co Pan był
> "łaskaw" napisać to jakieś propagowanie idei
> homo. Bo, gdyby nie to, że za wcześnie to co?
> homo, a pozniej adopcja to jest ok??? Nie
> skomentuję dosadniej Pana intelektu, zostawiając
> to na etapie wyciągania wniosków przez
> czytelników Pana głupot...

Jeśli zechciałby Pan dogłębnie przeanalizować problem dostrzeże Pan jego wielowarstwowość. Oczywiście homoseksualiści nie są priorytetem pierwszej wagi więc i dyskusja na ich temat może odbywać się w wątku pobocznym takim jak ten. Jeśli uważa Pan, że nie ma o czym dyskutować, to po co wogóle komentuje Pan mój wpis.
Jeśli ma Pan natomiast zarzuty pod adresem mojego intelektu, myślę że forum Korwina to niewłaściwe miejsce. Jeśli Pańskie uwagi dotyczą tego, co napisałem wcześniej, to chętnie wytłumaczę sprawę szerzej w razie niejasności, które w tym celu musiałby Pan jakoś doprecyzować bądź przedstawić własny pogląd.

Osobiście uważam, że dyskusja może być o tyle ciekawa, że wśród zwolenników UPRu nie spotkałem się z większym zainteresowaniem sprawą ani też rzeczowymi wnioskami czy komentarzami w temacie, mimo to nie słyszałem też wypowiedzi w stylu "ten problem dla nas nie istnieje - tu nie ma o czym dyskutować"

PS.
Tak mi się spodobałą wykorzystana powyżej możliwość anonimowego obrażania innych na forum, że chyba się nie powstrzymam:
Ale pan pieprzysz. tongue sticking out smiley winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-06-2009 05:06 przez WTF.

26-06-2009 - 23:35:44

Ma Pan rację, że powinienem spytać wcześniej czy dobrze Pana zrozumiałem, zanim wydałem werdykt co do Pana intelektu. Wycofuje to czasowo winking smiley, sorki i pytam :
czy uważa Pan, że problemem jest to, że jest za wczesnie "...na aktualnym etapie rozwoju cywilizacyjnego Polski..." by geje mogli adoptować dzieci czy też, że adoptowanie dzieci przez gejów jest nienormalne?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-06-2009 23:37 przez LeonProof.

27-06-2009 - 03:15:00

LeonProof Napisał(a):
> Ma Pan rację, że powinienem spytać wcześniej
> czy dobrze Pana zrozumiałem, zanim wydałem
> werdykt co do Pana intelektu. Wycofuje to czasowo
> winking smiley, sorki i pytam :
> czy uważa Pan, że problemem jest to, że jest za
> wczesnie "...na aktualnym etapie rozwoju
> cywilizacyjnego Polski..." by geje mogli
> adoptować dzieci

Uważam, że słowo problem odnosi się do czegoś co wymaga rozwiązania. Jeśli chodzi o rzeczony temat tak jak jest teraz jest dobrze, bo w zgodzie z mentalnością społeczeństwa.
Uważam, że gdyby społeczeństwo się zmieniło, możliwe że regulacje w tej sprawie też by się zmieniły [to musiałaby być swoją drogą jakaś gigantyczna zmiana]. Nie popieram ani nie potępiam takiej zmiany. Uważam, że ani państwo ani żadna organizacja nie ma szansy wymusić takiej zmiany na społeczeństwie.

czy też, że adoptowanie dzieci
> przez gejów jest nienormalne?

W dzisiejszym społeczeństwie, w Polsce normą na pewno nie jest.

Głównym celem mojego postu było zwrócenie uwagi na złe w moim mniemaniu podejście do tematu podczas dyskusji - tak jak zauważył już xsior- Korwin dał się wrobić w prostą gierkę. Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne.

29-06-2009 - 13:35:02

Całe to gadanie o adoptowaniu dzieci przez Homosiów jest bezsensowne.

W dzisiejszych czasach w RP(A) na prawde rzadkością jest przyznanie praw opiekuńczych nad dzieckim rodzonemu ojcu.

Więc jakie to pieprzenie o prawach adopcyjnych dla gejów?

A może sądy będą miały obowiązek przyznawania opieki parom gejowskim?

Wtedy widzę światełko w tunelu dla Ojców.

Wystarczy, że 2 terroryzowanych przez aparat sądowniczy ( reprezentowany przez tzw sądy rodzinne) weźmie ze sobą fikcyjny zwiazek i już będą pierwsi w kolejce po opiekę nad własnymi dziećmi.

To jest dopiero kretynizm.

Samotny ojciec NIE, 2 Gejów TAK smiling smiley.

Rozumiem, że niedlugo każdy chcący zostać nauczycielem przedszkolnym będzie musiał przynieść zaświadczenie lekarskie że jest pedofilkiem. Bo któż nie kocha naszych dzieci tak mocno jak pedofil.

29-06-2009 - 23:15:57

Tokkotai Napisał(a):
> Całe to gadanie o adoptowaniu dzieci przez Homosiów jest bezsensowne.
>
> W dzisiejszych czasach w RP(A) na prawde rzadkością jest przyznanie praw opiekuńczych nad dzieckim rodzonemu ojcu.
>
> Więc jakie to pieprzenie o prawach adopcyjnych dla gejów?
>
> A może sądy będą miały obowiązek przyznawania opieki parom gejowskim?
>
> Wtedy widzę światełko w tunelu dla Ojców.
>
> Wystarczy, że 2 terroryzowanych przez aparat sądowniczy ( reprezentowany przez tzw sądy rodzinne) weźmie ze sobą fikcyjny zwiazek i już będą pierwsi w kolejce po opiekę nad własnymi dziećmi.
>
> To jest dopiero kretynizm.
>
> Samotny ojciec NIE, 2 Gejów TAK smiling smiley.

No i to rozumiem! TO jest problem a nie jakieśtam geje...

01-07-2009 - 23:58:03

Nie należy mylić normy z normalnością , choć podobnie sie zaczynają winking smiley
Pozdrawiam
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6251, Posty: 45451, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 454, Posty: 5435.