Reanimacja trupa :czyli wdowa bez renty

Wysłane przez Luk 

13-08-2009 - 08:21:11

http://www.tvn24.pl/-1,1614480,0,1,mlode-wdowy--do-roboty,wiadomosc.html

Jak oceniacie nowy pomysł na reanimację "żywego trupa" ZUS ?

_________________________________________________________________________________

GOD + GOLD + GUNS = FREEDOM
_________________________________________________________________________________
Anonimowy użytkownik

13-08-2009 - 09:13:31

A jak można oceniać?
Bandyctwo i tyle.

13-08-2009 - 17:31:47

ZUS mógłby na przykład pójść dalej i w ogóle zaprzestać wypłat jakichkolwiek rent i emerytur. To poprawiłoby jeszcze bardziej jego sytuację finansową. I zdaje się Zakładowi Utylizacji Szmalu o to chodzi.
I przepraszam, jeśli ktoś po tylu latach funkcjonowania ZUS zauważa, że on "ledwo zipie" to co ja mam o tym myśleć? To oni nie potrafili wcześniej przewidzieć tego co oczywiste? Trzeba było mnie spytać. Ja to wiedziałem już pod koniec podstawówki.

Zestawcie ten fakt z innym (planowane podwyżki składek rolniczych, cięcia etatów w ZUS, planowane wydłużenie "wieku emerytalnego"winking smiley. Ta firma naprawdę chyli się ku upadkowi.

Jeszcze jedno. Czy pan Mordasewicz nie zauważa, że każdy powinien mieć prawo ubezpieczyć się w taki sposób, że płatnik składek gwarantuje swoim spadkobiercom dziedziczenie ubezpieczenia? Czy nie może w ten sposób zabezpieczać przyszłości rodziny? Co by było w tym dziwnego? Bo jak rozumiem w tym przypadku mąż zapier... 30 lat, a że nie dożył emerytury to cóż - miał pecha? Gdyby wiedział to za życia to już widzę jak chętnie by składki płacił...

Wyjeżdża taki baran z Lewiatana z takimi bredniami, czym prawdziwym wolnościowcom, liberałom itp dorabia gębę. Bo przecież ci z Lewiatana to wielcy liberałowie. Żenada.

13-08-2009 - 18:48:34

Jeśli rząd zaakceptuje ten pomysł i w najbliższej przyszłości rozwinie go na następne grupy rento/zasiłko/emeryturo-biorców (bo inaczej się nie da uratować ZUSu , chyba że podniesienie składek ale efekt jeszcze gorszy) to może w końcu ludność zamieszkująca Polskę oprzytomnieje i w najbardziej demokratyczny ze sposobów powie: !!! NIE PRZYMUSOWI UBEZPIECZEŃ !!!

GOD + GOLD + GUNS = FREEDOM
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6251, Posty: 45451, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 454, Posty: 5435.