29 października 2011: Obsesja płci

Wysłane przez VOTE_UPR 

31-10-2011 - 17:14:50

[korwin-mikke.blog.onet.pl]

Anna Grodzka została wybrana do Sejmu głównie z powodu dostąpienia ruchu Palikota do massmediów. Zafundowało mu taką samą reklamę, co śp.Andrzejowi Lepperowi i jego Samoobronie. Partia awanturnicza wtedy, i ostatnio, najwyraźniej była przydatna sitwie, skoro kazała ją silnie lansować. Wtedy też powłaziło do Sejmu nieco elementu, którym trudno się normalnie pochwalić.

Po czym poznać, że sitwa kogoś lansuje? Bo zawsze znajdą się marudy. Otóż poznaje się po tym, że merdia nie tylko mówią wiele o wybranej partii, ale konsekwentnie zamilczają inną, która by miała sięgnąć częściowo po pewien elektorat. Jak tu. Elektorat protestu - rzeczywiście istniejący - przypadł Palikotowi. Bez niego miałby za sobą tylko feministki i sodomitów cierpiących na ekshibicjonizm. Zgarnąwszy jednak podwójną pulę, prześcignął SLD.

Na marginesie trzeba napisać, że sitwa się jednak przejęła. Zauważyło, że przedobrzyło. Teraz próbuje rzecz naprawiać i poświęca Rozbratowi wiele uwagi.

Teraz zobaczymy, czy Palikot ze swoimi działaczami, co to czerpią z innych źródeł itd., zablokuje marsz. Znów nawyzywają konserwę od faszystów. Ale to dobrze, bo z tego jest akurat twardy dowód - zdatny do użycia tylko w naszych przekaźnikach, ale że nie mamy i tak innych możliwości, poza własnymi, to kolejny dowód na stertę się przyda. Będzie można udowodnić fałszywość nowinki sejmowej oraz wykazać, że Banda Czworga z Palikociarnią mają wspólnego wroga w postaci obozu wolnościowego.

Biały Człowiek

02-11-2011 - 00:16:53

Przykre jest to, ze JKM nie rozumie czym jest transseksualizm. Biorąc pod uwagę, ze lata temu obrażał p.Biedronia mówiąc, ze nie jest homo (a był już wtedy p.Biedroń w związku ze swoim partnerem), to teraz obraza osobę transseksualna.
Ale mnie to nie dziwi, a tylko utwierdza w tym ze JKM ma właśnie ta tytułowa Obsesje płci.

Panie JKM, ja rozumiem, ze szlag pana trafia, ze opluwany przez pana pan Biedroń jest w sejmie a pan nie, ale może czas w końcu zacząć myśleć ?

Z mojej strony zycze panu by podczas marszu 11listopada dostał pan jajkiem w głowę, może coś tam wtedy się poprawi.
I nie pisze tego zlosliwie, ale nadal w pana wierze.
Chociaz mi juz coraz bardziej braknie tej wiary, widzac takie wpisy jak w tym temacie w blog.onet.

Od lat wiele osób panu powtarza by nie pisał pan na tematy o których nie ma pan pojęcia, a pan uparcie to robi i traci.
Tak jak stracił pan poparcie wielu osób, które jednak wybrały pana Palikota, a nie pana, bo mimo wielu podobnych poglądów pan nadal jak ten SLD-owski beton nie potrafi pan zobaczyć ze ludzie młodzi już dorośli do glosowania i maja ciut nowocześniejsze poglądy i widzenie Świata niż pański kolega pan Giertych.

Miller śmiał się z Biedronia, ze ten nie dostanie nawet tysiąc głosów i co?
Pan teraz się tak samo śmieje z Palikota czy pani Grodzkiej.

Trzeba było brać z tych osób przykład to by teraz pan przemawiał na ul.Wiejskiej a nie oni.

ps.powodzenia w marszu. tak naprawdę to wolałbym, by nikt nie przyszedł go blokować. Bo każdy ma prawo do spokojnego przemarszu i wyrażania swoich poglądów. ps.2. może nie trzeba było rok temu namawiać do blokady i rzucania jajkami podczas Parady Równości ??
Prawo Karmy (Przyczyny i Skutku) może oddać ? winking smiley

02-11-2011 - 11:51:36

Jacku, no kurde, masz dużo racji! Wodzu sie zapędza i jest niereformowalny! Ja tam do odmiennych sympatii wielkiej nie mam, ale daleki jestem by ich [was] walic po pyskach każdego ranka!
A może i te PArady Równości były potrzebne??
Ale juz wystarczy tych parad.
Hej!

02-11-2011 - 14:54:47

Baca351 smiling smiley

Jak widać, parady coś jednak dały, skoro tyle osób zagłosowało na Biedronia.
Pokazuje to tez, ze JKM się jednak mylił jeśli chodzi o ilość homo i ich sympatyków w społeczeństwie.
Ale ja o tym nie raz chyba nadmieniałem, mając na uwadze własne podwórko.
No i jak wspomniałem młodzi ludzie jeżdżą po świecie i widza, ze Ci homo czy transseksualni żyją tam normalnie i nikomu się krzywda nie dzieje z tego powodu, ze chodzą sobie ulicami.

A i na pewno sobie JKM sympatyków nie narobił choćby i wyśmiewaniem sie z homo parad i nawoływaniem do rzucania w uczestników jajkami, bo ludzie ogólnie lobią mies spokój i nie lubią żadnych form agresji na kimkolwiek.

Wiec jakby te parady Narodowosciowcow były mile i przyjemne dla oka jak te parady równości, to by może i JKM miał więcej sympatyków.

Szkoda ze wodzu jest niereformowalny, bo nadal to jeden z najlepszych umysłów ekonomicznych jakie mamy w Polsce.
Ale powinien sobie zdawać sprawę, ze jak się jest mistrzem gry w brydża, a nie zna się na stawianiu pasjansa, to się nie wyśmiewa z wróżek, nawet jeśli któraś z nich zmieniła sobie płeć.
I nawet jeśli tylko dzięki temu jest rozpoznawalna.

Chociaż jeśli akurat chodzi o Anne Grodzka, to tu JKM nie ma racji, bo nie jest to osoba wyczarowana nagle z cylindra.

Ps. tak na marginesie, to JKM mógłby sobie wpierw choćby poczytać czym naprawdę jest transseksualizm. I dlaczego ludzie wogóle decydują się na zmianę płci. I jakie kryją się za tym ludzkie tragedie, przy których opisany przez JKM przeszczep wątroby nie jest wcale takim halo.
Bo takie wypowiedzi jak ta o pani Grodzkiej to już znajomy spod budki z piwem ma więcej taktu i zrozumienia.

no hej smiling smiley

02-11-2011 - 14:58:25

Dziś już nie wszyscy pamiętają, że sodomici weszli, jako tacy, do krajowej polityki stosunkowo niedawno, bo w połowie III RP, a zaczęło się od parady pod wezwaniem tzw. Dnia Dumy Gejowskiej, czyli od zwyczajnej prowokacji. Poprzednio nikt nie wiedział, czy poseł lub działacz jest homosiem i mało to kogo obchodziło. Inicjatywa wyszła od środowiska gejowskiego, a Reakcja tradycyjnie jedynie reagowała na nową inicjatywę polityczną. Nie na pedałów, lesbijki i transików, ale na wejście kogoś nowego na polityczną scenę. Jednak ocena reakcji Sił Reakcji ze strony "urzędowych" przedstawicieli większości, czyli merdiów, była silnie jednostronna, a co ważniejsze, merdia - jak zwykle - pozowały na ostateczną wyrocznię. Skutecznie, bo są wielkie. Stąd wzięło się przekonanie w narodzie, że kto niechętnym okiem spojrzał na akcję Sił Postępu odmiany gejowskiej, ten być może czyni coś złego. Warto docenić siłę tresury, bo to daje odpowiedzi na nurtujące pytania. Warto też zauważyć, że w zaistniałym z inicjatywy gejów i ich zapleczników sporze między Siłami Postępu a Siłami Reakcji nie ma zasadniczo niczego złego. Siła polityczna, która sama skojarzyła się z lewicą i lewakami, stanęła naprzeciw obozu tradycjonalistów - no to mamy spór polityczny. Żadne to jest zjawisko nadzwyczajne.

Należy tu pamiętać, że chociaż na ulice wylegli głównie ekshibicjoniści, którym przyjemność sprawiało prowokowanie tłumu swoją nagością lub fukuśnym przebraniem, to nie oni kierowali akcją i nie oni stanowili o jej priorytecie, celu itd. Tu nie chodziło o fizyczne pokazanie ludziom gołej d*py, bo to mogli po staremu robić w parku, a i nie potrzebowali do tego organizacji politycznej, wsparcia ze strony partii (wiadomej). To jest jednak zwykła polityka, a tylko niektórzy jej żołnierze niecodzienni są tacy.

Biały Człowiek

02-11-2011 - 16:41:17

JacekNadzieja napisał: ''Jak widać, parady coś jednak dały, skoro tyle osób zagłosowało na Biedronia''.
Co według ciebie miały dać parady? Poparcie ludzkie dla sodomitów?? Anna Grodzka - jak słusznie zauważył JKM - została wybrana nie dlatego, że ma coś w głowie, tylko dlatego, że była transseksualistką. I taki wybór, oparty o cechy płciowe, jest skrzywieniem na punkcie płci. Więc nie przypisuj JKM własnej przypadłości. Najmniej tutaj idzie o tę konkretną osobę. Chodzi o takich, jak ty, dla których bycie gejem, lezbijką lub osobą transseksualną jest wystarczającym powodem, aby nań głosować. I śmiesz twierdzić, że to JKM ma obsesję płci??? Wolne żarty...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 02-11-2011 16:42 przez eoO.

03-11-2011 - 13:26:03

eoO

Śmiem tak twierdzić, bo JKM zawsze robi ten sam błąd na ten sam temat, czyli temat "inna orientacja seksualna".Czyli czepia się dla samego czepiania się osoby, tak jak to było względem Biedronia, którego nawet posądzał, ze nie jest gejem a jedynie takiego udaje, nie sprawdziwszy uprzednio jak jest w istocie. Co do Grodzkiej to za jakiś czas się przekonasz jak baba jest "wyszczekana" na różnego rodzaju tematy i na pewno Cie nieraz jeszcze zadziwi.

Nie było tez dla mnie powodem by glosować na Grodzka lub Biedronia, bo nie startowali z mojego miasta. JKM tez nie startował. wiec pozostał mi Palikot, a nawet nie on a inna osoba z jego listy.
I nie homo nawet smiling smiley.
A zagłosowałem właśnie z tej prostej przyczyny tak a nie inaczej, by w końcu zostało coś zrobione w kierunku zalegalizowania związków partnerskich w Polsce. Mając na uwadze własne potrzeby. i tyle w tym temacie.

aha, i jeszcze na temat tego co powiedział JKM o Grodzkiej, to JKM powinien sobie wziąć do serca jej wypowiedz : "Mam w synu wielkie wsparcie. On jest już przedstawicielem pokolenia, które nie ma z tym tak dużych problemów. Wie, co to znaczy transseksualizm."

JKM pokazuje takimi swoimi wypowiedziami, ze żyje w innym świecie, świecie wielu przestarzałych poglądów, które wcale nie muszą być dobre w stosunku do tych lepszych nowych.

Biały człowiek

Owszem, jest dużo różnej maści ekshibicjonistów czy to homo czy hetero. I nie będę się zakładał których jest więcej w danej orientacji, bo mógłbym jeszcze wygrać winking smiley
Natomiast nie próbuj jak to teraz robisz, wrzucać wszystkich homo do jednego worka.
Ja nigdy nie miałem takich ciągotek i nie mam nadal.
Na parady też nikt mnie na sile nie wyciąga.

aha. tak jeszcze apropo wspomnienia JKM o przeszczepie wątroby,
to Grodzka miała RAKA nerki.
To tak oczywiście na marginesie tego, jakby się kiedyś JKM o tym jednak dowiedział i starał się porównywać obie choroby winking smiley

03-11-2011 - 19:24:13

JacekNadzieja

''Czyli czepia się dla samego czepiania się osoby, tak jak to było względem Biedronia''
Czyli tak: najpierw robi się dużo szumu (parady), a później płacz, bo odbija się to echem? Jakoś nikt nie czepia się zwolenników miłości po francusku (dajmy na to). Ciekawe dlaczego.
''Co do Grodzkiej to za jakiś czas się przekonasz jak baba jest "wyszczekana" na różnego rodzaju tematy i na pewno Cie nieraz jeszcze zadziwi''. Może jest taka, a może nie, ale faktem pozostaje, że dostała głosy za, jakby to delikatnie ująć, oryginalność płciową.
''Nie było tez dla mnie powodem by glosować na Grodzka lub Biedronia, bo nie startowali z mojego miasta. JKM tez nie startował. wiec pozostał mi Palikot.'' To gratulacje, zagłosowałeś na socjalistę smiling smiley Bez komentarza.
''A zagłosowałem właśnie z tej prostej przyczyny tak a nie inaczej, by w końcu zostało coś zrobione w kierunku zalegalizowania związków partnerskich w Polsce. Mając na uwadze własne potrzeby. i tyle w tym temacie''. To nie moja sprawa, co robisz w domu i z kim, ale legalizacja upadku moralnego to kiepski pomysł. Tak ,tak, moralność to rzecz względna, nie mam prawa Cię osądzać, jestem zacofany, teraz są nowe (lepsze?) standardy... Coś jeszcze? Ja wierzę w Chrystusa i dla mnie to On jedynie może ustalać standardy moralne. A teraz wszyscy ''nowocześni i oświeceni'', (których na tym forum nie brakuje, jak zauważyłem), mogą zacząć gryźć i rzucać epitetami. Dziękuję za uwagę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-11-2011 19:25 przez eoO.

03-11-2011 - 19:49:29

eoO

"..Jakoś nikt nie czepia się zwolenników miłości po francusku (dajmy na to). Ciekawe dlaczego. "

Jak nie jak tak ? smiling smiley Ja jestem zwolennikiem takiej miłości a sie czepiasz winking smiley

Ok, przyznam bez bicia, ze na pewno miało to wpływ także co napisałeś o Grodzkiej, ze tych głosów miała by mniej być może gdyby nie była wcześniej transseksualna. Ale i JKMowi nikt nie broni wystawiać na listy z pierwszego miejsca podobnych osób. A, ze nie potrafi to nie Grodzkiej wina przecież.

Na resztę już wyczerpująco odpowiedziałem w innym temacie na tym portalu, wiec tu nie będę robił zamieszania smiling smiley

Ale co do Jezusa, to ja też w niego wierzę, co mi nie przeszkadza wierzyć w to co głosił najmocniej, czyli w Miłość.
A Tobie wolno wierzyć w co chcesz i nic mi do tego smiling smiley

03-11-2011 - 20:27:09

JacekNadzieja

''Ale co do Jezusa, to ja też w niego wierzę, co mi nie przeszkadza wierzyć w to co głosił najmocniej, czyli w Miłość.''
Ciekawe podejście. Bierzemy, co nam odpowiada, a resztę... hmmm... przemilczmy...
Mimo wszystko jestem pod wrażeniem braku choćby cienia agresji w Twoich postach. Wszystkiego dobrego.

04-11-2011 - 13:51:49

Dyskusja rozwinęła się ciekawie.

Daje się zauważyć jednak pewne niedociągnięcie, które utrudnia znalezienie ewentualnego rozwiązania delikatnego problemu. Idzie o te całe związki partnerskie. Trzeba by najpierw zauważyć, że parada z okazji Dnia Dumy Gejowskiej nie miała wiele wspólnego z walką o prawa do zawierania przywołanych związków partnerskich. To tak odnośnie samej parady, a szczególnie tej pierwszej, którą przypadkowo widziałem na własne oczy (bo odbyła się godzinę po naszym Marszu Dla Kapitalizmu i po odpoczynku w bazie poszliśmy pokukać na tę nowinkę), a co się jeszcze wtedy odbywało pod hasłem tej całej dumy gejowskiej. Krótko napiszę, że metoda była do bani. To była chyba najgłośniejsza demonstracja w III RP, wrzaski i piski, nieprzystojne prowokowanie gapiów przez pokazywanie tego i tamtego, podbieganie do tłumu z gwizdkami. Ta parada była jednak tylko prowokacją.
Może i poszli tam także obywatele zainteresowani związkami partnerskimi, a nie tylko entuzjaści pokazywania, ale fizycznie ich przesłoniła aktywniejsza część.

Wracam do rozwiązania niezręcznego problemu, czyli związków partnerskich. Otóż należy pamiętać, że rozwiązania powinno się szukać w określonej dziedzinie. Tu szczególnie jest to dziedzina polityczna, prawna, a nie tylko obyczajowa, religijna (chociaż sumarycznie idzie o cywilizację). Forsowanym przez zainteresowanych rozwiązaniem problemu są związki równoważne z małżeństwami - inaczej przezywane, ale równoważne. Czyli zainteresowani oczekują dość poważnej zmiany politycznej, wielkiego postępowego kroku w inną rzeczywistość. Czy jest on słuszny, nieszkodliwy, to osobna kwestia. Trzeba by najpierw rozważyć, czy jest konieczny i czy nie da się żyć bez tej modyfikacji prawa. Heterycy mogą - to jasne. Homosie, zapewne w sporej części, woleliby widzieć zmianę. Ale czy wytrzymają bez niej? Bo to jest jednak niebagatelna zmiana, dająca grunt do innych zmian w kierunku postępu. Gdyby tak się okazało, że jest szkodliwa, wycofanie się z niej byłoby wielkim kłopotem dla władz i społeczeństwa (jeden wielki rozwód z urzędu?). Dobrze by wiec było, żeby chętni na zmianę przedstawili silny argument, że oni nie mogą żyć bez tej zmiany, tak konkretnie opisanej. Wypada porównać to do innych możliwości, np. sugerowanego przez środowisko K-L wprowadzenia poszanowania wolności umów (urzędowego szacunku dla wolnej woli dorosłego człowieka), kiedy by homosie mogli zawierać wolną umowę o miłości wzajemnej, wspólnocie majątkowej, dziedziczeniu itd., ale bez ślubu w USC. Da się żyć bez epokowej zmiany? Może i się nie da, ale zainteresowani powinni jednak to udowodnić na mocnych argumentach - nie tylko, że ich pociąga ten pomysł.

Bez przesady można zapowiedzieć, że gdyby homosie chcieli związków nie zwanych małżeństwem, a zadowoliliby się wolnymi umowami, to pod rządami koliberałów mieliby je niemal od ręki. I nikt by im nawet nie bronił urządzić wesele z okazji podpisania takiej umowy.

Podejrzewać można jednak, że do co najmniej większości inicjatorów patentu ze związkami partnerskimi argumenty koliberałów nie dotrą. Tam widać jednak upór w znalezieniu rozwiązania na dość wąskim gruncie. Homo-małżeństwa i schluss! - a prostym dowodem praktycznej niemożności dogadania się jest współpraca tych osób z lewicą, co nazwać można postawą nieustępliwą. Dlatego nie jest sprawiedliwe wyrzekanie na koliberałów, że są nastawieni nieprzyjaźnie do homosiów. Koliberałowie nie chcą zmian podkopujących naszą cywilizację i niechętnie patrzą na ich forsowanie, a argumentują to od lat wystarczająco obszernie.
Obóz K-L jest antylewicowy, a nie homofobiczny. W dodatku pakiet zmian zapowiadanych przez koliberałów jest tak atrakcyjny, że dziwić się trzeba osobom, które wybierają jakieś elementy i tylko nimi się kierują (o ile mają akurat wybór). Bo komu by było źle pod naszymi rządami? Bandytom pospolitym, zdrajcom służby państwowej, złodziejom grosza prywatnego i publicznego, szczerym trockistom. Ale nie homosiom. Chyba że tym, których orientacja seksualna całkiem przesłania inne okoliczności życia - ale wtedy dotyczy to też podobnych heteryków.

Biały Człowiek

05-11-2011 - 12:27:35

"..Dobrze by wiec było, żeby chętni na zmianę przedstawili silny argument, że oni nie mogą żyć bez tej zmiany, tak konkretnie opisanej. Wypada porównać to do innych możliwości, np. sugerowanego przez środowisko K-L wprowadzenia poszanowania wolności umów (urzędowego szacunku dla wolnej woli dorosłego człowieka), kiedy by homosie mogli zawierać wolną umowę o miłości wzajemnej, wspólnocie majątkowej, dziedziczeniu itd., ale bez ślubu w USC..'

"..Bez przesady można zapowiedzieć, że gdyby homosie chcieli związków nie zwanych małżeństwem, a zadowoliliby się wolnymi umowami, to pod rządami koliberałów mieliby je niemal od ręki. I nikt by im nawet nie bronił urządzić wesele z okazji podpisania takiej umowy. ."

No i o to właśnie przynajmniej mi i moim znajomym chodzi.
Ja jestem już ze swoim partnerem prawie 7 lat. Mogę się nawet dać poddać i on zapewne tez badaniu na wykrywaczu kłamstw, ze chcemy mieć jedynie pewność, ze po śmierci jednego z nas drugi dostanie to co mu się należy. Tak jak się to należy mężowi czy zonie po śmierci współmałżonka, którzy tworzą wspólny majątek.
Dziękuję Biały Człowiek.
Jak widzę chcemy tego samego.
Jeszcze tylko niech Korwin to zrozumie to może w końcu nie będzie miał tylu wrogów wśród osób o innych orientacjach.

Aha, no i niech przestanie w końcu obrażać na każdym kroku ludzi o innych poglądach czy orientacji. Bo naprawdę robi to w bardzo nieprzyjemny i obleśny sposób smiling smiley
Nie musi ich głaskać po główkach czy włazić w tyłek, ale niech chociaż umie zachować takt a nie jak to walnął apropo Grodzkiej i przy tym innych osób transseksualnych.
smiling smiley

09-11-2011 - 16:19:02

Kwestię wprowadzenia poszanowania wolnych umów poruszaliśmy już dawno i wiele razy. Żaden z naszych ludzi nie jest tu wyjątkiem.

Co do wypowiedzi JKM, to trzeba jednak zauważyć, że rozróżnia on zwykłych homosiów (i traktuje zwyczajnie - jak heteryków) od gejów. Gejami nazywa się u nas działaczy walczących o wdrożenie głębokich zmian w systemie prawnym, czyli wręcz o wywrócenie do góry nogami ustalonego i sprawdzonego porządku. Mogą się pojawić tu i tam jakieś niedomówienia, ale jednak wyjaśnienie rozróżnienia tych grup pojawia się także dość często. Problemem jest inne podejście działaczy Sił Postępu (którymi zwyczajnie kieruje i manipuluje sitwa) do terminu "gej". Ci działacze rozciągają ten termin na wszystkich homosiów. To zresztą nie jest jedynie niedomówienie na gruncie polityki. W przypadkach wątpliwych najlepiej jest zachować cierpliwość i sięgać do źródeł.

Biały Człowiek

09-11-2011 - 19:41:18

Przeczytaj ten artykuł to może w przyszłości dowiesz się kiedy zginie Palikot: [postlinknews.com]

10-11-2011 - 22:32:19

"..
Co do wypowiedzi JKM, to trzeba jednak zauważyć, że rozróżnia on zwykłych homosiów (i traktuje zwyczajnie - jak heteryków) od gejów. Gejami nazywa się u nas działaczy walczących o wdrożenie głębokich zmian w systemie prawnym, czyli wręcz o wywrócenie do góry nogami ustalonego i sprawdzonego porządku .."

Biały Człowiek.
Po pierwsze co wiele razy wypominałem, nie istnieje coś takiego jak "homoś". To nazwa wymyślona przez JKMa i obrażająca takie osoby o innej niż JKM orientacji. To jakby nazywać JKM Januszek Mikuś (mój pies tak miał na imię. serio), a Ciebie powiedzmy "ludzik białasek".
Nikt się o zdanie mnie i innych osób o orientacji homoseksualnej nie pytał czy im się to określenie podoba.

Drugie, to ustalony i sprawdzony porządek jest tylko na jakiś okres czasu )(nawet jeśli to 2000 lat) i kiedyś się zmieni na pewno. Czy na lepszy czy gorszy, to różnie z tym bywa, ale nie można sobie wmawiać, że lepiej już być nie może.

A jeśli chodzi o system prawny, to jest on nadal kulawy dla osób o innej orientacji niż hetero chcących być razem ze sobą z powodu tzw. Miłości.

10-11-2011 - 22:43:43

Kjw73

Jako człowiek odważny, chciałem się dowiedzieć ile mi zostało jeszcze czasu.
Jako skąpiec pożałowałem jednak 3 złotych na smsa, które trzeba wpłacić na koniec.
Jako logik, mam to jednak gdzieś ile mi zostało.
Jako idiota, dałem się podpuścić i wszedłem na tę stronę smiling smiley

Ps. Co do Palikota, to jego życie jego sprawa.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6242, Posty: 45417, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 423, Posty: 1729.