23 lutego 2010: "PRAWDA O ISLAMIE"

Wysłane przez sochim 

28-02-2010 - 23:46:54

link : [korwin-mikke.blog.onet.pl]

Witam
Po wnikliwym zapoznaniu się z materiałem, oraz analizie empirycznej stwierdzam, iż wszelkie starania w walce z socjalizmem i absurdami UE są pozbawione sensu. Przypominają katorżniczą pracę ratowania zamku z piasku na plaży tuż przed przyjściem fali tsunami. Nie trudno sobie wyobrazić skutki rozwoju demograficznego muzułmanów, którzy rozmnażają się pięciokrotnie liczebniej od rdzennych europejczyków. Zapoznawszy się troszkę z księgą koranu, historią islamu i innymi materiałami z internetu (jak choćby manifestacje muzułmanów w krajach europy) dochodzę do wniosku, że głównym celem wyznawców tej fanatycznej religii jest to, aby Allah zapanował nad całym światem. Muzułmanie niczym wysłannicy sza...a zasiedlają Europę i bezwzględnie mnożą się, aby nieustannie rosnąć w siłę. Ten kto zwiedził w ostatnim roku trochę europy wie o czym mówię i zrozumie dlaczego porównuję muzułmanów do wysłanników sza...a. Będąc w miejscowości Zell am See w Austrii porą wieczorną miałem wrażenie, że prawdziwi jej mieszkańcy pochowali się w domach ze strachu przed wszechobecnymi czarnymi postaciami budzącymi lęk i obawy. Muzułmanie w ogóle nie wykazują chęci do asymilacji z mieszkańcami Europy. Dopóki ich liczebność nie przerasta europejczyków będą siedzieli grzecznie i cicho. Jednak pod koniec tego stulecia świat ujrzy najbardziej krwawą rewolucję w historii ludzkości. Pracowałem kiedyś w UK. Później studiowałem w Koszalinie. W obu miejscach poznałem kilku muzułmanów. Ludzie ci wydawali mi się NIEZWYKLE sympatyczni, uprzejmi, budzący zaufanie. Na studiach zastanawiało mnie tylko dlaczego taki młody, przystojny Jordańczyk (było ich dwóch na roku) nie posiadając tutaj nikogo włożył tyle starań, aby nauczyć się języka polskiego, przyjechać do zimnej deszczowej Polski i rozpocząć studia w zapyziałym (porównując inne miasta Polski i Europy ! ) Koszalinie na wydziale elektroniki. Kolejną ciekawostką było dla mnie w jaki sposób osoba dukająca po polsku potrafiła przyswajać trudny język techniczny. Podczas dyskusji na temat przedmiotów szanowny kolega Jordańczyk się raczej nie odzywał. Zapytany o coś odpowiadał z wielkim wdziękiem i uśmiechem "JA NIEEEE WIEM" Jednak na zaliczeniach jakoś zawsze otrzymywał 4 i 5 !!! Nie interesowałem się tym wcześniej i machnąwszy ramieniem zwykłem sobie tłumaczyć, że pewnie z niego skromny geniusz. Teraz jestem prawie pewny, że to zwykły ag...t mający za zadanie wnikliwie obserwować nastroje społeczno polityczne w Polsce i ostatecznie dać sygnał kiedy do naszego kraju będzie mogło wyemigrować czarne z...o. Podsumowując... Po zdaniu sobie sprawy z realnego zagrożenia eksterminacji białego człowieka i jego kultury wszelkie absurdy, które docierają do mnie z mediów wydają mi się problemami na poziomie zerówkowym. Jako liberałowie powinniśmy więcej uwagi poświęcać temu problemowi. Być może na zasadzie wróg mego wroga jest moim przyjacielem lewica z prawicą stanie po jednej stronie barykady przeciwko ALLA...WI. Na zakończenie proponuję przeszukać satelitę HOTBIRD na dekoderze cyfrowym, znaleźć arabskie kanały i przyjrzeć się tym ludziom. Posłuchać tego języka przy którym niemiecki to język dźwięczny, delikatny i miły dla ucha. Kiedyś się z tego śmiałem. Dziś jak pomyślę, że taki świat ujrzę za swoimi drzwiami.... dreszcze mnie przenikają.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2010 18:33 przez xsior.

03-03-2010 - 14:31:01

Na temat wpisu "Kłamstwa i bujdy o islamie":

Żenujące, że można się powoływać na źródło jakim jest filmik z You Tube, w dodatku podający bzdury i to tak przesadzone,że niektóre możliwe do obalenie przez zdrowy rozsądek.

Na początek dane dotyczące dzietności w poszczególnych krajach. Za filmikiem na rok 2008 a w nawiasach za CIA FactBook za 2009

Francja 1,8 (1,98)
Anglia 1,6 (1,66)
Niemcy 1,3 (1,41)
Grecja 1,3 (1,37)
Włochy 1,2 (1,31
Hiszpania 1,1 (1,31)

USA 1,6 (2,05)

Ja widać wszystkie są sporo zaniżone.

Dzietność w wysokości 8,1 dziecka na rodzinę muzułmańską we Francji jest przesadzona kilkakrotnie. Takiej dzietności nie ma nie tylko we Francji, ale też w trzecim świecie, w żadnym kraju! Najwięcej dzieci na kobietę rodzi się w Nigrze 7.75 i Ugandzie 6.77. Faktycznie dzietność Francuskich muzułmanów wynosi niewiele więcej niż tubylców.
Podobnie jest z Holandią, żeby 50% noworodków w tym kraju miała być rodzona przez muzułmanki, musiałyby one rodzić 17-18 razy więcej niż Holenderki niemuzułmanki. Totalny absurd, zwłaszcza, że rodzą one niemal tak samo często jak holenderskie niemuzułmanki.

25% Belgów to muzułmanie? Faktycznie jest to nie więcej niż 3,5%.

9 mln muzułmanów w USA? 0,6% mieszkańców USA to 1,8 mln.

Do szanownego przedmówcy:
sochim
jednak pod koniec tego stulecia świat ujrzy najbardziej krwawą rewolucję w historii ludzkości.
Myślę,że znacznie wcześniej,jak się raz spróbowało krwi i komór gazowych,to spróbuje się ponownie,oczywiście w imię tej samej idei ale teraz przeformułowanej na liberalizm.

sochim
Ludzie ci wydawali mi się NIEZWYKLE sympatyczni, uprzejmi, budzący zaufanie. (...) Teraz jestem prawie pewny, że to zwykły ag...t mający za zadanie wnikliwie obserwować nastroje społeczno polityczne w Polsce i ostatecznie dać sygnał kiedy do naszego kraju będzie mogło wyemigrować czarne z...o.
No tak, świnia i łajdak: wyszło szydło z worka; miły i sympatyczny: jeszcze się ukrywa.Jak by nie było to niebezpieczna łajza, bo wiem,że to niebezpieczna łajza...

I oczywiście wszędzie są agencji, za wszystkim stoją, a teraz umyślili sobie tajne wysyłanie emigrantów do europy, których podróże nie mają nic wspólnego z różnicami w dochodach w różnych regionach świata.

sochim
Na zakończenie proponuję przeszukać satelitę HOTBIRD na dekoderze cyfrowym, znaleźć arabskie kanały i przyjrzeć się tym ludziom. Posłuchać tego języka przy którym niemiecki to język dźwięczny, delikatny i miły dla ucha.
A ja, komuś, komu się wydaje, że jakaś dźwięczność, czy co tam, języka to jakiś metafizyczny łącznik mówiących nim osób ze światem ciemności/zła/szatana, przyjrzeć się SWOJEMU problemowi.

Do moderatorów i adminów, temat o podobnej treści założyłem w innym dziale, ponieważ z wpisem Korwina spotkałem się na jego pisemnym blogu, a sorry, ale "V-" nie jest dla mnie na tyle silnym bodźcem,żeby się natychmiast połapać w relacjach pomiędzy różnymi stronami JKM.

03-03-2010 - 18:33:42

Fakty.
Na terenie okręgu niemieckiego znajduje się 4300 000 "islamistów" w tym 2 500000 z obywatelstwem niemieckim. Ponad 600 000 głosów "islamskich" umożliwiło wybór Schrodera na kanclerza Niemiec. Islamiści potrafią przybyć do Niemiec i za gotówkę kupić nieruchomości na które Niemiec musi zapożyczyć się na 30 lat. Przeciętny Turek po 20 latach mieszkania w tym kraju nie potrafi mówić dobrze po niemiecku. Bandy i adwokaci islamscy są zmorą sądów niemieckich. Na mój gust,za blisko ta banda mieszka i niebezpieczeństwo jest.
Kto nie chce być rasistą nie może wpuścić do domu obcych.Tak właśnie Szwajcaria potraktowała islamskich obywateli i jest to jedyny sposób na ratowanie nas przed zalewem islamskich "pasterzy".

04.03.
Uzupełnienie logiczne.
Przyjazd turystyczny "obcego" do wioski jest zawsze wydarzeniem miłym.Pogadać można,poślinionym paluchem skórę potrzeć by sprawdzić czy nie farbowany,coś tam zje i wyjedzie.Gorzej jak zostanie.Taki to zawsze chce mieć lepiej.On chce coś znaczyć,rozmnażać się,jakeś tam prawa i przywileje chce otrzymać i przeskoczyć miejscowych.Rodzinka też chce przyjechać bo pisał że fajnie i miejsca wystarczy.Rządziciel wioski "nasycony" propagandą tolerancji obywatelstwo mu nada,jakis tam domek podaruje,przytuli i po kędzierzawym łbie pogłaszcze.I tu zaczyna się horror.Można tolerować samice latającą po wiosce z mieszańcem,obcą kuchnię nawet z brudnym garem, ale jak podadzą nam upieczoną świnkę morską musimy powiedzieć stop.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-03-2010 07:58 przez Karzo.

03-03-2010 - 21:53:41

Karzo
Ponad 600 000 głosów "islamskich" umożliwiło wybór Schrodera na kanclerza Niemiec.
I ponad 30 000 000 głosów chrześcijańskich i ateistycznych. Widzisz skalę różnicy?

Karzo
Islamiści potrafią przybyć do Niemiec i za gotówkę kupić nieruchomości na które Niemiec musi zapożyczyć się na 30 lat.
??? A skąd niby islamiści biorą tę niezwykłą umiejętność?

Karzo
Przeciętny Turek po 20 latach mieszkania w tym kraju nie potrafi mówić dobrze po niemiecku.
Jego sprawa. Urzędy powinny go olewać i niech sobie radzi. Potrafi sobie załatwić tłumacze,nie twój biznes,nie potrafi,urzędy go ścigną i też nie twój biznes.

Karzo
Tak właśnie Szwajcaria potraktowała islamskich obywateli i jest to jedyny sposób na ratowanie nas przed zalewem islamskich "pasterzy".
Mam na ten temat odmienne zdanie. Zamach na czyjeś prawa, a takim jest prawo własności, na mocy którego każdy może sobie wybudować minaret, np. ja, jest złym sposobem radzenia sobie z tą osobą. Ponadto w Szwajcarii nie ma islamistów, są muzułmanie, głównie Bośniacy, trochę innych Bałkańczyków. Walka z nimi jako islamistami może tylko z nich islamistów uczynić - i dobrze.
Anonimowy użytkownik

03-03-2010 - 22:50:52

@Karzo

Ale ja nie rozumiem - jak komuchy z różnych SPD nawijają że trzeba dawać zasiłki, tolerancje szerzyć przez dawanie miliardów na programy rozwoju kultury islamskiej - to co się dziwić że głosowali? Na tej samej zasadzie można psioczyć w Polsce na bezrobotnych, rolników z jedną krową, samotne matki i cały szereg durniów którzy nie rozumieją że ojebanie bogatych z kasy jest tak naprawdę ojebaniem całego narodu - jak im obiecują, to głosują. Jakby nie było rozdawnictwa to by się musieli za robotę wziąć, a jak nie to umierając z głodu pod płotem czy wyjechać do siebie.
Nawijanie o zamieszkach czy fanatykach to bzdury - w normalnym kraju większość ludzi nie pójdzie za wariatem, bo wolą zbijać kokosy (bo mają jak), a nawet jak jakieś tam drobne rozruchy by były - to na to ma policja pały i pistolety żeby ich uspokoić.

05-03-2010 - 07:26:31

maskulista
Ponadto w Szwajcarii nie ma islamistów, są muzułmanie, głównie Bośniacy,
Muzułmanie jest to "zbiór" wszystkich obywateli wyznających religie monoteistyczną zwaną islamem.

Obcy i biedni traktowani są jako cyngiel rewolweru wyborczego.Ciężko jet manipulować grupą obywateli która "nauczyła się żyć i kombinować w jakimś tam systemie i głaskanie łba grupy potrzebującej daje pewne wyniki wyborcze.
Same głosowanie wyborcze jest czynnością "fizyczną" i pozbawione jest elementów "myślenia" i tak naprawdę wyboru trzeba dokonac na spotkaniach wyborczych.Omijanie tej części walki wyborczej doprowadza do tego całego bajzlu jaki teraz mamy,włącznie z budową zaplecza dla islamistów.Mądry śni jak śpi,a głupek jak wstanie.

10-03-2010 - 09:55:40

xsior

Ale ja nie rozumiem - jak komuchy z różnych SPD nawijają że trzeba dawać zasiłki...
Pomoc społeczna jest niezbędna.Kto daje jest znane,kto dzieli, ile daje i komu jest trudne do określenia.Jak dawać i kiedy dawać uzaleznione jest od interesów rządzacych i zatrudnionych w tym "interesie".Zniszczenie gospodarki i więzi,a może powiązań rodzinnych, zmusza wszystkich mieszkańców "wioski" do troski o tych co takiej opieki potrzebują.
Komu pomóc i jak powinno być rozstrzygane na poziomach "lokalnych".Alkoholik zostawiony sam sobie może być niebezpieczny,inwalida tracący zdrowie w pracy karany jest za swój wkład do "dobrobytu" lokalnego.Likwidujemy nienormalnych,wyjście najtańsze,czy tworzymy im miejsce w którym znajdą wyciszenie?
Jak by nie patrzyć na problem,ostatnie klepnięcie łopaty grabarza jest też opodatkowane dla dobra nas wszystkichsmiling smiley
Anonimowy użytkownik

10-03-2010 - 13:22:12

Karzo
Pomoc społeczna jest niezbędna.

W sprawie pomocy społecznej powinien być jeden jedyny zapis w prawie:
Konstytucja Art. XX
Jakakolwiek redystrybucja dóbr przez organy państwowe na każdym szczeblu jest niedopuszczalna.

A to z takiej prostej przyczyny że w innym przypadku bez względu na to czy rządzi monarcha, czy dyktator czy demokratyczna tłuszcza prędzej (demokracja) czy później nastąpi masowe handlowanie nieswoją kasą i wystąpią takie właśnie problemy jak z imigrantami. Jeżeli państwo rozda komukolwiek złotówkę - czy to umierającym dzieciom bez rączek, czy to na kościół czy na uruchomienie centrum walki z dyskryminacją - to należy się z tego państwa powoli zwijać, bo po pewnym czasie nie będzie za bardzo można.

10-03-2010 - 14:37:28

xsior
jak z imigrantami...
Żaden "obcy" nie uczestniczący w budowie majątku społeczeńswa nie ma prawa do jakichkolwiek "dotacji".O obywatelstwie nie wspominam,bo powinna być to sprawa naturalna,że prawa nabywa się przez pobyt w rodzinie i pracę na jej rzecz przez setki lat.Są jednak wypadki posiadania "obcego" dla podniesienia prestiżu i tu doradzam "adopcję" i pokrywanie przez "adoptanta" wszystkich kosztów związanych z adoptowanym.Nie bez powodu niewolnicy musieli ginąć razem ze swoim panemsmiling smiley
Sprawy pomocy socjalnej można powierzyć tylko społeczności lokalnej,która wie komu i jak można pomóc,bo pech po ludziach chodzi i każdego trafić może.Gwarancje jakiejś pomocy muszą jednak być zapisane.
Anonimowy użytkownik

11-03-2010 - 21:40:18

Karzo
jak z imigrantami...

Żaden "obcy" nie uczestniczący w budowie majątku społeczeńswa nie ma prawa do jakichkolwiek "dotacji".

Nie bardzo rozumiem - to "rodzimy " menel już ma?
Powtarzam jeszcze raz - w państwie ślepym na wszystkie czynniki oprócz posiadania obywatelstwa nie ma absolutnie ŻADNEGO problemu z imigrantami. Co więcej - przykłąd takich USA wyraźnie pokazuje że imigracja działa na plus.
Chyba że ktoś nie może ścierpieć widoku murzyna dlatego że jest czarny - ale to jest tylko i wyłącznie jego problem.

12-03-2010 - 07:34:48

xsior
menel już ma?
Każdy członek społeczeństwa ma prawo do uczestniczenia i korzystania z dorobku wspólnego.Kiedy,ile i jak to sprawy umowne.Przez wieki,członkowie rodziny xsiora i karzo coś tam zrobili.Powstali,pracowali,budowali i polegli dla ich dobra.Asocjalna rodzina jest wypadkiem podczas pracy dla dobra nas wszystkich.

imigracja działa na plus
Nikt normalny nie opuszcza swojej rodziny.Zawsze pozostaniesz "obcym" i znienawidzonym.Wędrówka biedoty za chlebem zawsze jest powodem do występowania rasizmu i raczej korzyści z tego nie ma.W latach 70-tych,dziennikarz ,,Dookoła Swiata"przebywał w USA i po powrocie powstał artykuł o "czarnych komunistach" i ich pracy dla kraju.To co zobaczył i nie opisał jest powodem,że został rasistą.
Obcy w kraju to nowa kultura np.islam i tysiące problemów.
Anonimowy użytkownik

13-03-2010 - 08:42:14

Karzo
menel już ma?

Każdy członek społeczeństwa ma prawo do uczestniczenia i korzystania z dorobku wspólnego.

Bzdura. Raz że coś takiego jak "dorobek spólny" nie istnieje w miejscu innym niż łby lewaków. A dwa że każdy ma przyrodzone prawo do uczestniczenia i korzystania TYLKO ze SWOJEGO majątku.

Karzo
Kiedy,ile i jak to sprawy umowne.Przez wieki,członkowie rodziny xsiora i karzo coś tam zrobili.Powstali,pracowali,budowali i polegli dla ich dobra.Asocjalna rodzina jest wypadkiem podczas pracy dla dobra nas wszystkich.

Raz - a skąd ty kolego wiesz że nie przyjechałem 10 lat temu z Wietnamu handlować gaciami na stadionie?
Po drugie - to że coś zrobili to jest sprawa TYLKO i wyłącznie ich - no i ich prawnych spadkobierców.

Karzo
Nikt normalny nie opuszcza swojej rodziny.

Po peirwsze mam spore co do tego wątpliwości. Po drugie nikt normalny nie je śledzi z budyniem malinowym - czy Twoim zdaniem trzeba tego zakazać?

Karzo
Zawsze pozostaniesz "obcym" i znienawidzonym.Wędrówka biedoty za chlebem zawsze jest powodem do występowania rasizmu i raczej korzyści z tego nie ma.W latach 70-tych,dziennikarz ,,Dookoła Swiata"przebywał w USA i po powrocie powstał artykuł o "czarnych komunistach" i ich pracy dla kraju.To co zobaczył i nie opisał jest powodem,że został rasistą.
Obcy w kraju to nowa kultura np.islam i tysiące problemów.

Malcolmy X i inne oszołomy powstały w odpowiedzi kiedy lewackie rządy demokratów zauważyły "prawa mniejszości". Ponadto - czarni w Afryce to raczej nie byli dobrowolni imigranci, a jeszcze bardzij ponadto - lata 70-te XX w to jakieś 50 lat po zamknięciu dobrowolnej imigracji.

13-03-2010 - 17:01:57

xsior
każdy ma przyrodzone prawo do uczestniczenia i korzystania TYLKO ze SWOJEGO majątku.
Ojczyzna jest majątkiem wszystkich i tylko budujący go mają prawo do korzyści.Temat ten "przewaliliśmy" w sprawie ZUS.
xsior
że nie przyjechałem 10 lat temu z Wietnamu handlować gaciami na stadionie?
W normalnym kraju to ja sprzedaję gacie,a ty jako turysta możesz je kupić dla wietnamskiej piekności.Zawsze będziesz mile widzianym gościem.
Opuszczenie rodziny i kraju pozbawia nas opieki i pomocy ze strony członków rodziny,a taką pomoc będziemy potrzebowali,bo w normalnym kraju nikt nie płaci składek na jakieś debilowate ubezpieczenia czy renty.Wypracujesz,odkładasz i masz.Powroty z obcych stron naszych aktorów,lekarzy i pracowników świadczą o tym,że raczej miłością nie byli darzeni.
Rasizm też już omawialiśmy.
Anonimowy użytkownik

13-03-2010 - 17:31:18

Karzo
Ojczyzna jest majątkiem wszystkich i tylko budujący go mają prawo do korzyści.Temat ten "przewaliliśmy" w sprawie ZUS.[/quote[

Nie szanowny Panie - coś takiego jak ojczyzna jest jedynie zjawiskiem mentalnym i w normalnym kraju niem może zaistnieć jako byt gospodarczy, majątkowy czy prawny. Twierdzenie jakoby "ojczyzna była wspólnym dobrem" to klasyczne uzasadnienie jakie mają kolejne kreatury rabujące nas w imię "nowego patriotyzmu" polegającego na oddawaniu swego majątku i osoby (w ramach poboru wojskowego) państwu. Pomijam już fakt że gdzieś tak do 1918 r państwo nie miało nic z krajem wspólnego, a zmiana tego stanu rzeczy wyszła wszystkim, a najszczególniej Polakom, na złe.

że nie przyjechałem 10 lat temu z Wietnamu handlować gaciami na stadionie?

Karzo
W normalnym kraju to ja sprzedaję gacie,a ty jako turysta możesz je kupić dla wietnamskiej piekności.

No i sęk w tym że w normalnym kraju nie ma regulacji o tym kto sprzedaje gacie. Czemu - polecam lekturę większości rzeczy co na tym forum napisano.

Karzo
Zawsze będziesz mile widzianym gościem.
Opuszczenie rodziny i kraju pozbawia nas opieki i pomocy ze strony członków rodziny,a taką pomoc będziemy potrzebowali,bo w normalnym kraju nikt nie płaci składek na jakieś debilowate ubezpieczenia czy renty.Wypracujesz,odkładasz i masz.

A załóżmy że mam na pienku z własna rodziną, chce być całkowicie sam i chce się o pomoc na starość zwrócić do ubezpieczyciela - co wtedy? Do paki mnie? Za "zhańbienie honoru rodziny"?

Powroty z obcych stron naszych aktorów,lekarzy i pracowników świadczą o tym,że raczej miłością nie byli darzeni.

klasycznym przykładem niech będzie Chicago, gdzie Polaka nie uświadczysz, albo kilka amerykańskich miasteczek o obcych nazwach "Pulaski" "Kosciuszko" czy "Warsaw"

14-03-2010 - 09:01:38

Neutralnie.
Jest bez znaczenia czy pierwszy był "darwin" czy "wola nieba".Życie naszego gatunku jest zbyt krótkie by pozwolić sobie na eksperymenty i dlatego należy chronić swoje miejsce powstania.W oczekiwaniu na 'koniec" zabawiamy się,rozmnażamy i szukamy źródła energii-takie małe problemy codzienne.Myślę,że większość chce robić to spokojnie i we własnym gronie,bo stado związane "duchowo"i "fizycznie" jest stadem mocnym i zapewniającym spokój.Taka jest natura.Występujące mutacje i zwolennicy tej formy życia są wrogami normalności i powinni być eliminowani.Gwarancją normalności są pewne regulacje praw,obowiązków i zachowań które dotyczą wszystkich-bo to jest też gwarancja normalności.
Anonimowy użytkownik

16-03-2010 - 08:52:53

Karzo
Neutralnie.
Jest bez znaczenia czy pierwszy był "darwin" czy "wola nieba".Życie naszego gatunku jest zbyt krótkie by pozwolić sobie na eksperymenty i dlatego należy chronić swoje miejsce powstania.W oczekiwaniu na 'koniec" zabawiamy się,rozmnażamy i szukamy źródła energii-takie małe problemy codzienne.Myślę,że większość chce robić to spokojnie i we własnym gronie,bo stado związane "duchowo"i "fizycznie" jest stadem mocnym i zapewniającym spokój.Taka jest natura.Występujące mutacje i zwolennicy tej formy życia są wrogami normalności i powinni być eliminowani.Gwarancją normalności są pewne regulacje praw,obowiązków i zachowań które dotyczą wszystkich-bo to jest też gwarancja normalności.

Ależ szanowny panie - ja wcale nie twierdzę że naturalna skłonnością człowieka jest włażenie tam gdzie go nikt nie chce i żeby było ciekawiej, tam gdzie nikogo nie zna i nie umie posługiwać się językiem. Nikt nikomu nie broni wykupić kilkaset hektarów, otoczyć murem i napisać "wstęp tylko dla Polaków z rodowodem na 15 pokoleń wstecz". Ja tylko absolutnie nie rozumiem z jakiej racji z moje pieniądze trzeba stanowić prawo, które istnieje tylko i wyłącznie w celu hamowania gospodarki, utrzymywania kilku urzędów i legionu straży granicznej. Pomijam już oczywiscie fakt że całość można o kant stołu rozbić bo i tak kończy się na mafiach, łapówkach i przemycie Ukrainek. O to chodzi - żeby zamiast legalnego osadnictwa były podziemne burdele?

17-03-2010 - 09:06:49

Neutralnie.
Właśnie za twoje i moje pieniądze prowadzony jest też program "miłości" do całego świata,włącznie z budową meczetów i burdelem dla całego kraju. Brak wyborczej inteligencji spowodował,że nasi "wybrańcy" prowadzą działalność przeciwko tym którzy ich wybrali i za ich pieniądze.To rząd decyduje z kim będziesz spał, jak będziesz mieszkał,czy obudzą nas dzwony kościoła lub tybetański bęben.To debilowaty polityk i jego wyborca budują miedzynarodowy burdel dla wybrańców pozostawiając dla reszty burdel na wiejskiej drodze.Zamiast myśleć co zrobić by zbudować normalność kombinujemy jak zlikwidować tych co nam nie pasują,stanowią obciążenie dla gospodarki lub nie odpowiadaja nam ideowo.Pokolenie kombinatorów,karierowiczów i cwaniaków próbuje budować idealne społeczeństwo, a czas leci bo eksperyment trwa i rozłożony jest na lat.A ja bym chciał już dzisiaj zaprosić Niemca,Ruska,Żyda do swojego ogródka.Popić, pogadać, pożartować i odprowadzić ich na dworzec.Wrócić,zasnąć we własnej chacie i rano coś zbudować dla siebie,a jak coś uda się więcej "wyklepać" to podzielić się ze "swojakiem",by do łba mu nie przyszło obcych sprowadzić, którzy najpierw mnie okradną a potem okradną debilowatego sąsiada.
Wprowadzenie "nowych" elementów do dyskusji na temat ,,islamu" uniemożliwia prawidłowe pokazanie problemu.
Zarzut "nierozumienia" przyjmuję z godnością i serdecznie pozdrawiam.End Of Transmission z mojej strony.smiling smiley
Karzo

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 17-03-2010 21:22 przez Karzo.
Anonimowy użytkownik

17-03-2010 - 10:32:49

Jako że Pan udowadniasz sumienie brak zrozumienia tekstu pisanego - EOT z mojej strony.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45505, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 792, Posty: 952.