Prawdziwe zagrożenia

Wysłane przez Jacek_zarazek 

20-12-2009 - 13:54:09

Udowodniono istnienie tajnego rządu Ziemi
Ludzie nie wierzą, że krajami rządzą prezydenci, premierzy, przewodniczący i inne «widoczne» oficjalne osobistości. Podejrzewają, że rzeczywista władza — silna i niezachwiana, ale ukryta, jest skupiona w jakichś innych rękach. Na przykład, w rękach jakichś masonów...
Szczególnie podejrzliwi obywatele stworzyli nawet tak zwaną «Ogólnoświatową Teorię Zmowy », zgodnie z którą światem rządzi niewielka gromadka ludzi. Są oni bardzo bogaci i zajmują wysokie stanowiska. Uważają się za wybrańców, a wszystkich pozostałych za „nieużytecznych zjadaczy”. I żeby pozbyć się tego ludzkiego balastu, wszczynają wojny, wynajdują nowe, śmiertelne choroby, otumaniają naród narkotykami, alkoholem i pornografią. W wyniku tego, według zamierzeń złego umysłu światowej elity, po pewnym czasie, na planecie powinien zostać tylko miliard ludzi, który w końcu będzie w stanie szczęśliwie i swobodnie cieszyć się wszelkimi darami przyrody: czystym powietrzem, świeżą wodą i naturalnymi produktami.
Wydawało by się, że jest to totalna bzdura. Jednakże angielski agent służby specjalnej MI6, John Coleman, w swojej książce «Komitet 300. Tajemnice rządu światowego» udowadnia: istnieje pewna potężna, tajna organizacja.
«Podczas mojej kariery kadrowego oficera brytyjskiego wywiadu”, — pisze Coleman, — „niejednokrotnie miałem dostęp do ściśle tajnych dokumentów, których treść była niezwykle szczera. Dowiedziałem się, jaka siła kontroluje i kieruje rządami wielu krajów. Tak mnie to zbulwersowało, że zdecydowałem się powiedzieć o tym światu, który trwa w niewiedzy”.
Wyobraźcie sobie potężną grupę, która nie uznaje żadnych granic narodowych, obejmującą bankowość, ubezpieczenia, wydobycie węgla, handel lekami, przemysł naftowy, której członkowie odpowiadają wyłącznie tylko przed członkami tej grupy. Jest to „Komitet 300” — najwyższy organ kontrolujący, który rządzi światem od roku 1897. Jego człon stanowi dzisiaj trzystu najbardziej wpływowych ludzi naszej planety”.
Potężni spiskowcy
Jak utrzymuje Coleman, dla „Komitetu 300” pracują tajne organizacje oraz centra mózgów. Oto niektóre z nich.
„Rada Stosunków Międzynarodowych” (RSM) od roku 1921 skupia najbardziej wpływowych ludzi w USA i zachodnim świecie: od byłych i urzędujących prezydentów do funkcjonariuszy CIA. Została utworzona przez amerykańskiego bankiera Morgana. Kontroluje ona federalne rezerwy USA, nowojorską giełdę kapitałową i wiodące środki masowego przekazu.
W roku 1954, „Klub Bilderburski” (od nazwy hotelu w holenderskim mieście Osterbek, gdzie odbywała się pierwsza narada) zjednoczył elitę amerykańską i europejską.
W roku 1973 pojawiła się trzecia ważna struktura — „Komisja Trójstronna”, w skład której weszli przedstawiciele USA, Europy i Japonii. Jej celem było „stworzenie mechanizmu globalnego planowania i długoterminowego podziału zasobów”.
„Klub Rzymski” od roku1968 stał się jednym z podstawowych zewnątrz politycznych oddziałów „Komitetu 300”. Zrzesza on uczonych, globalistów, futurologów i internacjonalistów różnych maści. Posiada swoje prywatne agencje wywiadowcze i, oprócz tego, „korzysta” z informacji Interpolu, FSB i Mossadu.
Pracę tych organizacji nadzoruje miliarder Dawid Rockefeller.
A oto niepełna lista pomocników tych czterech „tworów”: „Okrągły Stół”, „Grupa Milnera”, „Zakon Świętego Jana Jerozolimskiego”, „Niemiecka Fundacja Marshalla”, „Fundacja Cini”, „ Towarzystwo Fabiańskie, „Wenecka Czarna Arystokracja”, „Towarzystwo Mont Pelerin”, „Klub Ognia Piekielnego” oraz, oczywiście, masoni. Macierzą tych wszystkich światowych centrów mózgowych oraz instytucji badawczych jest „Instytut Tavistock”, któremu teraz zaczyna pomagać Instytut Badawczy Stanford.
Według danych Colemana, w skład „Komitetu 300” wchodzili i wchodzą królowa Anglii, królowa Holandii, królowa Danii oraz królewskie rodziny Europy, George Bush, Edward Carter, Houston Stewart Chamberlain, Winston Churchill, Francois Mitterrand, Jean Monet, Ernest Oppenheimer i jego następca Gary.
W połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku do udziału w przygotowaniach do ustanowienia Jedynego Rządu Światowego zaproszono Rosję. „Borys Jelcyn wykorzystywał dekrety „Komitetu 300”, żeby w charakterze eksperymentu narzucić Rosji wolę rządzącej elity” — pisze agent wywiadu, Coleman.
Rozliczne plany
Coleman szkicuje nowy porządek światowy tak, jak go przedstawia „Komitet 300”.
O wodzach: Będzie Jedyny Rząd Światowy i jeden system pieniężny z stałymi, niewybieralnymi, dziedzicznymi oligarchami, którzy będą wyznaczać liderów z pośród samych siebie w formie systemu feudalnego, tak jak to było w Średniowieczu.
O prawach: Nie będzie klasy średniej — tylko rządzący i sługi. Wszystkie prawa zostaną ujednolicone w ramach systemu prawnego sądów światowych, posługujących się jednym kodeksem praw, którego przestrzegania będzie pilnować policja Jedynego Rządu Światowego, a zjednoczone siły zbrojne Jednego Świata siłą będą wprowadzać te prawa we wszystkich byłych państwach, które już nie będą oddzielone od siebie granicami.
O religii: Dozwolona będzie tylko jedna religia w formie kościoła Jedynego Rządu Światowego, która istnieje już potajemnie od 1920 roku. Wszystkie kościoły chrześcijańskie będą zabronione.
O kontroli: Wszyscy ludzie zostaną zaopatrzeni w numery identyfikacyjne. Numery te zostaną wprowadzone do komputera NATO w Brukseli wraz z szczegółowym dossier.
O rodzinie: Małżeństwa zostaną zniesione. Dzieci będą zabierane rodzicom w bardzo młodym wieku i będą wychowywane w osobnych instytucjach jako własność państwowa. Wolna miłość stanie się przymusowa.
O dzieciach: Jeśli kobieta zajdzie w ciążę po tym, jak już urodziła dwoje dzieci, zostanie przymusowo zabrana do kliniki na aborcję i sterylizację.
O zasobach: Tylko członkowie „Komitetu 300” oraz ich wybrańcy będą mieli prawo do rozporządzania zasobami ziemskimi. Rolnictwo będzie się znajdować wyłącznie w rękach „Komitetu 300”, a wytwarzanie produktów żywnościowych będzie surowo kontrolowane.
O polityce socjalnej: Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych zjadaczy” zostanie zlikwidowanych do roku 2050 za pomocą ograniczonych wojen, organizowanych śmiertelnych epidemii, szybko przebiegających chorób i głodu. Ilość energii elektrycznej, żywności i wody będzie się podtrzymywać na poziomie wystarczającym przede wszystkim do wyżywienia białej ludności Zachodniej Europy i Północnej Ameryki, a potem dopiero innych ras. Ludność Kanady, Zachodniej Europy i USA zostanie zmniejszona szybciej niż na innych kontynentach,, aż do chwili, gdy ludność świata osiągnie oczekiwany poziom 1 miliarda, z którego500 milionów będą stanowić Chińczycy i Japończycy, wybrani dlatego, że są oni już od wielu wieków przyzwyczajeni do znoszenia surowej reglamentacji i przywykli bez sprzeciwu podporządkowywać się władzom. Od czasu do czasu będzie się sztucznie wywoływać deficyt żywności, wody oraz opieki medycznej, żeby przypominać masom, że ich istnienie całkowicie zależy od dobrej woli „Komitetu 300”.
O pieniądzach: Nie będzie żadnych pieniędzy. Wszelkie rozliczenia będą się odbywać za pomocą karty debetowej. Każdy, kto naruszy normy i prawa „Komitetu 300” będzie ukarany zatrzymaniem działania jego karty debetowej na czas zależny od charakteru i ciężkości przestępstwa.
Sprawy obecne
Coleman twierdzi, że obecnie zausznicy Rządu Światowego usilnie piorą ludziom mózgi — piszą na nowo historię, tworzą „idealnych” ludzi i pracują nad zmniejszeniem liczby ludności Ziemi.
„Profilowanie” – metoda opracowana w 1922 roku na zlecenie „Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych” legła u podstaw obecnego NLP — programowania neurolingwistycznego, z pomocą którego można wpływać na myśli i postępowanie ludzi. Metoda ta została wykorzystana przez majora Johna Riza, brytyjskiego specjalistę wojskowego, na 80 000 „królików doświadczalnych” z armii brytyjskiej oraz żołnierzach wziętych do niewoli, których poddawano różnego rodzaju psychotestom. Później, przy uniwersytecie w Sussex, zorganizowano osobne centrum prania mózgów, ale dla ludności cywilnej. Ta supertajna instytucja została nazwana „Instytutem Badawczym Polityki Naukowej”.
Fundacja Rockefellera subsydiowała prace nad stworzeniem idealnej historii ludzkości po zakończeniu drugiej wojny światowej, w której zwycięzcami okazały się wojska angloamerykańskie.
W zamkniętych laboratoriach, także za pieniądze Fundacji Rockefellera, na podstawie prowadzonego rozszyfrowywania genomu człowieka zestawia się mapy genetyczne cech idealnego człowieka w tym celu, aby w przyszłości hodować w probówkach posłusznych, nieustraszonych żołnierzy.
Na jednej z konferencji Rządu Światowego przyjęto program regulowania liczebności ludności świata. Jego głównym celem jest zapewnienie radykalnego zmniejszenia przyrostu naturalnego w krajach nie zaliczających się do zachodniej cywilizacji. Program obejmuje około 100 państw, przewidując środki zmierzające nawet do przymusowej sterylizacji mężczyzn i kobiet.
Według tych planów, skład osobowy Rządu Światowego będzie się określać podczas tajnych posiedzeń takich struktur jak „Klub Bilderburski, RSM, „Komisja Trójstronna oraz „Klub Rzymski”. To one przygotowują warunki dla przejścia do jedynego systemu światowego. W tym celu tworzone są tzw. „filie narodowe” w najbardziej ważnych strategicznie państwach świata. Wypracowuje się równoległe struktury władzy, składające się z aktualnie działających oraz przyszłych polityków, dziennikarzy, intelektualistów, finansistów i analityków. Ich zadaniem jest obróbka światowej opinii publicznej przed tym, zanim projekt Rządu Światowego będzie mógł być podany do wiadomości publicznej.

Sorki - napracowałeś się przy tworzeniu postu - rozumiem.
Tak się jednak składa, że jest już na tym forum kilka tematów poświęconych takim rzeczom i to w nich powinieneś pisać o tym co udowodniono a czego do tej pory nie udowodniono.
I nie jest to część spisku a fakt, że miejsce na serwerze kosztuje.
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 20-12-2009 17:53 przez Leszek.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45492, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 204, Posty: 2037.