Ustawa antyhazardowa

Wysłane przez Godek 

06-11-2009 - 18:40:29

Zapraszam do głosowania i zapoznania się ze stronką:

[pokertoniehazard.pl]
Anonimowy użytkownik

09-11-2009 - 21:51:06

Państwo Polskie zamiast uregulować rynek i czerpać z niego korzyści, wyprodukuje tą ustawą miliony przestępców i wyda bóg wie jakie pieniądze na ich ściganie.

Ja bym się pod takim czymś nie podpisywał.

10-11-2009 - 12:13:36

Nie rozumiem, czemu kolega obwinia o to państwo polskie. To jest wina Tuska, który jest, zwyczajnie, głupi. A właśnie przed chwilą podano wiadomość, że dzisiaj rano, w Las Vegas, 21-latek, który wolał grać w karty niż studiować, wygrał w pokera 8,55 miliona dolarów. Ten fakt spowoduje niesamowity wzrost zainteresowania hazardem i jeśli Tusk doprowadzi do wyprodukowania tej durnej ustawy, spowoduje powstanie podziemia hazardowego na gigantyczną skalę. Ale czego można się spodziewać po facecie, który używa głowy do walenia nią w piłkę zamiast do myślenia?
Anonimowy użytkownik

10-11-2009 - 13:29:27

A ja z kolei za skarby świata nie potrafię dopatrzeć się zasadności wykazywania jakiegokolwiek zainteresowania przez państwo (o ciągnięciu z tego korzyści już nie wspomnę) faktem, że ktoś układa sobie pasjansa czy rzuca monetą.
Przecież to jest w oczy bijący idiotyzm...

11-11-2009 - 22:55:58

Ciągle ktoś nam zarzuca ze poker to nie sport!!
A oto definicja słowa sport

Żródło Sport ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Sport – według nauki o wychowaniu fizycznym: rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa. Od "zwykłej rekreacji" ma go różnić przestrzeganie szeregu reguł obowiązujących w danej dyscyplinie.

[nic nowego wiec czytajcie dalej]

Sporty umysłowe

* gra w karty
o brydż
o poker
o tysiąc
* gra planszowa
o go
o scrabble
o szachy
o warcaby

Klikamy na "poker" wazniejszy fragment.

Poker ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Poker - gra karciana, rozgrywana talią składającą się z 52 kart, której celem jest wygranie pieniędzy od pozostałych uczestników, dzięki skompletowaniu najlepszego układu lub za pomocą tzw. blefu. Liczba graczy przy jednym stole ograniczona jest jedynie liczbą kart w talii, jednakże nie może być mniejsza niż dwóch. W praktyce nie gra się więcej niż w dziesięć osób.

Poker rozwijał się przez lata: grano coraz większą talią kart, wprowadzano nowe układy, a także pojawiały się nowe rodzaje gier, jak poker otwarty czy dobierany. W roku 1872 ambasador Stanów Zjednoczonych w Wielkiej Brytanii publicznie ogłosił zasady gry w pokera dobieranego. Osiem lat później pojawił się, obecnie najpopularniejszy rodzaj gry, tj. Texas Hold'em. W 1896 roku rozpoczęto wydawanie pierwszego magazynu poświęconego pokerowi zatytułowanego Poker Chips.

Dziś poker jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Telewizja transmituje turnieje pokerowe, a w Internecie wiele firm oferuje pokoje do gry w pokera online. W największej pokerowej imprezie świata - World Series of Poker w 2005 roku wzięło udział 23000 graczy. W roku 2007 w głównym turnieju uczestniczyło 6358 graczy a zwycięzca otrzymał 10 mln. dolarów.

klikamy na "Texas holdem " Texas Hold'em ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Poker Texas Hold'em (teksański klincz) - najpopularniejsza na świecie odmiana pokera, w Polsce znana głównie jako odmiana sportowa. W rozgrywce może uczestniczyć od 2 do 10 graczy, używa się pełnej talii 52 kart............

Mam nadzieje ze moja robota się przyda do dalszego tworzenia i skończą spekulacje czy Poker to hazard i czy to sport smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-11-2009 23:41 przez hannibal67.

11-11-2009 - 23:42:48

Hazard hazardem ale ja osobiście boję się o to że przy tej okazji przemycona zostanie możliwość dowolnego cięcia i cenzurowania internetu wszak nie jest żadnym problemem do listy zakazanych wpisać strony niewygodne politycznie.

12-11-2009 - 00:21:33

Chciałbym zacząc nowy temat,nad którym jak czytam nikt się nie zastanawia.
Czy polska ma prawo blokować dostepu do internetu?
wiem ze w ostanim czasie cos sie dzialo na ten temat w parlamecie E.
Znalazłem artykuł,ale narazie nic z niego nie rozumiem,wiem ze Unia chce dać mozliwosci poszczegolnym krajom blokowania piractwa,sa przeciwnicy którzy uwazaja ze jest to zamach na wolnosc internetu..........

Żeby wejsc w temat przeczytajcie to:

[di.com.pl] ... przeczytac

15-11-2009 - 04:31:41

hannibal67
Chciałbym zacząc nowy temat,nad którym jak czytam nikt się nie zastanawia.
Czy polska ma prawo blokować dostepu do internetu?
wiem ze w ostanim czasie cos sie dzialo na ten temat w parlamecie E.
Znalazłem artykuł,ale narazie nic z niego nie rozumiem,wiem ze Unia chce dać mozliwosci poszczegolnym krajom blokowania piractwa,sa przeciwnicy którzy uwazaja ze jest to zamach na wolnosc internetu..........

Żeby wejsc w temat przeczytajcie to:

[di.com.pl] ... przeczytac

Konstytucja mowi jasno i wyraznie : "Art. 54.2. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej" wiec odpowiadam Polska nie ma prawa blokowac dostepu do internetu !

w parlamencie Europejskim akurat przeszla uchwala, ze nie powinno sie ograniczac dostepu internetu ( m.in. dzieki lewactwu, przynajmniej raz zrobili cos pozytecznego ) ale parlament Europejski nie ma wladzy nadrzednej wiec bym sie nie cieszyl

02-12-2009 - 18:22:36

Jak by na to nie patrzeć panowie (P)osłowie raczyli nie dostrzec owego fragmentu konstytucji RP i ustawę z zapisem cenzorującym byli przegłosowali. Myślę że zażarty komunista piastujący obecnie stanowisko namiestnika brukselskiego (dawniej Prezydent RP) pan Lech K. ustawę ową podpisze i tym sposobem parę ciekawych stron zniknie z netu bądź ich odwiedzanie będzie się wiązało z tłumaczeniem się w prokuraturach.

18-12-2009 - 11:59:23

Sam pomysł ograniczenia lobby hazardowego można jeszcze zrozumieć, bo automaty wrzutowe to ogromna kasa, której w zasadzie nikt nie kontroluje. Problem jednak w tym, że do hazardu zalicza się poker, a to już gruba przesada. A co jeśli turniej szachowy czy też w warcaby wieńczy nagroda finansowa? To też hazard?

I teraz kilka faktów:
1. Wszystkie zakłady sportowe, które mają w swojej ofercie poker online są nielegalne - a który go nie ma? Co jeśli ów plugawe i tak niedobre dla naszego kochanego rządu firmy wycofają się z rynku RP? Co wtedy będzie sponsorowało tak owocnie walczącą na arenie światowej polską piłkę nożną? Liga I - to U.... bet Liga, Ekstraklasa - Legia, Wisła, Lech etc... ich głównymi sponsorami są kto? ... bukmacherzy ... oj jak oni krzywdzą! ... jak oni psują i marnują wszystko co polskie!
2. Poker przez internet - nielegalny, przelewy śledzone i sprawdzane, strony blokowane ... Gdzie tak jest? W Chinach i niebawem w Polsce. A co gdyby gracz chciał się rozliczyć z US ze swoich wygranych? Żadne pieniądze nie śmierdzą i pewnie chętnie by je zgarnęli.
3. Podobno można będzie organizować turnieje pokerowe w kasynach, ale ... 3 miesiące wcześniej trzeba określić ilu będzie graczy, uiścić 25% podatku z całej puli i czekać na zgodę Ministra Finansów RP, na której wystawienie ma 6 miesięcy. Trzeba być wróżką ażeby wiedzieć ilu i kiedy będzie ... i czy w ogóle będzie. (jeśli coś przekręciłem proszę mnie poprawić).
4. Jednoręcy - nielegalni, poker online - nielegalny, poker nie w kasynie - nielegalny ...

Jak śpiewa Krzysztof Grabowski "Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ..."
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45505, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 98, Posty: 1082.