8 grudnia 2013: Skąd się biorą dzieci?

Wysłane przez VOTE_UPR 

10-12-2013 - 18:34:20

[korwin-mikke.pl]Dzielnie bronił socjalizmu redaktor Kraśko. Przez pół wywiadziku przerywał równo. Bo co tu będzie taki mąciciel do ludzi mówił z łaski TVP, co tam mu się podoba, zupełnie nie mając na względzie linii. Jak nie wie, czego kołchoźnik publiczny oczekuje od gości, to mógł sobie obejrzeć choćby wywiad z następnym gościem. Środę zaprosiło. I Środa nawijała i nawijała. Jedynie co, to zapodawało jej coś symbolicznie, żeby wyglądało, że niby wywiad. No, ale Środa wychwalała gender, narzekała na Kościół - czyli mówiła tak, żeby móc mówić. JKM tymczasem zlekceważył sobie znaną i oklepaną zasadę, przez co był równo karcony.


Tak właściwie, to jestem przeciwnikiem pokazywania się naszych działaczy w reżimówce, ale jak dobrze poszło, to i cieszyć się przecież też potrafię. Kolejny niezły materiał. Nie do nawracania najbardziej zaciętych wykształciuchów, co swoje dobro bardzo osobiste stawiają wysoko ponad wszelkimi innymi względami i za nazwanie europejczykiem zrobią prawie wszystko i każdemu - ale przyda się do uświadamiania tej mniejszości, która zachowała resztki sumienia. Kilka zwojów i jeszcze minimum przyzwoitości i wstydu, a już mamy szansę. Materiał idzie więc do wykorzystania.


"Lider Nowej Prawicy. Ciekawe - rzadko widywany gość". Niech ten cytat z Kraśki też się utrwali. Bo chociaż naszym zasadniczym wrogiem jest grupa rządząca, a nie jej pieski od poszczekiwania, to "dziennikarzy" atakować musimy z tego względu, że oni przeznaczeni są (przez mafię) do przetrwania. Mają znów skutecznie zbałamucić obywateli. Bo aby mafia mogła bałamucić, musi mieć także "dziennikarzy". Jeśli obywatele stracą pewną część zaufania do merdiów, mafii będzie trudniej przeforsować swoje koncepcje wyborcze.


A co ta mafia kombinuje? Przecież nam nie powie. Jak to wypomina red.Michalkiewicz, domyślajmy się, skoro już jesteśmy na domysły skazani. No to może kombinuje ta mafia tak, żeby kolejny pączek Platformy Obywatelskiej uruchomić i doprowadzić - tym razem za sprawą posła Gowina. Nie uda się? Może się udać. Toż najbardziej obrzydliwa partia w historii Polski powstała jako pączek PO i do Sejmu weszła. To i elegancka ma szansę na wejście. Elegancja ma być, bo konserwatywno-liberalna. Już tak było z PO na samym początku. Najprawdopodobniej z partią Gowina będzie to samo. Koliberalizm w hasłach, ale też tylko początkowo. Potem - stanowcze odejście połączone z wyrzuceniem Kowala i Wiplera. Że tak nie musi być? Ale to jest bardzo prawdopodobne. Może i Gowina wykopią, jak będzie się stawiał. Ważne, że wykopać można.


To samo zresztą czekać może koalicjantów PiS-u (tu jako całe partie), który w propagandzie merdiów nadal uchodzi za prawicę (choć tam słówko padło, że socjalizm itd.; ale raz padło i przepadło). Najpewniej szykuje się akcja skompromitowania konserwatywnego liberalizmu, a też ogólnie systemu wolnorynkowego. Przecież nawet do tej pory merdia zwalają winę za skutki drogi do socjalizmu na kapitalistów. No bo pamiętamy Wilczka. Był krótki oddech kapitalistyczny. Polacy złapali wtedy wiatr w żagle. Zaraz wzięło i zatrzymało, ale wypomina dwadzieścia lat z okładem. Trudno zakładać, że sitwa odrzuci kolejną szansę na takie obsmarowanie wolnorynkowców, skoro przy dobrym planie może się to udać. Toż wolnego rynku nie trzeba wdrażać. Aby ciut, przy głośnym bębnieniu. Przy okazji zwali się na obywateli, że skoro osobiście poświęcili godzinę dla Polski, to są współwinni skutków. A jakie będą skutki, kiedy wdroży się tylko ciut wolnego rynku? Obecnie już trudno mówić, że pozytywne. Przecież wzrostu zadłużenia byle ciutem się nie zatrzyma. Po krótkim niby-oddechu czeka nas więc podsumowanie nieprzyjemne. Koalicja partii Gowina z PSL to nie jest żadna recepta na krajowe bolączki. To jest jedynie narażanie idei wolnego rynku na kompromitację.
Czyli nie należy ufać ani odrobinę, a kiedy wyczuje się, że wolny rynek ma być tylko na afiszu, to atakować ostro. Już mamy zaczątek poważnej wątpliwości, gdyż reformy mają być wdrażane w Polsce jako landzie unijnym. Mamy członkować nadal, co jest Gowina koncepcją programową.


Z innych fałszywek wymienić możemy choćby dzisiejszą dyskusję w TVP dez-Info. Rozprawiało, jakie to niesprawiedliwe jest zatrudnianie kum i pociotków na posadach państwowych. Na rozmaite sposoby podchodziło do tematu, generalnie sugerując, że posady te utworzone zostały po to, żeby ludzie mieli pracę. Odniesienie się do zasadności utrzymywania większości posad rządowych i samorządowych jest w TVP dez-Info ściśle zakazane. Nawet o charakterze służby publicznej przy takich okazjach nie wolno wspominać. Taka jest linia i trzeba to wiedzieć, kiedy się chce wypowiadać w tym okienku.Biały Człowiek
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45505, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 720, Posty: 2058.