Lizanie butów I,zraelowi

Wysłane przez MMM 

24-02-2011 - 22:36:03

[www.newsweek.pl]


Tak tendencyjnych i jednostronnie wymagających pytań dawno nie widziałem.

"Nie miałem poczucia, żebyśmy cokolwiek negocjowali. Raczej potwierdziliśmy daleko idące wspólne stanowisko w wielu sprawach"

Spróbowałbyś tylkoeye rolling smiley....

"sytuacja na świecie i w regionie "wymaga bardzo chłodnego obiektywizmu, jeśli chodzi o fakty, oraz uczciwości i odwagi, jeśli chodzi o intencje""

No i owszem, a dalej czytamy

"Izrael gwarantuje stabilność w regionie "

Izrael to jeden wielki ropień i rozsadnik konfliktów w regionie, za dowód powinno wystarczyć że strefa gazy w każdej chwili może się zmienić w pole bitwy stacjonujących tam armii, 50km to żaden dystans. Są to armie w zasadzie fanatyków, tu żydzi tam araby i nie ma opcji żeby poszli grzecznie do domu.

A skoro iran ma pewne plany, to może wymiana z młodzieżą irańską coby obejrzeli auschwitz i zobaczyli jak to działa, mianowicie:
"Iran wzywa obecnie do nowego holokaustu i mówi otwarcie, że chce wymordować następne 6 mln Żydów. "

Wkładanie nosa między drzwi, gdzie nic wymiernego się nie zyska, to głupota.hot smiley


a dalsza wypowiedź jest chyba dość zrozumiała, boją się że ktoś urządzi im drugi holo i ta mrzonka o państwie-z-nikąd przejdzie do historii(jako historyczna zaszłość):
"- Chcemy, by wszystkie państwa europejskie uznały nasze prawo do istnienia i obrony przed tymi, którzy nam go odmawiają - oświadczył Benjamin Netanjahu.
podkreślenia prawdy,(czyli) uznania tego, że Izrael walczy o swe prawo do egzystencji i ma do tego pełne prawo - powiedział Netanjahu.
Potrzebujemy od przywódców europejskich więcej takich właśnie postaw, jaką prezentuje Donald Tusk - dodał. "

Tłumaczenie: macie nas popierać bo będziecie antysemitami. Jak pomyślę że amerykańscy żydzi nie zrobili nic gdy 1000 letnia rzesza robiła sobie guziki i pomyślę że tu też nie kiwną palcem to się dziwię w co my się pakujemy. -nas usa olało, tak samo jak europę.
-marionetkowe satelity usa są zagrożone, bo jankesy się sami nie mogą ogarnąć, egipt już padł i się BOJĄ bo widać usa już im nie pomoże-stąd ta ścisła współpraca.

Wypominanie i wyciąganie do dziś po 60 latach tych 6 milionów żydów, których rzekomo nie chcieliśmy uratować(polski się nie udało, ale 6mln z czego część nawet nie polaków to mieliśmy dziejowy obowiązek, bo to lud wybrany=ta adolf też go wybrał ale do czego innego). jest to w istocie masowe "granie trumnami".

A obecna ich działalność to zwykłe żebractwo:
-niemcy po wojnie popłacili wszystkie długi
-prl, było nie było, co mieli zgodnie z prawem oddać, to oddali i w świetle umów sprawa roszczeń jest zamknięta od 40 lat.


"Nie możemy obrażać się na rzeczywistość. Jest rzeczą zrozumiałą, że dla wielu pokoleń obywateli Izraela Polska to przede wszystkim tragiczna pamięć Holokaustu, nie możemy się temu dziwić, ale naszym wspólnym zadaniem jest nie korekta tego stanu rzeczy, ale dołożenie kolejnych wartości do wymiany między młodymi Polakami i młodymi Żydami - powiedział Tusk. "

nie jest celem korekta, no to kur*@ czemu służą te całe wymiany, które chcą zwiększać?! zgadnijcie sami, na czyj koszt. te kolejne wartości, w polsce prawie nie ma żydów, ich gminy są śmiesznie małe, kulturowo przed wojną byliśmy bardzo słabo zintegrowani i to tylko z tą częścią która mieszkała długo między polakami, a przesunięcie granic na wschód spowodowało straszny rozziew pomiędzy żydami którzy nie chcieli się asymilować- powód diaspora=walka o kulturowe przetrwanie


Czemu mam dziwne wrażenie, że to nie był pijarowski pic i fotomontarz, jak to ma we zwyczaju Tusk?Skoro żydów jest tyle co ukraińców w Polsce(dane gus sprzed 6lat chyba) to czemu tyle hałasu, w sumie nic by mi nie przeszkadzali w polsce jakby się sprowadzili, bo chyba znowu będą musieli pójść na tułaczkę, a mimo wszystko ich system nauczania -poza religino-historyczną indoktrynacją
zasługuje na chwilę uwagi, chyba warto kopiować dobre rozwiązania?
nie będę złośliwy, i nie powiem że jakby nagle się osiedlali to powinni wybierać okolice swoich "centrów historycznej pamięci."
żeby nie wozić ich daleko.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45505, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 397, Posty: 3945.