9 lipca 2009: A gdyby był dobrym graczem w golfa?

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 
Anonimowy użytkownik

13-07-2009 - 18:58:19

[korwin-mikke.pl]

Przypomniał mi się ten v-blog gdy przeczytałem o pewnym "skandalu":

[www.dziennik.pl]

Po krótce chodzi o to że pewne wydawnictwo w swoim kursie języka niemieckiego umieściło ćwiczenie w którym trzeba przetłumaczyć "Mam urodziny 20 kwietnia", a tego właśnie dnia na świat przyszedł wybitny (już mam zapewniony proces) niemiecki narodowy socjalista, Adolf Hitler (mam zapewniony drugi proces za nazwisko!). Wychwycił to jakiś polski germanofob i podrzucił do pani senator z naszej narodowo socjalistycznej partii. Zrobiła się afera i Bogu ducha winnemu wydawnictwu zarzucono propagowanie narodowego socjalizmu (w komunistycznej nowomowie - nazizmu). Ja proponuje iść znacznie dalej i zakazać stosowania w ksiązkach nie tylko rocznicy urodzin A.H. ale także śmierci, rocznicy dojścia do władzy, matury, studniowki, poznania z Ewa Braun, przygarniecia psa oraz pierwszego skorzystania z nocniczka. Ponadto uważam także że jakiekolwiek umawianie spotkań w tych dniach byłoby jawnym przejawem poparcia dla niemieckich narodowych socjalistów. Należy więc zakazać podawania tych dat w jakichkolwiek dokumentach, pomnikach i prasie. W rzeczy samej zakazuje sie tez zwolywania na te dni posiedzen sejmu, senatu, procesow sadowych, wizyt lekarskich i wszelkiego innego zycia spolecznego. A jak ktos sie urodzil 20 IV urodzil to rozstrzelac i juz! W imie walki o wolnosc, w tym wolnosc słowa oczywiscie!
A odnosząc sie do meritum: to jest wlasnie proba zaklamania historii. Na forum PO zostala ostatnio z tego samego powodu wywalona podobizna A.H. Im chodzi o to żeby ludzie się bali wymienic tego nazwiska i żeby zbrodnie które "nie zostaną zapomniane przez najblizsze tysiąc lat", jak powiedzial ktorys skazany w Norymberdze tuz przed smiercią, zostały zapomniane, wraz z katami znacznie wcześniej, a ich metody działania mogły być znowu wprowadzone.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-07-2009 19:00 przez xsior.
Anonimowy użytkownik

17-07-2009 - 17:47:52

[wiadomosci.wp.pl]

Niedługo lalki barbie też będą nazistowskie bo z tego co kojarzę mozna im tak wykrecic ręce ze będzie hailowanie jak się patrzy.
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45505, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 224, Posty: 2116.