Minister kobiet: Demografia jest nieubłagana, dzieci ważniejsze niż drogi. Komuniści atakują!

Wysłane przez marcin_r 

31-12-2010 - 09:39:28

[wyborcza.biz]

09-01-2011 - 21:54:16

Jestem za silnym dotowaniem do 2 go dziecka! Trzecie na własny koszt.
A to dlatego, że nie ma potrzeby by było na s tak wielu! I niech nikt nie truje "A kto będzie na nasze emerytury robił" bo da dowód własnego nieuctwa i podatności na manipulację.
Skończyła się masówka, są czasy specjalistów. Obecnie do kopania rowów są takie maszyny że byle ciołek nawet kół nie napompuje bo pompują się same.
Po co nas więcej jak im roboty sensownej nie damy??[a bezsensowną robotę to komuchy przerabiali, i co wyszło??]
Im mniej bezrobotnych tym mniej patologii na ulicach i w domach-- czy ktoś zaoponuje??
Hej!

14-01-2011 - 17:35:11

zamiatanie chodników- ulice są sprzątane takimi dużymi beczkowozami ze szczotkami okok zderzaka.
kierowców potrzeba-kolejny zawód, hotelarzy, handlarzy nie brakuje, ekspedientów też nie zabraknie. Sprzątać biura to też trza umić.
Jabłka, jagody, truskawki, same się nie zbiorą, to nie zboże że maszynami przerobisz i nic się mu nie stanie.
Specjaliści są potrzebni, tylko że zabetonować pręty zbrojeniowe też sztuka.
Z tych wszystkich "nadmiarowych ludzi" zrekrutują się artyści, by upiększać nam domy, ogrody, place, pałace etc.
Kobiety będą mogły się poświęcić temu co sobie wymarzą, praca/rodzina/rywalizacja- PROSZĘ BARDZO rąk do pracy nigdy za mało. Będą mogli pracować w żłobkach albo jako guwernerzy,

Polecam poważne rozważenie tego co się dzieje z towarami:

Ciągle więcej, coraz lepszych, i powoli tanieją.

Jeśli rozwój się by nie zatrzymał dostaniemy
Nieograniczone ilości idealnych produktów, za bezcen(zerowa cena).
Efekt?
Wszystko będzie się robiło samo(idealne rzeczy się nie psują)=Bezrobocie 100%

Jest kilka praw fizycznych, rozwój się zatrzyma podrodze=
Będzie bardzo dużo, prawie idealnych produktów, w prawie zerowej cenie.
Ludize nie są idealni- rękodzieła osiągną sporą cenę.

Dzięki pojęciu nudy nigdy nie zabraknie pracy, może być, że chleba zabraknie, ale nie pracy.
Ludzie mają dziwną cechę, gdy już nie będzie nic innego do roboty, może się okazać że zaczną myśleć(sic!)
Może skupią się na sztuce, na relacjach między ludzkich, poszukiwaniu Boga, albo na tym co dopiero wymyślą, a będzie czymś doniosłym. KONIEC

Wracamy na ziemię, praca się znajdzie, pod jednym warunkiem:
pracownik otrzymuje pensje=żeby zatrudnić kogoś trzeba mu dać pensje(niezależnie od efektu pracy)
podatki zabierają pieniądze-zabierają pracę. Pieniądz jest tylko środkiem do lepszego samochodu mieszkania, dzieł sztuki, mojego obiadu itd.
Co to będzie gdy człowiek będzie miał większą wartość od pieniędzy?

19-01-2011 - 13:03:05

MMM -ja ciebi e nie ogarniam! Napisz to jeszcze raz w kilku punktach. Proszę!

1.Ceny zerowej nie będzie!
2. Ludzie mają dziwną cechę, gdy już nie będzie nic innego do roboty, może się okazać że zaczną myśleć(sic!) --nigdy w życiu! [Grochola] Będą pierdzieć w kanapy, oglądać mydlanki , gnuśnieć i fanzolić głupoty!
3. pracownik otrzymuje pensje=żeby zatrudnić kogoś trzeba mu dać pensje(niezależnie od efektu pracy)
podatki zabierają pieniądze-zabierają pracę. Pieniądz jest tylko środkiem do lepszego samochodu mieszkania, dzieł sztuki, mojego obiadu itd.
Co to będzie gdy człowiek będzie miał większą wartość od pieniędzy?
--przemyśl to!
Hej!

10-02-2011 - 20:07:33

baco znalazłeś jakiś magiczny sposób żeby z macicy wyskakiwali sami geniusze? Bo jakoś tak mi się wydaje na chłopski rozum że jak spadnie dzietność to odsetek dzieci inteligentnych wcale nie wzrośnie. Nie da się tak poprawić rasy.
Sam temat dzietności jest ciekawy szczególnie ta ustawa o obozach koncentra...o przepraszam żłobkach. Przewiduje jednak że to nie zachęci macico-wyrobników (bo tym jest dla rządu kobieta w wieku rozrodczym) do wzmożonej produkcji.

10-02-2011 - 20:29:11

Aretek -- a po licho nam sami geniusze??? NIech sie rodzą normalne gnojki , które dzięki intensywnej opiece i nakładom wszelkim stana sie porządnymi fachowcami i obywatelami, i jeden taki przy centrum obróbczym wykona robotę 10 tokarzy po zawodówce.

A powinien dostać pensję za 3 co najmniej, Albo 4 ! I wtedy życie miało by inny smak!

Tych 9 po zawodówce najlepiej by się nie urodziło, do czego zmierzam! Powinno nas być mało, powinniśmy zarabiać dużo, i wszyscy powinni być zatrudnieni[no prawie, ale przy dużych zarobkach nieobciążonych zbytnio danina na renty, emerytury itp po prostu opłacało by sie pracować! Zasiłki powinne być cienkie, na aby -aby! T o jest możliwe. Ale nie teraz. Hej!

12-02-2011 - 00:14:43

Panowie i panie jeżeli nic nie zrobimy z tym to sie obudzimy w drugim egipcie. Trzeba zacząć działać póki można to jeszcze wszystko wyprostować. ja 3miesiące szukam pracy ale już nie w polsce szukam konkretnej roboty za granicą nie mam zamiaru patrzeć na to wszystko. Rząd zapowiedział wzrost gospodarczy ja pier... chyba wzrost cen. wszystko poszło w górę paliwo żywność , a teraz od tego roku dowlili większy vat. Bezrobocie w około aż piszczy, ludzie ledwo wiążą koniec z końcem i byle do 1-szego. A politycy mają klapki na oczach bronią tylko swoich stołków, patrzą żeby się nachapać jak najwięcej bo te 7000na tydzień już im nie starcza. W tv tylko o tym mówią kto ma odejść kto ma zająć jego miejsce kłócą się o te stołki i tak do zaje..... Nie robią nic żeby poprawić sytuacje normalnemu obywatelowi. Wyj... bym ich wszyskich z tego sejmu dał łopate średnią krajową niech za to wyżyją nieroby . A następni przywudcy musieli by zasłużyć na swoje stanowisko.

18-02-2011 - 08:16:26

To co Państwo piszą skwituję krótko: żal.pl
Bezrobocie wynika z wysokich podatków, nie uczciwej konkurencji sklepów wielkopowierzchniowych
[korwin-mikke.pl] , nie właściwej polityki rządu(Ustawa o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie, promowanie praw dziecka, wychowanie seksualne), brak dobrych rozwiązań systemowych kształcenia zawodowego). Jeśli pracujący rodzice nie są wstanie utrzymać 5-osobowej rodziny, to coś nie tak jest w naszym "państwie prawa". Posiadanie dzieci jest wyrazem wyrzeczenia i czasowego ograniczenia własnych potrzeb w imię przyszłości. Ale gdy państwo wtrąca się w ich wychowanie-to po co mieć dzieci? Po to by państwo zabrało je nam i oddało na wychowanie jakimś gejom(czytaj bogatym homoseksualistom), i jeszcze zasądziło alimenty?

18-02-2011 - 13:06:43

Baca
1.Ceny zerowej nie będzie!
2. Ludzie mają dziwną cechę, gdy już nie będzie nic innego do roboty, może się okazać że zaczną myśleć(sic!) --nigdy w życiu! [Grochola] Będą pierdzieć w kanapy, oglądać mydlanki , gnuśnieć i fanzolić głupoty!
3. pracownik otrzymuje pensje=żeby zatrudnić kogoś trzeba mu dać pensje(niezależnie od efektu pracy)
Co to będzie gdy człowiek będzie miał większą wartość od pieniędzy?--przemyśl to!
Hej!

ad 1) eh, to że kula w przyrodzie nie występuje tak samo jak: prosta, kwadrat, sprawiedliwość nie przeszkadza się orientować na nie. A takie ukierunkowanie pomaga :p
Wyszedłem z założenia że taka granica istnieje. Granica do której dążymy, niezależnie od powodów(ludzie często robią coś by robić cokolwiek- "nuda" powinna się kojarzyć) wygląda to tak: produkujemy coraz więcej coraz lepszych coraz tańszych wyrobów/usług w okresie czasu. Jeśli poczekasz dostatecznie długo to będziesz korzystać codziennie, z dóbr o których się wcześniej nie śniło filozofom.
ad 2) widzisz, selekcja trwa, a te kanapowe pierdziele:
albo będą mieli dzieci, co ruszą tyłek(przestaną być pierdzielami, w pewnym stopniu), albo znikną, dalczego? Najfajniejsze dziewczyny poznaję na wyjazdach, eventach, gdzieś gdzie coś się robi. Uczestnictwo kosztuje-znaczy uczestnicy mają kasę, uczestniczą-znaczy że chcą coś robić, w takich miejscach grupują się osoby zaradne, ustawione, rozgarnięte, i z takiej podstawy zaczyna się selekcja:najlepsza dla najlepszego.
Kanapowy pierdziel może się nie rozmnoży, bo nie będze mu się chciało. Zresztą, i tak najlepsi zgarniają najwięcej(tak ogólnie).

ad3) Tutaj namieszałem smiling smiley Ale te dwa ostatnie akapity postaraj się zebrać razem.
Innymi słowy:
Gdy zeszliśmy z drzew, i okazało się że z 24h zostało jeszcze trochę czasu nie zużytego na szukanie jedzenia, najedzeni, rozluźnieni zaczeliśmy sobie szukać zajęcia(przyzwyczajeni do rytmu-kto nie pracuje ten nie je) no ale kręcąc się koło drzewa zaczeliśmy się ganiać/bawić.
Pointa: jeśli nie jesteś głodny i nie masz co robić będziesz robić cokolwiek. Jeśli oglądasz Tusk-Vision-Network to dobrze, jeśli lubisz malarstwo, sztukę, książki, sport, tym lepiej bo twoje hobby stanie się drugą pracą.

Gdy w lesie nie ma nikogo kto by mógł usłyszeć jak liść opada na ziemię=to czy faktycznie on upadł?
Gdy historia nie zanotuje faktu oglądania przez konkretne osoby tv, to czy oni faktycznie ją oglądali?
Czy znaczenie mają ci bezimienni garncarze tworzący garnki dla ludzi w II w pne? Czy może jednak Fidiasz?

Reasumując:
"Pierdziele kanapowych Pierdzieli" - MMM
A te fragmenty odnośnie pieniądza, stosunków międzyludzkich, twórczości i wytwórczości ludzkiej, oraz dylematu:
W pogoni za dobrami materialnymi tracimy czas, nerwy, możliwości. Gdy zostaną już osiągnięte, nie okazują się wiele warte(komercjalizacja/powszechna dostępność), a więc gdy staniemy przed faktem dokonanym:
Mamy już prawie wszystko co tylko jest nam potrzebne(jesteśmy już blisko-fejsbuk i ferajna daje nam możliwość gadania o dupie maryni z kimś na drugim końcu świata- cóż za rozpasanie).
Gdy już to będziemy mieli, to co z pytaniem: czy było warto? czy można było zrobić coś lepiej/lepszego?
(dylemat wartości- może rodzina, może dzieci są najważniejsze, może państwo powinno się odstosunkować od moich marzeń, i zostawić mnie mój czas rodzinę i pieniądze, w spokoju?)

Mnie tam zamieszki na ulicach by nie przeszkadzały jak w egipcie xD
Jak dla mnie to polaków powinno być więcej niż niemców, argument Bacy o tym żeby było nas mało jest bez sensu,
40mln sztuk nas jest, chińczyĸów jest trochę więcej.
A to ilu powinno być zatrudnionych, za ile, w czym, i czy wogóle, to trąci inżynierią społeczną...
Ludziska, życie trza brać za mordę i do ziemi, takie jakie jest.
Więc rozważanie 1 fachowiec/10robotników - co będzie lepsze jest beeeeeez seeeensu.
Jeśli jest jakaś zasada, to tak jak z grawitacją, stosuje się zawsze.
Więc jeśli zostawimy to indywidualnym wyborom, to drogą eliminacji dojdziemy do NAJLEPSZEGO rezultatu który chcecie przewidzieć. I to jest ten bezsens, z punktu dywagacji- przypomina gdybanie, a nie ma skutku.

Jeśli chcecie mieć firmę, i chodiz o waszą kasę, to sobie dywagujcie winking smiley
Jeśli chcecie decydować o narodzie, to lepiej zajmijcie się swoją rodziną, bo inaczej będziecie wchodzić komuś z butami do życia, a tego by nie chciał smiling smiley
Jeśli chcecie naprawdę sterować przemianami, to znaczy że za bardzo podoba się wam totalitaryzm, lepiej już grajcie w Spore, lub inne simcity, tam nikomu krzywdy nie zrobicie, chć nie pomożecie

17-03-2011 - 13:14:46

baca351
Jestem za silnym dotowaniem do 2 go dziecka! Trzecie na własny koszt.
A to dlatego, że nie ma potrzeby by było na s tak wielu! I niech nikt nie truje "A kto będzie na nasze emerytury robił" bo da dowód własnego nieuctwa i podatności na manipulację.
Skończyła się masówka, są czasy specjalistów. Obecnie do kopania rowów są takie maszyny że byle ciołek nawet kół nie napompuje bo pompują się same.
Po co nas więcej jak im roboty sensownej nie damy??
Im mniej bezrobotnych tym mniej patologii na ulicach i w domach-- czy ktoś zaoponuje??
Hej!

Mylisz się we wszystkim co napisałeś.

1. Ludzie nie rozmnażają się po to aby młodsi robili na emerytury starszych, choćby nawet gdyby jeden młody przyciśnięciem guzika produkował dobra zaspokajające 100 ludzi to i tak nie ma obowiązku na nich robić. Dla wielu posiadanie dzieci to przyjemność jak np. jazda samochodem czy picie piwa.

2. Ludziom pracy nikt nie daje. Ludzie sami sobie tworzą pracę.

3. Tylko w socjalizmie jest problem z ilością ludzi. W latach 80 mówili, że ludzi jest za dużo, teraz mówią, że za mało. W wolny kraju takiego problemu nie ma bo to czy ktos ma i ile ma dzieci to prywatna sprawa.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6243, Posty: 45422, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 182, Posty: 1173.