Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-09-2018 14:16:43

Stronniczość, wszędzie stronniczość

Jak powiedział tow. Stalin: „W miarę postępów w budowie socjalizmu walka klasowa zaostrza się”. Dziś trwa walka między zwolennikami złodziei z PO , a zwolennikami tępych łajdaków z PiSu. A pierwszą ofiarą wojny jest prawda. W efekcie w Polsce najbardziej brakuje niezależnych autorytetów. A jak się taki gdzieś uchowa, to jest opluskwiany i odsądzany od czci i wiary przez najemnych pachołków jednej czy drugiej strony.

P.Wojciech Czuchnowski („Gazeta Wyborcza”) w pełnym zacietrzewieniu napisał: „Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik nie poniosą konsekwencji za swoje czyny. Mogą śmiać się w twarz pokrzywdzonym przez ich działania. Mogą kierować podległe sobie służby, by podsłuchiwały, inwigilowały i zatrzymywały. PiSowski Trybunał zagwarantował im poczucie przyszłej bezkarności”. Otóż jest to nieprawda: mogą tylko liczyć, że Pan Prezydent ich w razie czego ułaskawi. Tymczasem JE Andrzej Duda absolutnie nie ułaskawia wszystkich. Wtedy akurat ułaskawił – nie wiem, czy słusznie – ale jutro może tego w innej sprawie nie zrobić. Przy okazji: rozmaite służby po to są, by podsłuchiwały, inwigilowały i zatrzymywały. Jeśli nie mają tego robić – to je po prostu zlikwidujmy!

P.Jarosław Kurski (też „Gazeta Wyborcza”) był tak nabzdyczony, że nie sprawdził tego, co napisał – a napisał: „Według Przyłębskiej PAD [JE Andrzej Duda – wyjaśnienie JKM] może ułaskawić kogo chce i kiedy chce, nawet zanim sprawą zajmie się sąd. Tak się powstaje mafijne państwo. Dla was więzienia, dla nas ułaskawienia”.

Tu znowu kula w płot. Odpisałem na to: „A - tu będę bronił JE AD. Art. 139. Konstytucji mówi:  "Prezydent Rzeczypospolitej stosuje prawo łaski. Prawa łaski nie stosuje się do osób skazanych przez Trybunał Stanu". Nie ma mowy o żadnych innych ograniczeniach. Śp.Gerald Ford ułaskawił śp. Ryszarda Nixona z nawet nieznanych win!”

Tak jest! Ułaskawił również za przestępstwa, które ewentualnie mógł był popełnić pełniąc funkcję prezydenta USA. Za WSZYSTKIE – z góry, w ślepo. Zwolennicy KODu, PO, N. i inni Różowi i Pomarańczowi, po prostu nie przeczytali tego artykułu Konstytucji - bo to są ludzie przekonani, że Konstytucja mówi to, co ich zdaniem, powinna. Oczywiście: gdyby p.Bronislaw Komorowski, jako prezydent, ułaskawił kogoś z PO sytuacja byłaby całkiem inna...

Po napisaniu czegoś takiego jestem przez tych Różowych i Pomarańczowych uważany za śmiertelnego wroga.

Teraz coś o miłośnikach PiSu. Niejaki {Petros Tomasyan} napisał – ironicznie, w sprawie, w której PiSmeni bezczelnie łamią wszelkie zasady: „To są naprawdę straszne rzeczy, sędziowie Federalnego Trybunału Konstytucyjnego w Niemczech muszą przechodzić w stan spoczynku po osiągnięciu wieku emerytalnego. O wydłużenie kadencji muszą występować do... Prezydenta. Upominam się o ich prawa, to łamanie praworządności”. Na co odpowiedziałem: „Czy Pan jest idiotą - czy Pan udaje? Problem nie w wieku emerytalnym, tylko w tym, że reguły gry zostały zmienione w trakcie trwania gry. Np. sędzia mający 64 lata mógłby nie zgodzić się na zostanie SSN gdyby wiedział, że pójdzie na emeryturę w wieku 65 lat. W USA sędziowie SN są dożywotni. Proszę sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby JE Donald Trump spróbował przenieść ich na emeryturę w wieku np. 70 lat. Oczywiście: można zmienić państwo zmieniając Konstytucję - ale zmiana może dotyczyć tylko tych sędziów SN, którzy zostali  wybrani PO  wprowadzeniu zmiany!”

I teraz jestem uważany również za śmiertelnego wroga Brunatnych i Fioletowych. A dziennikarze mnie też nie lubią – bo zazdroszczą mi, że jestem niezależny – a oni muszą za pieniądze wysługiwać się tej bandzie „polityków”.

Cóż: prawdziwego polityka poznaje się po liczbie jego wrogów. Jeśli ktoś ma ich mało – to znaczy, że jest g***o wart!

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Gazeta Wyborcza...

    Niedawno bylem u kolegi we Wroclawiu i po dyskusjach z nim w mojej glowie pojawilo sie pewne zwatpienie.Nigdy nie kupowalem ale i staralem sie zawsze unikac GW .... a teraz zaczynam dostrzegac...
  • "Wolnorynkowa" krytyka demokracji

    Tekst nadesłany „Demokracja to ustrój w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych...” - zarzucił swego czasu Janusz Korwin-Mikke, guru tzw. „wolnorynkowców” i...

Poczytaj również