Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-06-2018 17:30:00

Cimoszewicz uderzył w procesje Bożego Ciała

INFO: WCz. Tomasz Cimoszewicz, poseł PO, zirytowany faktem zablokowania drogi, którą jechał, skrytykował na Twitterze procesje Bożego Ciała - podaje tvp.info.

 

P. Cimoszewicz, syn byłego premiera, utknął w korku spowodowanym procesją. Zirytowany sięgnął po smartfon i napisał: "A wy na maratończyków w Warszawie narzekacie. Ci się rozsiedli na środku ulicy i mszę odprawiają. Policja właśnie prysnęła. Radiowóz 919. Zamiast dopilnować przejazdu bo korek już długi, odbił w pole i ślad po nich zaginął".

Poseł zapowiedział również, że sprawdzi, czy parafie w Polsce wystąpiły o pozwolenie na organizację procesji.

"W dawnych, dobrych dla twojej rodziny czasach, przyjechaliby sołdaci i rozgonili Ciemnogród. A dziś wielki pan "demokrata" z PO musi czekać i nie może użyć policji przeciwko modlącym się Obywatelom. To już nie lata 50, więc stój i czekaj grzecznie" - odpowiedział p. Cimoszewiczowi na Twitterze WCz. Adam Andruszkiewicz.

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 01-06-2018 20:32:06 | odpowiedz
    Pytanie do znawców korwinizmu-mikkizmu: Jak w Krulestwie Korwinostanu spotkają się na skrzyżowaniu procesja Bożego Ciała i Parada Gejów, to kto będzie miał pierwszeństwo?
    • 01-06-2018 23:44:56 | odpowiedz
      W libertariańskim Krulestwie Korwinostanu nie będzie dróg.
    • 02-06-2018 07:54:53 | odpowiedz
      Nadjeżdżający z prawej przecież.
    • 02-06-2018 08:05:00 | odpowiedz
      Odpowiedzi nieprawidłowe. Drogi będą, ale prywatne. To prywatny właściciel, będzie decydował. kto będzie mógł zajmować JEGO drogę i na jakich warunkach. Na skrzyżowaniach dróg dwóch różnych właścicieli decydować będzie umowa między nimi lub (również prywatny) arbitraż.
    • 02-06-2018 08:09:46 | odpowiedz
      A póki co, to Junior ma rację. Nie mamy jeszcze Krulestwa tylko Rzeczpospolitą Którąś Tam, w której na utrzymanie dróg płacą kierowcy w cenie benzyny a nie księża w cenie wina mszalnego.
  • 01-06-2018 20:41:28 | odpowiedz


    Miś-prawaczek
    (dedykuję Misiowi Uszatkowi z ndie.pl)

    Na dobranoc, dobry wieczór miś pluszowy śpiewa Wam.
    Mówią o mnie miś-prawaczek, bo ramadan w d… mam!

    Jestem sobie biały miś, polski miś; spokój miałem aż do dziś.

    Na dobranoc, dobry wieczór propagandą tchnie main-streem.
    Ale, żebym miał jej ulec, chyba najpierw zgłupiałbym!

    Jestem sobie biały miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór czytam sobie ndie.pl.
    „Rasistowskie” mam futerko, bowiem bardzo lubię biel!

    Jestem sobie bialy miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór chcą mnie w barwy oblec tęcz.
    Ja lewactwu odpowiadam: ty się samo z sobą męcz!

    Jestem sobie biały miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór z Polski zrobić chcą Polin.
    Lecz ja chodzę na strzelnicę; patriotyzm wcielam w czyn!…

    Jestem sobie biały miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór spokój miałem po dziś dzień.
    I spokoju sobie życzę, a nie muezińskich pień!

    Jestem sobie biały miś…

    Lecz niestety PiSuary, tak jak wcześniej też PO,
    Wcielać wrogie chcą zamiary… Mój środkowy palec, o!

    Jestem sobie biały miś, polski miś; Jarku swój napletek gryź!!!
    • 06-06-2018 19:19:44 | odpowiedz
      Tęcza na Placu Zbawiciela
      czyli
      Co chce mieć lewica?

      Co chce w Warszawie mieć lewica?
      Pragnie mieć nowy tęczy łuk.
      Me(n)dia pod wodzą Szechterzyca
      Na Placu lubią młotków stuk.
      Sześć barw (nie siedem!) znów zachwyca;
      Niech drży nieistniejący Bóg,
      Który na Placu jest w kościele!
      „Czas na paradę, przyjaciele!”

      I znów to samo: Ręka prawa
      Niszczy „neutralności” wzór!
      „Ozdoba”, którą ma Warszawa,
      Padła, nie jak berliński mur,
      Lecz jak Diduszko… (Nędzna sława!
      Bardziej on do macania kur
      Od polityki się nadaje.
      Bo zaraz po swej „śmierci” wstaje!)

      Hanka Gronkowiec, kamienice
      Kiedy zagarnia uczy nas:
      „Tęcza ozdobi znów stolicę.
      To nie jest symbol seksu ras,
      Ani genderu. Niech kibice
      W krajobraz wróść jej dadzą czas!”
      Nie dali. Ducha „przyjaciółko”
      Daj szmal znów! Dała. I tak wkółko…

      Tęcza, gdy piąty raz spłonęła
      (Bo zamiast parad przeszedł marsz),
      Gronkowiec dzieło swe przeklęła,
      Jak Michnik ukraiński barszcz,
      Lub Jana Pawła wszystkie dzieła.
      Me(n)dialne knedle, w których farsz
      Trutkę miał, („wszyscy nie są biali”),
      Polacy znowu wyrzygali…

      A przecież „neutralnie”
      (Nie genderowo!) miała stać.
      „Stolyyyce tęcza kulturalnie
      Rozwija.” (Ryly? K… m…!)
      „Genderu symbol?… Kto tak palnie,
      Ten się ośmiesza! Jak się bać
      Można, Polacy, zwykłej tęczy?” –
      Tak jęczy główny ściek i jęczy.

      I nagle szok po latach paru:
      Chcą tęczę „niezniszczalną” wznieść…
      LGBTyści!… Już zamiaru
      Nie owijają; nie chcą pleść
      O „niewinności” tego „daru”.
      „To jest nasz symbol – głosi wieść –
      I znowu stanie, NIEZNISZCZALNY!” –
      Portal zachwyca się analny.

      Co chce w Warszawie mieć lewica?
      Chce tęczy? Nie, męczeństwa chce!
      Gdy na jaw kłamstwa Szechterzyca
      Wyszły, Diduszko gotuj się!
      (Żywy męczennik nie zachwyca.
      A bez męczeństwa idzie źle…)
      Na Zbawiciela Placu tęcza;
      Śmierć w jej obronie się nastręcza!
  • 01-06-2018 21:44:02 | odpowiedz
    Uderzył...

    Czy to nie za mocne określenie ???

    Może raczej - zaszczekał głosem Yorkshireteriera ???

  • JOW są lepsze niż lustracja

    Ruszyła nowa akcja zbierania podpisów dla Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na portalu Wielu Może Więcej. Jak dotąd List Otwarty Walnego Zgromadzenia...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • nergal, nowak i średniowiecze

    wczoraj przypadkiem trafiłem w internecie na opis sprawy Nergal-Nowak. Jeśli nie wiecie, o co idzie, to jest tak: Nergal to takie zwierzątko (przynajmniej sądząc po artykułowanych dźwiękach),...
  • Zawracamy kijem Wisłę, czyli co gdybyśmy wygrali?

    No właśnie co? Przecież 90% naszych reform nie da się zrobić bez pogwałcenia "unijnych" przepisów. Czy da radę wyjść z UE? To gigantyczny manewr, stwiający nas w nieciekawej sytuacji...
  • Sondaż prezydencki

    http://www.prezydent.iblogger.org/

Poczytaj również

  • Andruszkiewicz chce likwidacji ryczałtów na paliwo | 24-06-2018 20:45:00

    INFO: WCz. Adam Andruszkiewicz chce projektu ws. likwidacji "ryczałtów" na paliwo dla posłów - donosi dziennik.pl.

  • Jakubiak wie, dlaczego płoną wysypiska śmieci | 24-06-2018 17:30:00

    OPINIA: Nielegalne wysypiska śmieci to efekt ustawy o ochronie środowiska wprowadzonej przez PO-PSL - stwierdził w rozmowie z portalem wPolityce.pl WCz. Marek Jakubiak, poseł Kukiz`15.

  • Powołano Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie | 24-06-2018 14:15:00

    INFO: Powołano Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie. W trakcie inauguracji przemówienie wygłosił sam p. Lech Wałęsa. Były prezydent narzekał na żonę - donosi onet.pl.

  • Sadowski: 95% prawa do kosza | 24-06-2018 11:00:00

    OPINIA: 95% prawa powinno trafić do kosza, tak jak to zrobiła ustawa Wilczka, której przewaga nad obecną tzw. Konstytucją Biznesu polegała na tym, że usunęła całe socjalistyczne prawodawstwo aktywności gospodarczej. Tego nie robi Konstytucja Biznesu - powiedział dr Andrzej Sadowski z CAS.

  • Pośredniaki będą dowozić bezrobotnych do pracy | 24-06-2018 06:45:00

    INFO: Rząd chce, by urzędy pracy dowoziły bezrobotnych do pracy - podaje bankier.pl.

  • Abramowicz rzecznikiem przedsiębiorców | 23-06-2018 20:45:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki powołał p. Adama Abramowicza na rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców - podaje businessinsider.com.pl.

  • Dziura w ustawie Jakiego | 23-06-2018 17:30:00

    INFO: Miastu stołecznemu nie udało się przejąć zarządu nad żadną z "odzyskanych" w wyniku działania komisji reprywatyzacyjnej nieruchomości. Wszystko przez dziurę prawną - pisze "Fakt".

  • Składki na ZUS przekroczą barierę 1300 zł! | 23-06-2018 14:15:00

    FUTURO: Suma składek wraz ubezpieczeniem zdrowotnym dla firm działających dłużej niż 2 lata przekroczy od nowego roku barierę 1300 zł - podaje portal mambiznes.pl.

  • PiS chce nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu ws. śmieci | 23-06-2018 11:00:00

    INFO: Marszałek Sejmu zwołał Prezydium Sejmu i Konwent Seniorów, które podejmą decyzję o zwołaniu nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu - donosi Interia.

  • Zakazali sprzedaży alkoholu w nocy! | 23-06-2018 06:45:00

    INFO: Tyscy radni ograniczyli sprzedaż alkoholu w nocy - podaje portal tychy24.net.

  • MEN ostrzega przed trikami władz szkół | 22-06-2018 21:45:00

    INFO: MEN ostrzegł rodziców przed niezgodnymi z prawem działaniami władz szkół - podaje radiozet.pl.

  • Kukiz oburzony "kilometrówkami" posła Andruszkiewicza | 22-06-2018 19:30:00

    INFO: WCz. Paweł Kukiz wyraził oburzenie "kilometrówkami" WCz. Adama Andruszkiewicza, byłego członka ruchu Kukiz'15 - podaje wp.pl.

  • Likwidacja użytkowania wieczystego przesądzona | 22-06-2018 17:30:00

    INFO: Stały Komitet Rady Ministrów zaakceptował projekt likwidujący użytkowanie wieczyste - informuje interia.pl.

  • IPN nagradza wolontariuszy ziemią | 22-06-2018 15:30:00

    INFO: Instytut Pamięci Narodowej w ramach podziękowania wysyła do wolontariuszy fiolki z ziemią pochodzącą z jam grobowych na Łączce - informuje "Rzeczpospolita".

  • Krasnodębski chce nowego traktatu unijnego | 22-06-2018 13:15:00

    INFO: CEP Zdzisław Krasnodębski, wiceprzewodniczący PE związany z PiS, zapowiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą", że wystąpi z propozycją nowego traktatu unijnego.