Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-07-2018 11:00:00

Marian Kowalski może trafić za kratki

INFO: P. Marian Kowalski, prezes partii Ruch 11 Listopada został oskarżony przez antyrasistów o groźby użycia przemocy - podaje wolnosc24.pl.

 

P. Kowalskiego oskarżają pracownicy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Antyrasistom chodzi o słowa, które padły w czasie internetowego programu "Idź pod prąd". P. Kowalski powiedział wtedy: "Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony, ale na pewno nie za liściowanie sk***syna".

Były kandydat w wyborach prezydenckich nie przyznaje się do winy.

- Nie wypowiadałem żadnych gróźb karalnych. Na kanale naszej telewizji niejednokrotnie przytaczamy tweety lub opinie naszych widzów. Nie musiała to być moja wypowiedź. Zresztą nie przedstawiono mi żadnej mojej wypowiedzi, więc nie wiem, o co chodzi - przyznał p. Kowalski.

 

Źródło: wolnosc24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 12-07-2018 11:44:50 | odpowiedz
    Wyrywanie chwastów

    Jak nazwać odstrzelenie czterech włamywaczy?
    "Rasizmem, ksenofobią" wariat nazwać raczy!
    Nas jednak nie obchodzi postępowy chór.
    Bo wyrwał cztery chwasty na swej farmie Bur!

    Bur Kobus van Heerden ma siedemdziesiatkę.
    A mimo to odstrzeliłby sam pewnie piątkę,
    Ale czterech "jedynie" uzbrojonych go
    W nocy w domu napadło... I już w piekle są!

    Akcent feministyczny i parytetowy:
    Zasługa to na farmie białej białogłowy!
    Podawała naboje... No a wierny pies
    Wystawiał włamywaczy. "Rasizm"?... Yes, yes, yes!

  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • Moralność w gospodarce

    Zdawać by się mogło, że moralność niewiele ma wspólnego z gospodarką a jeśli nawet - to jest to kwestia bezpośrednio wpływu na jej funkcjonowanie nie mająca, bowiem zarabianie pieniędzy (byle...
  • Demokracja władza ludu czy jego niewola

    Definicje Demokracji na pewno każdy zna i jej idee. Lecz to co jest na świstku papieru a w rzeczywistości to 2 różne rzeczy. Jakie szanse ma przeciętny Kowalski z zarobkiem 2000 zł netto na...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Ochrona środowiska, parki narodowe, lasy

    Jakie są wasze poglądy na kwestie ochrony środowiska? Ja uwazam ze kwestia ochrony przyrody powinna byc podzielona pomiedyz panstwo a prywaciarzy. Calkowity wolny rynek doprowadziłby do tego,...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...

Poczytaj również

  • Majchrowski zerwał porozumienie z PO | 15-07-2018 20:45:00

    INFO: Prezydent Jacek Majchrowski, który szefem krakowskiego magistratu jest od 16 lat, zerwał porozumienie z PO - podaje wp.pl.

  • Palacze mają kluczowe znaczenie dla budżetu państwa | 15-07-2018 17:30:00

    INFO: Z raportu Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej wynika, że branża tytoniowa jest niezwykle istotna dla budżetu naszego państwa, a także dla handlu zagranicznego - podaje interia.pl.

  • PSL forsuje "Emeryturę bez podatku" | 15-07-2018 14:15:00

    INFO: PSL uruchomił stronę internetową poświęconą obywatelskiemu projektowi ustawy "Emerytura bez podatku" - informuje Interia.

  • Dziennikarz Polsat News poużywał sobie na nacjonalizmie | 15-07-2018 11:00:00

    OPINIA: Ludzkość musi się zjednoczyć. Inaczej ufoludki nie wylądują na Ziemi - stwierdził red. Robert Bernatowicz, dziennikarz Polsat News i entuzjasta zjawisk paranormalnych.

  • Adamowicz skazany na grzywnę za poniżenie działacza MW | 15-07-2018 06:45:00

    INFO: P. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, został ukarany grzywną w wysokości 2,5 tys. zł przez Sąd Rejonowy - donosi onet.pl.

  • IPN: Podpis Bolka nie był podrobiony | 14-07-2018 20:45:00

    INFO: IPN umorzył śledztwo w sprawie podrobienia przez funkcjonariuszy SB akt TW Bolek - donosi interia.pl.

  • Walka z niepłodnością tylko na papierze | 14-07-2018 17:30:00

    INFO: Zdaniem NIK tylko garstce par udało się skorzystać z programu przedstawianego jako alternatywa dla in vitro - podaje "Rzeczpospolita".

  • Były działacz PO kandydatem... Kukiz’15 | 14-07-2018 14:15:00

    INFO: Były wiceprezydent Białegostoku, przez lata związany z PO p. Tadeusz Arłukowicz, został kandydatem Kukiz’15 na prezydenta Białegostoku - donosi poranny.pl.

  • Rząd przebuduje swoje strony internetowe | 14-07-2018 11:00:00

    FUTURO: Strony internetowe urzędów i instytucji publicznych będą musiały być dostępne dla niepełnosprawnych - informuje businessinsider.com.pl.

  • E-dowody osobiste od marca 2019 | 14-07-2018 06:45:00

    FUTURO: Od marca 2019 r. rozpocznie się wydawanie nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, czyli tzw. e-dowodów - informuje bankier.pl.

  • Apelują o wycofanie się ze współpracy z Ukraińcami | 13-07-2018 21:45:00

    INFO: W Toruniu odbył się briefing prasowy KNP zorganizowany w związku z obchodzonym 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.

  • Rząd chce utworzyć Polski Instytut Ekonomiczny | 13-07-2018 19:30:00

    INFO: Rząd chce utworzyć Polski Instytut Ekonomiczny w miejsce Instytutu Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur - donosi stooq.pl.

  • Jakubiak: Kukiz`15 dyscyplinującym koalicjantem PiS | 13-07-2018 17:30:00

    INFO: Po kolejnych wyborach parlamentarnych Kukiz'15 mógłby być takim dyscyplinującym koalicjantem PiS - powiedział w Polskim Radiu WCz. Marek Jakubiak, poseł Kukiz'15.

  • Polacy nie wierzą w poprawę sądownictwa | 13-07-2018 15:30:00

    INFO: Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla "Rzeczpospolitej" wynika, że Polakom nie podobają się reformy PiS w sądownictwie. Źle oceniana jest też praca Trybunału Konstytucyjnego czy sprawność działania sądów.

  • KRS przepytuje sędziów z poglądów | 13-07-2018 13:15:00

    INFO: Ubiegający się o stanowiska sędziowskie "muszą przygotować się na polityczne pytania" - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Chodzi o ocenę działań PiS w wymiarze sprawiedliwości.