Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-10-2018 15:30:00

Nauczyciel roku 2018 przedstawił... swojego ukochanego

INFO: P. Przemysław Staroń, nauczyciel z Sopotu, otrzymał tytuł "Nauczyciela Roku 2018". Podczas gali i wręczenia nagród, poprosił na scenę swoją rodzinę oraz... ukochanego - podaje wp.pl.

 

P. Staroń na co dzień uczy filozofii, etyki, wiedzy o kulturze i historii sztuki. Zaznaczył, że ma świetną relację z katechetą, a zajęcia z etyki nie są konkurencją dla lekcji religii. Gala wręczenia nagród odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie, na kilka dni przed Dniem Edukacji Narodowej. P. Staroń ujawnił, że jest gejem, zapraszając na scenę swojego partnera.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 11-10-2018 15:43:32 | odpowiedz
    Dla dobra dzieci NIE WOLNO dopuszczać homoseksualistów i pedofilów do dzieci w ramach instytucji państwowych, a także edukacyjnych, wychowawczych itp.
    Co prawda JKM, sadząc z komentarza na temat O.Jackowskiej, może mieć inne zdanie, ale On choć zwykle, ale NIE ZAWSZE ma rację !!!

  • System edukacji w Polsce

    A więc chciałbym tu dokonać pewnej analizy tego co jest, co powinno być i jak do tego dojść. Jak jest: Jestem tegorocznym maturzystą. Myślę więc, że dzisiejszą szkołę dobrze znam z autopsji i...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Do Pana JKM :)

    Witam!!! JKM  Zacznę od tego ze jak miałem jeszcze 10 do 13 roku myślałem że Ci socjaliści to tacy mądrzy ludzie Taka jest mentalność dziecka „biedny trzeba pomagać...” potem się zmieniło......
  • konserwatyzm, monarchizm

    Do niedawna byłem sympatykiem takich poglądów, a przynajmniej je tolerowałem jako niegroźną błazenadkę, stanowiącą rodzaj dekoracyjnego urozmaicenia prawicy. Ale zmieniło się to po lekturze...
  • 27 grudnia 2009: Jeszcze o proporcjonalnych mandatach

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Jeszcze-o-proporcjonalnych-man,2,ID397033975,n

Poczytaj również

  • Gorzka refleksja prof. Bartyzela o wyborach | 24-10-2018 06:45:00

    OPINIA: Protagoras mówił, że tym, co wyróżnia człowieka spośród innych istot jest Wstyd i Poczucie Prawa, ale najwyraźniej to już nieaktualne w naszym społeczeństwie, które po prostu ma chorą duszę - pisze prof. Jacek Bartyzel, komentując wyniki wyborów samorządowych.

  • Szykują 50 uproszczeń dla przedsiębiorców | 23-10-2018 21:45:00

    INFO: W Sejmie trwają prace nad rządowym projektem ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu wprowadzenia uproszczeń dla przedsiębiorców w prawie podatkowym i gospodarczym - donosi interia.pl.

  • Nowe dane dotyczące zadłużenia Skarbu Państwa | 23-10-2018 19:30:00

    INFO: Resort finansów opublikował nowe dane dotyczące zadłużenia Skarbu Państwa. Jak zwykle nikt się tym jednak nie przejął.

  • Duda: Nord Stream 2 stanowi niebezpieczeństwo dla Ukrainy i Słowacji | 23-10-2018 17:30:00

    OPINIA: Powstanie Nord Stream 2 bez wątpienia stanowi niebezpieczeństwo dla Ukrainy, Słowacji i stanowiłoby niebezpieczeństwo energetyczne dla Polski, gdyby nie nasze działania zapobiegawcze - powiedział prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Polskim Radiem.

  • Berkowicz zadowolony ze swojego wyniku | 23-10-2018 15:30:00

    OPINIA: P. Konrad Berkowicz, wiceprezes partii Wolność, wyraził zadowolenie z osiągniętego wyniku w wyborach na prezydenta Krakowa - podaje gazetakrakowska.pl.

  • Środowiska LGBT organizują "Tęczowy Piątek" w szkołach | 23-10-2018 13:15:00

    FUTURO: Środowiska LGBT zorganizują 26 października w 211 polskich szkołach tzw. "Tęczowy Piątek" - podaje wPolityce.pl.

  • Fiskus domaga się podatku... od noclegu | 23-10-2018 11:00:00

    INFO: Urzędy Skarbowe żądają PIT od obcokrajowców, którym polski pracodawca opłaca nocleg - pisze "Rzeczpospolita".

  • PiS rozliczy Niemcy z traktatu o dobrym sąsiedztwie | 23-10-2018 06:45:00

    INFO: Posłowie PiS najpierw wyliczali reparacje należne Polsce, a teraz zajmą się wykonaniem traktatu o dobrym sąsiedztwie - pisze rp.pl.

  • RKW: I tura wyborów wypadła fatalnie | 22-10-2018 21:45:00

    OPINIA: P. Józef Orzeł, Krajowy Koordynator Ruchu Kontroli Wyborów, ocenił, że organizacja I tury wyborów samorządowych wypadła fatalnie - donosi tvp.info.

  • Mecenas Andrzejewski ostro o decyzji TSUE | 22-10-2018 19:30:00

    OPINIA: Decyzja TSUE jest rażącym złamaniem prawa międzynarodowego - powiedział w rozmowie z "Do Rzeczy" mec. Piotr Andrzejwski, członek Trybunału Stanu.

  • Awantura o sądownictwo przenosi się nawet na cmentarze | 22-10-2018 17:30:00

    INFO: Na toruńskim cmentarzu znieważono grób sędziego Trybunału Konstytucyjnego prof. Lecha Morawskiego - podaje onet.pl.

  • PiS jeszcze bardziej rozkręci socjal? | 22-10-2018 15:30:00

    OPINIA: Dobry wynik opozycji w wyborach samorządowych na poziomie największy miast i w sejmikach może zachęcić rządzących do popuszczenia pasa w budżecie przed kluczowymi wyborami do parlamentu w przyszłym roku - pisze p. Bartek Godusławski dla portalu dziennik.pl.

  • 12 listopada będzie dniem wolnym od pracy? | 22-10-2018 13:15:00

    FUTURO: Jak informuje "Gazeta Polska Codziennie", 12 listopada może być jednorazowo ustanowiony dniem wolnym od pracy z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

  • Badania techniczne będą znacznie droższe | 22-10-2018 11:00:00

    OPINIA: Zdaniem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, projekt ustawy o zmianie ustawy prawo o ruchu drogowym zawiera kolejny ukryty podatek - podaje interia.pl.

  • Gigantyczny wzrost zadłużenia samorządów wojewódzkich | 22-10-2018 06:45:00

    INFO: JE Mateusz Morawiecki poinformował, że rośnie biurokracja w samorządach. Dodatkowo rosną też długi.