Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-10-2018 11:00:00

Potężny przedsiębiorca chce zablokować film "Kler"

INFO: Duży przedsiębiorca z Solca Kujawskiego próbuje nakłonić kino do wycofania "Kleru" z repertuaru - podaje onet.pl.

 

P. Marek Małecki, właściciel firmy Solbet, jednego z największych producentów betonu w Polsce, w liście do władz miasta wskazuje, że finansował kino i nie życzy sobie, by wyświetlany był w nim kłamliwy film.

- Jeśli Pani Dyrektor wyświetli na sprzęcie Solbetowskim ten film, nigdy nie otrzyma żadnego sponsoringu, i nigdy nie będzie Pani brana pod uwagę jako poważna osoba przez Dyrekcję i Zarząd Solbetu" - czytamy w mailu. - Nie po to zakupiliśmy sprzęt do wyświetlania filmów i wyposażyliśmy salę kinową, żeby Pani rozpowszechniała pedofilię, która jest nieprawdziwa. W filmie jest jeden aktor przebrany za pedofila i gra księdza. Czy w tak małym miasteczku jak Solec Kujawski obniża Pani Dyrektor wartość religii i szerzy nieprawdziwy obraz kościoła - możemy przeczytać dalej.

W udzielonej odpowiedzi, którą podpisali burmistrz, przewodniczący rady miejskiej i dyrektor Soleckiego Centrum Kultury, zwrócili uwagę, że zarówno samorząd, jak i SCK nie są uprawnieni do cenzurowania polskiej kinematografii oraz ograniczania swobody w wyborze filmów, które zamierzają obejrzeć mieszkańcy.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Wpływ narodu żydowskiego (syjonistów) na geopolitykę.

    To na początek wklejam ciekawy wątek, na powyższy temat: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&highlight=%BFydzi Admin forum dopilnował, aby nie było tam chamskich komentarzy, a jedynie...
  • Kler się nam rozzuchwalił.

    W tvn24 wypowiedź jakiegoś biskupa o przemowie P. Premiera dot. eutanazji: żadnej dyskusji nie będzie."] Ja jestem za, Watykan nie ma zbyt pokaźnej armii, a zawsze jakaś kolonia się...

Poczytaj również