Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-07-2018 11:00:00

Resort środowiska skontroluje kontrowersyjny zamek

INFO: Resort środowiska wystąpił do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu o dokumenty dotyczące inwestycji w okolicach Stobnicy w Puszczy Noteckiej (woj. wielkopolskie) - podaje bankier.pl.

 

Resort środowiska zdecydował się na kontrolę po kontrowersjach, jakie wywołały zdjęcia z budowy zamku w Puszczy Noteckiej. Oburzeni internauci pisali, że zamek buduje obrzydliwie bogaty oligarcha, niszcząc przy okazji przyrodę.

- W związku z pojawiającymi się kontrowersjami, poleciłem Generalnemu Dyrektorowi Ochrony Środowiska wszczęcie pilnej kontroli procesu wydania tej decyzji. Ochrona polskiej przyrody jest kwestią nadrzędną i dlatego wszelkie postępowania w takich sprawach powinny być prowadzone w sposób przejrzysty i niepozostawiający pola do żadnych wątpliwości - podkreślił JE Henryk Kowalczyk, minister środowiska z PiS.

Gdzie byli ekolodzy, jak w 2015 r. w środku puszczy wysuszono jezioro, by zbudować zamek?

 

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 11-07-2018 13:24:37 | odpowiedz
    "Obrzydliwie bogaty" - nie mam więcej pytań.

    W jakim charakterze występuje tutaj red. GK?
  • 11-07-2018 14:02:34 | odpowiedz
    Dobra wiadomość dla korwinistów to ta, że zamek zbudowano. W końcu trochę zniszczono dlaej środowisko. Zła, że Ministerstwo Niszczenia Środowiska się jednak przyczepiło. I pisze jeszcze bzdety w stylu: „dobro polskiej przyrody jest nadrzędne”. Biorąc jednak polskie, cwaniacko-korwinistyczne podejście do przyrody, facet będzie mógł dalej eksploatować przyrodę, a ludzie dalej korwinistycznie czynić sobie ziemię poddaną

  • Spiskowa teoria dziejów

    No właśnie. Kto rządzi światem? Chciałem zrobić ankietę, ale chyba się nie da :( Więc proszę o wypowiedzi i ewentualne dodawanie nowych teorii :D 1. Żydokomuna 2. Żydomasoneria 3. Żydzi 4....
  • Sport

    No właśnie... W tej chwili nasze "orły" ogrywają piłkarską potęgę - San Marino, stadion pełny, w TV Szpaku ucieszony, a mi wstyd. W wakacje najliczniejsza w historii reprezentacja zdobyła na...
  • Demokracja władza ludu czy jego niewola

    Definicje Demokracji na pewno każdy zna i jej idee. Lecz to co jest na świstku papieru a w rzeczywistości to 2 różne rzeczy. Jakie szanse ma przeciętny Kowalski z zarobkiem 2000 zł netto na...
  • Prawo (czy lewo?) autorskie

    Witam. Co sądzicie o majątkowych prawach autorskich. Wiem, że internet pełny jest dyskusji na ten temat, ale zazwyczaj toczą się one wokół tego, że "twórcy" muszą mieć na czym zarabiać....
  • Ochrona środowiska, parki narodowe, lasy

    Jakie są wasze poglądy na kwestie ochrony środowiska? Ja uwazam ze kwestia ochrony przyrody powinna byc podzielona pomiedyz panstwo a prywaciarzy. Calkowity wolny rynek doprowadziłby do tego,...
  • Budżet państwa

    Możecie mi powiedzieć co oprócz wojska/policji zdaniem JKM powinno być utrzymywane z budżetu państwa? Była chyba kiedyś mowa o jakiś 6 Ministerstwach ale prosiłbym o jakieś konkretne informację w...

Poczytaj również

  • Ujawniono list Rokity do Geremka | 22-02-2019 11:00:00

    INFO: Dziennikarze "Rzeczpospolitej" ujawnili list p. Jana Rokity do p. Bronisława Geremka, w którym alarmował o niszczeniu archiwów MSW.

  • Obalono pomnik ks. Jankowskiego | 22-02-2019 06:45:00

    INFO: Grupa mężczyzn przewróciła pomnik ks. Henryka Jankowskiego w Gdańsku - pisze dorzeczy.pl.

  • Prezydent wydał 40 tys. zł na... zakładki do książek | 21-02-2019 21:45:00

    INFO: Marnotrawienie pieniędzy podatników trwa w najlepsze. Kancelaria Prezydenta wydała aż 37,8 tysiąca złotych na zakładki do książek.
     

  • Afera PCK z posłem PiS w tle | 21-02-2019 19:30:00

    INFO: W badanej przez prokuraturę aferze PCK oprócz ubrań dla biednych, ginęła także żywność ze zbiórek - podaje wprost.pl.

  • Ordo Iuris: Rada Europy domaga się wprowadzania ideologii gender | 21-02-2019 17:30:00

    INFO: Ordo Iuris alarmuje, że Rada Europy domaga się wprowadzania ideologii gender.

  • Samorządy chcą rekompensat za zmiany nazw ulic | 21-02-2019 15:15:00

    INFO: Samorządy i spółdzielnie będą się domagać rekompensat za wymuszone remonty przystanków i usuwanie z elewacji tablic z zakazanymi adresami - podaje dziennik.pl.

  • Cztery ambasady interweniują w sprawie ustawy frankowej | 21-02-2019 13:15:00

    INFO: Ambasady Niemiec, Austrii, Hiszpanii i Portugalii chcą zmian w projekcie ustawy frankowej - podaje dziennik.pl.

  • Posłanka Teraz! przekazała papieżowi raport o pedofilii | 21-02-2019 11:00:00

    INFO: Posłanka Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus, prezes fundacji "Nie lękajcie się" Marek Lisiński oraz stołeczna radna i działaczka społeczna Agata Diduszko-Zyglewska spotkali się z papieżem Franciszkiem i przekazali mu raport o pedofilii wśród polskich księży - informuje dziennik.pl.

  • Soros kupił Radio Zet | 21-02-2019 06:45:00

    INFO: To pan Jerzy Soros, międzynarodowy spekulant pochodzenia żydowskiego, stoi za zakupem Radia Zet przez spółkę Agora - podaje money.pl.

  • Polacy nie chcą, by pomagać frankowcom | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Z najnowszego badania Kantar Public dla Instytutu Jagiellońskiego wynika, że miażdżąca większość ankietowanych jest przeciwna ustawowemu udzielaniu pomocy kredytobiorcom we frankach szwajcarskich - podaje bankier.pl.

  • Będzie wielka spowiedź podatników | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Wszystkie instytucje finansowe będą zmuszone zapytać miliony klientów o rezydencję podatkową - podaje pb.pl.

  • Ziobro przedstawil projekt antylichwiarski | 20-02-2019 19:30:00

    INFO: Resort sprawiedliwości zaprezentował projekt tak zwanej ustawy antylichwiarskiej - informuje businessinsider.com.pl.

  • Kukiz`15 domaga się dymisji prezes ZUS | 20-02-2019 17:30:00

    INFO: Kukiz'15 domaga się od premiera Mateusza Morawieckiego dymisji prezes ZUS Gertrudy Uścińskiej - donosi dziennik.pl.

  • Były zarząd PKP Cargo zatrzymany | 20-02-2019 15:30:00

    INFO: Były prezes i członkowie zarządu PKP Cargo zostali zatrzymani na polecenie prokuratury - informuje dziennik.pl.

  • NIK: W szkołach marnie uczy się matematyki | 20-02-2019 13:15:00

    INFO: Z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że nauczanie matematyki w szkołach pozostawia wiele do życzenia - podaje onet.pl.