Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-06-2018 21:45:00

Studenci rozpoczęli strajk okupacyjny

INFO: Jak podaje Onet, grupa studentów rozpoczęła okupację rektoratu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Poznań dołączył do innych miast, takich jak Warszawa, Kraków czy Łódź, w których studenci protestują przeciwko niektórym zapisom ustawy o szkolnictwie wyższym. Protestujący w Poznaniu domagają się również wprowadzenia zmian, które zostaną wypracowane w środowisku akademickim. Ich postulaty poparła Federacja Anarchistyczna.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Poznań

    Ktoś może chciałby czasem w sobotę wieczorem, przy piwku obsmarować władzuchnę i eurokołchoz???? Ja chętnie się gdzieś wybiorę. P.S. Brakuje forów regionalnych...panie Januszu - do dzieła!!!
  • Francuska ustawa antypiracka przyjęta

    "Nie trzeba było długo czekać po tym, jak w marcu głośna francuska ustawa antypiracka trafiła do parlamentu. Efekt - ustawa przyjęta, piraci strzeżcie się. Głosowanie było bardzo emocjonujące....
  • Ateizm trzeba tępić!?

    Odnośnie wypowiedzi w Roninie powiedział pan,że Ateizm należy tępić.Jako agrument użył pan taplane się w smole itp. Czyli uważa pan, że z powodu przezorności i bezpieczeństwa od którego...
  • Wychodzimy na ulice, aby zmusić Tuska i jego Rząd od dymisji

    Wywiad z organizatorem: http://pressmix.eu/index.php/2013/03/08/wychodzimy-na-ulice-aby-zmusic-tuska-i-jego-rzad-do-dymisji/ O manifestacji (termin z 20 marca przeniesiono na 23 na godz. 17 :...

Poczytaj również

  • Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian | 16-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian; jest niejasna i nie pozwala na równoważenie interesów różnych stron - ocenia p. Maciej Bando, prezes URE.

  • Światowy Kongres Żydów potępił zabójstwo Adamowicza | 16-01-2019 11:00:00

    INFO: W imieniu międzynarodowych organizacji i gmin żydowskich, polskiego polityka opłakiwał p. Ronald S. Lauder, prezes Światowego Kongresu Żydów - podaje wprost.pl.

  • Gronkiewicz-Waltz chce ochrony | 16-01-2019 06:45:00

    INFO: Była prezydent Warszawy, p. Hanna Gronkiewicz-Waltz zwróci się do ministra spraw wewnętrznych JE Joachima Brudzińskiego z prośbą o ochronę - donosi interia.pl.

  • Żądają natychmiastowego odwołania Kurskiego | 15-01-2019 20:45:00

    INFO: WCz. Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL, zwrócił się w liście do WCz Jarosława Kaczyńskiego, szefa PiS, o odwołanie p. Jacka Kurskiego, prezesa TVP - informuje interia.pl.

  • Radary mierzą prędkość... radiowozów | 15-01-2019 17:30:00

    INFO: Wideorejestratory VideoRapid i PolCam zamontowane w nieoznakowanych radiowozach policji mierzą prędkość radiowozu, a nie prędkość kontrolowanego samochodu - donosi dziennik.pl.

  • Polacy za opodatkowaniem księży | 15-01-2019 15:30:00

    INFO: Blisko połowa Polaków twierdzi, że księża nie płacą podatków - wynika z badania przeprowadzonego dla money.pl.

  • Żebrowski: Musimy mieć dostęp do broni! | 15-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Historyk Leszek Żebrowski wyraził przekonanie, że Polacy powinni mieć dostęp do broni - podaje portal dlapolski.pl.

  • Polska nie osiągnie celu OZE na 2020 | 15-01-2019 11:00:00

    INFO: W poufnym dokumencie przesłanym Komisji Europejskiej, do którego dotarł portal WysokieNapiecie.pl, polski rząd po raz pierwszy przyznał, że nie osiągniemy planowanego udziału odnawialnych źródeł energii (OZE) w 2020 r.

  • Rząd zezygnuje z chińskich komórek? | 15-01-2019 06:45:00

    INFO: Rząd rozważa rezygnację z urządzeń mobilnych chińskich marek; ABW wydaje zalecenia dla resortów, jak korzystać z produktów i usług chińskich firm telekomunikacyjnych - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • W całej Polsce marsze przeciwko mowie nienawiści | 14-01-2019 21:45:00

    INFO: Po śmierci prezydenta Gdańska w wielu miastach Polski zapowiedziano marsze i wiece przeciwko nienawiści i przemocy - podaje wp.pl.

  • Owsiak zrezygnował z funkcji szefa WOŚP | 14-01-2019 19:30:00

    INFO: P. Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poinformował, że złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu WOŚP - podaje bankier.pl.

  • Libertarianie sprzeciwiają się zakazowi sprzedaży alkoholu | 14-01-2019 17:30:00

    INFO: Kukiz'15, Stowarzyszenie KoLiber Wrocław oraz Stowarzyszenie Libertariańskie sprzeciwiają się zakazowi sprzedaży napojów alkoholowych we Wrocławiu.

  • Antysmogowe działania rządu nie przynoszą efektów | 14-01-2019 15:30:00

    INFO: Polski Alarm Smogowy alarmuje, że antysmogowe działania rządu nie przynoszą efektów - donosi interia.pl.

  • Afera w NBP: Chodzi o euro? | 14-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Nakręcanie afery w NBP przez opozycję może nie być przypadkowe i prowadzić do rezygnacji ze złotówki i szybkiego wejścia do strefy euro - ocenił wiceminister kultury Jarosław Sellin.

  • Prezydent Gdańska dźgnięty nożem podczas finału WOŚP | 14-01-2019 11:00:00

    INFO: Prezydent Gdańska, p. Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem na scenie podczas finału WOŚP - podaje onet.pl.