Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-09-2018 19:30:00

"Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy"

INFO: Właściciel "Żabki" w Ostrowie Wielkopolskim odmówił obsługiwania sympatyków i członków PiS, powołując się na... klauzulę sumienia - informuje onet.pl.

 

W związku z niedzielą niehandlową, członków i sympatyków PiS nie obsługuję, ponieważ nie pozwala mi na to klauzula sumienia" - taka informacja pojawiła się w sklepie Żabka przy ulicy Kaliskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Za kasą stanął jej właściciel ubrany w koszulkę z napisem "Konstytucja".

Na zdarzenie zareagowała centrala "Żabki", wydając specjalne oświadczenie.

- Sklepy Żabka są prowadzone przez ponad 3, 5 tys. franczyzobiorców, którzy niezależnie zarządzają swoimi placówkami. Charakter naszej współpracy nie odnosi się do ich poglądów politycznych. Bez wątpienia sklep nie jest miejscem do organizowania happeningów politycznych, na co zwrócimy uwagę franczyzobiorcy. Komunikat został zamieszczony w sklepie bez naszej wiedzy i zgody - napisano. Sieć sklepów podkreśla, że sugerowanie dyskryminacji jakiejkolwiek grupy klientów jest niedopuszczalne.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 18-09-2018 20:49:42 | odpowiedz
    Mi sie akcja wlasciciela podoba. Skoro wg PiS (a) niedziele nalezy spedzac w domu (b) klauzula sumienia jest OK, no to chcacemu nie dzieje sie krzywda. Niech pisiaki siedza po domach (skoro najwyrazniej lubia).

Poczytaj również