Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-06-2018 17:30:00

Znowu zwyciężyło lobby przemysłu spożywczego?

INFO: Jak napisał na swoim facebookowym profilu WCz. Jarosław Sachajko, poseł Kukiz’15, „koalicja PiS-PO odrzuciła projekt K`15 dotyczący możliwości sprzedaży przez rolników żywności do sklepów, restauracji, stołówek”.

 

Sejmowa Komisja Rolnictwa przerodziła się w sąd nad posłem Sachajko, który „miał czelność” napisać, iż brak możliwości sprzedaży do lokalnych sklepów jest zdradą stanu, która wykończyła tysiące gospodarstw rolnych i sklepów osiedlowych.

P. Zbigniew Babalski, wiceminister rolnictwa, zapowiedział, że powstanie projekt rządowy.

„Pytam kiedy? Obywatele czekają na takie rozwiązanie 20 lat!!!” – pisze na FB p. Sachajko, dodając, że „zastanawiam się czy znowu zwyciężyło lobby przemysłu spożywczego, czy było to zwykłe partyjne zagranie”.
 

Zobacz także: Ministerstwo Rolnictwa nie ma pomysłu na uzdrowienie polskiej wsi

 

Źródło: FB

Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Kredyt na mieszkanie - czemu nas nie stać

    Mam nadzieję, że to przemawia. Jeżeli uważacie, że jest to warte promocji to wklejajcie to gdzie się tylko da. http://img25.imageshack.us/img25/1061/nieprzeplacaj.th.png Poprawiłem obrazek,...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Co mnie wkurza

    "Inteligentne" kraje starają się być samowystarczalne zwiększając eksport nie import. Chronią rodzime firmy wiadomo ludzie mają pracę państwo pieniądze z podatków. Ale nie w Polsce Tutaj...
  • Jak rozwiązać wszelkie problemy na ziemi: ... :)

    ...wystarczy, aby każdy człowiek posiadał maksymalnie jedno dziecko i w ten prosty sposób stopniowo zlikwidujemy gatunek ludzki do zera - bezboleśnie, bezkrwawo, humanitarnie. Potem wraz z...
  • Unia Europejska nie istnieje...

    ...ale robi się wszystko, by w świadomości ludzi istniała. Tak oto, czytając o tym, że owa Unia chce zakazać instalacji "tradycyjnych" klimatyzatorów w samochodach, wpadłem na takie oto...

Poczytaj również

  • Ujawniono list Rokity do Geremka | 22-02-2019 11:00:00

    INFO: Dziennikarze "Rzeczpospolitej" ujawnili list p. Jana Rokity do p. Bronisława Geremka, w którym alarmował o niszczeniu archiwów MSW.

  • Obalono pomnik ks. Jankowskiego | 22-02-2019 06:45:00

    INFO: Grupa mężczyzn przewróciła pomnik ks. Henryka Jankowskiego w Gdańsku - pisze dorzeczy.pl.

  • Prezydent wydał 40 tys. zł na... zakładki do książek | 21-02-2019 21:45:00

    INFO: Marnotrawienie pieniędzy podatników trwa w najlepsze. Kancelaria Prezydenta wydała aż 37,8 tysiąca złotych na zakładki do książek.
     

  • Afera PCK z posłem PiS w tle | 21-02-2019 19:30:00

    INFO: W badanej przez prokuraturę aferze PCK oprócz ubrań dla biednych, ginęła także żywność ze zbiórek - podaje wprost.pl.

  • Ordo Iuris: Rada Europy domaga się wprowadzania ideologii gender | 21-02-2019 17:30:00

    INFO: Ordo Iuris alarmuje, że Rada Europy domaga się wprowadzania ideologii gender.

  • Samorządy chcą rekompensat za zmiany nazw ulic | 21-02-2019 15:15:00

    INFO: Samorządy i spółdzielnie będą się domagać rekompensat za wymuszone remonty przystanków i usuwanie z elewacji tablic z zakazanymi adresami - podaje dziennik.pl.

  • Cztery ambasady interweniują w sprawie ustawy frankowej | 21-02-2019 13:15:00

    INFO: Ambasady Niemiec, Austrii, Hiszpanii i Portugalii chcą zmian w projekcie ustawy frankowej - podaje dziennik.pl.

  • Posłanka Teraz! przekazała papieżowi raport o pedofilii | 21-02-2019 11:00:00

    INFO: Posłanka Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus, prezes fundacji "Nie lękajcie się" Marek Lisiński oraz stołeczna radna i działaczka społeczna Agata Diduszko-Zyglewska spotkali się z papieżem Franciszkiem i przekazali mu raport o pedofilii wśród polskich księży - informuje dziennik.pl.

  • Soros kupił Radio Zet | 21-02-2019 06:45:00

    INFO: To pan Jerzy Soros, międzynarodowy spekulant pochodzenia żydowskiego, stoi za zakupem Radia Zet przez spółkę Agora - podaje money.pl.

  • Polacy nie chcą, by pomagać frankowcom | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Z najnowszego badania Kantar Public dla Instytutu Jagiellońskiego wynika, że miażdżąca większość ankietowanych jest przeciwna ustawowemu udzielaniu pomocy kredytobiorcom we frankach szwajcarskich - podaje bankier.pl.

  • Będzie wielka spowiedź podatników | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Wszystkie instytucje finansowe będą zmuszone zapytać miliony klientów o rezydencję podatkową - podaje pb.pl.

  • Ziobro przedstawil projekt antylichwiarski | 20-02-2019 19:30:00

    INFO: Resort sprawiedliwości zaprezentował projekt tak zwanej ustawy antylichwiarskiej - informuje businessinsider.com.pl.

  • Kukiz`15 domaga się dymisji prezes ZUS | 20-02-2019 17:30:00

    INFO: Kukiz'15 domaga się od premiera Mateusza Morawieckiego dymisji prezes ZUS Gertrudy Uścińskiej - donosi dziennik.pl.

  • Były zarząd PKP Cargo zatrzymany | 20-02-2019 15:30:00

    INFO: Były prezes i członkowie zarządu PKP Cargo zostali zatrzymani na polecenie prokuratury - informuje dziennik.pl.

  • NIK: W szkołach marnie uczy się matematyki | 20-02-2019 13:15:00

    INFO: Z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że nauczanie matematyki w szkołach pozostawia wiele do życzenia - podaje onet.pl.