Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Regulamin

  1. Rejestrując się na portalu Użytkownik akceptuje w pełni regulamin.
  2. Komentarze oraz posty na forum może publikować tylko osoba zarejestrowana.
  • wyświetlana nazwa Użytkownika nie może zawierać adresów stron internetowych.
  • długie / obraźliwie nazwy użytkowników będą skracane lub usuwane.
  1. Dane z formularza rejestracyjnego nie będą nikomu odsprzedawane ani wypożyczane. Podane dane (zwłaszcza adres email) muszą być prawdziwe i aktualne!
  2. Właściciel serwisu nie ma wpływu na umieszczane informacje oraz opinie, dlatego też serwis nie ponosi za nie odpowiedzialności. Odpowiedzialność za każdą wiadomość umieszczaną na stronie ponosi jej Autor (komentarze i wpisy na forum prezentują wyłącznie opinie osób odwiedzających serwis!)
  3. Moderator może pozbawić czasowo lub trwale Użytkownika prawa do korzystania z usług serwisu oraz usunąć opublikowanego przez niego wiadomości, jeśli zachowanie Użytkownika narusza niniejszy regulamin, przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a także normy obyczajowe / moralne. Użytkownikowi nie wolno również reklamować stron nie związanych z tematyką serwisu oraz danego posta, używać wulgaryzmów bez słusznej przyczyny i obrażać innych Użytkowników. Niedopuszczalny jest spam!
  4. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.
  5. Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją moderatora, może swoje racje przedstawić korzystając z formularza kontaktowego.
  6. W przypadku wprowadzenia zmian w regulaminie, każdy użytkownik ma obowiązek zaznajomić się z nimi. Po wprowadzeniu zmian do regulaminu, obowiązują one od dnia ich wprowadzenia. Domniemywa się zgodę na obowiązywanie regulaminu w przypadku milczącego przyjęcia przez Użytkownika.