Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Reklama

JAK ZAMÓWIĆ REKLAMĘ

CZY WARTO ZAMÓWIĆ REKLAMĘ

  • Strona korwin-mikke.pl odnotowuje ok. 300 tysięcy wejść miesięcznie!
  • Stale czyta nas około 30 tysięcy niepowtarzalnych Użytkowników!
  • 85% naszych Czytelników mieszka w Polsce, 10% w USA! W większości są to mieszkańcy dużych i średnich miast. Znaczną grupę stanowią osoby z wyższym wykształceniem lub studiujące!
  • Statystyczny Internauta, który poświęca nam swój cenny czas to zagorzały zwolennik wolnego rynku, który na korwin-mikke.pl szuka informacji niedostępnych nigdzie indziej, napisanych z konserwatywno-liberalnego punktu widzenia. Klikając na Państwa reklamę zdaje sobie sprawę, że wspiera tym samym rozwój unikatowego serwisu!

UNIKATOWA FORMA REKLAMY

Proponujemy reklamę, która potencjalnych Klientów nie irytuje swoją nachalnością! Na życzenie naszych Czytelników zrezygnowaliśmy z reklam rozwijanych, które przesłaniają połowę ekranu! Od początku stawiamy na jakość – nie na ilość! Dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy optymalnie rozmieszczoną przestrzeń reklamową, która przez minimum 24 godziny będzie przyciągać uwagę przyszłych Klientów!

JAKI JEST KOSZT

forma reklamy opis koszt (netto) co należy nam dostarczyć
baner tytułowy o wymiarach 728 x 90 px wyświetlany na górze strony pod bannerem tytułowym! 80 zł / 24 godz. plik graficzny w formacie SWF, JPG, BMP, TIFF, PSD, EPS o wskazanych w opisie wymiarach
baner  blog o wymiarach 728 x 90px wyświetlany tuż pod codziennie aktualizowanym wprowadzeniem do bloga 100 zł / 24 godz.
reklama wideo już wkrótce już wkrótce już wkrótce