Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Współpraca

Uprzejmie zapraszamy do współpracy przy dalszej rozbudowie serwisu. Będziemy wdzięczni za zgłaszanie błędów, które umknęły naszej uwadze oraz sugestie dotyczące możliwych usprawnień. Ustosunkujemy się do każdej sensownej wiadomości!

Obecnie poszukujemy

Redaktorów działu “wiadomości”

  • Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie oraz opracowywania krótkich, zwięzłych wiadomości o tematyce konserwatywno – liberalnej.
  • Interesują nas wiadomości polityczno-gospodarczo-spoleczne –  i to takie, które raczej nie są drukowane na pierwszych stronach gazet. Informacja o tym, że Australia zapadła się pod wodę nie jest dla nas żadną informacja; informacja, że rząd Queenslandu podjął walkę z królikami, kosztującą 20 mln $, w wyniki której liczba królików wzrosła – to jest hit!
  • Nie jest konieczna znajomość programowania. Wystarczy podstawowa praktyka w obsłudze Internetu!
  • Możesz pracować na odległość! Wystarczy stały dostęp do Internetu!

Grafików komputerowych

  • Twoje zadanie to drobne prace graficzne: przygotowanie banerów reklamowych, wejściówek do materiałów wideo itp.
  • Oczywiście jest to praca na odległość! Wystarczy stały dostęp do Internetu!

Oferujemy

  • Możliwość odbycia wygodnych (na odległość!) PRAKTYK STUDENCKICH / ZAWODOWYCH akceptowanych na większości kierunków humanistycznych oraz części technicznych. Po zakończeniu współpracy wystawimy stosowne zaświadczenie oraz szczegółowy list referencyjny!

 

Oficyna Konserwatystów i Liberałów” powstała pod koniec lat 70. Na łamach wydawanych przez nas książek i periodyków pojawiali się najwybitniejsi nie-lewicowi publicyści i politycy tacy jak np. Stanisław Michalkiewicz, Waldemar Łysiak, Janusz Szpotański, Jacek Bartyzel, Krzysztof Dzierżawski, Rafał Ziemkiewicz. Z „Oficyną” współpracował pisując do wydawanego przez nas „Najwyższego Czasu!” m.in. Roman Giertych oraz prof. Zyta Gilowska. Wydawaliśmy książki Hayeka, Russela, Sienkiewicza, Bunina, Churchilla, Miltona Friedmana i wielu innych.

 

  • Możliwość dotarcia do SZEROKIEGO SPEKTRUM ODBIORCÓW. Jesteśmy największą stroną wolnościową w polskim Internecie. Generujemy 300 tyś. odwiedzin miesięcznie! Twoje teksty będzie stale czytać nawet 30 tysięcy osób!

Dla najlepszych

Dla najbardziej zaangażowanym MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA.

Jeśli chcesz się zgłosić

  • wyślij email poprzez formularz kontaktowy
  • w treści opisz czym chcesz się zajmować (grafika, redakcja działu wiadomości itd.) lub napisz swoje uwagi dotyczące funkcjonowania strony.