Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-03-2019 12:30:00

Atak Kaczyńskiego na LGBT to tylko kalkulacja polityczna?

INFO: Słowa prezesa Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji PiS w Rzeszowie to reakcja na szczegółowe badania dotyczące postrzegania przez Polaków ruchów LGBT - informuje "Rzeczpospolita".

 

W reakcji na podpisanie przez prezydenta Warszawy, p. Rafała Trzaskowskiego karty LGBT+, prezes PiS zapowiedział obronę polskich rodzin.

- W istocie to atak na dzieci. Ma mieć tutaj zastosowanie, a w niektórych miejscach w Polsce już jest właściwie stosowana, pewna specyficzna socjotechnika - mówił WCz. Kaczyński.

Gazeta ustaliła, że przesłanie p. Kaczyńskiego i ustawienie kampanii PiS w ten sposób nie było przypadkowe. PiS przeprowadziło bowiem szczegółowe badania. Wynika z nich, że Polacy nie akceptują pomysłów z karty LGBT dotyczących edukacji seksualnej dzieci, ale są ogólnie tolerancyjni wobec całej społeczności LGBT. To jedna z przyczyn, dla których sztab PiS zdecydował się na taką, a nie inną strategię - czytamy.

 

Zobacz także: Kaczyński: Włosy dęba stają

 

Źródło: rp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 12-03-2019 12:36:58 | odpowiedz
  Zauważcie w końcu jedno, że sami nakręcacie propagandę pedalską, ciągle mówią o tym. Pokażę na przykładzie: np. dnia 04-03-2019, TVP na wszystkich kanałach mówiła o tzw. „LGBT”. Ziemkiewicz i Ogórek poświęcili temu zagadnieniu cały czas w dwóch programach „Wtylewizji” i „Wtylewizjiekstra”. Więc się pytam: kto propaguje zboczenia? Wychodzi na to, że PiS, bębniąc o tym całą dobę! Przecież mogą zamilczeć to „LGBT” i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Wiedzą jak to się robi – spójrzcie tylko na skład sali na „Studio Polska” gdzie są ci sami ludzie od lat. Więc z jakiegoś powodu tego „zamilczenia” nie robią - zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną aktywną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. INACZEJ!
  Pomyślcie w końcu o tym, kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń czy waginosceptyk Paweł Rabiej nic by nie zrobił. Zatem ktoś im pomaga udostępniając mikrofony i kamery przez cały dzień a potem bębniąc o zboczeniach całą dobę na wszystkich kanałach tv i radio (o prasie nie wspomnę).
  Po drugie gdyby rząd PiS chciał, to by tych wszystkich deprawatorów wy-aresztował "za szerzenie demoralizacji wśród nieletnich". Są paragrafy w kodeksie karnym na takich jak oni, ale tego nie robią. W koło mówienie na okrągło o dewiantach jest robieniem im propagandy. Aresztować dewiantów a nie o nich dyskutować. Albo dać rodzicom w szkołach wolną rękę a oni zrobią szybko porządek.
  Pomyślcie o tym!
 • 12-03-2019 12:40:24 | odpowiedz
  No i znowu dziennikarze deprecjonują wszystko ile mogą.
  Nieważne czemu Kaczyńskiego tak mówi - ważne że tak mówi!
 • 12-03-2019 22:45:10 | odpowiedz
  Kar_Mac | 11-03-2019 06:37:57 |
  Ten Trzaskowski to mu z nieba spadł!

  cytat z
  https://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/kaczynski_wlosy_deba_staja/178785
 • 13-03-2019 10:20:28 | odpowiedz
  Z narodowych socjalistów najgłupszym jest Naczelnik. Gomułka trzymał ich krótko ale nie krzywdził. Hitler wystrzelał prawie wszystkich a jedno jajowy Naczelnik udaje że ich zwalcza.W podstawówkach takich zawsze kopało się po dupie i nawet na bramce nie ustawiało!

Poczytaj również