Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-03-2019 06:15:00

Berkowicz: Nie ma czegoś takiego jak „orientacja seksualna”

OPINIA: Jeszcze kilka słów w sprawie "LGBT". Żeby uniknąć nieporozumień, trzeba zdać sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego jak "orientacja seksualna" - napisał p. Konrad Berkowicz, wiceprezes partii KORWiN.

 

- Jak mężczyzna zamiast pędu do stosunku z kobietą ma pęd do stosunku z dziuplą w drzewie, to jego dendrofilia nie jest „orientacją seksualną”, tylko zaburzeniem seksualnym - przekonuje p. Berkowicz na Facebooku.

Polityk partii KORWiN przekonuje, że samo pojęcie "orientacja seksualna" zostało rozpropagowane jedynie po to, aby zrównać homoseksualizm z heteroseksualizmem.

- Przy tym wszystkim każdy oczywiście ma do zaburzonego popędu prawo (znam zresztą fajnych i szlachetnych ludzi z tą uciążliwością) i ma prawo go realizować. Ale wszyscy inni mają prawo nazywać rzecz po imieniu i mieć do tego swój własny stosunek estetyczny, etyczny i emocjonalny - podkreśla.

Polityk zaznaczył, że to ruch LGBT nieustannie dąży do tego, by aparat państwowy zajmował się seksualnością obywateli ("wprowadzając obowiązkową edukację seksualną i karty"), podczas gdy państwo nie powinno w ogóle w tę sferę ingerować.

 

Zobacz także: Homoś pogroził Berkowiczowi

 

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 13-03-2019 07:59:56 | odpowiedz
  W państwie wolnych ludzi nikogo nie obchodzi, jak ze sobą sypiają dorośli, choć nie popieramy molestowania dzieci. W korwinizmie odwrotnie: homoseksualizm to zło, a pedofilia jest super.
  • 13-03-2019 08:40:59 | odpowiedz
   Berkowicz jeszcze wspomniał o stosunkach z drzewami. Więc nie zapominaj dodać, że korwinizm oznacza także sypianie z florą (a najpewniej także z fauną). Korwin na pewno gdzieś wspomniał, że woli drzazge w d*pie, niż spojrzenie socjalisty. Więc sprawa jasna.
   • 13-03-2019 10:15:02 | odpowiedz
    Doceniam próbę, ale o korzyściach pedofilii w wychowaniu dzieci JKM wypowiadał się klarownie i jednoznacznie i to jest ciekawsze od Twojego śmieszkowania :)
    • 13-03-2019 21:31:20 | odpowiedz
     Wojtek the best
     (Ballada o postępowym reżyserze w nowej wersji z refrenem)
     dedykuję pink-panther z Bibuły.com

     Choć nie w Smarżowej, tam gdzie Jakub Szela,
     Lecz niedaleko przyszedł był na świat
     Wojtek; reżyser „Kleru” i „Wesela”.
     (Wzrósł w „ciemnej” w Polsce , jak cudowny kwiat!)

     Stanowojenne studia pogłębiły
     W nim przeświadczenie: „Kościół jest to zło!”,
     Gdy Jerzy Urban, rzecznik rządu miły,
     Cedził do księdza Popiełuszki: „sio!”

     Czas stan Wojtka uzębienia
     Tak, jak Wojtek - Polskę, zmienia.
     Nieubłagany jest...
     Kiedy film nakręci z Grossem,
     Do dentysty pójdzie - z trzosem
     Wojtek - Wojtek the best!

     Jedynie słuszny ustrój ku rozpaczy
     Wojtka był upadł. A bez niego nikt
     Nie chciał rozpoznać geniusza... To znaczy
     Artyzm wojtkowy wciąż cierpiał i... wikt!

     Debiut bez echa przeszedł, więc reklamy
     Kręci bohater. A w reklamach ksiądz
     Wciąż się pojawia... Powód tego znamy.
     Wojtkowi znana jest „czerń księżych żądz” ...

     Czas stan Wojtka uzębienia...

     W reklamach banków Kevin Spacey grywa,
     Którego potem nie chce WBK.
     Cóż pederasta, gwałciciel... Tak bywa...
     (No ale o tym, Wojtku, cicho-sza!...)

     Tematem przecież nie jest arcydzieła
     Półświatek filmu... Temat: jak tu by
     Sprawić, by wiara przeklęta zniknęła?
     Wojtek dotację ma – „film numer 3”.

     Czas stan Wojtka uzębienia...

     Pod tym numerem podatnik-katolik
     Nie wie, że Wojtek wysmarzy mu „Kler”.
     Dosyć już reklam, nie będzie bukolik;
     Przybędzie kontu wojtkowemu zer!

     Na prapremierze tak postępowego
     Filmu jest Urban – i do pary tak –
     Jest także Hartman. Wojtku, ach dlaczego
     Kevina Spacey zaproszenia brak?!

     Czas stan Wojtka uzębienia...
  • 13-03-2019 19:25:50 | odpowiedz
   ogólnie to staram się nie rozmawiać z tymi których imię jest jak powiedział mickiewicz czterdzieści i cztery ale tym razem zrobię wyjątek otóż wolnym ludziom nie jest obojętne jak i z kim sypiają ich sąsiedzi i współobywatele gdyż są w pełni świadomi że małe dewiacje przeradzają się w ogólnospołeczny imperatyw pobłażliwości i przyzwolenia więc jak najbardziej wolni ludzie będą piętnować naganne postawy natomiast wolny człowiek nie pójdzie i nie utnie ci głowy z powodu twojej patologi
   • Dopóki to dzieje się za zamkniętymi drzwiami to nikogo nie powinno to obchodzić. Poza tym jest prawo, które pewne zachowania seksualne karci, więc chyba można mu ufać. Lepiej jest, gdy o orientacjach seksualnych się nie mówi, choć i tak młodzież wie wszystko z internetu już w wieku 13 - 15 lat zakładam. Obowiązkiem rodziców jest powiedzenie im czy to jest złe, czy dobre i na podstawie czego tak wuważają.
    • 14-03-2019 21:03:48 | odpowiedz
     nie mój drogi prawdziwego wolnościowca nie interesuje udawanie i przymykanie oka na patologie prawda nie boi się publiki
  • Kurde... "lekka pedofilia" o ile pamiętam, taka że weźmie się np. siostrzenicę na kolana. Taka jest w korwiniźmie dopuszczalna, mów prawdę :)
 • 13-03-2019 08:58:59 | odpowiedz
  *pojęcie "orientacja seksualna" zostało rozpropagowane jedynie po to, aby zrównać homoseksualizm z heteroseksualizmem*.
  Właśnie. I orientacja brzmi lepiej niż dewiacja.
  PS.
  Chodzi o zrównanie w świadomości, a nie w świecie rzeczywistym. To obiektywnie niemożliwe.
 • 13-03-2019 12:48:34 | odpowiedz
  Korwin w sytuacji seksualizacji dzieci kiedyś powiedział prosto, cyt. "to jest obowiązek ojca: zabić k+u+r+w+a tych ludzi, zabić k+u+r+w+a tych ludzi, zabić k+u+r+w+a tych ludzi.". patrz w czasie 5 m 04 s pod adr.:
  https://www.youtube.com/watch?v=iSaqbhJzUSw
  P.S. św. Antoni Pustelnik
  „Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony bo nie jesteś do nas podobny.”

  Zauważcie w końcu jedno, że sami nakręcacie propagandę pedalską, ciągle mówią o tym. Pokażę na przykładzie: np. dnia 04-03-2019, TVP na wszystkich kanałach mówiła o tzw. „LGBT”. Ziemkiewicz i Ogórek poświęcili temu zagadnieniu cały czas w dwóch programach „Wtylewizji” i „Wtylewizjiekstra”. Więc się pytam: kto propaguje zboczenia? Wychodzi na to, że PiS, bębniąc o tym całą dobę! Przecież mogą zamilczeć to „LGBT” i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Wiedzą jak to się robi – spójrzcie tylko na skład sali na „Studio Polska” gdzie są ci sami ludzie od lat. Więc z jakiegoś powodu tego „zamilczenia” nie robią - zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną aktywną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. INACZEJ!
  Pomyślcie w końcu o tym, kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń czy waginosceptyk Paweł Rabiej nic by nie zrobił. Zatem ktoś im pomaga udostępniając mikrofony i kamery przez cały dzień a potem bębniąc o zboczeniach całą dobę na wszystkich kanałach tv i radio (o prasie nie wspomnę).
  Po drugie gdyby rząd PiS chciał, to by tych wszystkich deprawatorów wy-aresztował "za szerzenie demoralizacji wśród nieletnich". Są paragrafy w kodeksie karnym na takich jak oni, ale tego nie robią. W koło mówienie na okrągło o dewiantach jest robieniem im propagandy. Aresztować dewiantów a nie o nich dyskutować. Albo dać rodzicom w szkołach wolną rękę a oni zrobią szybko porządek.
  Pomyślcie o tym!
 • 13-03-2019 17:14:46 | odpowiedz
  księża im dzieci ruchają, ale to im nie przeszkadza. Katola drazni jakis Biedroń, gdzies tam daleko.
  • 14-03-2019 01:14:42 | odpowiedz
   Lepiej z du/py nie wychodzić jak debilem się urodzić ty matole granatem oderwany od pługa i karmiony z procy.
   dead_kaczynskis wypierdalaj do swojego cwela z metra ciętego tam jest poziom dla takich debili jak ty.
 • A moje zdanie jest takie, że nasi szacowni prawicowcy zabawiają się zwalczaniem homosiów, zamiast walczyć z wysokimi podatkami, mafijnym prawem i socjalizmem w wersji PiS, czyli tej "z krzyżem w zębach"

 • Małżeństwo (z definicji)

  "Nawet Kościół Rzymsko-katolicki, skądinąd wyznający zasadę nierozerwalności małżeństw, w przypadku stwierdzonej (a nieznanej przed ślubem drugiemu małżonkowi) niezdolności do prokreacji uznaje...
 • List otwarty i wyniki wyborów

  Jestem od rana rozczarowany. (dopiero słyszałem wyniki). Wszyscy pieją, że poszło aż 23-25%. Nikt nie powie, że 75% NIE POSZŁO. TRZY KOŁA ZEPSUTE - a oni się cieszą ;-) Co do rad w sprawie...
 • Po homoseksualistach czas na poligamistów

  Według onet.pl amerykańska organizacja Pro-Polygamy domaga się legalizacji "małżeństw dla wszystkich osób": http://wiadomosci.onet.pl/1985641,12,item.html Bardzo logicznie i bardzo słusznie...
 • Dyskusja w TVN24 z Biedroniem

  Cóż, według mnie ten program może przekonać wielu widzów, że takie parady naprawdę są niebezpieczne. W końcu kto by chciał mieszkać w kraju, w którym użycie słowa "homosie" jest mową nienawiści i...
 • Homosie i normalnosc

  JKM napisal cos takiego: "Związek dwóch lesbijek lub dwóch homosiów "małżeństwem" być nie może, bo "małżeństwo" (w odróżnieniu od stowarzyszenia, partii czy spółki) oznacza (z definicji!!!)...

Poczytaj również