Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-01-2019 06:15:00

Chrześcijanie odpowiedzą przed sądem za homofobię!

INFO: Holenderska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez liderów wspólnot ewangelickich, którzy przypomnieli o tym, że małżeństwo jest możliwe tylko przy udziale mężczyzny i kobiety.
 
W zeszłym tygodniu ok. 250 liderów wspólnot chrześcijańskich, w tym przewodniczący Politycznej Partii Protestantów (SGP) skupiającej ortodoksyjnych kalwinistów, podpisało tzw. porozumienie z Nashville, które następnie zostało przetłumaczone na język niderlandzki i opublikowane w Internecie. W manifeście znajduje się m.in. nauka o stworzeniu świata przez Boga i planów Boga dotyczących rodziny i małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. 
 
W dokumencie wyraźna jest afirmacja tradycyjnego modelu rodziny, która wygrywa ze "ścieżką krótkowzrocznych alternatyw, które prędzej czy później zrujnują ludzkie życie i zhańbią Boga". To właśnie to stwierdzenie ubodło nie tylko działaczy LGBT, ale również mainstreamowe media, które określiły dokument jako pełen bigoterii i uprzedzeń.
 
Ostatecznie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez posła SGP WCz. Keesa van der Staaija, który podpisał się pod porozumieniem z Nashville, złożył znany w Holandii śpiewak operowy i działacz na rzecz praw LGBT p. Franciszek van Broekhuizen.
 
 
Źródło: breitbart.com
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 11-01-2019 08:21:00 | odpowiedz
  Skoro tak sobie państwo urządzili, to niech odpowiadają. Byle w Polsce nie dopuścić do takich wynaturzeń prawnych.
  • 11-01-2019 13:29:10 | odpowiedz
   Te holenderskie wspólnoty kalwinistyczne bardzo by ci odpowiadały. To ultrakonserwa, przy którym katolicyzm to rozpusta. Nie mógłbyś oglądać telewizji, chodzić do kościoła musiałbyś dwa razy w niedzielę na piechotę. Nie mógłbyś się też bawić, a w niektórych nawet przypadkach leczyć dzieci. Za to rozmnażać ile wlezie. Jednak jedną z ich wadą niestrawną dla KORWiNisty jest tolerancja wobec innych wyznań w Holandii. Te zasady stosują wyłącznie wobec siebie.
 • 11-01-2019 10:06:55 | odpowiedz
  Czy można sobie wyobrazić konstrukcję myślową, która doprowadzi ich do wniosku że małżeństwo między kobietą a mężczyzną jest czymś złym i nienaturalnym?
  Ruszcie głową.

 • Małżeństwo (z definicji)

  "Nawet Kościół Rzymsko-katolicki, skądinąd wyznający zasadę nierozerwalności małżeństw, w przypadku stwierdzonej (a nieznanej przed ślubem drugiemu małżonkowi) niezdolności do prokreacji uznaje...
 • 23 kwietnia 2009: Wolność słowa w pojęciu "geja"

  Wpis o takim tytule za kilkanaście minut na http://korwin-mikke.blog.onet.pl/ Zachęcamy do dyskusji.
 • Argumenty przeciwko homoseksualizmowi

  Proszę o podanie wszystkich RACJONALNYCH argumentów przemawiających przeciwko homoseksualizmowi. Proszę nie powtarzać argumentów, które już padły i nie zniżać poziomu wypowiedzi do...
 • Re: Jackowe pożądanie małżeństwa

  Leszek : "..Otóż nie jesteś - popęd płciowy ukierunkowany na tę samą płeć nie mieści się w normie, podobnie jak nie mieści się w normie na przykład .zoofilia." Lesiu, a kto niby wyznacza te...
 • Wywiad z Gabriele Kuby nt. rewolucji genderowej

  Gabriele Kuby (już jeden wywiad z nią umieściłem na forum) to niemiecka socjolog, która z lewactwa nawróciła się na katolicyzm i teraz analizuje oraz opisuje w swoich książkach metody niszczenia...

Poczytaj również