Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-03-2019 18:30:00

Izrael żąda, by Polska nie wpuszczała Ivringa

INFO: Po doniesieniach mediów, że brytyjski historyk p. Dawid Irving planuje oprowadzać po hitlerowskich obozach śmierci w Polsce, izraelski minister ds. diaspory p. Naftali Bennett wezwał polski rząd do odmowy wjazdu p. Irvinga.

 

- Czyniąc tak [fałszując Holokaust - BL], niewątpliwie spowoduje głęboką obrazę pamięci ofiar Holokaustu i całego narodu żydowskiego, a także podsyca już szalejący ogień nienawiści i antysemityzmu, którego jesteśmy świadkami na całym świecie - napisał do polskiego ambasadora minister. - Dlatego z szacunkiem zwracam się do rządu polskiego, aby jasno dał do zrozumienia, że p. Irving i jego sympatycy nie otrzymają wstępu do waszego kraju, a już na pewno nie do obozów i innych miejsc pamięci dla milionów moich ludzi, którzy zostali zamordowani w tym ciemnym okresie historii - dodał p. Bennett.

 

Zobacz także: Lewacy nie chcą przyjazdu Irvinga do Polski

 

Źródło: www.israelnationalnews.com

Opracował: BL 

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 20-03-2019 23:02:56 | odpowiedz
  I znowu Żydzi nam mówią co mamy robić we własnym kraju! Czy oni mają coś do ukrycia? Z pewnością obawiają się upublicznienia całej prawdy o holokauście oraz ich manipulacji antysemityzmam. Pan Irving powinien jednak przyjechać do Polski i powiedzieć to, co ma do powiedzenia.
  • 21-03-2019 04:14:23 | odpowiedz
   Polskojęzyczne rządy już do tego stopnia dały do zrozumienia, iż nasze państwo jest niepoważne, że teraz każdy skacze nań jak koza na pochyłe drzewo. Żydy to naród szowinistycznych cyników, więc będą tresować takie pseudorządy, a z nimi cały polski naród ile wlezie.
   A holokaust to maszynka do zarabiania kasy na trupach ich własnych ziomków, więc musi być z zewnątrz postrzegany jako wyjątkowy.
   • 21-03-2019 09:09:05 | odpowiedz
    Znając ten rząd to mogą go wpuścić choć Nam, Polakom, też zdaje się podpadł więc wypadałoby gościa pogonić. Jednakowoż to (jeszcze) obywatel UE i ma prawo se tu przyjechać chyba że jakoś prawomocnie sad orzeknie że jest inaczej. Tak czy siak, chociaż protestować może se każdy, czy to przeciwko grossowi czy irvingowi, jednakowoż g...o Izraelowi do tego kto tu przyjeżdża.

    Sorry, omyłkowo wstawiłem ten post do info z linku.
 • 21-03-2019 13:39:08 | odpowiedz
  Na początek należy wypierniczyć z Polski rebego szudricha i wszystkich innych chałaciarzy. Nie robić niemiłych gestów wobec postaci w rodzaju Tuwima, czy Koziołka Matatołka. Jak chodzi o Pana Dawida Irvinga - należy Mu przyznać polskie obywatelstwo. Honorowe.

Poczytaj również