Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

25-08-2018 06:15:00

JKM: Parady zboczeńców naruszają uczucia moralne

INFO: Protest działaczy Wolności przeciwko marszowi równości w Szczecinie wzbudził kontrowersje nawet w szeregach libertarian. P. Janusz Korwin-Mikke postanowił zabrać głos w tej sprawie.

 

- Merytorycznie mieli rację. Dlatego, że czym innym jest procesja, czy parada wojskowa, która nie narusza uczuć moralnych, a czym innym jest parada, która budzi kontrowersje, czy nawet obrzydzenie sporej części ludności - wskazuje p. Korwin-Mikke. - Gdyby zwolennicy miłości heteroseksualnej chcieli robić paradę z pokazami kopulacji męża z żoną, to też bym był przeciwko temu, bo kwestie spraw seksualnych załatwia się w łóżku, a nie na ulicach - podkreślił lider Wolności. - Ludzie, którzy robią tego typu parady w ogóle nie dbają o wolność czegokolwiek - tylko chcą zniszczyć porządek społeczny. Ja mam zaufanie do porządku społecznego, bo on istniał parę tysięcy lat i jakoś się sprawdził, a to, co proponują ci nowocześnie zboczeńcy, może się nie sprawdzić - dodał.

 

Zobacz także: Partia Wolność przeciwko wolności zgromadzeń!

 

Źródło: facebook.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 25-08-2018 07:59:11 | odpowiedz
  A kto ma ustalać, że następuje "naruszenie uczuć moralnych" "czy nawet obrzydzenie sporej części ludności"? Prezydent miasta? A co jak prezydent miasta ustali, że "następuje naruszenie uczuć moralnych czy nawet obrzydzenie sporej części ludności" w wyniku manifestacji pewnej partii,której prezes propaguje pedofilię? To wtedy też zabronić?
  • 25-08-2018 08:19:33 | odpowiedz
   Ta wypowiedź jest kolejnym dowodem na to, co piszę od paru lat. JKM, który jest bardzo zasłużony w propagowaniu idei liberalnej, poczynając od lat 70-tych, do wczesnych 2000-ych, już teraz sam liberałem nie jest a jego partia jest zwykłą partią faszystowską.
   My, liberałowie, jesteśmy sceptyczni wobec wszelkiej władzy, wiemy, że władza korumpuje i nie chcemy, żeby rządzący mieli nadmierne uprawnienia. Dlatego przeraża nas, że ktoś miałby ustalać arbitralnie, że "następuje "naruszenie uczuć moralnych czy nawet obrzydzenie sporej części ludności" i wprowadzać na tej podstawie ograniczanie swobód obywatelskich. Że ktoś za nas ma ustalać komu wolno chodzić po ulicach, jakie filmy nam wolno oglądać a nawet, co jest moralne a co nie.
   Jeśli Panu JKM nie podobają się preferencje seksualne jakiegoś odłamu ludności, to niech nie uprawia z nimi seksu. Jeśli nie podobają się ich parady, to niech na nie nie chodzi.
   • 25-08-2018 10:04:03 | odpowiedz
    "...jego partia jest zwykłą partią faszystowską."
    Zanim się takie coś napisze należy zdefiniować co się rozumie pod pojęciem "faszyzmu". To pojęcie w potocznym rozumieniu nie określa już doktryny politycznej mussoliniego tylko zachowanie każdego oszołoma w narodowym sosie ze swastykopodobnym emblematem, wrogiego Żydom, muzułmanom i dowolnie rozumianym "lewakom". Używanie tego "epitetu" ma deprecjonować adresata - tu: partię "Wolność". Sariuszowi ten głównie cel wydaje się przyświecać w trakcie pisania większości postów.
    Tymczasem cechy partii faszystowskiej, rozumianej jako partia wprowadzająca monopartyjny, kolesiowski system pseudodemokratyczny, opresyjny wobec przeciwników i ignorujący gdy potrzeba wszelkie obowiązujące prawo spełnia właśnie rządząca partia PiS. Może się mylę ale "Wolność" i JKM myśli obecnie o ~15% poparciu, ograniczeniu powszechnego w polityce socjalizmu i wprowadzeniu rządów prawa jako naczelnej zasady - więc partią faszystowską nie jest.

    "My, liberałowie,.."
    Czyli kto? Albo "Ja, liberał.." albo tylko "Liberałowie", chyba że się reprezentuje jakąś organizację liberałów - i bardzo, BARDZO, jestem ciekaw jakąż to organizację (a może nawet partię) możesz Sariuszu reprezentować.

    "Dlatego przeraża nas, że ktoś miałby ustalać arbitralnie(...). Że ktoś za nas ma ustalać komu wolno chodzić po ulicach."
    Nie "ktoś" tylko "coś": to coś nazywa się "prawo", a od ustalania prawa nie jest żaden arbiter tylko parlament, zwany również "władzą ustawodawczą". To "coś" czyli PRAWO MUSI zabraniać chodzić po ulicach choćby różnego autoramentu bandziorom spod wszelkich znaków, rozbijającym w imieniu dowolnej idei witryny i podpalającym opony czy samochody. KOMU jeszcze i CZEGO powinno "PRAWO" zabraniać jest do ustalenia - póki co, z braku lepszego rozwiązania, w ramach demokracji. Jeśli zgodzimy się co do tego to należy tylko dążyć do tego, żeby w tym parlamencie jacyś Liberałowie byli i coś znaczyli. Wówczas być może nikt nie będzie mógł zabronić takich parad - np. pod oknami Sariusza.
    • 25-08-2018 10:45:59 | odpowiedz
     Typowa cecha partii faszystowskiej to próba budowania poparcia w oparciu o niechęć do "innych" - do innych narodów, innych religii, innych preferencji seksualnych, wzorców estetycznych itd. A także próba unifikacji wszystkich wymienionych powyżej rzeczy. No i niechęć do demokracji, swobody wyrażania poglądów, do wszelkich mniejszości. Generalnie próba centralnego narzucenia wszystkim, jak mają żyć.
     Rzeczywiście, definicję tę jak najbardziej spełnia PiS, ale partia Wolność również. Przyznaję, że jest w tej partii jeszcze trochę liberałów, jak np. mój Czcigodny Polemista Nonick, ale stanowią oni zdecydowaną mniejszość, choć zdają się tego nie spostrzegać.
     Sam Korwin też już dawno prawie nie propaguje "ograniczenia socjalizmu", tylko walczy z gejami, muzułmanami, z kobietami, które słabo grają w szachy, ze zmarłymi piosenkarkami, z Hilary Clinton i z kim tam jeszcze.
   • 26-08-2018 04:04:27 | odpowiedz
    Chodzisz nago po ulicach? Załatwiasz się na widoku innych? Czy może odbywasz stosunek seksualny z kimkolwiek/czymkolwiek w miejscu publicznym? Chichoczesz do rozpuku na pogrzebie? Siorbiesz zupę w restauracji? Jesz ręką zamiast sztućcami? Wycierasz gluta o ubranie?
    W tych wszystkich przypadkach ma miejsce arbitralnie ustalony "faszystowski" porządek rzeczy, co jest moralne, co należy do dobrego wychowania, a co nie. Jest to wiedza i ogłada nabywana (przy normalnym wychowaniu) od przedszkola. W każdym razie dorosły, o ile nie jest upośledzony, nie powinien mieć problemów z rozeznaniem się w tym temacie.
    • 26-08-2018 22:20:43 | odpowiedz
     "Chodzisz nago po ulicach?"
     Nie chodzę, chociaż są plaże nudystów, gdzie leżą same golasy. A jak w piątek wieczorem wyjdziesz w miasto i staniesz pod jakimś "lepszym" klubem, zobaczysz niejedną panienkę ubraną tak, że wyobraźni niewiele pozostaje.

     "Załatwiasz się na widoku innych?"
     Osobiście nie, ale nieraz widziałem facetów szczających po krzakach, w bramach itp.

     "Czy może odbywasz stosunek seksualny z kimkolwiek/czymkolwiek w miejscu publicznym?"
     Seksu w miejscu publicznym nigdy nie widziałem, ale BARDZO namiętne zbliżenia wielokrotnie. Zawsze w wykonaniu par hetero. Aha, no i raz widziałem masturbującego się publicznie ekshibicjonistę, ale on był hetero bo zaczepiał stare baby.

     "Wycierasz gluta o ubranie?"
     Nie, ale nie zliczę ile razy widziałem facetów smarkających na ziemię, że o pluciu nie wspomnę. Nie wyglądali na gejów, raczej tradycyjny polski model rodziny alkoholowej.

     Te wszystkie straszne rzeczy dzieją się w przestrzeni publicznej i stosując Twoją logikę prewencyjnego zakazu, należałoby wszystkim zabronić wychodzenia z domu, bo nie daj Boże mogliby się którejś z nich dopuścić. Strasznie głupie myślenie.
     • 27-08-2018 22:25:52 | odpowiedz
      To nie był zakaz, tylko zalecenia metod wychowawczych. Jeśli od małego będziesz pokazywać dziecku szczających w bramach bez negatywnego komentarza, to przyszłe pokolenia będą szczały publicznie już nie tylko w bramach. Podobnie, parady gejów bez negatywnego komentarza w zakresie ich wyzywającego zachowania zaowocują w przyszłości przyzwoleniem na więcej. Jeszcze 30-40 lat temu publiczne obściskiwanie się facetów zaowocowałoby interwencją policji/milicji z uwagi na obyczajowość. A stan na dziś jest taki, że na przykład Sariusz zastanawiał się dopiero przy platformach z nagimi torsami. Za kilka lat nie będzie miał już tych wątpliwości.
      To się nazywa gotowanie żaby.
 • 25-08-2018 09:09:06 | odpowiedz
  Trudno opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron, bo faktycznie chcą łazić po ulicach to trudno, takie ich zbójnickie prawo, ale czy epatowanie nietypową seksualnością ma do czegoś prowadzić poza utrudnieniami w ruchu? W sumie mniejszości seksualnych jest trochę (upodobania niektórych są karalne) i ich demonstracje na ulicach nawet co drugi dzień zmęczyłyby najbardziej zagorzałego liberała. Takie parady nie mają innego celu tylko prowokację, która podzieli społeczeństwo na przeciwników albo L. albo G. albo B. albo T. i kogo tam jeszcze i na zwolenników wolności DEMONSTROWANIA czegokolwiek. Chyba najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest Hyde Park: dostatecznie duże wydzielone miejsce gdzie możesz gromadzić się i gadać co chcesz nawet 24/7, rezerwując marsze uliczne wyłącznie na marsze "z okazji" - demonstracje uliczne czy to zwolenników czy przeciwników czegokolwiek byłyby poza Hyde Parkiem zabronione.
  • 25-08-2018 14:33:43 | odpowiedz
   Z tym to jestem skłonny się zgodzić.
  • 25-08-2018 16:09:18 | odpowiedz
   Proszę bardzo. Albo po zwykłych ulicach mogą chodzić wszyscy, albo nikt. Ale nie, że ktoś ma ustalać, że coś "narusza uczucia moralne" a coś innego nie narusza.

   Ciekawe zresztą, że Korwin zakłada, że to on będzie ustalał, co "narusza uczucia moralne", jakby już miał pewne zwycięstwo na prezydenta miasta. Póki co, to w Warszawie prezydentem jest pani, której "narusza uczucia moralne" parada ONRu a w Słupsku pan, który też chyba nie zabroni parad gejów.
   • SlepowronOdmieniony | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    25-08-2018 18:20:32 | odpowiedz
    • 25-08-2018 19:13:03 | odpowiedz
     Tylko tutaj wracamy do pytania, które zadałem na samym początku. Kto ma decydować, że dana parada jest "kontrowersyjna"? Będę się upierał przy swoim twierdzeniu, że albo wszyscy mogą chodzić, albo nikt.
 • 25-08-2018 10:13:05 | odpowiedz
  A mnie tam oburza szereg dębicki blokujacych ulice idących za facetem z sukience niasacym przed sobą narzędzie zbrodni do tego wychwalajacy nieprzyjemna śmierć na tym narzędziu zbrodni.
  I co mam zadać zakazu procesji?
  Na poważnie. Nie lubię par ad równości. Są dla mnie nieestetyczne. conajmniej. Ale choć się z nimi nie zgadzam to będę walczył o możliwość ich tworzenia ze by za jakiś czas jakiś debil nie zabronił czegoś na czym mi zależy.
  Chcą se pedały lazic niech laza. No muszę się na nich patrzeć przez tych kilka godzin.
  • 25-08-2018 23:12:02 | odpowiedz
   No pewno,niech łażą.I tak se będą łazić,aż se w końcu wlezą do przedszkoli i szkół ze swoją oświeconą ideologią dżender.
   Uczmy się na błędach tych,co to jadą lewym pasem Europy dwóch prędkości.
 • 25-08-2018 15:01:31 | odpowiedz
  a moje uczucia moralne narusza własnie procesja katolicka! Gdy widzę tych kapłanów, starych kawalerów w dziwnych ubraniach, o których wiem, ze nie mają rodzin, żyją w rozpuście, a często chwytani są na zbrodni pedofilii, to krew się we mnie gotuje. Oni propagują bezecny styl życia bardziej niż pederaści, bo tamci przynajmniej sami się utrzymują, anie pasożytują na społeczeństwie.
  • 25-08-2018 23:08:02 | odpowiedz
   @dead_kaczynskis - a Maybacha ojca Rydzyka w tych swoich wizjach nie widziałeś? Bo od razu wydały mi się jakieś takie niekompletne:-) Poza tym Ciebie polityczna poprawność nie obowiązuje? Nie wiesz, że nie mówi się stary kawaler, a "singiel"?
  • 26-08-2018 00:28:11 | odpowiedz
   Lepiej z dupy nie wychodzić jak debilem się urodzić ty matole granatem oderwany od pługa i karmiony z procy.
 • 25-08-2018 23:02:30 | odpowiedz
  No proszę, jaki tu się wysyp leberałów pojawił; jeden próbuje przelicytowywać drugiego w swoim leberalizmie. Tylko że to nie jest liberalizm, ale kapitulacja, a najlepszy tego dowód dał Maciej, który choć nie zgadza się co do pozwalania na organizowanie spędów tych zdemoralizowanych ekshibicjonistycznych megakopulatorów, to będzie walczył o możliwość ich wypuszczania na widok publiczny. Taki wyedukowany, że francuskich filozofów cytuje, a nie rozróżnia sutanny od sukienki. Polecam zajrzeć idącemu chodnikiem księdzu pod sutannę i przekonać się, że ma on tam pod nią po prostu spodnie. Sariuszem z kolei miota dylemat, kto miałby decydować, bo skoro nie wiadomo kto, wtenczas niech każdy sobie łazi po ulicach demonstrując cokolwiek. Z czasem doszłoby do tego, że - jak w Ameryce - pederaści posuną się do paradowania ubrani tylko w skąpych stringach z piórkiem w d..ie i przy okazji bezczeszczenia symboli religijnych znienawidzonych katolików. A jeśli im się pozwoli, to i zupełnie na golasa się po mieście przejdą (zwłaszcza obok katedry głównej tudzież innego lokalnego Placu Zbawiciela), bo przecież Bóg/Matka Natura (niepotrzebne skreślić) stworzył/a nas bez ubrań, więc to jest naturalne. Ciekawe, co wówczas Sariusz by powiedział i czy dalej byłby taki zagubiony, niepewny.
  Po raz pierwszy muszę się zgodzić z osobnikiem TylkoDobraGuma, bo każdy zbok usiłujący publicznie demonstrować swoje upodobania seksualne musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą zboczeńców ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką:-) Dobranoc, idźcie sobie robić anarchię gdzie indziej.
  • 26-08-2018 07:51:21 | odpowiedz
   Jesteś zawsze niezawodny, żeby poprzeć wszystkie moje tezy. Korwiniści to zwykła partia faszystowska, która chce zaprowadzić terror wobec tych, którzy jej się nie podobają. Na szczęście w przeciwieństwie do NSDAP, na czele której stał genialny wariat, który był w stanie dojść do władzy i doprowadzić do śmierci milionów ludzi, na waszym czele stoi bardzo pospolity wariatuńcio, który jest w stanie najwyżej z zaskoczenia dać komuś w twarz.
   • 26-08-2018 15:46:54 | odpowiedz
    Sariuszu, też jesteś niezawodny, gdy potwierdzasz moje podejrzenia, że gdy przyjdzie co do czego to nie masz nic konkretnego do przekazania, wystarczy określić Korwina mianem "pospolity wariatuńcio, który jest w stanie najwyżej z zaskoczenia dać komuś w twarz" - i już radocha. No i musiało się pojawić słowo "faszyzm", jak gdyby taki np. komunizm nie chciał zaprowadzać terroru. Do tego słowo to jest szeleszcząco-syczące i być może w tym tkwi jego popularność wśród lewicowych młodych gniewnych bojowników o demokrację, tolerancję i takie tam. Ale to już materiał dla, ja wiem? - psychologów?
    Ciekawe, że najbardziej "postępowe" państwa Zachodu nie dają rodzicom wyboru i ich pociechy w wieku, w którym bawią się jeszcze misiami i mleczaki im nie wypadły muszą uczęszczać na zajęcia z zakładania prezerwatyw na banany, sztuczne penisy i wysłuchiwać lekcji o różnych sposobach seksualnej realizacji: homo, les, bi, trójkąciki, quattro, zoo, pedo itd itp., nie szczędząc im pikantnych szczegółów. Dzieci, które nie są psychicznie dojrzałe do takich tematów próbuje się od samego początku wykolejać na całe życie. To jest tego zresztą głównym celem. Tradycyjne wychowanie, Kościół, dążą do samodoskonalenia, panowania nad swymi popędami, zaś lewicowcy zawzięcie próbują to zniwelować produkując masowo przyszłych pacjentów poradni psychologicznych, szpitali psychiatrycznych, samobójców, którzy będąc ludźmi będą odczuwali niedosyt z lasowanego im stylu życia polegającego na zaspokajaniu najprostszych potrzeb - jak to u niewolników. Stąd m.in. te spędy i marsze owych półbydląt. Niszczy im się dzieciństwo, a próba sprzeciwu może się skończyć odebraniem ich rodzicom przez miejscowy Jugenamt. Czy sympatycy Korwina są za czymś takim, by wyzywać ich od faszystów i terrorystów? Niech lewica, łącznie z Tobą odp...doli się od czyichś dzieci, rodziny, a wszelkiej maści dewiantów, nawet gołych, możesz sobie zapraszać do siebie do domu. W czterech ścianach róbta co chceta.
 • 26-08-2018 01:48:54 | odpowiedz
  Na zaatakowanie chemiczne strażników płotu Ceuty

  Kiedy „jest się wykluczonym”, czasem
  Posługuje się ludź taki kwasem.
  A, że ludź jest słabo wykształconym,
  Posługuje się też wapnem palonym.
  Wapno z kwasem daje wapnia chlorek.
  Nie osiąga więc wiele potworek…

  Ale kiedy strażnikom nie wolno
  Strzelać, wtedy stają się potworną
  Masą takie nieuki chemiczne.
  I już na nic są płoty graniczne!
  • 01-09-2018 00:53:59 | odpowiedz
   Ach upały...
   dedykuję Blumkwistowi z dorzeczy.pl

   Ach upały grzeją pały!
   Mózg biskupa zlasowały!
   Grzegorz Ryś, co zyskał sławę
   Już za słowa te ciekawe,
   Że „brak prawdy monopolu
   W KAŻDEJ wierze“ ...znowu w polu!

   Słońce nie zakryte chmurką!
   Biskup, co z rabinem Skórką
   Świętej wiary nieomylność
   Był podważył przez przychylność
   Do swych słów nieomylności,
   Idzie do Paulinów w gości.

   Grzesiek, ksiądz ekskatolicki,
   Idąc nie nałożył mycki.
   Wielki błąd! Globociepowe
   Słońce mu przyPIEKŁO głowę!
   I, gdy wrócił znów do Łodzi,
   Co otwiera usta, smrodzi:

   „Kto Zagładę stworzył? Rety,
   Ci z nabożeństw, ci niestety
   Co z chrześcijańskich są kościołów!”
   Taaa... Pan Jezus wśród mozołów
   Też wychował sam Judasza.
   Grzesiu, czy to wina nasza?!

   Składaj urząd, szkoda czasu!
   Potem wybierz się do lasu.
   Idź do cienia. Zobacz drzewo.
   W prawo popatrz i na lewo.
   Dostrzeż z drzewem też las cały!
   I nic nie mów. Ach upały...
   • 01-09-2018 11:09:57 | odpowiedz
    Krócej, do rozsyłania sms-ami:


    Z bólem serca
    (motto: „Świat bardziej od nauczycieli potrzebuje świadków.” Jan Paweł II)

    „Z bólem serca – rzekł arcypasterz –
    Stwierdźmy: winni wychowankowie
    Są kościołów...” Wina więc nas też?
    Za Judasza ...Jezus odpowie!?

    Nim zabitych księży oszczerca
    Na pielgrzymkę się znów udasz,
    Jesteś – stwierdzam to z bólem serca! –
    Wychowany tak, jak był Judasz.
    • 04-09-2018 09:37:14 | odpowiedz
     Pedofile!

     „Pedofile! Pedofile!…”
     No to ja się pytam: ILE?
     Ile jest tych „pedofili”,
     Odpowiedzcie, moi „mili”!

     Czy ktoś może życie przysiąc,
     Że jest więcej niż na tysiąc
     JEDEN, który jest w sutannie?
     Skończcie kłamać bezustannie!

     Mniej niż jeden jest z tysiąca.
     (Statystyka dowodząca
     Tego wzięta z Ameryki.)
     Gęby w kubeł więc, Michniki!

     Kto Wybiórczą jeszce czyta,
     Nie zna wcale Cohn-Bendita?…
     Zliczcie wśród Pierdoniów, ile
     Są to właśnie pedofile!!!
     • 19-09-2018 12:10:27 | odpowiedz
      Stos dla heretyka

      Od samokrytyki złożenia
      Ciągle daleki jest profesor.
      Z katedry trzeba ...wyrzucenia!
      Czy transfobiczny wręcz represor,
      Profesor Germund Hesslow w Lundzie,
      Ma być bezkarny w drugiej rundzie?

      Dla fizjologa prowokacji
      (Rzekł: „różni mężczyzn i kobiety
      Biologia“.) nie ma kolaudacji.
      Lecz to za mało! Drań niestety
      Wygłosił wykład niedorzeczny:
      „Płeć to nie konstrukt jest społeczny”!!!

      „Antyfeminizm jest w sprzeczności
      Z równością, z Szwecji wartościami.“ –
      Pisze studentka. Donos mości
      Drogę postępu... Z faszystami
      Nie ma dyskusji! Trzeba walić!!
      Hesslowa więc najlepiej spalić!!!

      Pozbawić pracy to za mało.
      Należy zniszczyć, lecz – uwaga! –
      Ekologicznie jego ciało.
      Gaz ziemny bardzo w tym pomaga.
      A przy tym może to spalanie
      Wesprzeć meczetu ogrzewanie!


      Smarzenie dla prawowiernych

      Już wydawało się „odwaga
      Tomasza Grossa” jest największa.
      Wojciech Smarzowski jednak smaga
      Odważniej! Życie nam upiększa!
      Jak można było się odważyć?...
      Bohater! – zdołał „Kler“ wysmarzyć!!!

      „Ten Kościół pierze dzieciom mózgi.” –
      Stwierdza w wywiadzie dla Gazety
      (Jakiej wiadomo). I wnet bluzgi
      Słychać! To Kościół, kler niestety,
      Ciska ku niemu złe, ogniste
      Pociski! Cios w nonkonformistę!...

      A przecież mógł (konformistyczne!)
      Na warsztat wziąć geniuszu swego
      Ot, środowisko artystyczne.
      Choćby kolegę Polańskiego;
      Rabinów, Żydów, muzułmanów.
      Co za odwaga, się zastanów...

      ...Bo wziął katolskie duchowieństwo!
      Tę mafię, która rządzi światem!!!
      Choć wie, że czeka go męczeństwo.
      I prawowiernych czeka zatem,
      Tych prawowiernych tej Gazety!...
      Odwaga – smarzyć się!... O rety!!!
 • 04-09-2018 09:54:51 | odpowiedz
  Ja wypierdalam (pardon le mot) w Himalaje, tam ludzie nie mają czasu zajmować się takimi pierdołami. Znam wielu kierowców, a nasz guru zdaje się jest wielkim zwolennikiem tych zajmujących przestrzeń życiową normalnego czieławieka pierdziawek, których do białej gorączki doprowadzają blokujące drogę jakieś pielgrzymki. Tu nie ma pola!
  • 06-09-2018 00:28:45 | odpowiedz
   To wstrętny, męski, himalaistyczny szowinizm!!!


   Katarynka do meczetu!
   motto: „Faszyzm rodzi się w szkołach i kościołach.” (prof. M.Środa)

   Jak zepsuta katarynka,
   Plecie wciąż kobieta-świnka.
   Czyli etyk-profesorka,
   O złu świata, co „z rozporka
   Bierze się. No i z Kościoła”.
   Za pierdołą jest pierdoła…

   Miast gotować coś na gazie,
   Tworzy wciąż w upławów mazie.
   Umysłowe te upławy
   Są przyczyną wielkiej sławy!
   Większą sławę zyska przecie,
   Gdy wygłosi je w meczecie…
   • 13-09-2018 17:32:09 | odpowiedz
    Rubikoń

    Choć „robiła wszystko to dla sztuki”,
    Teraz robić będzie dla nauki!
    Szkieletor-Anja swe zna ...zadania...
    W Polsce wkrótce kres rynkowej luki!

    Szkołę seksu otwiera modelka!
    Będą zajęcia... opłata niewielka.
    Pozna amator, co to wibrator;
    Film obejrzy „Wilgotna muszelka”.

    Ba, film porno nawet sam nakręci!
    (Pedagoga ciało jeśli nęci,
    To może Anje?... I wnet przestanie
    Być amatorem... Uczcie się, studenci!)

    Wpierw teoria: o waleniu konia
    I o prawach... (Trochę brak Biedronia,
    Jako profesora.) A potem pora
    Na warsztaty... (program Rubikonia).

    Gdy Rubikoń Rubikon przekroczy,
    To Polacy zobaczą na oczy,
    „Jak się to robi”. Kraj wiedza ozdobi,
    Jak pysk sperma, gdy koń ją wytoczy!!!

    https://dorzeczy.pl/76945/Anja-Rubik-bedzie-nauczac-Polakow-o-seksie-Otwiera-wlasna-szkole.html
    • 17-09-2018 00:51:16 | odpowiedz
     Paw nie papuga
     czyli
     Polska pogarda dla prawa
     dedykuję Grażynie Gorze z nczas.com

     Ciemnacka Polska przypomina pawia;
     Katolska pycha i nietolerancja!
     Czci wciąż Dekalog, gdy prawo bezprawia
     Już przyswoiła postępowa Francja.

     Dla błogosławieństw ośmiu ma szacunek
     Ten paw narodów, ale nie papuga…
     Tolerastyzmu zrzuca ekwipunek,
     Z gender-nauki brzydkie żarty struga!

     Politpoprawność, dawno mózgi zżarła
     W Wielkiej Brytanii, a Polacy swoje!
     Polki z śniadymi dalej nie chcą tarła.
     A duchowieństwo nosi wiary zbroje.

     Co jest?! Gdzie Michnik?! Gdzie praca Smolara?!
     Forsa Sorosa stracona na darmo!!!…
     Prawo bezprawia: „winna jest ofiara”
     Przecież już dawno jest Polaków karmą!

     Tyle wysiłków, tyle TaVałeNów,
     Tyle słów, które wciąż łał(!)torytety
     Wypowiadają!… Nie imią się genów,
     Co z Abrahama nie wzięte, niestety!…

     Paw swojej winy uznać nie zamierza,
     Ani przyłączyć swoich barw do tęczy.
     Sumień Polaków białość nie uderza,
     Ani ich nuda małżeńska nie dręczy!

     Polska jest pawiem, to już nie papuga!
     Brak jej nad prawem bezprawia zachwytu.
     Prawem tak gardząc, jak odbytem, struga
     Przeciwko Azji – znów pal do odbytu!
     • 17-09-2018 19:10:01 | odpowiedz
      Reforma bogozmienna biskupy

      Rachela Treewwek jest to biskupa
      Diecezji Gloucester. Anglikanistka.
      Trójca Najświętsza to męska grupa?
      „Toż to szowinizm! Potrzebna czystka!”

      To nic, że w Biblii o Ojcu stoi.
      To nic, że Jezus transeksem nie był.
      Biskupa zmian się żadnych nie boi!
      Kościół(ek) drogę postępu przebył...

      OK. Co jednak ze Świętym Duchem?
      Czy teraz Duszą Świętą zostanie?
      Eksgołębicą, Gołębiem-Zuchem,
      Tak dla symetrii… Oto pytanie!

      https://nczas.com/2018/09/17/w-odmetach-politpoprawnego-szalenstwa-beda-na-nowo-pisac-biblie-anglikanska-biskupa-bedzie-zmieniac-plec-boga/comment-page-1/#comment-829236
      • 17-09-2018 23:37:19 | odpowiedz
       Markistowska sztafeta pokoleń

       Dziadek czerwony krawat zawiązywał
       I na pochodzie dzierżył sztandar krwawy.
       Spiski przeciwko władzy, gdy wykrywał,
       Natychmiast brał się do „robienia sprawy.”
       Partii i chęci szczerej, nie maturze,
       Zawdzięczał pracę swą w prokuraturze.

       Ojciec przeróżne używał krawaty.
       A z flagą Unii niósł ...biało-czerwoną!
       Przybrawszy miano socjaldemokraty,
       Brał, co się dało, gdy wszystko dzielono.
       WSI oraz (omal) magisterce
       Zawdzięczał, że „ma z lewej strony serce”.

       Syn nie krawaty, a sukienki wdziewa,
       Gdy na parady idzie równosciowe.
       Tęczowa flaga nad głową powiewa...
       A on, wcielając to, co postępowe,
       Na szpilkach dumnie i wesoło kroczy.
       (Soros mu płaci, więc maluje oczy.)

       A wnuk co zrobi? Też się dostosuje!
       Sztandar zielony poniesie lub czarny,
       Bo do Proroka sympatię poczuje...
       Bo on jest z tych, no... Taki lud figlarny,
       Co zawsze chętnie tej władzy się przyda,
       Która nie spyta o gwiazdę Dawida.
       • 18-09-2018 16:38:45 | odpowiedz
        Tęczowy Jacek

        Tęczowy Jacek jest w postępu szpicy!
        A to w równości marszu paraduje,
        A to tęczówki miasta pracownicy
        Porozwieszają... Ostatnio gość knuje,
        By ubogacić Poznań Czeczenami.
        Święty Florianie wstawiaj się za nami!

        Tyś od pożarów, ognia, od wybuchów.
        A wybuchowa Czeczena natura!...
        Hej Poznańczanie, nie lepiej komuchów
        Wam nie wybierać? Postęp? - to jest bzdura!
        Nie Wasz, a diabła jest Jacek tęczowy.
        Kłamstwo, jak w raju, ma być za cud nowy!
        • 20-09-2018 14:52:10 | odpowiedz
         Tłusta Środa

         "Od tłustej Środy wolę tłusty czwartek."
         Do kupna żarcia nie trzeba już kartek,
         Więc feministka profesor-etyczka
         Wpie. rd. ala równo. Przesunie guziczka,
         Jak ją uwiera. Z resztą, jak uwiera,
         To se popuszcza... To znaczy jest szczera.
         I internauci mają do zabawy
         Ze środzinego mózgowia upławy.
         • 24-09-2018 20:46:37 | odpowiedz
          Kobiety mają penisy!

          „Obraźliwy, niepoprawny
          I nie wart debaty.”
          Był tweet Sofocleusa dawny.
          Student poniósł straty.

          Nie jest viceszefem „Critique”
          (Uczelnia Durhamo).
          Linkowaniem sprawił przytyk,
          Rozumie się samo:

          „Czy powiedzieć, że kobiety
          Penisów nie mają,
          Jest przestępstwem?” – Tak, niestety!
          To wszyscy uznają!!!

          Kto nie uzna, ten odpada...
          Musi być maluśki.
          Tak się postępowo składa:
          Baby mają kuśki!...

          http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/student_zwolniony_za_tweet_kobiety_nie_maja_penisow/170737
          • 28-09-2018 02:41:20 | odpowiedz
           Otwarty dialog
           motto: „Chińczycy ostrzelali radziecki traktor. Traktor odpowiedział ogniem i odleciał.“ ( z Radia Erywań)

           „Otwarty Dialog“ – wspaniała fundacja!
           Jej celem – jasne! – jest wszak demokracja
           (Jak u Sorosa, co handluje bronią).
           Ach demokracja! Trzeba walczyć o nią!...

           Pan Bartosz Kramek, by nie zostać łosiem,
           Numer koncesji osiemdziesiąt osiem
           Zyskał na handel bronią. Słuszne wnioski:
           Tak, jego żona, Ludmila Kozlowski
           Wspiera mężowskie plany obalenia
           Rządu. „Rząd polski – to w fundacji planie –
           Ma obalony zostać na majdanie”.

           Na pokojowe te plany niestety
           Ten rząd się uwziął! Nie chce tej kobiety.
           Wydala z Polski! A zanim wydala,
           Cofa koncesję... Kramek ma być z dala
           Od broni... Jak to! Jak „Dialog Otwarty”
           Ma dialogować bez strzałów?... To żarty!
           Na szczęście Kramka nowoczesna żona,
           Chociaż przez Polskę z Unii wyrzucona
           Daleka zdaje się być od rozpaczy.
           Muchtar Abliazow w łóżku jej tłumaczy,
           Co trzeba... Wkrótce więc dzielna Ludmiła
           Do Niemiec skarżyć na Polskę przybyła.

           Po Bundestagu przemawia w Brukseli.
           Szanujcie „Dialog”, albo was zastrzeli!!!...
   • 29-09-2018 23:00:58 | odpowiedz
    Wyparowanie głupiej Misi

    Pani Dominika, czyli „głupia Misia”
    (Jak w redakcji zowią ją koledzy jej),
    Chce otworzyć Kościół. (Kapelusz dla Rysia
    Kardynalski! – szkoda, że to nie jest gej...)

    Misia swej reformy opiewa zalety:
    „Znieść celibat, związki gejów uznać też,
    Również wśród księży, dopuścić kobiety
    Do kapłaństwa...” Ty się czytelniku ciesz!

    Bo zauważ: jest tych postulatów mało;
    Problemów Kościoła wcale nie jest brak.
    A „...z tej instytucji by wyparowało
    Wiele.” Pani Misia rację ma, nie tak?

    Lecz niestety mowa trwa wciąż nienawiści!
    Pisze Mariusz Gierej: „Gdy gangrenę mam,
    Uznam: ładnie pachnie... Nic mnie nie oczyści,,
    Ale będę zdrowy.” (Pan Mariusz to cham!)

    Adam Nieznaj również: „Dekomunizacja,
    Lustracja redakcji, w GóWnie reklam null,
    Zakany jurgielt, repolonizacja.
    I problemy Polski wyparują.“ (Ból!!!)

    Sensownie Zuzanna Dąbrowska tweetuje:
    „Zlikwidować Kościół! I problemów brak...”
    Mądrze „skalp” z dorzeczy rzecz podsumowuje:
    „Misia papieżycą!” Słusznie!!! I wiem jak:

    Trzeba wcielić w życie myśli „głupiej Misi”
    (Jak żartem koledzy ją w redakcji zwą).
    I wnet wyparuje Kościół, co się kisi...
    Wyparuje razem z papieżycą swą!
    • 01-10-2018 19:31:11 | odpowiedz
     Kto na księdza szczeka, ten księdza nie doczeka

     Gajos czyli Janek Kos,
     Jak Mikulski, czyli Kloss,
     Podlizywał się komunie.

     I na koniec, życia kres,
     Też mu miły jest wciąż bies...
     A więc doń do piekła runie!
     • 04-10-2018 23:43:02 | odpowiedz
      Burza w nocniku

      Czy Polakom brak problemów,
      Czy wciąż mają ich bez liku?
      Hej, Smarzowski filmuj, nie mów!
      O co burza jest nocniku?

      Już Polacy zarabiają
      Chyba sporo? Gdzież problemy,
      Co rodziny dotykają?...
      Jest film "Kler"... Już wszystko wiemy!

      Szacun, wielki reżyserze!
      To nie politycy wcale
      Są problemem. W większej mierze
      Są nim ...księża! Ale, ale...

      Wiele częściej, niźli księża
      Lubią kasę, seks i władzę,
      Ci, co ich nie nadwyręża
      Pan reżyser... Więc mu radzę:

      Niech znów weźmie Pan dotacje.
      No i znowu film nakręci
      "Reżyserskie ubikacje"!
      (Pan Polański... temat nęci!)

      Obiektywizm, wyważenie?
      Jak w Wołyniu? Zamiast bajek
      Kręć Pan o tych, co na scenie,
      O aktorach... Ból ich jajek!

      Czy nie częściej to aktorzy,
      A wraz z nimi reżyserzy,
      "Mają problem"? Księża chorzy?
      A Pan zdrowy?... któż uwierzy!
      • 05-10-2018 01:46:17 | odpowiedz
       Przypomniane po latach przy okazji

       Arkadiusz Jakubik: „Mój kumpel ofiarą
       Padł molestowania.” Rola w filmie karą
       Jest dla kleru! bowiem: „Kumpel przed ćwierć wiekiem
       Padł ofiarą księdza.” Arek jest człowiekiem
       Z dość dziwną pamięcią – aż do filmu czekał!

       Biorąc przykład z Arka, też nie będę zwlekał:
       „Ojciec Arka kiedyś… – ktoś mi to powiedział! –
       Za gwałt i zabójstwo w więzieniu by siedział.
       Lecz sędziemu du. py dał… Cnotę udawał,
       Ciągle potem kradnąc.” (Nie wiem, czy to kawał.)
       • 06-10-2018 01:05:57 | odpowiedz
        Gender-Masakra

        Peter Bogossian, James Lindsay
        I Helen Pluckrose „piszą querr”.
        Chociaż „ich troje” jest z prowincji,
        Zdobywa szybko w świecie mir.
        To naukowy jest top gear!
        Świat dobrze prace recenzuje.
        Nauka gender powiew czuje:

        „Przez tylne drzwi stawienie czoła
        Homo histerii wśród płci male
        Oraz transfobii, jeśli zdoła
        Ktoś się otworzyć…”( w części tej…
        Otworzyć zdoła się, jak gej…)
        „…Otworzyć się na penetrację
        Wibrozabawną” (Są owacje!)

        „Feminizm solo i zbiorowy.
        W podejściu do kobiecych spraw
        Przeciwstawienie…” (wątek nowy!)
        „…Przeciwstawienie wokół praw
        Ofiar kobiecych.” (Znów trzask braw,
        Jakby łamała się w pół maca!)
        Lecz topem jest następna praca:

        „Reakcje ludzkie na kulturę
        Gwałtu i objawy querr.
        Badane w miejskich parkach, które…”
        (Dla katolickich nie jest pyr,
        Które rodzinny wciągnął wir!)
        „…Które dla psów są w Oregonie
        W Portland.” (W aplauzie praca tonie!!!)

        Spośród wysłanych prac dwudziestu
        Jest odrzuconych tylko sześć.
        „GPC” nawet nie brak gestu:
        W rocznicę pisma, niesie wieść,
        Praca ukaże się!... To cześć
        Oddana Trójcy naukowej…
        Zachwyt z recenzji bije nowej:

        „Autorka jasno wykazała,
        Dochodzi do gwałcenia suk!
        Kultura gwałtu wśród psów cała…”
        (Potrzebny jest tam tęczy łuk!)
        „…Kulturą psią by zmierzyć mógł
        Badacz problemy te u ludzi.
        W mężczyznach bigot z nich się budzi.”

        (Genialne!!!) „…To wspaniała praca
        Do geografii robi wkład
        Feministycznej zwierząt.” (Zwraca
        Uwagę: naukowy świat
        Nową naukę wita rad.)
        „Inteligencja sztuczna – (śliczna
        Praca też!) – feministyczna.”

        Widać w sztuczności coś na rzeczy
        Musi z tym intelektem być.
        Bo nagle Trójca …pracom przeczy!!!
        I śmieje się… A ty się wstydź
        Durny lewaku! Lepiej idź,
        W sraczu „naukę” swą na haku
        Powieś i pracuj na zmywaku!

        https://nczas.com/2018/10/04/zmasakrowali-lewackich-naukowcow-kopulacja-psow-jako-objaw-patriarchalnej-kultury-gwaltu-hitler-jako-feministka-naukowcy-demaskuja-brednie-nauki-gender-i-feminizmu/comment-page-1/#comment-842202
        • 08-10-2018 18:05:29 | odpowiedz
         Bojówki tolerancji

         Marsz jest legalny – lecz nielegalny!
         Bo tolerancji nie wspiera on…
         Jak biały orzeł – falangidalny!!!
         Jak biel i czerwień – wolności zgon…

         W Polsce i w Niemczech, i w Ameryce
         Nietolerancji musi być kres!
         Zamaskowani z kijami szpicę
         Stanowią w walce tej… yes, yes, yes!

         Mandaty płaci filantrop Soros,
         Który po świecie sprzedaje broń.
         No problem! Jednak potrzeba sporoż?
         Tak, recydywa… Sorosie chroń!

         Ojej! Filantrop, który „otwarte
         Chce społeczeństwa”, oszczędzać chce!
         Więc tolerancji hufce uparte
         Pod jego biura udają się…

         Płać, filantropie, nasze mandaty,
         Lub tolerancji skosztujesz smak!
         Możesz mieć gorsze niż w sądach straty,
         Bo tolerancji nam nie jest brak!!!

         https://nczas.com/2018/10/08/soros-oddawaj-pieniadze-nazistowskie-bojowki-antify-protestuja-pod-biurami-miliardera-domagajac-sie-zaplaty-za-awantury-wszczynane-na-jego-zlecenie-video/comment-page-1/#comment-844480
         • 09-10-2018 09:40:16 | odpowiedz
          Sędzia roztargniony

          Informacja to bardzo jest miła:
          "Sędzia nie kradł!" Mirosław Topyła
          Te pięćdziesiąt złotych tylko z lady
          Roztargniony no... wziął... Nie ma rady!

          Po tym czynie sąd dyscyplinarny
          Chciał sędziemu sprawić żywot marny.
          Lecz na szczęście Sąd Najwyższy - wiecie -
          "Jest ostoją państwa prawa" przecie...

          Sąd Najwyższy sędziego Topyłę
          Uniewinnił. To jest bardzo miłe!
          Uzasadnił zaś uniewinnienie
          "Przez sędziego znane roztargnienie".

          Filmik każdy, kto chce, sam zobaczy:
          Nietypowo lewą ręką raczy
          Biedny sędzia do lewej kieszeni
          Zwinąć banknot... Dowód nic nie zmieni!

          Sąd Najwyższy broni demokracji!
          I sędziego... Jednak nigdy racji
          Mieć nie będą na światłach kierowcy:
          Roztargnienie?... To nie są pechowcy!

          Oni winni są łamania prawa!
          Nieuwagi! Jazda nie zabawa!!!
          Oj nie będzie werdykt dla nich miły...
          Prócz sędziego, gdy wjedzie, Topyły.
          • 09-10-2018 11:59:41 | odpowiedz
           LGBTZHP

           "Czerwona róża, biały kwiat..."
           Harcerce harcerz robi wsad.
           I harcerz harcerzowi też!
           A Ty, Polaku w "Kler" u-wierz!!!

           https://dorzeczy.pl/kraj/79759/LGBT-w-ZHP.html
           • 10-10-2018 11:05:24 | odpowiedz
            Sport, zdrowie, homoseksualizm

            „Sport, zdrowie, homoseksualizm!”
            Taki transparent i okrzyki
            Wznoszą tęczowcy. (A „socjalizm!”? –
            Nie trzeba krzyczeć, jest!) Wybryki
            Chcą faszystowskie bandy czynić.
            I kogo potem będą winić?

            Winą za przemoc chcą obarczyć
            Gejów małżeństwa, lesb rodziny!…
            A czas uznanie im dostarczyć:
            Adoptowanym dzieciom chrzciny
            Świeckie urządzać w spermie. (Tęcza
            Chrzcielnicę dobrze tu wyręcza.)

            Idą w paradzie ręka w rękę
            Rodziny gejów. Są normalne!…
            A z boku czynią im udrękę
            Faszyści. (Antropoidalne
            Bandy z tatusia i mamusi
            Złożone, bachor „też być musi”!)

            https://nczas.com/2018/10/09/brawo-za-odwage-nie-bedzie-marszu-sodomitow-w-lublinie/
            • 11-10-2018 08:44:28 | odpowiedz
             Na awanturę w pałacu elizejskim

             Babcia swojego męża
             Głosu znów nadwyręża,
             Jak to robiła w szkole:
             „Jasiu ja Cię p...olę!”
    • 11-10-2018 09:19:34 | odpowiedz
     Czytajcie program Roberta Pier. donia!

     Po pierwsze: najpierw zwalić sobie konia.
     (A w ramach grupy należy dać du. py.)

     Po drugie: święte państwa obowiązki
     To za małżeństwa uznać homozwiązki.
     Adopcja dzieci! i dalej poleci...
     (Zmarłych nie chować, in vitro dotować!
     Aborcję szerzyć, w Boga nie wierzyć!)

     Trzecie: „uchodźcy” = przyjąć bisurmaństwo.

     No i po czwarte: będzie „świeckie państwo”.
     Kto w „neutralnym światopoglądowo”
     Państwie olewać chce flagę tęczową,
     Tego więzienie czeka. A więzienie
     To oczywiście grupowe du. pczenie...
     (Socjoterapia Roberta Pier. donia!
     A więc po pierwsze: zwalić sobie konia...)
     • 12-10-2018 08:54:15 | odpowiedz
      Gejowskie pro-life
      dedykuję Tajemniczemu don Pedro z nczas.com

      Jest kłamstwem, jest prawacką bredią,
      Że anty-life gejowstwo jest.
      Pro-life gejowstwo jest, w tym sedno!
      Proszę myślowy zrobić test:

      Proszę policzyć wszystkie krętki,
      Dwoinki i chlamydii rój,
      Wirusy… (Żywe są? Za prędki
      Wniosek… Wirusy mniejsza, c..j!)

      Jeśli się zliczy to bogactwo
      I się porówna zlepek (płód),
      To pro-life musi tam prawactwo
      Uznać, gdzie większy „życia cud”!
      • 12-10-2018 12:40:04 | odpowiedz
       W obronie AI
       motto: „W związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych.” (prof. Monika Płatek)

       Amnestia Międzynarodowa
       Jest wykpiwana wciąż za słowa:
       „Aborcji mogą potrzebować
       Transpłciowcy.“ Będą jajeczkować!
       Czyni nauka wciąż postępy...
       Tego nie pojmie Polak tępy:

       Artur Stelmasiak zatweetował,
       Że jakże będzie potrzebował
       Aborcji chłopiec i mężczyzna?
       A jednak tweecie swym się przyzna:
       „W nowej biologii się nie łapię”.
       (Jak się nie łapie, po co kłapie?!)

       Sam jednak słusznie zauważa,
       Że dziecko, kiedy się przydarza,
       Wedle „głębokiej ekologii”
       Planecie czyni problem mnogi!
       (Zamiast korników w Białowierzy
       Bachor na desce z drewna leży!!!)

       Wanda Kapica, też tweeterka,
       Na wiersze Szpotańskiego zerka.
       A po co jej Szpotański, który
       Zbyty przez szkolne jest lektury?
       „Przewidział absurd.” I co z tego?
       (Moje wierszyki czytaj, prego!!!)

       John Mullins ćwierka: „Lewe lenie
       Chcą kasy. Pracy zakończenie
       Planują wcześniej. Chłopobaby
       Seksu z chłopami chcą! Trans słaby
       Jest na budowę?” Ale pieprzy!
       (Jest słabszy, lecz ma gender lepszy!!!)

       Ale Cezary Polakiewicz
       Orzeka godnie, jak królewicz:
       „Moja macica, moja sprawa“
       I za to ma ode mnie brawa!
       (Czy ma macicę – niech odpowie! –
       W swej dupie, czy wciąż tylko w głowie?)

       Pan Michnigremek – co za pseudo! –
       Tweetera ze staroci giełdą
       Pomylił. (Może przewielebny?)
       I bredzi, „kto tu jest potrzebny...”,
       Jakby przesadził z piwem Tatra:
       „...Nie ginekolog, a psychiatra.”

       Podsumowując: hejt Amnestia
       Znosi. (To przyszłej władzy kwestia
       Ukrócić takie zbrodniosłowy,
       Które stanowią gwałt zbiorowy
       Na genderowej świadomości!)
       I drugi problem dla ludzkości:

       Artur Stelmasiak, winowajca
       Całej dyskusji, nie wie, jajca
       Mają cis-chłopy, czy cis-baby?
       (To intelektualnie słaby
       Polski osobnik wręcz typowy.)
       Bo co nie przyszło mu do głowy?

       Jako się rzekło wciąż nauka
       Czyni postępy, hybryd szuka.
       Hybrydy są w motoryzacji
       I lada moment w ubikacji
       Też będą! Choć dokladnie nie wiem,
       Kiedy się homo zmiesza z drzewem.

       https://twitter.com/PolakiewiczC/status/1050638257623457793
       • 12-10-2018 17:55:25 | odpowiedz
        Jądrowy gender

        Jądrowy …gender? Gender… jądrowy?
        I komu by to przyszło do głowy!
        A jednak... Bo to nie męskie jądra
        Wzięła pod lupę nauka mądra.
        Mądrość, przed którą klęka świat,
        W fizyce jądra czyni wkład!

        Łysenkizm zatem nie umarł w świecie.
        A jeśli umarł, to spłodził dziecię;
        Krzepkie, jak dia-mat, który naukę
        Każdą objaśnia, oświeca sztukę!
        W każdej dziedzinie rządzić chce
        I pięknie GENDER zowie się.

        (Czy gender nazwę od gęgu bierze?
        Nie wykluczone! – „Wykluczać w mierze
        Żadnej nikogo już nie wypada.”
        Gender „nauką jest, która bada
        Płciowość”. By dyskurs nie był złym,
        Intelekt gęsi starcza w nim.)

        A zatem gender „super-nauka”
        Do CERN-u wkracza. Czego tam szuka?
        W fizyce rządzi wciąż „Standardowy
        Model”, dotychczas – niegenderowy!
        Masa-energia, przestrzeń-czas
        Dzielą się wedle grup i ras!

        To skandal!!! Kwarki jedne – „powabne”,
        A drugie „ciężkie” zowią się... Słabnę!
        Dyskryminację to przypomina!!!
        I, choć na szczęście są neutrina,
        Neutralności mało jest...
        Gender CERN-owi zrobił test.

        (Przewodniczący już dawno Mao
        Zrobił go w Chinach. „Powyrastało
        Tysiące kwiatów” – ach, wolność słowa!
        Dzisiaj podobna całkiem się chowa
        W Trewirze. Pomnik Marksa wszak
        Z Chin jest dla Unii.) Było tak:

        Niejaki Strumia swą profesurę
        Musiał utracić. Tematy, które
        Same się proszą („O płci fotonów”,
        „Antymateria bez płci szablonów”,
        „Kwantowy gender”) jak z gwiazd kurz,
        Olał! Sam wybrał temat. Cóż...

        Gdybyż to jeszcze krytykę(samo)
        Złożył... Nie złożył! Gender jest tamą
        Dla wynaturzeń... Tak, wolność słowa.
        Ale nie każda, a GENDEROWA
        Panować musi! Jasne jest:
        Profesor Strumia oblał test.

        Eksnaukowiec wykład wygłosił,
        W którym o takich faktach donosił:
        „Fizyka była i jest domeną
        Mężczyzn. Celem jest prawda.” Nie no!!!...
        („Cóż to jest prawda?” – z rzymskich akt.)
        Co za znaczenie ma dziś fakt?!

        Wręcz seksistowski i nienawiści
        Mowy był pełen wykład. (Nobliści
        Powinni odciąć się na wyprzódki!
        Inaczej grant ich będzie tak krótki,
        Jak Tima Hunta. Który szloch
        Kobiet śmiał obśmiać.) Wstrętny Włoch!

        Pan Alessandro Strumia chce nową
        Robotę znaleść... Więc to i owo
        Winien przemyśleć; nie musi wiernie
        Prawdzie... A inni niech wiedzą w CERN-ie:
        Dwa się nie musi równać dwa!
        A jądra?... Coraz mniej je ma.
     • 24-10-2018 00:57:12 | odpowiedz
      Problem tęczowego Jacka
      dedykuję Tomaszowi z prawego.pl

      Stary rynek w Poznaniu na nowo:
      Postępowo na wskroś i tęczowo!
      Bo tu Jacek tęczowy ma władzę.
      Ale problem jest, nic nie poradzę!

      Czemu kozły to są, a nie kózki?
      Czemu białe? Gdzie tęczowe bluzki?!
      Wprawdzie kozioł to symbol Szatana,
      Lecz zagraża Jacusiowi zmiana!

      Kozioł z kozłem… jest konkurencja!
      Wprawdzie nowa przybędzie kadencja,
      Jednak Robcio z tęczowego Słupska
      Dać Jackowi nie zamierza dupska!…

      Jacek dzielnie dwoi się i troi.
      Lecz konkurent także nie źle stoi.
      Ma poparcie… I nie jest hetero…
      Stanie w szrankach kiedyś… To dopiero!

      Będą sługi diabła, oba kozły,
      Się po Polsce w autobusach wiozły?
      Będa trykać się nawzajem? Doznań
      Nie chce takich Polska … tylko Poznań!!!
      • 26-10-2018 21:17:30 | odpowiedz
       Finał tolerancji represywnej

       Medal tęczy dla tej szkoły,
       W której pedał jest wesoły!
       A gdzie nie dość wesół chodzi,
       Zamknąć szkołę nie zaszkodzi.
       Taka tolerancja kwitnie!…
       Aż pedałów islam wytnie.
       • 27-10-2018 22:13:24 | odpowiedz
        Do Róży exWoźniakównej
        (wersja poprawiona)

        Tylko przez pamięć Pani ojca, drogą
        Mojemu sercu, piszę to do Pani:
        Pogratulować wszyscy Pani mogą:
        Faszyści będą z Europy przegnani...
        No, w każdym razie są przegłosowani.
        To dobrze. Dosyć każdy już ma syfa,
        Co się przewrotnie nazywa „A n t i f a”!

        Lecz nie rozumiem. Rezolucja wzywa
        Polskę – nie Niemcy!... Rezolucja Pani
        Autorstwa nie jest po prostu uczciwa.
        Czy bojówkarzy, których Unia gani,
        Brak w Niemczech? Czemu są zamaskowani?
        Czemu koledzy Pani Polskę winią?!
        A dajże Polsce już spokój, z d r a j c z y n i o !!!

        http://korwin-mikke.pl/artykuly/zobacz/rozpaczliwa_rezolucja_pe/172400
      • 05-11-2018 22:34:42 | odpowiedz
       Marsz niepodległości i twórcza Ania

       Zaledwie kilometrów trzysta
       Od Auschwitz, miejsca gdzie Polacy
       Obóz – dla Żydów oczywista! –
       Wznieśli naziolski, znów łajdacy
       Stroją się biało i czerwono!
       (Choć im wyraźnie zabroniono...)

       Faszyści (czyli zwykle para
       Z kilkorgiem dzieci) flagi niosą!
       Antifa wstrzymać się ich stara:
       Maski, kastety... czasem z kosą
       Lub gazem, wielce pokojowo
       Chce draniom zrobić to i owo.

       Ania Appelbaum, żona Zdradka
       Pisze: „Polacy to nie wszyscy...”
       Ach, postępowa jest! (nie-matka)
       I postępowcy są jej bliscy,
       Którzy, choć jeszcze są jak larwy,
       Ale wnet wzlecą... w tęczy barwy!

       Tak jest, „nie wszyscy to Polacy”!
       Anię cytować wszak wypada...
       Wygrały Jacki, co są cacy,
       Pawełek, Rafał... W Polsce biada
       Faszystom będzie! Staną marsze,
       Co są od pięknych parad starsze!

       Czaskoski czaskać się nie będzie:
       Budżet Warsiawki – na parady!
       Tęczowość trzeba mieć na względzie
       I gender mądre też wykłady...
       Da uratować się Wybiórczą.
       A w niej Appelbaum - Anię twórczą!
       • 10-11-2018 10:24:15 | odpowiedz
        Wisi na scianie i grozi - to "OSRAM" jest diodka.
        Jeszcze nie wisi i grozi - Gronkowiec idiotka!
        *
        Marsz jest nasz, Marsz jest nasz!
        Duda miesięcznice masz!!!
        *
        Duda-Dupa, Duda-Juda;
        Duda-zdrada i obłuda!
        • 15-11-2018 23:09:05 | odpowiedz
         Wycie lewactwa po marszu niepodległości

         Pan Fukuyama, jako politolog
         „Koniec historii” co obwieścił w glorii,
         Ma się za mędrca… Stąd od niego prolog:

         „Polski prezydent i premier w Warszawie
         Wraz z faszystami szli w Marszu.” (PRZED nami
         Sanacjoniści szli! Faszi?… Tak, prawie…)

         A Andrew Rettman z EU-Observera
         „Neonazioli”, a BBC woli
         „Skrajną prawicę” włączyć w Marsz. (Hitlera

         Skoro tak, trudno jako socjalistę,
         Łaczyć wszak Marszem?!) I podobnym farszem
         Inne nabite me(n)dia – oczywista!!!

         Wraz Dornem Smolar (wraz Dornbaumem raczej
         Hersz…) w TeVałeNie czują zasmucenie
         (Lub „z marszu radość czują… lecz inaczej”).

         Propagandystów prastarą metodą
         Chwalą Polaków… No, „ale łajdaków
         Nie pochwalają, co tłum w zło wiodą!”

         Politolożka jedna (Z doktoratem.
         A więc głupoty certyfikat złoty!)
         Też w TeVałeNie mądrzy się. A zatem:

         „Marsz, incydenty chociaż są nieliczne,
         Rząd winien wstrzymać.” Powód ludzi dymać?
         „Przez wzgląd na media, zwłaszcza zagraniczne.“

         (No tak… Cóż znaczy do wolności prawo,
         Gdy zagranica niezbyt się zachwyca…
         Ustąpmy kłamstwom! Pani doktor – brawo!)

         A Konstytucja?… Wolność?… Jest pytanie:
         Praworządności Pani już nie rości?!
         Głos w TeVałeNie brzmiał, jak ogłupianie…

         A ogłupiajcie, wyjcie sobie durnie!
         Durnie na świecie, durnie też w „Gazecie”
         I w TeVałeNie! Werdykt będzie... w urnie.

         Lewactwa wycie – najmilszą melodią!
         (Lewactwo nie wie, trzymając łeb w chlewie,
         Że jego wycie jest autoparodią.)
         • 28-11-2018 19:34:21 | odpowiedz
          Msza dziękczynna Nycza
          motto: „...potrafi już tu na Ziemi budować Królestwo Boże...” (kardynał Kazimierz Nycz o Hannie Gronkiewicz-Waltz)

          Listopad... wiadomo: to czas akcji „znicz”...
          Trzeźwieją kierowcy... lecz nie biskup Nycz...
          Po co ma być trzeźwy, gdy podwożą go?
          Bierze odwrócony krzyż do buzi... o!...

          Z tego odwrócenia tak odprawia mszę,
          Jakby wszystko z krzyżem odwróciło się:
          Za „Klątwę”, za tęczę (Zbawiciela plac
          Był ubogacony nią do czasu rac)

          Kardynał... dziękuje! „Już na Ziemi tu
          Potrafi...” Wyrzucić lokatorów stu!
          Ukraść kamienice, profesora, co
          Broni życia, wylać z pracy... To jest to!

          Wraz z Golgotą Picnic także wróżek zlot
          Podatników kasą wsparła... Czarny kot
          Swą w wyczarowaniu pewnie pomoc dał.
          I stąd jej następca... we mszy udział brał.

          Wcześniej zadbał... Pierwszą miał mieć jego syn
          Komunię. I nie miał. Po wyborach gmin
          Można już oświecić: „Zaufania brak
          Nam jest do Kościoła.” Do Nycza? No, tak!...

          Kardynał... dziękuje! „Tu na Ziemi już
          Potrafi budować...” Czarownico stwórz,
          Prócz boga królestwa (swego boga), wieś!
          By starzy powstańcy kąt znaleźli gdzieś.

          https://nczas.com/2018/11/27/ziemkiewicz-wysmiewa-slowa-kardynala-nycza-o-gronkiewicz-waltz/
          • 30-11-2018 10:28:40 | odpowiedz
           Śmisznie w Polsce
           „Zdecydowałem, że nie mogę stać z boku i biernie przyglądać się, jak Polska płonie.” (Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia)

           Kiedy „Polska płonie”,
           Gżą się w niej Pierdonie.
           W dark-roomie zacisznie
           Anusy gżą śmisznie...
      • 30-11-2018 12:35:55 | odpowiedz
       Polska Zjednoczona Partia Rowerzystów
       dedykuję Orontesowi z dorzeczy.pl

       „Nie mogę stać, Zboku! I, jak Polska płonie,
       Przyglądać się biernie...” – mówi Krzysztof Śmiszek,
       Partner Robercika. Tak w publicznym gronie
       Zdało się, że wiecie... znów Bul przeoryszę!...

       Na szczęście to nie tak pan Krzysztof powiedział.
       Nie: „Zboku”, a: „z boku”... Partia więc powstanie!
       (Pan Krzysztof Roberta dalej wielbi przedział
       I będze w nim dbały o gliny mieszanie...)

       Para pedalątek miłość, co z dark-roomu
       Początek swój bierze, na Polskę przeleje.
       Chyba sympatyków nic nie zmieści tłumu...
       Wiadomo, że wszyscy to (ukryci) geje!

       Program? To jest jasne: „Czas opodatkować
       To, co biorą z tacy czarni pedofile!
       Bez wiedzy (ile biorą?) jakże egzystować?!”
       (Pieniądze katoli da się wydać mile...)

       Polska Zjednoczona Partia Rowerzystów
       Ma już dwu liderów! Para pedalątek
       To mózg (albo dupa) w zwalczaniu faszystów.
       (A dupa to wszystko – koniec i początek!)

       https://dorzeczy.pl/kraj/85477/Partner-Biedronia-nie-moze-juz-patrzec-jak-Polska-plonie-Wchodzi-do-polityki.html
       • 02-12-2018 03:13:10 | odpowiedz
        Warsiawka – królestwo Boże w budowie
        motto: „...potrafi już tu na Ziemi budować Królestwo Boże...”
        (kardynał Kazimierz Nycz o Hannie Gronkiewicz-Waltz)

        Wciąż wiele przeszkód i trudności
        Królestwo Boże ma w budowie!
        W Warsiawce trwale nim zagości,
        Psikusy czynią mu wrogowie...

        A jednak tacy, co potrafią
        Już tu na Ziemi je budować,
        Istnieją! Przezywani mafią,
        Do Czaskowskiego mówią: prowadź!

        Wzorem jest Hanna, „z Duchem Świętym
        Niejeden orgazm co przeżyła”.
        Przez nią się lekarz stał wyklętym,
        Którego z pracy wyrzuciła.

        Profesor – nieuk!!! – nie rozumie,
        Że gdzie drwa rąbią, wióry lecą.
        Aborcja w budowlanym boomie
        Standardem jest, nie żadną checą...

        Zwłaszcza w Szpitalu świętej Zofii
        Powinien był się dostosować.
        W mikrocephalii lub atrofii
        Mieć mózg... królestwo by budować!

        Niestety nie miał. Jego strata.
        A zysk dla wszystkich, co parady
        Czynią w porządku nowym świata
        I dla ich gazet – hop nakłady!

        A jeśli, mimo tej współpracy,
        Gazetom ludzie mówią „basta!”,
        I tak zapłacą Warszawiacy.
        Już o to zadbał Urząd Miasta...

        (Urząd zasobny cierpliwością,
        Oprócz hojnosci, zawsze bywał.
        Palono tęczy łuk ze złością...
        A on go wciąż odbudowywał!)

        Królestwo Boże zatem musi
        Mieć też swe finansowanie.
        Niejedna kamienica kusi...
        Jej lokatorzy – na oddanie!

        Są więc dochody, bo wydatki
        Niemałe mają budowniczy...
        Nie o przedszkola, ani matki
        Idzie, a o to, co się liczy:

        „Golgota Picnik”, kongres wróżek
        I sztuki teatralnej wsparcie.
        A zwłaszcza „Klątwa”. Jak Nycz tu rzekł:
        „Umie budować.“ Chce uparcie!

        Niestety z niewiadomych(?) przyczyn
        Nie będzie jej to więcej dane.
        Lecz jest następstwo – TO jej wyczyn! –
        Już w budowaniu oczaskane...

        TO budowania obyczaje
        Godnie przejęło, jak sztafetę.
        I do komunii nie oddaje
        Synka... Zamieni go w kobietę?

        Wszystko możliwe. Bo budowa
        Wciąż postępuje... Widać w zrębach
        Jej zarys. Jest jak Nycza głowa:
        Krzyż odwrócony trzyma w zębach.
        • 11-12-2018 09:49:20 | odpowiedz
         Polska
         motto: „Kraj krzyży, ciemnoty i kadzidła.” (Płk. Mazguła)

         Polska wybitnie diabłu obrzydła.
         Bo to „kraj krzyży jest i kadzidła”.
         Chętnie powtórzyłby z Auschwitz „psoty”,
         Ale się wyrwać nie chcą „z ciemnoty”...
         Gorzej, „oświecać” innych nie dają
         I jawnie wiarę w Boga wyznają!!!
         • 11-12-2018 11:56:22 | odpowiedz
          Tak lepiej brzmi:


          Diabeł na temat Polski
          motto: „Kraj krzyży, ciemnoty i kadzidła.” (Płk. Mazguła)

          Polska wybitnie diabłu obrzydła.
          Bo to „kraj krzyży jest i kadzidła”.
          Chętnie powtórzyłby z Auschwitz „psoty”,
          Lecz Polska wyleźć nie chce „z ciemnoty”...
          Gorzej, „oświecać” innych nie daje
          I jawnie wiarę w Boga wyznaje!!!
       • 17-12-2018 19:04:03 | odpowiedz
        Przepraszam...
        dedykuję całujta wójta! z nczas.pl

        Przepraszam na wstępie, że jestem normalny.
        Przepraszam w dodatku też, że jestem biały.
        Przepraszam... hetero - jestem - seksualny;
        Obrzydzenie we mnie budzą więc pedały.

        Przepraszam: pedały pedałami zowię,
        Lecz ponoć nie wolno już ich zwać gejami...
        Przepraszam, że biali niebiałych pogłowie
        Całe nie chcą karmić; nie są frajerami!

        Przepraszam za białe mleko, śnieg i watę,
        Za twaróg; w ogóle za wszystko co białe.
        Za plastry, za kitle lekarskie i szmatę;
        Za jej kolor, zanim zgarnie gówno całe...

        Przepraszam, że lądem czarnych jest Afryka
        I że jej mieszkańcy mają mało wody.
        Przepraszam, że mało białych tam się bzyka.
        I że im nie pachną murzyńskie odchody.

        Przepraszam, że śmierdzi mi też białych gówno;
        Że tęczę jedynie podziwiam w naturze;
        Że nie wierzę, że jest sprawiedliwie = równo;
        I że w europejskiej kocham się kulturze.

        Przepraszam najbardziej za tę wiarę w Boga,
        Który przyjął ciało i stał się człowiekiem;
        Że odwiedzam kościół. To budowla wroga
        Dla wszystkich, co rozum pragną zabić ćwiekiem!

        Przepraszam: wciąż wątpię w auta elektryczne
        I że jest dwutlenek ważny w globociepie.
        Za szwindel uważam działania rozliczne,
        Co zmuszają drożej, by kupować w sklepie.

        Przepraszam, bo myślę, że od urzędników,
        Bardziej kocha dzieci ich ojciec i matka.
        Przepraszam, bo myślę, że nie trzeba plików
        Papierów; to tylko darmozjadów gratka!

        Przepraszam, bo żywię silne podejrzenie,
        Że ktoś niewolnikiem czyni mnie bez broni.
        A na politycznej widząc teatr scenie,
        Wiem: marionetkami poruszają ONI.

        Przepraszam, nie kocham państwa Izraela
        I od syjonizmu, i rasizmu stronię.
        Przepraszam, nie lubię, jak kłamstwa powiela
        Ktoś o mej Ojczyźnie. Kocham ją i bronię.

        Przepraszam za udział w marszu patriotów
        I za to, że flagę mam białoczerwoną.
        Przepraszam, że zginąć za nią jestem gotów.
        "Bóg, Honor, Ojczyzna" - reszta mi... Perdono!

        Przepraszam! nie lubię zbyt garbatych nosów.
        A od woni czosnku bierze mnie na mdłości!
        Mam zamiłowanie do jaśniejszych włosów,
        Do niebieskich oczu i proszonych gości.

        Albo... NIE PRZEPRASZAM! Jak się nie podoba,
        Spadać; po krwawicę mej pracy nie stójta!
        Mówicie, że normalnośc to jakaś choroba?
        Ja jestem u siebie, pocałujta wójta!
        • 28-12-2018 23:04:49 | odpowiedz
         Szabes-ministrant
         dedykuję kolegom z nczas.pl

         Tęczowy Jacek, prezydent Poznania
         Jest „za rozdziałem państwa od Kościoła”.
         A więc nie było go w czas świętowania
         W kościele. Ale cóż go wstrzymać zdoła
         Od hanukowych świeczek zapalania?
         Już ministrantem został – wieść wesoła! –
         Żydowskim… (W mycce, z tak nakrytą głową
         Jest „neutralny światopogladowo”?

         Jasne, że to jest neutralność jego!
         Całkiem podobna do tych flag tęczowych,
         Co dla każdego miał motorniczego.
         Trudno dopatrzeć się w kolorach owych
         Ideologii lobby zboczonego.)
         Także przy świecach, Jacku, szabasowych
         Jako ministrant (szabes) kosztuj macy…
         (Ach, gratulacje dla Was, Poznaniacy!)

         Pamiętaj jednak: czuwa konkurencja!
         Wszak prymas Polak (dla zmyłki nazwisko)
         Też jest w Poznaniu. Marzy eminencja,
         By z owieczkami mieć "uchodzców" blisko.
         (Krótka jest księży w Poznaniu kadencja,
         Co "w nienawiści upadają nisko"
         I bronią owiec...) Kant goni za kantem!
         Jak być jedynym szabes-ministrantem?


         https:
         //nczas.com/2018/12/27/lewacki-prezydent-poznania-woli-judaizm-od-chrzescijanstwa-nie-wzial-udzialu-we-mszy-sw-za-powstancow-wielkopolskich-bo-jest-za-rozdzialem-kosciola-od-panstwa-ale-swiece-chanukowe-zapalal/comment-page-1/#comment-919368
         • 05-01-2019 22:34:01 | odpowiedz
          (Bis)kupa

          Arcybiskupka (a raczej –kupa,
          Zważywszy na jej godną posturę)
          Udziela „ślubu” dwóm chłopom, które
          Uznały: „święte są ch..j i d..a”

          Profesor Płatek słusznie uznała,
          Że „takie związki są bardzo płodne”.
          Bowiem nie rodzą już części rodne,
          Lecz gość wypycha ze siebie wała.

          „Małżonki mężem” jest „mąż małżonki”…
          Postęp i płodność wręcz niesłychana!
          Bo toaleta jest zapychana
          Tym, co codziennie „płodzą” Pierdonki!

          A jeśli dodać, że w zacne stadło
          Anglikańskiego biskupa wiąże,
          To na bis także odczuwam „ciążę”
          I na klop biegnę… „Szczęście” wypadło!

          https://nczas.com/2019/01/05/koniec-swiata-biskup-poslubil-swojego-partnera-a-slubu-udzielila-im-arcybiskupka-cale-lgbtqrtvagd-pieje-z-zachwytu/comment-page-1/#comment-926448
          • 09-01-2019 11:58:07 | odpowiedz
           Katolik bezobjawowy

           Postęp być musi postępowy
           I czynić nowe wynalazki:
           Katolik stąd bezobjawowy!
           Nie może postęp być bez maski...

           Kiedyś ją zdejmie!... Dziś udaje
           (Choć coraz słabiej) „neutralność”:
           Krzyża na ścianie nie uznaje,
           Wspiera tęczowych flag nachalność...

           Syn zatracenia – syn postępu
           Syna swojego do komunii
           Nie posłał już. Lecz dla podstępu
           Chce w „neutralnej” mieszkać Unii.

           I po co czaskasz się, nieuku,
           Gdy nie wiesz co „neutrum” znaczy?
           Łaciny nie znasz, nie chcesz huku
           Też petard... Żywot Twój sobaczy!

           Gdy obojętne lub nijakie
           (Więc po łacinie neutralne)
           Są Ci wartości jako takie,
           Znaczy masz gusty ...infernalne!

           Infernum – piekło, tam są diabły,
           Które, jak od święconej wody,
           Od huku petard wskroś osłabły;
           Łacina też im czyni szkody.

           Egzorcyzm każdy w tym języku
           Straszy je. Ciebie też, nieuku!
           Choć, jak Ty, robią dużo krzyku,
           Lecz dzwonów boją się i huku.

           Jak puste pudło rezonujesz.
           To dudni pustka Twojej głowy!
           „Katolik – siebie anonsujesz –
           Bez krzyża.” Ach, bezobjawowy!

           https://dorzeczy.pl/kraj/89413/trzaskowski-jestem-katolikiem-ale-krzyza-nie-powiesze-to-pis-robi-ze-mnie-antyklerykala.html
 • 04-10-2018 08:25:43 | odpowiedz
  Wydać im zezwolenie na paradę na obwodnicy miasta bez zatrzymywania ruchu.

 • Czas się zacząć bać o Gdańsk?

  Czyj jest Gdańsk w świetle prawa międzynarodowego? Bo mnie poniższy artykuł nieco przeraził: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1656&Itemid=47
 • 23 kwietnia 2010: Sami się pozamykamy?

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/sami_sie_pozamykamy_/508 Produkowanie Pawlików Morozowów nie jest nowinką, a przecież pamiętać musimy, że rewolucji komunistycznej nie odwołano. Może nawet nie...
 • Narodowy Marsz Niepodległości 11.11.2010

  11.11.2010 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi...
 • UE cenzuruje internet

  Dziś uchwalono w Brukseli cenzurę internetu, przy zgodnym w tej sprawie stanowisku Polskich polityków. Uzgodnienia mają być jeszcze przegłosowane przez europarlament, co jest tylko formalnością....
 • Wolny rynek, a kwestie społeczne i wyzysk.

  Drodzy wolno rynkowcy. Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że nie jestem żadnym lewakiem ani socjalistą. Można powiedzieć, że mam wolno rynkowe poglądy, ale jednakże czasem dostrzegam...
 • Petycja o wcześniejsze wybory

  Witam wszystkich serdecznie, nie wiem czy piszę to w dobrym miejscu, ale wydaje mi się, że pan Janusz Korwin-Mikke jest odpowiednią osobą, która ma odpowiednią moc, aby tego dokonać. Mianowicie...

Poczytaj również