Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

25-08-2018 06:15:00

JKM: Parady zboczeńców naruszają uczucia moralne

INFO: Protest działaczy Wolności przeciwko marszowi równości w Szczecinie wzbudził kontrowersje nawet w szeregach libertarian. P. Janusz Korwin-Mikke postanowił zabrać głos w tej sprawie.

 

- Merytorycznie mieli rację. Dlatego, że czym innym jest procesja, czy parada wojskowa, która nie narusza uczuć moralnych, a czym innym jest parada, która budzi kontrowersje, czy nawet obrzydzenie sporej części ludności - wskazuje p. Korwin-Mikke. - Gdyby zwolennicy miłości heteroseksualnej chcieli robić paradę z pokazami kopulacji męża z żoną, to też bym był przeciwko temu, bo kwestie spraw seksualnych załatwia się w łóżku, a nie na ulicach - podkreślił lider Wolności. - Ludzie, którzy robią tego typu parady w ogóle nie dbają o wolność czegokolwiek - tylko chcą zniszczyć porządek społeczny. Ja mam zaufanie do porządku społecznego, bo on istniał parę tysięcy lat i jakoś się sprawdził, a to, co proponują ci nowocześnie zboczeńcy, może się nie sprawdzić - dodał.

 

Zobacz także: Partia Wolność przeciwko wolności zgromadzeń!

 

Źródło: facebook.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 25-08-2018 07:59:11 | odpowiedz
  A kto ma ustalać, że następuje "naruszenie uczuć moralnych" "czy nawet obrzydzenie sporej części ludności"? Prezydent miasta? A co jak prezydent miasta ustali, że "następuje naruszenie uczuć moralnych czy nawet obrzydzenie sporej części ludności" w wyniku manifestacji pewnej partii,której prezes propaguje pedofilię? To wtedy też zabronić?
  • 25-08-2018 08:19:33 | odpowiedz
   Ta wypowiedź jest kolejnym dowodem na to, co piszę od paru lat. JKM, który jest bardzo zasłużony w propagowaniu idei liberalnej, poczynając od lat 70-tych, do wczesnych 2000-ych, już teraz sam liberałem nie jest a jego partia jest zwykłą partią faszystowską.
   My, liberałowie, jesteśmy sceptyczni wobec wszelkiej władzy, wiemy, że władza korumpuje i nie chcemy, żeby rządzący mieli nadmierne uprawnienia. Dlatego przeraża nas, że ktoś miałby ustalać arbitralnie, że "następuje "naruszenie uczuć moralnych czy nawet obrzydzenie sporej części ludności" i wprowadzać na tej podstawie ograniczanie swobód obywatelskich. Że ktoś za nas ma ustalać komu wolno chodzić po ulicach, jakie filmy nam wolno oglądać a nawet, co jest moralne a co nie.
   Jeśli Panu JKM nie podobają się preferencje seksualne jakiegoś odłamu ludności, to niech nie uprawia z nimi seksu. Jeśli nie podobają się ich parady, to niech na nie nie chodzi.
   • 25-08-2018 10:04:03 | odpowiedz
    "...jego partia jest zwykłą partią faszystowską."
    Zanim się takie coś napisze należy zdefiniować co się rozumie pod pojęciem "faszyzmu". To pojęcie w potocznym rozumieniu nie określa już doktryny politycznej mussoliniego tylko zachowanie każdego oszołoma w narodowym sosie ze swastykopodobnym emblematem, wrogiego Żydom, muzułmanom i dowolnie rozumianym "lewakom". Używanie tego "epitetu" ma deprecjonować adresata - tu: partię "Wolność". Sariuszowi ten głównie cel wydaje się przyświecać w trakcie pisania większości postów.
    Tymczasem cechy partii faszystowskiej, rozumianej jako partia wprowadzająca monopartyjny, kolesiowski system pseudodemokratyczny, opresyjny wobec przeciwników i ignorujący gdy potrzeba wszelkie obowiązujące prawo spełnia właśnie rządząca partia PiS. Może się mylę ale "Wolność" i JKM myśli obecnie o ~15% poparciu, ograniczeniu powszechnego w polityce socjalizmu i wprowadzeniu rządów prawa jako naczelnej zasady - więc partią faszystowską nie jest.

    "My, liberałowie,.."
    Czyli kto? Albo "Ja, liberał.." albo tylko "Liberałowie", chyba że się reprezentuje jakąś organizację liberałów - i bardzo, BARDZO, jestem ciekaw jakąż to organizację (a może nawet partię) możesz Sariuszu reprezentować.

    "Dlatego przeraża nas, że ktoś miałby ustalać arbitralnie(...). Że ktoś za nas ma ustalać komu wolno chodzić po ulicach."
    Nie "ktoś" tylko "coś": to coś nazywa się "prawo", a od ustalania prawa nie jest żaden arbiter tylko parlament, zwany również "władzą ustawodawczą". To "coś" czyli PRAWO MUSI zabraniać chodzić po ulicach choćby różnego autoramentu bandziorom spod wszelkich znaków, rozbijającym w imieniu dowolnej idei witryny i podpalającym opony czy samochody. KOMU jeszcze i CZEGO powinno "PRAWO" zabraniać jest do ustalenia - póki co, z braku lepszego rozwiązania, w ramach demokracji. Jeśli zgodzimy się co do tego to należy tylko dążyć do tego, żeby w tym parlamencie jacyś Liberałowie byli i coś znaczyli. Wówczas być może nikt nie będzie mógł zabronić takich parad - np. pod oknami Sariusza.
    • 25-08-2018 10:45:59 | odpowiedz
     Typowa cecha partii faszystowskiej to próba budowania poparcia w oparciu o niechęć do "innych" - do innych narodów, innych religii, innych preferencji seksualnych, wzorców estetycznych itd. A także próba unifikacji wszystkich wymienionych powyżej rzeczy. No i niechęć do demokracji, swobody wyrażania poglądów, do wszelkich mniejszości. Generalnie próba centralnego narzucenia wszystkim, jak mają żyć.
     Rzeczywiście, definicję tę jak najbardziej spełnia PiS, ale partia Wolność również. Przyznaję, że jest w tej partii jeszcze trochę liberałów, jak np. mój Czcigodny Polemista Nonick, ale stanowią oni zdecydowaną mniejszość, choć zdają się tego nie spostrzegać.
     Sam Korwin też już dawno prawie nie propaguje "ograniczenia socjalizmu", tylko walczy z gejami, muzułmanami, z kobietami, które słabo grają w szachy, ze zmarłymi piosenkarkami, z Hilary Clinton i z kim tam jeszcze.
   • 26-08-2018 04:04:27 | odpowiedz
    Chodzisz nago po ulicach? Załatwiasz się na widoku innych? Czy może odbywasz stosunek seksualny z kimkolwiek/czymkolwiek w miejscu publicznym? Chichoczesz do rozpuku na pogrzebie? Siorbiesz zupę w restauracji? Jesz ręką zamiast sztućcami? Wycierasz gluta o ubranie?
    W tych wszystkich przypadkach ma miejsce arbitralnie ustalony "faszystowski" porządek rzeczy, co jest moralne, co należy do dobrego wychowania, a co nie. Jest to wiedza i ogłada nabywana (przy normalnym wychowaniu) od przedszkola. W każdym razie dorosły, o ile nie jest upośledzony, nie powinien mieć problemów z rozeznaniem się w tym temacie.
    • 26-08-2018 22:20:43 | odpowiedz
     "Chodzisz nago po ulicach?"
     Nie chodzę, chociaż są plaże nudystów, gdzie leżą same golasy. A jak w piątek wieczorem wyjdziesz w miasto i staniesz pod jakimś "lepszym" klubem, zobaczysz niejedną panienkę ubraną tak, że wyobraźni niewiele pozostaje.

     "Załatwiasz się na widoku innych?"
     Osobiście nie, ale nieraz widziałem facetów szczających po krzakach, w bramach itp.

     "Czy może odbywasz stosunek seksualny z kimkolwiek/czymkolwiek w miejscu publicznym?"
     Seksu w miejscu publicznym nigdy nie widziałem, ale BARDZO namiętne zbliżenia wielokrotnie. Zawsze w wykonaniu par hetero. Aha, no i raz widziałem masturbującego się publicznie ekshibicjonistę, ale on był hetero bo zaczepiał stare baby.

     "Wycierasz gluta o ubranie?"
     Nie, ale nie zliczę ile razy widziałem facetów smarkających na ziemię, że o pluciu nie wspomnę. Nie wyglądali na gejów, raczej tradycyjny polski model rodziny alkoholowej.

     Te wszystkie straszne rzeczy dzieją się w przestrzeni publicznej i stosując Twoją logikę prewencyjnego zakazu, należałoby wszystkim zabronić wychodzenia z domu, bo nie daj Boże mogliby się którejś z nich dopuścić. Strasznie głupie myślenie.
     • 27-08-2018 22:25:52 | odpowiedz
      To nie był zakaz, tylko zalecenia metod wychowawczych. Jeśli od małego będziesz pokazywać dziecku szczających w bramach bez negatywnego komentarza, to przyszłe pokolenia będą szczały publicznie już nie tylko w bramach. Podobnie, parady gejów bez negatywnego komentarza w zakresie ich wyzywającego zachowania zaowocują w przyszłości przyzwoleniem na więcej. Jeszcze 30-40 lat temu publiczne obściskiwanie się facetów zaowocowałoby interwencją policji/milicji z uwagi na obyczajowość. A stan na dziś jest taki, że na przykład Sariusz zastanawiał się dopiero przy platformach z nagimi torsami. Za kilka lat nie będzie miał już tych wątpliwości.
      To się nazywa gotowanie żaby.
 • 25-08-2018 09:09:06 | odpowiedz
  Trudno opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron, bo faktycznie chcą łazić po ulicach to trudno, takie ich zbójnickie prawo, ale czy epatowanie nietypową seksualnością ma do czegoś prowadzić poza utrudnieniami w ruchu? W sumie mniejszości seksualnych jest trochę (upodobania niektórych są karalne) i ich demonstracje na ulicach nawet co drugi dzień zmęczyłyby najbardziej zagorzałego liberała. Takie parady nie mają innego celu tylko prowokację, która podzieli społeczeństwo na przeciwników albo L. albo G. albo B. albo T. i kogo tam jeszcze i na zwolenników wolności DEMONSTROWANIA czegokolwiek. Chyba najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest Hyde Park: dostatecznie duże wydzielone miejsce gdzie możesz gromadzić się i gadać co chcesz nawet 24/7, rezerwując marsze uliczne wyłącznie na marsze "z okazji" - demonstracje uliczne czy to zwolenników czy przeciwników czegokolwiek byłyby poza Hyde Parkiem zabronione.
  • 25-08-2018 14:33:43 | odpowiedz
   Z tym to jestem skłonny się zgodzić.
  • 25-08-2018 16:09:18 | odpowiedz
   Proszę bardzo. Albo po zwykłych ulicach mogą chodzić wszyscy, albo nikt. Ale nie, że ktoś ma ustalać, że coś "narusza uczucia moralne" a coś innego nie narusza.

   Ciekawe zresztą, że Korwin zakłada, że to on będzie ustalał, co "narusza uczucia moralne", jakby już miał pewne zwycięstwo na prezydenta miasta. Póki co, to w Warszawie prezydentem jest pani, której "narusza uczucia moralne" parada ONRu a w Słupsku pan, który też chyba nie zabroni parad gejów.
   • Być może pewne kontrowersyjne parady należy urządzać jedynie na jakichś zamkniętych obiektach, jak stadiony i jeśli chodzi o sprawy dotyczące seksu wpuszczać tam osoby w wieku powyżej 18-tu lat?
    Moje uczucia moralne uraża np. ogłaszanie Maryi królową Polski, a używanie zwrotu "matka boska" odbieram jako bluźnierstwo wobec Boga, bo nie wierzę żeby Bóg miał matkę. Ale nie pozywam póki co polskich biskupów do sądu na podstawie Konstytucji RP. Choć być może zacznę.
    • 25-08-2018 19:13:03 | odpowiedz
     Tylko tutaj wracamy do pytania, które zadałem na samym początku. Kto ma decydować, że dana parada jest "kontrowersyjna"? Będę się upierał przy swoim twierdzeniu, że albo wszyscy mogą chodzić, albo nikt.
 • 25-08-2018 10:13:05 | odpowiedz
  A mnie tam oburza szereg dębicki blokujacych ulice idących za facetem z sukience niasacym przed sobą narzędzie zbrodni do tego wychwalajacy nieprzyjemna śmierć na tym narzędziu zbrodni.
  I co mam zadać zakazu procesji?
  Na poważnie. Nie lubię par ad równości. Są dla mnie nieestetyczne. conajmniej. Ale choć się z nimi nie zgadzam to będę walczył o możliwość ich tworzenia ze by za jakiś czas jakiś debil nie zabronił czegoś na czym mi zależy.
  Chcą se pedały lazic niech laza. No muszę się na nich patrzeć przez tych kilka godzin.
  • 25-08-2018 23:12:02 | odpowiedz
   No pewno,niech łażą.I tak se będą łazić,aż se w końcu wlezą do przedszkoli i szkół ze swoją oświeconą ideologią dżender.
   Uczmy się na błędach tych,co to jadą lewym pasem Europy dwóch prędkości.
 • 25-08-2018 15:01:31 | odpowiedz
  a moje uczucia moralne narusza własnie procesja katolicka! Gdy widzę tych kapłanów, starych kawalerów w dziwnych ubraniach, o których wiem, ze nie mają rodzin, żyją w rozpuście, a często chwytani są na zbrodni pedofilii, to krew się we mnie gotuje. Oni propagują bezecny styl życia bardziej niż pederaści, bo tamci przynajmniej sami się utrzymują, anie pasożytują na społeczeństwie.
  • 25-08-2018 23:08:02 | odpowiedz
   @dead_kaczynskis - a Maybacha ojca Rydzyka w tych swoich wizjach nie widziałeś? Bo od razu wydały mi się jakieś takie niekompletne:-) Poza tym Ciebie polityczna poprawność nie obowiązuje? Nie wiesz, że nie mówi się stary kawaler, a "singiel"?
  • 26-08-2018 00:28:11 | odpowiedz
   Lepiej z dupy nie wychodzić jak debilem się urodzić ty matole granatem oderwany od pługa i karmiony z procy.
 • 25-08-2018 23:02:30 | odpowiedz
  No proszę, jaki tu się wysyp leberałów pojawił; jeden próbuje przelicytowywać drugiego w swoim leberalizmie. Tylko że to nie jest liberalizm, ale kapitulacja, a najlepszy tego dowód dał Maciej, który choć nie zgadza się co do pozwalania na organizowanie spędów tych zdemoralizowanych ekshibicjonistycznych megakopulatorów, to będzie walczył o możliwość ich wypuszczania na widok publiczny. Taki wyedukowany, że francuskich filozofów cytuje, a nie rozróżnia sutanny od sukienki. Polecam zajrzeć idącemu chodnikiem księdzu pod sutannę i przekonać się, że ma on tam pod nią po prostu spodnie. Sariuszem z kolei miota dylemat, kto miałby decydować, bo skoro nie wiadomo kto, wtenczas niech każdy sobie łazi po ulicach demonstrując cokolwiek. Z czasem doszłoby do tego, że - jak w Ameryce - pederaści posuną się do paradowania ubrani tylko w skąpych stringach z piórkiem w d..ie i przy okazji bezczeszczenia symboli religijnych znienawidzonych katolików. A jeśli im się pozwoli, to i zupełnie na golasa się po mieście przejdą (zwłaszcza obok katedry głównej tudzież innego lokalnego Placu Zbawiciela), bo przecież Bóg/Matka Natura (niepotrzebne skreślić) stworzył/a nas bez ubrań, więc to jest naturalne. Ciekawe, co wówczas Sariusz by powiedział i czy dalej byłby taki zagubiony, niepewny.
  Po raz pierwszy muszę się zgodzić z osobnikiem TylkoDobraGuma, bo każdy zbok usiłujący publicznie demonstrować swoje upodobania seksualne musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą zboczeńców ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką:-) Dobranoc, idźcie sobie robić anarchię gdzie indziej.
  • 26-08-2018 07:51:21 | odpowiedz
   Jesteś zawsze niezawodny, żeby poprzeć wszystkie moje tezy. Korwiniści to zwykła partia faszystowska, która chce zaprowadzić terror wobec tych, którzy jej się nie podobają. Na szczęście w przeciwieństwie do NSDAP, na czele której stał genialny wariat, który był w stanie dojść do władzy i doprowadzić do śmierci milionów ludzi, na waszym czele stoi bardzo pospolity wariatuńcio, który jest w stanie najwyżej z zaskoczenia dać komuś w twarz.
   • 26-08-2018 15:46:54 | odpowiedz
    Sariuszu, też jesteś niezawodny, gdy potwierdzasz moje podejrzenia, że gdy przyjdzie co do czego to nie masz nic konkretnego do przekazania, wystarczy określić Korwina mianem "pospolity wariatuńcio, który jest w stanie najwyżej z zaskoczenia dać komuś w twarz" - i już radocha. No i musiało się pojawić słowo "faszyzm", jak gdyby taki np. komunizm nie chciał zaprowadzać terroru. Do tego słowo to jest szeleszcząco-syczące i być może w tym tkwi jego popularność wśród lewicowych młodych gniewnych bojowników o demokrację, tolerancję i takie tam. Ale to już materiał dla, ja wiem? - psychologów?
    Ciekawe, że najbardziej "postępowe" państwa Zachodu nie dają rodzicom wyboru i ich pociechy w wieku, w którym bawią się jeszcze misiami i mleczaki im nie wypadły muszą uczęszczać na zajęcia z zakładania prezerwatyw na banany, sztuczne penisy i wysłuchiwać lekcji o różnych sposobach seksualnej realizacji: homo, les, bi, trójkąciki, quattro, zoo, pedo itd itp., nie szczędząc im pikantnych szczegółów. Dzieci, które nie są psychicznie dojrzałe do takich tematów próbuje się od samego początku wykolejać na całe życie. To jest tego zresztą głównym celem. Tradycyjne wychowanie, Kościół, dążą do samodoskonalenia, panowania nad swymi popędami, zaś lewicowcy zawzięcie próbują to zniwelować produkując masowo przyszłych pacjentów poradni psychologicznych, szpitali psychiatrycznych, samobójców, którzy będąc ludźmi będą odczuwali niedosyt z lasowanego im stylu życia polegającego na zaspokajaniu najprostszych potrzeb - jak to u niewolników. Stąd m.in. te spędy i marsze owych półbydląt. Niszczy im się dzieciństwo, a próba sprzeciwu może się skończyć odebraniem ich rodzicom przez miejscowy Jugenamt. Czy sympatycy Korwina są za czymś takim, by wyzywać ich od faszystów i terrorystów? Niech lewica, łącznie z Tobą odp...doli się od czyichś dzieci, rodziny, a wszelkiej maści dewiantów, nawet gołych, możesz sobie zapraszać do siebie do domu. W czterech ścianach róbta co chceta.
 • 26-08-2018 01:48:54 | odpowiedz
  Na zaatakowanie chemiczne strażników płotu Ceuty

  Kiedy „jest się wykluczonym”, czasem
  Posługuje się ludź taki kwasem.
  A, że ludź jest słabo wykształconym,
  Posługuje się też wapnem palonym.
  Wapno z kwasem daje wapnia chlorek.
  Nie osiąga więc wiele potworek…

  Ale kiedy strażnikom nie wolno
  Strzelać, wtedy stają się potworną
  Masą takie nieuki chemiczne.
  I już na nic są płoty graniczne!
  • 01-09-2018 00:53:59 | odpowiedz
   Ach upały...
   dedykuję Blumkwistowi z dorzeczy.pl

   Ach upały grzeją pały!
   Mózg biskupa zlasowały!
   Grzegorz Ryś, co zyskał sławę
   Już za słowa te ciekawe,
   Że „brak prawdy monopolu
   W KAŻDEJ wierze“ ...znowu w polu!

   Słońce nie zakryte chmurką!
   Biskup, co z rabinem Skórką
   Świętej wiary nieomylność
   Był podważył przez przychylność
   Do swych słów nieomylności,
   Idzie do Paulinów w gości.

   Grzesiek, ksiądz ekskatolicki,
   Idąc nie nałożył mycki.
   Wielki błąd! Globociepowe
   Słońce mu przyPIEKŁO głowę!
   I, gdy wrócił znów do Łodzi,
   Co otwiera usta, smrodzi:

   „Kto Zagładę stworzył? Rety,
   Ci z nabożeństw, ci niestety
   Co z chrześcijańskich są kościołów!”
   Taaa... Pan Jezus wśród mozołów
   Też wychował sam Judasza.
   Grzesiu, czy to wina nasza?!

   Składaj urząd, szkoda czasu!
   Potem wybierz się do lasu.
   Idź do cienia. Zobacz drzewo.
   W prawo popatrz i na lewo.
   Dostrzeż z drzewem też las cały!
   I nic nie mów. Ach upały...
   • 01-09-2018 11:09:57 | odpowiedz
    Krócej, do rozsyłania sms-ami:


    Z bólem serca
    (motto: „Świat bardziej od nauczycieli potrzebuje świadków.” Jan Paweł II)

    „Z bólem serca – rzekł arcypasterz –
    Stwierdźmy: winni wychowankowie
    Są kościołów...” Wina więc nas też?
    Za Judasza ...Jezus odpowie!?

    Nim zabitych księży oszczerca
    Na pielgrzymkę się znów udasz,
    Jesteś – stwierdzam to z bólem serca! –
    Wychowany tak, jak był Judasz.
    • 04-09-2018 09:37:14 | odpowiedz
     Pedofile!

     „Pedofile! Pedofile!…”
     No to ja się pytam: ILE?
     Ile jest tych „pedofili”,
     Odpowiedzcie, moi „mili”!

     Czy ktoś może życie przysiąc,
     Że jest więcej niż na tysiąc
     JEDEN, który jest w sutannie?
     Skończcie kłamać bezustannie!

     Mniej niż jeden jest z tysiąca.
     (Statystyka dowodząca
     Tego wzięta z Ameryki.)
     Gęby w kubeł więc, Michniki!

     Kto Wybiórczą jeszce czyta,
     Nie zna wcale Cohn-Bendita?…
     Zliczcie wśród Pierdoniów, ile
     Są to właśnie pedofile!!!
 • 04-09-2018 09:54:51 | odpowiedz
  Ja wypierdalam (pardon le mot) w Himalaje, tam ludzie nie mają czasu zajmować się takimi pierdołami. Znam wielu kierowców, a nasz guru zdaje się jest wielkim zwolennikiem tych zajmujących przestrzeń życiową normalnego czieławieka pierdziawek, których do białej gorączki doprowadzają blokujące drogę jakieś pielgrzymki. Tu nie ma pola!
  • 06-09-2018 00:28:45 | odpowiedz
   To wstrętny, męski, himalaistyczny szowinizm!!!


   Katarynka do meczetu!
   motto: „Faszyzm rodzi się w szkołach i kościołach.” (prof. M.Środa)

   Jak zepsuta katarynka,
   Plecie wciąż kobieta-świnka.
   Czyli etyk-profesorka,
   O złu świata, co „z rozporka
   Bierze się. No i z Kościoła”.
   Za pierdołą jest pierdoła…

   Miast gotować coś na gazie,
   Tworzy wciąż w upławów mazie.
   Umysłowe te upławy
   Są przyczyną wielkiej sławy!
   Większą sławę zyska przecie,
   Gdy wygłosi je w meczecie…
   • 13-09-2018 17:32:09 | odpowiedz
    Rubikoń

    Choć „robiła wszystko to dla sztuki”,
    Teraz robić będzie dla nauki!
    Szkieletor-Anja swe zna ...zadania...
    W Polsce wkrótce kres rynkowej luki!

    Szkołę seksu otwiera modelka!
    Będą zajęcia... opłata niewielka.
    Pozna amator, co to wibrator;
    Film obejrzy „Wilgotna muszelka”.

    Ba, film porno nawet sam nakręci!
    (Pedagoga ciało jeśli nęci,
    To może Anje?... I wnet przestanie
    Być amatorem... Uczcie się, studenci!)

    Wpierw teoria: o waleniu konia
    I o prawach... (Trochę brak Biedronia,
    Jako profesora.) A potem pora
    Na warsztaty... (program Rubikonia).

    Gdy Rubikoń Rubikon przekroczy,
    To Polacy zobaczą na oczy,
    „Jak się to robi”. Kraj wiedza ozdobi,
    Jak pysk sperma, gdy koń ją wytoczy!!!

    https://dorzeczy.pl/76945/Anja-Rubik-bedzie-nauczac-Polakow-o-seksie-Otwiera-wlasna-szkole.html
    • 17-09-2018 00:51:16 | odpowiedz
     Paw nie papuga
     czyli
     Polska pogarda dla prawa
     dedykuję Grażynie Gorze z nczas.com

     Ciemnacka Polska przypomina pawia;
     Katolska pycha i nietolerancja!
     Czci wciąż Dekalog, gdy prawo bezprawia
     Już przyswoiła postępowa Francja.

     Dla błogosławieństw ośmiu ma szacunek
     Ten paw narodów, ale nie papuga…
     Tolerastyzmu zrzuca ekwipunek,
     Z gender-nauki brzydkie żarty struga!

     Politpoprawność, dawno mózgi zżarła
     W Wielkiej Brytanii, a Polacy swoje!
     Polki z śniadymi dalej nie chcą tarła.
     A duchowieństwo nosi wiary zbroje.

     Co jest?! Gdzie Michnik?! Gdzie praca Smolara?!
     Forsa Sorosa stracona na darmo!!!…
     Prawo bezprawia: „winna jest ofiara”
     Przecież już dawno jest Polaków karmą!

     Tyle wysiłków, tyle TaVałeNów,
     Tyle słów, które wciąż łał(!)torytety
     Wypowiadają!… Nie imią się genów,
     Co z Abrahama nie wzięte, niestety!…

     Paw swojej winy uznać nie zamierza,
     Ani przyłączyć swoich barw do tęczy.
     Sumień Polaków białość nie uderza,
     Ani ich nuda małżeńska nie dręczy!

     Polska jest pawiem, to już nie papuga!
     Brak jej nad prawem bezprawia zachwytu.
     Prawem tak gardząc, jak odbytem, struga
     Przeciwko Azji – znów pal do odbytu!
     • 17-09-2018 19:10:01 | odpowiedz
      Reforma bogozmienna biskupy

      Rachela Treewwek jest to biskupa
      Diecezji Gloucester. Anglikanistka.
      Trójca Najświętsza to męska grupa?
      „Toż to szowinizm! Potrzebna czystka!”

      To nic, że w Biblii o Ojcu stoi.
      To nic, że Jezus transeksem nie był.
      Biskupa zmian się żadnych nie boi!
      Kościół(ek) drogę postępu przebył...

      OK. Co jednak ze Świętym Duchem?
      Czy teraz Duszą Świętą zostanie?
      Eksgołębicą, Gołębiem-Zuchem,
      Tak dla symetrii… Oto pytanie!

      https://nczas.com/2018/09/17/w-odmetach-politpoprawnego-szalenstwa-beda-na-nowo-pisac-biblie-anglikanska-biskupa-bedzie-zmieniac-plec-boga/comment-page-1/#comment-829236
      • 17-09-2018 23:37:19 | odpowiedz
       Markistowska sztafeta pokoleń

       Dziadek czerwony krawat zawiązywał
       I na pochodzie dzierżył sztandar krwawy.
       Spiski przeciwko władzy, gdy wykrywał,
       Natychmiast brał się do „robienia sprawy.”
       Partii i chęci szczerej, nie maturze,
       Zawdzięczał pracę swą w prokuraturze.

       Ojciec przeróżne używał krawaty.
       A z flagą Unii niósł ...biało-czerwoną!
       Przybrawszy miano socjaldemokraty,
       Brał, co się dało, gdy wszystko dzielono.
       WSI oraz (omal) magisterce
       Zawdzięczał, że „ma z lewej strony serce”.

       Syn nie krawaty, a sukienki wdziewa,
       Gdy na parady idzie równosciowe.
       Tęczowa flaga nad głową powiewa...
       A on, wcielając to, co postępowe,
       Na szpilkach dumnie i wesoło kroczy.
       (Soros mu płaci, więc maluje oczy.)

       A wnuk co zrobi? Też się dostosuje!
       Sztandar zielony poniesie lub czarny,
       Bo do Proroka sympatię poczuje...
       Bo on jest z tych, no... Taki lud figlarny,
       Co zawsze chętnie tej władzy się przyda,
       Która nie spyta o gwiazdę Dawida.

 • Czas się zacząć bać o Gdańsk?

  Czyj jest Gdańsk w świetle prawa międzynarodowego? Bo mnie poniższy artykuł nieco przeraził: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1656&Itemid=47
 • 23 kwietnia 2010: Sami się pozamykamy?

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/sami_sie_pozamykamy_/508 Produkowanie Pawlików Morozowów nie jest nowinką, a przecież pamiętać musimy, że rewolucji komunistycznej nie odwołano. Może nawet nie...
 • Narodowy Marsz Niepodległości 11.11.2010

  11.11.2010 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi...
 • UE cenzuruje internet

  Dziś uchwalono w Brukseli cenzurę internetu, przy zgodnym w tej sprawie stanowisku Polskich polityków. Uzgodnienia mają być jeszcze przegłosowane przez europarlament, co jest tylko formalnością....
 • Wolny rynek, a kwestie społeczne i wyzysk.

  Drodzy wolno rynkowcy. Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że nie jestem żadnym lewakiem ani socjalistą. Można powiedzieć, że mam wolno rynkowe poglądy, ale jednakże czasem dostrzegam...
 • Petycja o wcześniejsze wybory

  Witam wszystkich serdecznie, nie wiem czy piszę to w dobrym miejscu, ale wydaje mi się, że pan Janusz Korwin-Mikke jest odpowiednią osobą, która ma odpowiednią moc, aby tego dokonać. Mianowicie...

Poczytaj również

 • Powstanie największa strefa wolnego handlu na świecie? | 18-09-2018 12:30:00

  FUTURO: Kraje Azji (w tym Chiny) i Australia oraz Nowa Zelandia zamierzają powołać największą strefę wolnego handlu na świecie.


   

 • Wolność wejdzie do Sejmu! | 18-09-2018 06:15:00

  INFO: Z ostatniego sondażu Kantar Millward Brown SA na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 wynika, że partia Wolność wejdzie do Sejmu.

 • Noblistka ostrzega przed demonizowaniem Rosji | 17-09-2018 18:30:00

  OPINIA: Robienie z Rosji kozła ofiarnego przez Zachód jest niewytłumaczalne i kieruje świat w stronę zimnej wojny - ostrzegła p. Mairead Maguire, laureatka Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Plan Korwina dla Warszawy | 17-09-2018 12:30:00

  INFO: Portal nczas.com opublikował szczegóły planu p. Janusza Korwin-Mikkego dla Warszawy.

 • "Szwecja jest w stanie wojny kulturowej" | 17-09-2018 06:15:00

  OPINIA: Zdaniem p. Jakuba Akessona, szefa partii Szwedzcy Demokraci, kraj znalazł się w stanie wojny kulturowej na „śmierć i życie” - podaje nczas.com.

 • Korwin-Mikke wśród najbogatszych kandydatów | 16-09-2018 15:30:00

  INFO: Lider Wolności Janusz Korwin-Mikke należy do grona najbogatszych kandydatów, którzy wystartują w wyborach samorządowych - donosi money.pl.

 • "Wolność" według Kaczyńskiego | 16-09-2018 06:15:00

  OPINIA: WCz. Jarosław Kaczyński przyznał, że wartością, którą Polacy szczególnie cenią, jest wolność. Zwrócił jednak uwagę na inne znaczenie tego słowa.

 • Ron Paul krytykuje kłamliwe USA | 15-09-2018 15:30:00

  OPINIA: Nasze współczesne imperium wymaga do działania użycia siły i wielu kłamstw - powiedział p. Ron Paul, ikona konserwatywnych liberałów z USA.

 • Coraz więcej firm nie ma na składki na ZUS | 15-09-2018 06:15:00

  INFO: Coraz więcej przedsiębiorców nie radzi sobie z realizacją swoich zobowiązań wobec ZUS - pisze portal mambiznes.pl.

 • "El Testosteron" wyśmiał polską służbę zdrowia | 14-09-2018 18:30:00

  OPINIA: Publiczna służba zdrowia w naszym kraju nie istnieje - napisał oburzony p. Marcin Najman, polski bokser zwanym "El Testosteronem".

 • Kryptowaluty uratują nas przed rządem? | 14-09-2018 12:30:00

  OPINIA: P. Stefan Forbes, amerykański magnat medialny, jest przekonany, że to kryptowaluty uratują świat przed fiskalną opresją rządów.

 • Przedsiębiorców czekają kolejne wydatki | 14-09-2018 06:15:00

  FUTURO: Podwyżka płacy minimalnej to ogromny koszt dla pracodawców - zauważa portal mambiznes.pl.

 • "Wybory w Szwecji mogły zostać skręcone" | 13-09-2018 18:30:00

  OPINIA: Zdaniem p. Jerzego Grunwalda, polskiego piosenkarza, który przez wiele lat mieszkał w Szwecji, wybory w tym kraju mogły zostać sfałszowane.

 • Orban stawia się Brukseli | 13-09-2018 12:30:00

  OPINIA: Potępiacie nas ponieważ nie jesteśmy krajem imigrantów - powiedział węgierski premier JE Wiktor Orban przed unijnym głosowaniem ws. nałożenia sankcji na Węgry.

 • UE ukarała Węgrów! | 13-09-2018 06:15:00

  INFO: Parlament Europejski zagłosował za uruchomieniem wobec Węgier artykułu 7, który daje Unii możliwość dyscyplinowania i karania państw, naruszających "prawa i wartości".