Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-03-2019 12:30:00

JKM zapowiada wielki Marsz Suwerenności

FUTURO: Podczas konferencji prasowej p. Janusz Korwin-Mikke, zapowiedział, że 1 maja, w 15 rocznicę anschlussu Polski do UE, zostanie zorganizowany Marsz Suwerenności.

 
– 24% ludzi zagłosowało wtedy (1 maja 2004) przeciwko, mimo że nie dopuszczano ich w ogóle do głosu. Myślę, że teraz będzie ich więcej – powiedział lider partii KORWiN.

– KONFEDERACJA KORWiN BRAUN LIROY NARODOWCY organizuje wielki Marsz Suwerenności przeciwko zawłaszczaniu niepodległości, suwerenności Państwa Polskiego przez brukselskich komisarzy. Suwerenności politycznej, suwerenności kulturowej, suwerenności gospodarczej – powiedział WCz. Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego. – Dlatego dzisiaj razem z nami są także przedstawiciele organizacji, które nie wchodzą w skład Konfederacji, ale są gotowe poprzeć idee Marszu Suwerenności, marszu suwerennej Polski. Są to Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Młodzież Wszechpolska – dodał, zapraszając „wszystkich prawych Polaków, by tego dnia być razem w Warszawie”.

– Kiedy 15 lat temu wchodziliśmy do UE, płynęły jasne sygnały, że jest to wspólnota gospodarcza, że ma na celu promowanie wolnego rynku, wolny handel, wolną wymianę dóbr. Mieliśmy też obietnice, że UE nie będzie ingerowała w sprawy moralności w państwach narodowych. Po 15 latach pora na krótkie podsumowania, dlatego możemy stwierdzić z całym przekonaniem, że wolności gospodarczej w UE nie ma. Natomiast jeśli chodzi o komponent ideologiczny, to jest nam stale narzucana ideologia gender, jest stała presja na to, żeby upowszechniać w państwach narodowych zabijanie dzieci – powiedział p. Kaja Godek. – Dość ingerencji urzędników brukselskich w nasze polskie sprawy. Dość ingerencji urzędników brukselskich w życie polskich rodzin – dodała.

– Kanclerz Angela Merkel powiedziała, że państwa narodowe muszą zrezygnować ze swojej suwerenności. My jako Konfederacja jesteśmy przeciwnego zdania. Uważamy, że państwa narodowe są wartością, którą należy chronić, które powinny być podstawą organizowania się społeczeństw w Europie – stwierdził Maciej Maciejowski, wiceszef Suwerennych, podkreślając, że polityka PiS i PO niczym się od siebie nie różni, a Polskę stać na to, by być państwem prawdziwie suwerennym.

– To będzie dzień polskich patriotów, którzy nie zgadzają się na biurokratyzację UE, na tworzenie nowego superpaństwa. To będzie dzień Polaków, którzy chcą Europy wolnych narodów – powiedział p. Tomasz Kalinowski ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

– My jako Młodzież Wszechpolska dołączamy do Marszu Suwerenności, by pokazać, że nawet kiedy wiele różni nas w poszczególnych kwestiach, to wypowiadając się o UE, wystarczy tylko jeden wspólny mianownik do tego, by móc się ze sobą połączyć. Ten okrzyk to „Precz z Unią Europejską” – mówił p. Ziemowit Przebitkowski z MW. – Chcemy pokazać opinii publicznej, że w Polsce jest miejsca dla unio sceptyków – dodał.
 

Zobacz także: Wynik Brauna to początek marszu po wyborców Kaczyńskiego

 

Źródło: Konferencja Prasowa

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 11-03-2019 12:46:06 | odpowiedz
  Trzeba zrobić Powszechne Gumowanie przeciwników Unii. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę -- od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.
  • 12-03-2019 09:10:39 | odpowiedz
   Śmierć d***kratycznyn imperialistom ze zgniłego zachodu!
   Niech nam żyje Wielka Rosja - putinarchia KGBowska!
   Wolność, Własność, Sprawiedliwość - wielkorusy niosą nam.
 • 11-03-2019 14:42:38 | odpowiedz
  BRAWO!
  Popieram, życzę ładnej pogody, dużej frekwencji i udanego Marszu. Ciekawe, jaki będzie kontratak SYSTEMU (czy tylko przemilczenie ?)
  • 11-03-2019 15:14:06 | odpowiedz
   art.1066 bratnia pomoc "antyfaszystów" z Niemiec. Na logikę biorąc oni są rzeczywiście antyfaszystami bo to narodowi socjaliści i trockiści.

Poczytaj również