Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-01-2019 18:30:00

Komunistyczny rasista zapowiada masowe morderstwa białych!

INFO: Lider skrajnych komunistycznych rasistów z Black First Land First zapowiada, że jego ludzie będą mordować białych.

 

P. Andile Mngxitama umieścił w sieci wideo, na którym zapowiada mordowanie białych w RPA i odbieranie im ziemi. Rasistowski komunista twierdzi, że jego ludzie nie popełnią błędu śp. Nelsona Mandeli i wyrugują białych przy użyciu brutalnej siły.

- Będziemy na stacjach paliw kupować benzynę, aby spalić białych - obiecuje słynący z podobnych wypowiedzi skomunizowany Murzyn, który dodał, że nikt nie zakaże ich ruchu BFLF.

Ponadto, w celu wytrenowania szwadronów do mordowania białych p. Mngxitama zamierza sięgnąć po eksperckie rady murzyńskich komunistycznych weteranów wojennych z Zimbabwe.

 

Zobacz także: "Wymordujemy białe kobiety, ich dzieci i ich zwierzęta"

 

Źródło: Newsoweto

Opracował: MCH

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 14-01-2019 21:56:40 | odpowiedz
  Mam bardzo dobry przepis na czarny presswurst. Bardzo smaczny i przez sieć Lidla i Kauflandu rozejdzie się piorunem. Skąd tylko weźmiemy nowego Rodesa aby pustkowia ożywił.
  • 15-01-2019 07:26:09 | odpowiedz
   Nec Hercules contra plures. Jeden Cecil Rhodes nie zaludni pustkowi. Praktyczniej by było eksmitować hehehehehe Afroeuropejczyków nowego sortu hehehehe...A i jako kolonia karna dla wszelkiej maści kolorowych by się taka Rodezja przydała.
   • 15-01-2019 16:23:49 | odpowiedz
    One (afroeuropejczyki) takie głupie nie są aby dać się oderwać od darmowego koryta. Sam Rhodes nie zbudował Rodezji. Zbudował ją z pracowitymi białasami. Afroafrykaćzyki i w Rodezji i w RPA naleźli sami bo w śmietnikach było łatwiej znaleźć pożywienie niż wyrywać je hienie z pyska. Te afroeuropejczyki same w Europie wymrą z zimna i z głodu bo nie będą sobie umiały poradzić z kasami w Lidlach i Kauflandaxh.Nie przyjmują muszelek ani innych afrykańskich monet.

 • Czym jest rasizm ??

  Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
 • Faszym - Lewica czy Prawica

  Właściwie na 99% uważam że to lewactwo, ale chciałbym poznać wasze opinie. Załamał mnie ten wykop: http://www.wykop.pl/link/169938/polscy-europoslowie-przeciw-rotmistrzowi-pileckiemu Niektórym...

Poczytaj również