Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-03-2019 16:30:00

Konfederacja przedstawia Kartę Polskiej Rodziny

INFO: Liderzy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy przedstawili Kartę Polskiej Rodziny, która jest odpowiedzią środowisk propolskich na forsowaną przez p. Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy, kartę LGBT+.

 

Poza wycofaniem Polski z konwencji stambulskiej sygnatariusze Karty Polskiej Rodziny, która jest odpowiedzią propolskich środowisk na Kartę LGBT+, domagają się m.in. zakazu indoktrynacji dzieci przez aktywistów homoseksualnych bez zgody rodziców, zakazu finansowania organizacji LGBT+ z pieniędzy podatników czy zakazu adopcji dzieci przez homosiów.

– Dzisiaj słyszymy ze strony PiS, że będzie broniło polskiej rodziny przed ideologią LGBT, ale nie ma żadnych rozwiązań prawnych, które by za tym szły. Dalej w mocy jest konwencja stambulska, która została wprowadzona i ratyfikowana przez prezydenta z PO, przy ogromnym proteście ówczesnej opozycji i przy obietnicy, że gdy tylko ta opozycja dojdzie do władzy, to tę konwencję wypowie. Po czterech latach rządów konwencja obowiązuje w dalszym ciągu – powiedziała p. Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina. – Dzisiaj przychodzimy z konkretnymi założeniami, których wprowadzenia chcemy i wzywamy polski rząd do obrony polskich dzieci przez homoideologią – dodała.

WCz. Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego, nie ma złudzeń, że „tęczowi dewianci wyciągają ręce po polskie dzieci”.

– Dokładnie to co dzieje się na Zachodzie. Przed czym Polacy uciekają chociażby z Wysp Brytyjskich – stwierdził poseł Winnicki. – Kartą Polskiej Rodziny chcemy zabezpieczyć prawo Polaków, dzieci, młodzieży, do normalnego spokojnego wychowywania przez rodziców i w duchu wartości, które ci rodzice wyznają – podkreślił.

Z kolei p. Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN, powiedział, że mamy dokładnie to samo, co ze stosunkiem do Unii Europejskiej.

– PiS tylko udaje, że jest przeciwko UE. Środowiska lewicowe mówią, że nasze dzieci przerobią na homoseksualistów, a PiS udaje, że jest przeciwko. PiS ma większość w Sejmie, w Senacie, ma prezydenta. Jeśli nie robi nic, żeby skończyć finansować tę chorą ideologię, to jest to wina PiS-u – zaznaczył JKM.
 

Źródło: Konferencja prasowa

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 19-03-2019 17:37:25 | odpowiedz
  Trybunał Moralności Publicznej

  To trzeba zrobić:
  www.pikier.com
  Bo oni tylko udają
  • 20-03-2019 02:12:13 | odpowiedz
   Za LGBT stoją żydzi.
   Jest to ciąg dalszy przewrotu komunistycznego przy pomocy mediów i soft terroru (media to w 95% żydzi).
   Dlatego też rząd/PiS ich nie aresztuje deprawatorów z Art. 200. k.k. i dlatego są oni nietykalni. Czy decyduje o tym strach PiSiorów czy więzy krwi tego nie wiem.
   I jeszcze jedno, WHO to może ustalać standardy, ale swoim ziomkom, w Tel-Awiwie.

   To żyd stoi za tą całą zorganizowaną akcją przeciw Polakom.
   Trzeba się bronić a nie pierdolić w kółko to samo ja to robią Ziemkiewicz z Janeckim.
   Dopóki Tajny Spiskowiec nie dostanie wpierdol to się nie uspokoi.
   Zalecał bym wszystkim jego podwykonawcom - wzorem NSZ - po 20 kijów na gołą dupę, jako środek wychowawcy krótkoterminowy.
   Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak bez zastanawiania. Po tygodniu ewentualna poprawka i tak aż do skutku.
   Aż zmądrzeje.
 • 19-03-2019 18:38:15 | odpowiedz
  dodałbym do tego zakaz pracy z dziećmi przez księzy katolickich, bo jakos nie słyszałem, by aktywiści lgbt GWAŁCILI DZIECI, A KLER JAK NAJBARDZIEJ.
  • 20-03-2019 07:53:43 | odpowiedz
   "James Rennie, popularny działacz, którego zapraszano do mediów i fetowano w parlamencie. Walczył o ,,prawa'' osób LGBT. “..”Okazało się, że gwałcił niemowlęta, nagrywał swoje zbrodnie i dzielił się tymi materiałami z całą siatką pedofilską. Do małych dzieci, które molestował, dopuszczał innych zboczeńców, nawet zarażonych wirusem HIV. Służby, które musiały dla celów śledztwa zapoznać się z materiałami Renniego, mówiły o najbrutalniejszej przemocy na dzieciach. “..”Dysponowali zasobem 125 tysięcy fotografii gwałtów na nieletnich i niemowlętach. Wśród skazanych był James Rennie, popularny homoseksualista ze Szkocji. Kierował organizacją LGBT Youth Scotland, która otrzymywała pieniądze z budżetu państwa. “..” Jego obrzydliwe zbrodnie wyszły na jaw po tym, jak zgwałcił synka swoich przyjaciół. Ci zostawiali pod jego opieką dziecko, bo Rennie przedstawiał się jako przyjaciel dzieci. Zboczeniec gwałcił chłopca przez cztery lata - od najwcześniejszego niemowlęctwa"

   Jak się chce, to się bez trudu znajdzie.
 • 19-03-2019 22:40:44 | odpowiedz
  Kto by pomyślał, że dawny wolnościowiec JKM będzie własnym nazwiskiem sygnował takie absurdy, jak "zakaz adopcji przez homosiów". Jak on to zamierza weryfikować? Stworzy w urzędach stanowiska biegłych, którzy będą weryfikować siłę erekcji na widok gołych bab, a u kobiet wilgotność waginy na widok muskularnego mężczyzny?
  • 20-03-2019 07:34:14 | odpowiedz
   Popieraj JKM to się dowiesz jak.
  • 20-03-2019 17:04:51 | odpowiedz
   Tyś baranie nadal jest głupszy od gówna. Takih jak ty pośle do Bacutilu na pokarm dla psów a homosie będą się cgować po piwnicach a jak wyjdą po suchy chleb to ubrani na czarno i tylko wtedy gdy na niebie nawet tęczy nie widać.

Poczytaj również