Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-03-2019 18:30:00

Kukiz: Dzieci będą się masturbowały

OPINIA: Zdaniem WCz. Pawła Kukiza, "deklaracja LGBT" bardziej uczłowiecza pedofila niż broni dzieci - informuje tvn24.pl.

 

P. Kukiz podkreślił, że państwo powinno ingerować w wychowanie seksualne dzieci "w jak najmniejszym stopniu".

- Odnoszę wrażenie, że bardziej to, jak gdyby uczłowiecza pedofila niż broni dzieci - te wszystkie projekty z Kartą LGBT (...) Jeżeli w ogóle porusza się temat dzieci, które mają się uczyć seksualności od dzieciństwa i mieć radość z dotykania swojego ciała, to w jakiś sposób - tak to czuję - tę pedofilię udelikatniamy - zaznaczył.

Jak dodał, "są pewne granice, których nie wolno przekroczyć, bo za chwileczkę będzie masowa nauka masturbacji w przedszkolu jako zajęcia - zamiast spania dzieci pójdą się masturbować".

 

Zobacz także: Kaczyński: Włosy dęba stają

 

Źródło: tvn24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 11-03-2019 18:35:30 | odpowiedz
  Co ten Kukiz ma z tą masturbacją, innym razem było coś o Korwinie masturbującym się nad czyimś odbytem, czy coś takiego, niech temu człowiekowi ktoś pomoże...
 • 11-03-2019 20:57:26 | odpowiedz
  Zauważcie w końcu jedno, że sami nakręcacie propagandę pedalską, ciągle mówią o tym. Pokażę na przykładzie: np. dnia 04-03-2019, TVP na wszystkich kanałach mówiła o tzw. „LGBT”. Ziemkiewicz i Ogórek poświęcili temu zagadnieniu cały czas w dwóch programach „Wtylewizji” i „Wtylewizjiekstra”. Więc się pytam: kto propaguje zboczenia? Wychodzi na to, że PiS, bębniąc o tym całą dobę! Przecież mogą zamilczeć to „LGBT” i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Wiedzą jak to się robi – spójrzcie tylko na skład sali na „Studio Polska” gdzie są ci sami ludzie od lat. Więc z jakiegoś powodu tego „zamilczenia” nie robią - zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną aktywną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. INACZEJ!
  Pomyślcie w końcu o tym, kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń czy waginosceptyk Paweł Rabiej nic by nie zrobił. Zatem ktoś im pomaga udostępniając mikrofony i kamery przez cały dzień a potem bębniąc o zboczeniach całą dobę na wszystkich kanałach tv i radio (o prasie nie wspomnę).
  Po drugie gdyby rząd PiS chciał, to by tych wszystkich deprawatorów wy-aresztował "za szerzenie demoralizacji wśród nieletnich". Są paragrafy w kodeksie karnym na takich jak oni, ale tego nie robią. W koło mówienie na okrągło o dewiantach jest robieniem im propagandy. Aresztować dewiantów a nie o nich dyskutować. Albo dać rodzicom w szkołach wolną rękę a oni zrobią szybko porządek.
  Pomyślcie o tym!
  • 12-03-2019 00:38:09 | odpowiedz
   Masz rację.
   Ale przecież ich jest bardzo mało, więc skąd taki wrzask?
   Jaki interes mają ci co o tym trąbią lub za tym stoją?
   Ich trzeba wykryć i przyskrzynić
  • 12-03-2019 00:38:53 | odpowiedz
   Masz rację.
   Ale przecież ich jest bardzo mało, więc skąd taki wrzask?
   Jaki interes mają ci co o tym trąbią lub za tym stoją?
   Ich trzeba wykryć i przyskrzynić
  • 12-03-2019 00:39:11 | odpowiedz
   Masz rację.
   Ale przecież ich jest bardzo mało, więc skąd taki wrzask?
   Jaki interes mają ci co o tym trąbią lub za tym stoją?
   Ich trzeba wykryć i przyskrzynić
   • 12-03-2019 02:08:53 | odpowiedz
    Korwin w sytuacji seksualizacji dzieci kiedyś powiedział prosto, cyt. "to jest obowiązek ojca: zabić ***** tych ludzi, zabić ***** tych ludzi, zabić ***** tych ludzi.". patrz w czasie 5 m 04 s pod adr.:
    https://www.youtube.com/watch?v=iSaqbhJzUSw
    P.S. św. Antoni Pustelnik
    „Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony bo nie jesteś do nas podobny.”
    • 12-03-2019 07:48:39 | odpowiedz
     Korwin powiedział również, że pedofilia rozbudza kobiecość.
     • 12-03-2019 12:39:47 | odpowiedz
      No jak powiedział?
      Zapomniałeś, że Korwin jest niemową - od urodzenia?
      • 12-03-2019 16:05:02 | odpowiedz
       Powiedział m.in. że wolałby wysłać dziecko pedofilowi, niż na lekcje edukacji seksualnej. Mam nadzieję, że dotrzyma słowa i swoje najnowsze bękarty wyśle na plebanię do possania członka proboszczowi.

 • Kwestie wiary

  Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
 • Zbieranie i przetwarzanie danych

  W wątku o podatku pogłównym zaproponowałem, by przy pierwszej zapłacie podatku pobrać od podatnika odciski palców i w ten sposób identyfikować go. Tu chciałbym sprawę uogólnić. Weźmy wolnościowe...
 • Re: Jackowe pożądanie małżeństwa

  Leszek : "..Otóż nie jesteś - popęd płciowy ukierunkowany na tę samą płeć nie mieści się w normie, podobnie jak nie mieści się w normie na przykład .zoofilia." Lesiu, a kto niby wyznacza te...

Poczytaj również