Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-07-2018 18:30:00

Lider komuchów nawołuje do mordowania białych!

INFO: Znany w RPA czarnoskóry nacjonalista, WCz. Juliusz Malema wzbudził szok w mediach, publikując wezwanie do mordowania białych.

 

Autorem wezwania, które opublikował WCz. Juliusz Malema jest p. Ludwik Farrakhan, lider amerykańskich, czarnoskórych nacjonalistów, który słynie z antysemickiej i rasistowskiej retoryki. WCz. Juliusz Malema nie dość, że opublikował jego filmik, w którym p. Farrakhan wzywa do użycia przemocy w walce z rzekomymi niesprawiedliwościami, to jeszcze umieszczając nagranie na swoim Twitterze podpisał je "Amen".

Co do samego WCz. Juliusza Malemy, to nie dość, iż jest on rasistą, to jeszcze do tego skrajnym hipokrytą - tępi i krytykuje białych, a sam swego czasu ubierał się regularnie w odzież ekskluzywnej francuskiej firmy, Louis Vuitton. Ponadto, lider skrajnie lewicowej partii rasistów, EFF, wielokrotnie poprzez różnorakie media nawoływał do przemocy względem białych mieszkańców RPA.

 

Zobacz także: Ważny Murzyn wzywa do mordowania białych w RPA!

 

Źródło: www.citizen.co.za

Opracował: MCH

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Czy Polacy to naród?

    Im dłużej żyje w Polsce tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Polacy to żaden naród ale jedynie grupa ludzi żyjących na wspólnej ziemi i mówiących tym samym językiem i nic po za tym.

Poczytaj również