Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-10-2018 06:30:00

Michalkiewicz skomentował sprawę 1 mln zł dla ofiary księdza

OPINIA: Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k**** nie są tak wynagradzane na całym świecie - skomentował wyrok red. Stanisław Michalkiewicz, o czym donosi wprost.pl.

 

- Pani sędzia Łosik przyznała te wszystkie apanaże panience nie od sprawcy tego molestowania, tylko od zgromadzenia Księży Chrystusowców. I to z kuriozalnym uzasadnieniem - stwierdził p. Michalkiewicz. - Widać, że stopień zidiocenia niezawisłych sądów staje się niepokojący - dodał.

Publicysta ocenił, że gdyby to od niego zależało, to zleciłby "przebadanie sędzi Anny Łosik przez jakieś konsylium weterynarzy".

- Dostać milion złotych za molestowanie, że tam kiedyś, ktoś tam wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za znacznie mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tutaj milion złotych i dożywotnia renta - zauważył p. Michalkiewicz.

Ocenił, że "skutki społeczne tego wyroku będą daleko idące".

- Jedna panienka z drugą będą sobie przypominać, jak to były molestowane - dodał.

 

Zobacz także: Michalkiewicz: Antysemitą nie jest tylko albo dureń, albo świnia

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 08-10-2018 07:03:38 | odpowiedz
  Michalkiewicz najwyraźniej nie wie jaka jest różnica między gwałtem a kurestwem. Otóż gwałconym jest się siłą, bez swojej zgody. ***** natomiast robi to dobrowolnie za negocjowaną przez siebie stawkę. Np. Michalkiewicz swoje felietony pisze dobrowolnie i dobrowolnie dogaduje się z Rydzykiem i innymi klientami co do honorarium.
  • 08-10-2018 10:24:31 | odpowiedz
   Spokojnie, spokojnie:) Michalkieiwczowi się najbardziej dostanie chyba, ze wszystkich polaczków. Bo ta szmata katolicko-rydzykowa zwykła innych od głupców zwać a sam jest największym głupcem urobionym. Taki polski Benny Hill. Jak Michalkiewiczowi w odbycie zamieszka kilku pedałów ( na siłę oczywiście $1 za 1 orgazm) to nabierze świnia pokory;), potem Korwin,Cejrowski,WEI,CAS - trzeba zrobić porządek z tą prawicową hołotą.
  • 08-10-2018 13:51:39 | odpowiedz
   Profesur z ciebie Sariuszu jak z profesurek Środziny czy Płatcyny. Pozostali naukowcy opiniujący pana Michalkiewicza dorównują wam poziomem argumentacji. Wprawdzie Armia Czerwona została przegoniona z Polski przez wsiowego przygłupa bo dostrzegał w potomstwie kałmuków zagrożenie dla swojej pozycji myśliciela, ale kałmucka moc jeszcze w ich potomkach ostała. Widać żeście z gwałtu a nie z płacenia, bo dupa u was goła. i tu się pelętacie utrzymując się wierszówek a nie jak Schechter z całej gazety.
 • 08-10-2018 10:49:38 | odpowiedz
  Ta obrona kościelnych pedofilów staje się coraz bardziej groteskowa i potwierdza problem zmowy milczenia. Niechby taki ksiądz zrobił coś takiego mojej córce, a chyba sam bym go wykastrował, a Michalkiewiczowi za przyrównanie ofiary do dziwki należałoby obić ryja dla opamiętania.
  • 08-10-2018 11:30:39 | odpowiedz
   Wystarczy dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie. No i, lewatywa.
  • 08-10-2018 12:07:36 | odpowiedz
   Dlatego jak ktoś chce to odsyłam do swojego bloga:)
   https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/09/28/the-end-of-writing-this-is-the-last-message-on-the-blog-and-in-the-media-forums-social-media-the-mechanism-has-been-100-confirmed-sweet-dreams-illiterates/

   Nie ma bata, żeby ludzie mający generalnie dobre rozeznanie w sprawach np. Gwiazdowski, Michalkiewicz np. popierali tak katolicyzm i w ogóle głosili doktryny - róbta wincyjn i wincyj dzieci bo się system emerytalny musi utrzymać( bzdura) - to jest generalnie ekipa żydów/podających się za żydów z linii genetycznej architekta. Opisuje to wszystko na blogu...

   Jak kogoś razi dlaczego obrażam polaczków robaczków, no sorka robaki. Wy nawet nie wiecie, że słowo polak/pole - nie pochodzi od pola gdzie się cebule cebulaki uprawia ale od bieguna. Którego bieguna? Południowego/Północnego? Wiele wskazuje na północny, ale jeżeli były przebiegunowania? SS interesowało się południem, więc może być to już przesunięte north pole..

   --------
   Wszystko jestem w stanie zrozumieć..ALe kurrrwa...Jak można dać się złamać na katolickie doktryny...Ludzie na stosach ginęli, palono wiedzę ( bez niej nigdy z gówna nie wyjdziecie) a taka ***** jak (Gwiazd)owski, czy Michalkiewicz, albo ta szmata Rola taką wam taniochę katolicką wciskają, czy ten jak mu tam Koląko obłąkaniec...

   Jak waszych przodów wy polskie świnie klechostan palił na stosach to arystokracja i klechostan w tym czasie na całego krzyżowali linie genetyczne, żeby mogły z nich powstać takie kuuurrwaa pachooły polakowate jak wy;)

   Generalnie to jakakolwiek biełkotka czy Biblia czy Koran czy miltologia Grecka czy cokolwwiek innego...Tam wszystko jest poodwracane. Najcześciej te dobre istoty/grupy/konstelacje nigdyś zostały przedstawione jako złe. Całkowita zamiana ról...

   No i ekonomia...No chyba większej bajki nie wymyślono...A Korwinizm na tym tle to już debilizm do kwadaratu...
  • 08-10-2018 15:09:36 | odpowiedz
   To że tworzycie z kozą paczworkowy mikst nie czyni z niej "córki", trochę powagi.
   Jak przejdziecie w sprawie Sz.P. S. Michalkiewicza od słów do czynów dajcie wcześniej znać, sprzątniemy przy okazji śmieci z tego forum.
 • 08-10-2018 14:21:48 | odpowiedz
  a podobno ten cymbał ma córkę...
 • 08-10-2018 14:50:22 | odpowiedz
  Po takich wyrokach nic dziwnego, ze ludzie nie widza roznicy miedzy kurstwem a gwaltem. Dziewcze samo z siebie zrobilo dziwke (a nie Michalkiewicz) domagajac sie zaplaty, a sad to przyklepal. Sprawa jest analogiczna do przypadku Polanskiego - dziewcze szlo z ksiedzem za zgoda rodzicow, tyle ze kilka razy, a nie raz, jak sugeruje Michalkeiwicz. TO jest juz trend swiatowy, ze dziewki po latach sobie przypominaja jak to zostaly x lat temu "zgwalcone" gdy jet od kogo wyciagnac kase. Np. ostatnio jedna po 9 latach oskarzyla Ronaldo. Jesi domaga sie za to kasy, a nie wiezienia, jak przewiduje kodeks karny, to jak to inaczej mozna interpretowac... ?
  • 08-10-2018 21:45:17 | odpowiedz
   Możesz wytłumaczyć swój tok rozumowania, dlaczego człowiek domagający się odszkodowania za gwałt "robi z siebie dziwkę"? A gdybym przykładowo domagał się odszkodowania za np. potrącenie samochodem to robię z siebie masochistę? Czy wszyscy mają być w związku z tym bezkarni, czy tylko kościelne gwałty mają być szczególnie traktowane?
   • 09-10-2018 00:07:40 | odpowiedz
    To jest akurat banalnie proste do wytłumaczenia. Przecież Kasia wyceniła swoje usługi. 1 mln. odszkodowania i 800 PLN dożywotniej renty. Nie wiem, co akurat w tym wypadku jest do udowadniania.
 • 08-10-2018 19:19:03 | odpowiedz
  Wydaje się, jak już zauważył któryś z forumowiczów, ze zastosowano odpowiedzialność zbiorową...
 • 08-10-2018 19:39:55 | odpowiedz
  Eksprofesor Strumia w CERN-ie

  Alessandro Strumia w CERN-ie
  Wierny prawdzie jest nadmiernie.
  To faszysta jest już, a nie bliźni!!!
  Bo „fizykę stworzyli mężczyźni” –
  Stwierdził historycznie wiernie.

  https://nczas.com/2018/10/07/wloski-naukowiec-zawieszony-przez-cern-powiedzial-niepoprawna-politycznie-prawde-o-sytuacji-w-srodowiskach-naukowych/
 • 08-10-2018 20:14:41 | odpowiedz
  uważajcie na dietę z glutenem, przeczytajcie: https://arturtopolski.pl/dieta-gluten-celiakia/

Poczytaj również