Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-03-2019 12:30:00

Ruch Narodowy przeprowadzi polexit?

OPINIA: Ruch Narodowy przeprowadzi polexit nawet w wariancie, któremu przeciwni będą Polacy - powiedziała w rozmowie z radiem Wnet p. Anna Bryłka z RN.

 

- Obecność Polski w UE nie służy naszemu państwu. Tej organizacji nie da się zreformować. Głównym zadaniem Ruchu Narodowego jest uświadomienie tego Polakom - powiedziała p. Bryłka.

RN chce zainicjować sprawę wyjścia Polski z Unii Europejskiej. P. Bryłka zaznaczyła przy tym, że Ruch Narodowy widzi przeprowadzenie tego procesu w sposób złożony, w przeciwieństwie do tego, jak brexit postrzegali Brytyjczycy. Podkreśla, że w przypadku przekroczenia przez Konfederację progu wyborczego polexit może być przeprowadzony nawet w wariancie, któremu przeciwni będą obywatele, a nie - jak w przypadku Wielkiej Brytanii - na drodze referendum.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz: Polexit może mieć sens

 

Źródło: wnet.fm

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 20-03-2019 12:40:06 | odpowiedz
  Jak tam korwiniści po odpaleniu protokołu 1%, gdzie JKM marzy o pokazywaniu s-i-u-s-i-a-k-a dzieciom, co naPiSał na Twitterze?
  • 20-03-2019 12:59:50 | odpowiedz
   Sariuszu, po co takie bzdury wypisywać? Jaki masz cel? Nie jesteś debilem, a sugerujesz, że "polska język - trudna język" i tekst o pokazywaniu siusiaka pedofilowi, oznacza promowanie pokazywania siusiaków dzieciom. No pier**lnij sie w ten łeb.
  • 20-03-2019 16:03:17 | odpowiedz
   Zgadzam się z Sariuszem, on cały czas punktuje sektę korwinowo za ich intelektualne błędy. Wystarczy porównać wypowiedzi jkm i przyrównać je do planów działań na wojnie. niemieccy zbrodniarze robili podobnie, pakowali ogromne pieniądze w nieudane projekty, i z logicznego punktu widzenia oni chcieli z całych sił tą wojnę przegrać. Gdy weszli do berlina to te niemieckie patałachy rozdawały prymitywne podróby stenów partyzantce. A hołota sowiecka z bronią na sznurku lub zrabowaną po bitwach w niemieckich butach wchodziła i robiła co chciała.

   Przypominam, że w sektę korwinową przez te wszystkie lata wpakowano tyle roboto godzin i pieniędzy, że można by założyć minimum dziesięć wydawnictw prasowych, które przez około 7 lat pracy mogły by przekonać do konserwatywno-kapitalistycznych poglądów z 5 mln ludzi i doprowadzić do tego, że na wybory chodziło by z 75-80% ludu z czego przekształciło by się z palcem w dupie 15 % poparcie w każdych wyborach dla sekty korwinowej.
   Jeśli ktoś w to nie wierze to musi byś skończonym debilem i nie wie jak i kto tworzył poglądy demokratyczno-republikańskie w hameryce.
 • 20-03-2019 23:09:31 | odpowiedz
  Jeżeli RN pisze, że wyprowadzi Polske z UE to tylko pisze ale nie przeprowadzi obiecanej transformacji z prostego powodu - nie będzie miał okazji tego zrobić. 3-5% to za mało aby mieć sposobność cokolwiek zrobić. KE w UE zarządzają ludzie - czy nie łatwiej ich pozmieniać?
  • 21-03-2019 09:16:44 | odpowiedz
   Też nie wierzę że są w stanie cokolwiek zrobić w tej sprawie bez referendum, bo musieliby mieć ponad 50% mandatów w parlamencie albo zrobić jakiś zamach stanu, a i tak wystarczyłaby plotka że nasłał ich Putin i ich ludzie widłami pogonią. A referendum raczej przegrają... więc to takie puste gadanie.

 • Przyszłość UPR, JKM

  Luźne przemyślenia na temat strategii i pozycjonowania (zabrzmialo marketingowo :)) UPRu i samego JKM. Zalozenie glowne: Lud jest glupi. Lud jest prosty. Ale to lud decyduje. Taka wada...
 • Dlaczego narodowi-socjaliści uważają się za prawicę...i inni im wierzą?!

  Ostatnio zainteresowała mnia kwestia środowiska nazywającego siebie narodowymi-socjalistami. Środowisko to jest powszechnie uważane za skrajnie-prawicowe, według mnie z powodu takiego...
 • 7 października 2010: Dwa obrazki

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dwa_obrazki_/689 Niewygodni na bok: http://bi.gazeta.pl/im/2/7175/z7175522Z,Buspas-na-Trasie-Lazienkowskiej.jpg Biały Człowiek
 • 12 maja 2011: Why?

  http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Why,2,ID427158475,n Sztuczka z używaniem fałszywych terminów jest w użyciu złych ludzi gdzieś od czasów rewolucji, tzn. można powiedzieć, że od tego...

Poczytaj również