Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-02-2019 06:15:00

Sondaż IBRIS. Oszustwo czy niekompetencja?

INFO: Podczas konferencji „Sondaż IBRIS. Oszustwo czy niekompetencja?” liderzy Koalicji Propolskiej przedstawili sposób, w jaki sondażownie manipulują opinią publiczną.


– W momencie, kiedy ogłosiłem swój start do wyborów, sondażownie postanowiły zbadać, jak silnym przeciwnikiem ówcześnie urzędującego prezydenta jestem. W taki oto sposób IBRIS na trzy tygodnie przed wyborami określił moje szanse na 3,6%. (…) Do wyborców daje się sygnał - „Ludzie nie głosujcie na tego człowieka, bo on nie ma żadnych szans na wygranie”. Po trzech tygodniach okazało się, że mam 16,02%. Albo to są amatorzy, albo doszło do naruszenia prawa i sterowania ludzkimi odczuciami podczas wyborów – powiedział WCz. Piotr Liroy-Marzec. – To są działania rodem z bardzo dziwnych reżimów, w których robi się wszystko, żeby jakakolwiek konkurencja polityczna nie miała szans. IBRIS przedstawił także, że Partia KORWiN osiąga 2% w sondażach. W tym wypadku, przyjmując tą matematykę IBRIS, w rzeczywistości ta partia ma 9% – dodał.

– O co chodzi w tych wyborach? Chodzi o to, czy wygramy my czy oni? Czy ci, którzy jako pieski UE rozkradają Polskę od wielu lat. Albo ci, którzy chcą żyć w normalnym świecie – powiedział p. Janusz Korwin-Mikke, lider partii KORWiN. – To są metody, które mają doprowadzić, żeby prawica nigdy nie dostała się do władzy – dodał.

P. Krzysztof Bosak jako przykład podał fakt, że w żadnym sondażu sojusz KORWiN – Liroy – Braun – Ruch Narodowy nie został uwzględniony w badaniach.

– Jest to działanie haniebne, działanie niemoralne i nasza drużyna będzie z tym działaniem walczyć – oznajmił p. Bosak.

Obecni na konferencji zaapelowali do sondażowni IBRIS, żeby ujawniona została metodologie prowadzenia sondaży. Z różnicy realnych wyników do przeprowadzonych badań wynika, że IBRIS pomylił się o 533%!

 

Zobacz także: KORWiN wejdzie do Sejmu!


Źródło: Biuro Prasowe Partii KORWiN
Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


Poczytaj również