Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-10-2018 07:00:00

Tak Morawiecki załatwiał kasę

INFO: Ujawniono dwa nowe fragmenty z nielegalnie nagranych rozmów, w których uczestniczył p. Mateusz Morawiecki - podaje fakt.pl.

 

Z ujawnionych nagrań wynika, że p. Morawiecki ma szeroki gest. Interweniował m.in. ws. zatrudnienia syna europosła PiS, CEP-a Ryszarda Czarneckiego, a byłemu ministrowi skarbu w rządzie PO-PSL, p. Aleksandrowi Gradowi proponował „ciche” wsparcie finansowe - "pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś (...) Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować" - mówił p. Morawiecki, który był wtedy prezesem BZ WBK.

 

Zobacz także: Premier Polski: Niedługo wszystko szlag trafi!

 

Źródło: fakt.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 07-10-2018 09:47:25 | odpowiedz
  Prawda jest taka, że dopóki polscy ministrowie będą zarabiać tak mało (a zarabiają sumy rzędu kilkunastu tysięcy zł, tyle ile niemiecki emeryt), to będzie mógł ich kupować nie tylko dyrektor banku, ale właściciel warzywniaka.
  Powinno być ministrów mniej, a szczególnie wiceministrów, ale powinni zarabiać kilkakrotnie więcej. Ale na razie rządzi w Polsce lumpenproletariat, który sam nie ma wielkich wymagań (wystarczy im 500+), byle kto inny nie zarobił.
  • 07-10-2018 11:24:45 | odpowiedz
   A moze poprostu niech polscy ministorwie przestanac byc golodupcami, wchodzac do polityki chcacymi cos zdzialac a nie ciagnac hajs od podatnika.
   • 07-10-2018 12:21:52 | odpowiedz
    Najlepiej aby ministrowie ciągle czuli smak gumy na milicji. I robić im lewatywę gumową gruszką. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda.
   • 07-10-2018 14:13:16 | odpowiedz
    Czyli ideałem jest dla ciebie Morawiecki, który zgodził się na kilkunastokrotnie mniejsze zarobki niż poprzednio, żeby realizować swoje idee. A mnie właśnie tacy ideowcy, którzy "dla idei chcą zmieniać świat" przerażają bardziej, niż tacy, co po prostu chcą dobrze i uczciwie zarobić.
  • 07-10-2018 12:28:37 | odpowiedz
   I znowu Sariuszu pokazujesz, żeś jest głupszy od gówna. To, że dla ciebie dużo i wystarczająco byłoby 100 tysięcy miesięcznie na łapę wcale nie znaczy, że byłaby to kwota zadowalająca dla sk...syna sprawiedliwego społecznie jakim jest ten wypierdek synek legendy spod Ceśka Kiszczaka czy skromny osierocony jedno jajowiec Jaruś.
  • 07-10-2018 14:06:41 | odpowiedz
   Po zeszłym sezonie narciarskim ujawniono, że trenerowi polskich skoczków podwyższono pensje z 10000 na 12500. Euro. Czyli zarabia więcej niż premier i prezydent do spółki. Jeśli stać nas na to, żeby tak wynagradzać kogoś za to, żeby 6 chłopaków skakało dalej na nartach, to może i nas powinno stać, żeby płacić więcej tym, od których decyzji zależy los 40 mln. ludzi?
   Zaraz ktoś powie: "no ale Horngacher to wybitny fachowiec". Zgoda, ale co nam szkodzi, żeby do Sejmu i rządu też wybierać fachowców?
   • 07-10-2018 14:43:08 | odpowiedz
    I koejny raz muszę ci Sariuszu podnieść ocenę!!!. Głupszyś od całej oczyszczalni ścieków! Jeśli państwo płaci skoczkom, piłkarzom i innym sportowcom - to już pełna socjalistyczna zgroza. Jeśli kluby są w pełni prywatne to właściciel ma pełne prawo do ustalania wynagrodzeń swoim zawodnikom (Pracownikom). Jak chodzi o Morawieckiego to czy będąc właścicielem choćby zakładu oczyszczania miasta dałbyś mu etat dyrektora technicznego skoro ta bida nawet gwoździa wbić nie potrafi?.
  • 07-10-2018 18:15:17 | odpowiedz
   10/10
   Tak jest, wysokie pensje i mniej stołków.
   Poza tym przydałby się census: posłowie i senatorowie muszą mieć wykształcenie prawnicze, skoro chcą sie zajmować tworzeniem prawa. Cel nagły ten sam: eliminacja prostakòw z procesu decyzyjnego o prawie. Cel główny: specjaliści na stanowiskach.
   Trudno jest wyplenić z polskiego narodu kulturę lumperproletariacką (z taką dbałością implamentowaną tu przez regionalne mocarstwa przez lata), której przewodnim hasłem zdaje się być "dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosolcie, proszę", dlatego też pozostałe kilka rozwiązań ma niskie perspektywy powodzenia w obecnym stanie kulturowym społeczeństwa.
 • 07-10-2018 13:07:21 | odpowiedz
  Ryszard Czarnecki to jeden z najbardziej zasłużonych prominentów UPR, trudno się więc dziwić, że "wartości rodzinne" są u niego na właściwym miejscu.

 • Kredyt na mieszkanie - czemu nas nie stać

  Mam nadzieję, że to przemawia. Jeżeli uważacie, że jest to warte promocji to wklejajcie to gdzie się tylko da. http://img25.imageshack.us/img25/1061/nieprzeplacaj.th.png Poprawiłem obrazek,...
 • Jak zwalczyć biurokracje?

  Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
 • System edukacji w Polsce

  A więc chciałbym tu dokonać pewnej analizy tego co jest, co powinno być i jak do tego dojść. Jak jest: Jestem tegorocznym maturzystą. Myślę więc, że dzisiejszą szkołę dobrze znam z autopsji i...
 • NOWY REGULAMIN - rozwinięcie

  Regulamin forum portalu korwin-mikke.pl 1.Użytkownicy. a) Rejestrując się na portalu użytkownik akceptuje w pełni regulamin. b) Użytkownik nie może rejestrować się na portalu używając nazw...

Poczytaj również