Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-03-2019 06:15:00

Timmermans chce narzucić legalizację homomałżeństw w całej UE

INFO: Wiceszef Komisji Europejskiej p. Franciszek Timmermans postuluje, by we wszystkich krajach członkowskich Unii zalegalizowane zostały tzw. małżeństwa jednopłciowe.
 
- Komisja powinna pójść dalej i podjąć działania, aby wszystkie kraje członkowskie UE zaakceptowały bez zastrzeżeń małżeństwa homoseksualne, tak jak inne małżeństwa - powiedział wiceprzewodniczący KE podczas spotkania zorganizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek (ILGA).
 
Tymczasem postulaty środowisk LGBT i propozycja p. Timmermansa stoją w sprzeczności z unijnymi traktatami, zgodnie z którymi regulacje prawne dotyczące małżeństwa należą do kompetencji krajów członkowskich.
 
 
Źródło: MagnaPolonia.org
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 20-03-2019 07:47:46 | odpowiedz
  "Dotychczas przykładem kolizji prawa wspólnotowego i Konstytucji RP była kwestia europejskiego nakazu aresztowania ze względu na konstytucyjny zakaz ekstradycji obywatela polskiego. Konflikt ten został rozwiązany przez zmianę odpowiedniego przepisu Konstytucji, który zezwala teraz na ekstradycję, jeśli wynika to z umów międzynarodowych" (Wikipedia).
  W takim razie art. 48. Kwaśniewskiej konstytucji też można przerobić, aby nie kolidowała z prawem Eurokołchozu w sprawach "homomałżeństw" oraz indoktrynacji seksualnej dzieci. Siła złych wynika z obojętności dobrych.
 • 20-03-2019 08:29:48 | odpowiedz
  Trybunał Moralności Publicznej

  To trzeba zrobić:
  www.pikier.com
  Bo oni tylko udają że chcą coś zrobić

  Bądź zawsze dobry

 • 20-03-2019 08:30:48 | odpowiedz
  Trybunał Moralności Publicznej

  To trzeba zrobić:
  www.pikier.com
  Bo oni tylko udają że chcą coś zrobić

  Bądź zawsze dobry


 • Homosie i normalnosc

  JKM napisal cos takiego: "Związek dwóch lesbijek lub dwóch homosiów "małżeństwem" być nie może, bo "małżeństwo" (w odróżnieniu od stowarzyszenia, partii czy spółki) oznacza (z definicji!!!)...
 • Argumenty przeciwko homoseksualizmowi

  Proszę o podanie wszystkich RACJONALNYCH argumentów przemawiających przeciwko homoseksualizmowi. Proszę nie powtarzać argumentów, które już padły i nie zniżać poziomu wypowiedzi do...
 • Re: Jackowe pożądanie małżeństwa

  Leszek : "..Otóż nie jesteś - popęd płciowy ukierunkowany na tę samą płeć nie mieści się w normie, podobnie jak nie mieści się w normie na przykład .zoofilia." Lesiu, a kto niby wyznacza te...

Poczytaj również